TURNIEJE ATP

Strona 11 z 11 Previous  1, 2, 3 ... 9, 10, 11

Go down

Re: TURNIEJE ATP

Pisanie by sahaLG on Sro Sie 16, 2017 9:11 am

Kompletnie nietrafiony typ,nie ogladalem więc nie wiem jak wyglądał mecz ale byłem przekonany o zwyciestwie Andersona,chyba za duzo meczy grał w ostatnim czasie i spuchł bo wątpie aby Dolgo zagrał tak dobry mecz.

sahaLG

Powrót do góry Go down

Pisanie by JanuszBiznesu on Pią Sie 18, 2017 4:50 pm

Idę dzisiaj sobie w stronę Ferrera. Kurs 2,65, więc myślę, że warto.

Thiem ogółem dość niemrawo do czasu Cincinatti. Wygrał z Mannarino, ale łamali się tam nawzajem jak zapałki. To wcale nie był dobry mecz w ich wykonaniu a skończył się 7-6 7-6.

Co do Ferrera? Umiejętności ma już mierne, zostaje mu wola walki i ta waleczność. To ciekawe, że wygrywa te mecze i to coraz częściej. Mam takie wrażenie, że przy Ferrerze rywale zapominają jak się gra w tenisa...Skończył ładnie ziemię wygraną w Bastad (turnieju po tym nie liczę). Tutaj w Ameryce: w Montrealu świetny występ, ograł Socka, Edmunda i urwał seta Federerowi.

Przyszło Cincinatti i forma jest dalej? Na to wygląda. Pokonanie Johnsona i Carreno Busty to wyniki przyzwoite. Wcale nie powiedziane, że nie pójdzie o krok dalej. Tym bardziej, że drabinka ułożyła się ciekawie. Większość faworytów już odpadła, w ogóle nie przyjechała. To szansa dla takiego rutyniarza.

JanuszBiznesu

Powrót do góry Go down

Pisanie by Tom on Wto Sie 29, 2017 10:49 am

Tie Break w meczu - Nie kurs 1,66

Ruszył Turniej Wielkoszlemowy US Open wiec i ja postanowiłem z tej racji coś dodać. Wydaje mi się ze znalazłem perełkę bardzo ciekawa opcje w spotkaniu Laaksonen vs Del Potro mianowicie aż 1.66 kurs na opcje ze nie zobaczymy w tym spotkaniu Tie-Break w żadnym z setów. Ja pobieram w ciemno taki kurs od partnera. Co prawda w tym sezonie forma Argentyńczyka pozostawia wiele do życzenia ale nie ma co się oszukiwać. W pierwszej rundzie dostał Szwajcara niby 94 rakietę ale w mojej ocenie zawodnika z mizerna forma przed tym turniejem. Szwajcar co prawda przegrał bądź wygrał polowe spotkań na ostatnich 10 meczy ale jego porażki dwie ostatnie z przeciwnikami były wymowne 0-2 z Bublik gdzie przegrał dwa razy urywając po zaledwie gemie w każdym z setów , z Sousa było podobnie 1 i 2 gemy na przestrzeni dwóch setów. Do tego w ostatnim spotkaniu skreczował De Loore przegrywając do 3 pierwsza partie. Del Potro 6\10 ostatnich pojedynków wygranych zdarzają mu się wpadki jak m.in przegrane z Gulbis czy Shapalov zwłaszcza ta druga czy dużo wcześniej Elias . Jednak gracz dobrej klasy nie powinę mieć problemu z zawodnikiem w mojej opinii minimum 1 ,2 klasy nizej. Stawiam typ na powyższa opcje po kursie 1.66

Tom
Moderator
Moderator

Powrót do góry Go down

Pisanie by JanuszBiznesu on Wto Sie 29, 2017 2:56 pm

Wczoraj trochę niespodzianek. Dzisiaj tych małych kursów trzeba raczej szukać z rozwagą. Na pewno z faworytów polecam mini tasiemkę.

Fratangelo - Karlovic @ 2 1,33
Harrison - Berdych @ 2 1,26
Kuznetsov - Lopez @ powyżej 3,5 1,47

Karlovic znowu solidnie na serwisie. Myślę, że Fratangelo połamie się tutaj sam. Co ciekawe, gracz ten słabo z serwisującymi ostatnio. Przegrał z Eubanksem czy też Grothem. Myślę, że tutaj Ivo weźmie to bez problemu.

Berdych jest solidny do bólu. Nie wygra tego Szlema, nigdy nie wygra żadnego...Ale nie wyobrażam sobie, aby odpadł z Harrisonem. Amerykanin ciekawe występy, ale to nie jest póki co materiał na trzy sety. Wyniki przed niezbyt mnie interesują. Berdych pokpił amerykańskie turnieje przed. Tutaj jest Szlem i większa kasa.

Kuznetsov z Lopezem - tutaj nawet Rosjanin mi wygląda na tylko delikatnego doga. Lopez nie błyszczy formą, dla mnie nie jest aż tak pewny jak na trawie. Spodziewam się tutaj wyniku na styku. Obaj mają wiele do udowodnienia.

Szukanie niespodzianek to zadanie ciężkie i właściwie ciężko trafić perełki (jak Kukuszkin). Ja delikatnie gram na dwa typy

Giraldo 2,45 z Millot - tutaj bardziej typ przeciwko Millot, który jest po prostu na ATP słaby. Giraldo na hardzie to żadna marka, ale tutaj mamy Szlema i Santiago na pewno powalczy. Myślę, że to materiał na niespodziankę, bo długość pojedynku gra na korzyść Giraldo.

Darcis 2,28 z Pellą - tutaj szukanie drugiego doga. Darcis to techniczny, słaby siłowo zawodnik. Myślę, że na Pellę to może wystarczyć. On nigdy nie przepadał za hardem, tutaj możemy zobaczyć wiele wymian a Guido czasami nie potrafi przejąć w nich kontroli, co premiuje nudnego, ale skutecznego Belga. Oba typy z Fortuny (jak wszystkie), za mniejszą stawkę.

JanuszBiznesu

Powrót do góry Go down

Pisanie by JanuszBiznesu on Sro Sie 30, 2017 9:48 pm

Karlovica ciężko nie docenić. Zrobił wszystko, aby przegrać. Brawo dla niego, widziałem kawałek i tak słabego poziomem meczu można szukać w kwalifikacjach a nie turnieju głównym. Tutaj minus.

Jednak co mnie zdziwiło mocniej to wynik Darcisa. Gość oddał bez walki i chęci, tutaj mniejsza stawka, ale patrząc na wynik - wtopa większą.

JanuszBiznesu

Powrót do góry Go down

Pisanie by wilu1103 on Sob Lut 10, 2018 5:34 pm

Marco Cecchinato - Guido Andreozzi

Marco Cecchinato

Kurs: 1.7 Fortuna
Kurs: 1.82 Astekbet.eu

W I rundzie eliminacji do drabinki głównej turnieju ATP rozgrywanego na kortach ziemnych w Buenos Aires. Nieznacznym faworytem meczu jest wyżej notowany w rankingu Włoch zaś kurs jaki proponuje partner Fortuna na jego zwycięstwo wynosi 1.70. Obaj tenisiści nie mieli okazji rywalizować ze sobą do tej pory. Marco Cecchinato, 99 rakieta świata, sezon rozpoczął od porażki w Pune. Następnie walczył bez powodzenia w Australian Open. Zagrał również w challengerze w Koblenz gdzie zanotował II rundę. Przed tygodniem próbował swoich sił w Quito lecz odpadł już w I rundzie. Z kolei jego rywal Guido Andreozzi, 211 tenisista rankingu ATP, sezon rozpoczął od porażki podczas challengera w Plantation. Próbował swoich sił eliminacji do drabinki głównej wielkoszlemowego Australian Open lecz walczył w nich bez powodzeni przegrywając już w I rundzie. Podsumowując: pozycja rankingowa obu tenisistów wskazuje, że faworytem meczu jest wyżej notowany Włoch i to na niego stawiam. Trudno jednak wskazać faworyta gdyż obaj spisują się bardzo słabo w tym sezonie. Myślę jednak, że przetarcie na clayu zaprocentuje u Włocha i to on wyjdzie zwycięsko z tej batalii. Kto jednak wygra o tym dowiemy się niebawem
wilu1103

Powrót do góry Go down

Pisanie by wilu1103 on Sob Lut 10, 2018 5:37 pm

Carballes Baena R - Martin A

Martin +1.5 gema

Kurs: 1.81 Fortuna
Kurs: 1.89 Astekbet.eu

W meczu półfinałowym turnieju ATP w ekwadorskim Quito zmierzą się Hiszpan, Roberto Carballes Baena oraz Słowak Andrej Martin. Faworytem buków nieznacznie ten pierwszy, ja zaś przekornie uważam, że grający bardzo dobry turniej zawodnik ze Słowacji jest w stanie podjąć rękawice i nawet wygrać ten mecz. Nieco asekuracyjnie więc gram handicap w jego stronę. W tym turnieju obaj panowie idą jak burza. Martin bez straty seta w czterech meczach, po drodze pokonywał Brazylijczyków; Sakamoto i Dutrę Silvę, Francuza Mouteta i zwłaszcza Hiszpana Pablo Carreno Bustę. Carballes Baena z kolei także wygrał cztery mecze, odprawiając Włochów; Gaio i Lorenziego, Ekwadorczyka Escobara i w ćwierćfinale nieco namęczył się, ogrywając Chilijczyka Jarry'ego po trzech setach walki. Na niekorzyść Słowaka działa na pewno fakt, że wczoraj grał dwa mecze, jednak ogółem to zawodnik, który bardzo dobrze czuje się na kortach ziemnych, choć i Hiszpan sobie na nich świetnie radzi. W rankingu ATP dzieli ich blisko 50 lokat, bowiem Martin zajmuje 156 miejsce, zaś jego przeciwnik okupuje lokatę 107. Obaj nigdy wcześniej nie mieli okazji ze sobą rywalizować ale jestem zdania, że Martin, po pokonaniu Carreno Busty, po prostu w tym turnieju musi zajść bardzo daleko. Carballes Baena to solidny rzemieślnik, ale do swojego rodaka raczej się nie umywa i sądzę, że Martin wywalczy ten mecz
wilu1103

Powrót do góry Go down

Strona 11 z 11 Previous  1, 2, 3 ... 9, 10, 11

Powrót do góry