Pisanie by dj-man on Czw Maj 04, 2017 2:52 pm

Trentino-Lube Civitanova
Typ: 1
Kurs: 1.90
Forbet

Drugi mecz playoffów we Włoszech.W pierwszym spotkaniu Lube wygrało dość gładko 3:0,dziś myslę że stan będzie 1:1 bo Trentino u siebie jest bardzo mocne.Patrząc na statystyki H2H to u siebie Trentino wygrało 8 z 10 spotkań a więc jest duże prawdopodbieństwo że dziś u siebie także wyjdą zwycięsko.

Analiza:

7 Piacenza podejmuje we własnej hali 4 Veronę. Piacenza ma 7 zwycięstw i 5 porażek natomiast Verona 9 zwycięstw i tylko 3 porażki.
Verona w ostatnim czasie jest w świetnej formie na 10 ostatnich meczy wygrali aż 9 - przegrali tylko 0:3 z Civitanova. Verona na wyjazdach zagrali 6 spotkań i wszystkie wygrali, stracili zaledwie 5 setów.
Piacenza u siebie 3 wygrane 3 porażki.
Po kontuzji do gry powinien już wrócić w pełni sił atakujący Grecji M. Djuric, po za nim świetnie spisuje się T. Jaeschke i młody Irańczyk M. Manavinezhad. Na środku gra dobrze nam znany A. Pajenk były gracz JSW.
Reasumując mecz powinien być wyrównany ale w dużo lepszej formie są goście dlatego po takim kursie spróbuję iść w stronę gości. Do jakiegoś dubla można dopisać +1,5 seta bo nawet niezłym kursie a typ jest wielce prawdopodobny, jeśli Verona zagra tak jak w swoich ostatnich meczach to powinni zwyciężyć.

Ostatnio zmieniony przez Poldi25 dnia Wto Sty 09, 2018 4:10 pm, w całości zmieniany 1 raz

powyżej 3,5 seta 1,70 forBet +

Niby faworyt jest jeden - gospodarze z gwiazdami w składzie ale ... W tym zespole są spore problemy trener - gracze a konkretnie trener R. Stojczew a E. N'Gapeth i szczerze wątpię aby ten zawodnik zagrał w dzisiejszym meczu.
Od 2 dni zawodnik nie stawiał się na treningach. Natomiast jeśli chodzi o klub z Padwa to potrafią napsuć dużo krwi zespołom z czołówki - przegrali z Civitanova ale tylko 2:3, z Trentino 1:3 czy z Verona 2:3.
Dlatego można zaryzykować, że Padwa wygra przynajmniej 1 seta.

Valentia 2,07 eFortuna

Coś czuję, że Valentia dziś w końcu wygra spotkanie. Forma fatalna aż 10 porażek z rzędu.... Ale tak, skład mają naprawdę ciekawy, solidny moim zdaniem lepszy od przeciwnika - Monzy. Monza także nie gra nic ciekawego na wyjazdach, tylko 1 wygrana i 7 porażek. Do jakiegoś dubelka dam +1,5 seta a w singlu idę w zwycięstwo gospodarzy.

Piacenza - Modena
powyżej 158,5 1,51 eFortuna

Piacenza to solidna Włoska drużyna, która potrafi napsuć krwi najlepszym a do takich na pewno zaliczamy Modenę. Ostatnio Piacenza powalczyła na wyjeździe z Perugią 1:3 to tym bardzie powalczy u siebie z Modeną, jednak dla mnie Modena z tej trójki jest ciut słabsza... Czuję minimum 4 sety....

Milano - Perugia
Perugia -1,5 seta 1,40 eFortuna

Tutaj myślę, że solidne Milano zdobędzie max 1 seta... Perugia zdecydowany faworyt. Perugia zdecydowanie jest w najlepszej formie we Włoszech i pokazują to praktycznie w każdym meczu, Zaytsev, Atanasijevic, Russell jednak robią różnicę i prowadzą drużynę do zwycięstwa.
Ogólnie zastanawiam się nad postawieniem dokładnego wyniku 1:3 czuję, że taki wynik padnie... Jeszcze się zastanowię może postawię.

Poldi25

Posts : 73

Pisanie by Poldi25 on Nie Sty 14, 2018 1:16 pm

Kolejka nr 18:

Modena - Verona
Verona +14,5 1,47

Verona w bardzo dobrej formie z 12 zwycięstwami plasują sie na 4 pozycji, ostatnio potrafili ugrać seta na wyjeździe z Perugią - najlepszą drużyną we Włoszech. O Modenie można dużo pisać dobrego ale należy wspomnieć też, że tam są problemy na lini trener - zawodnicy a dokładniej N'gapeth a ile on znaczy dla drużyny nie trzeba nikomu mówić. Fakt Modena wygrywa mecze ale nie robią Oni tego jakoś z przytupem dlatego dobrym typem jest dodatnie handi w stronę gości.

Ravenna - Milano
Milano +1,5 seta 1,46
Milano 2,02

Milano jest w dużo lepszej formie niż Ravenna ostatnio walczyli z Perugią i Lube przegrali co prawda 1:3 ale to żaden wstyd przegrać z tymi drużynami. Patrząc na składy również widzę lekką przewagę po stronie gości dlatego do dubelka można dodać +1,5 seta a singla można postawić na 2.

Vibo Valentia - Castellana
Valentia 1,33
Valentia -1,5 seta 1,66

Na podbicie jak znalazł. Castellana najgorsza drużyna w lidze, kontra Valentia, która ma potencjał kadrowy ale tego nie wykorzystuje... Dziś powinni w końcu wygrać gładko za 3 punkty. Passa 11 porażek z rzędu w końcu powinna a raczej musi zostać przerwana...