POLSKA - PLUS LIGA

Go down

POLSKA - PLUS LIGA

Pisanie by Amadeo_07 on Nie Kwi 23, 2017 3:17 pm

Polska

Amadeo_07

Powrót do góry Go down

Re: POLSKA - PLUS LIGA

Pisanie by bmx34 on Pią Gru 01, 2017 6:40 am

Asseco Resovia-Onico Warszawa
Typ: over 3,5 seta
Kurs: 1.45 -
Fortuna

Plus Liga.Resovia wyraznym faworytem ale moim zdaniem siatkarze z Warszawy mogą pokusic się tu o niespodziankę.Ostatnio notują bardzo dobre wyniki,dwie wygrane z rzedu w tym ostatnio jakze okazała 3:0 z Jastrzębskim,po tej wygrane napewno morale w druzynie urosły i dzisiaj moim zdaniem powlaczą.
bmx34

Powrót do góry Go down

Pisanie by Special on Pią Gru 08, 2017 3:28 pm

Bydgoszcz - Cuprum Lublin
Typ: (AH) +1.5 seta Bydgoszcz
Kurs: 1.58 -
Fortuna

Analiza: O godzinie 18:00 dnia dzisiejszego rozpocznie się spotkanie 13 kolejki, pomiędzy zespołem Bydgoszczy a Cuprum Lublin. Faworytami w tym starciu są goście, chociaż moim zdaniem szanse są wyrównane, a nawet większe szansę na zwycięstwo dawałbym gospodarzom. Bydgoszcz zajmuje obecnie 13 miejsce, Cuprum plasuję się na 10 pozycji, ze względu na fatalną formę gości, moim zakładem na to spotkanie jest handicap +1.5 seta w stronę gospodarzy.

Special

Powrót do góry Go down

Pisanie by Margi on Pią Gru 08, 2017 4:02 pm

Bydgoszcz - Cuprum Lublin
Typ: (AH) +1.5 seta Bydgoszcz
Kurs: 1.58 -

Fortuna
__________________________________________________________________________________________________________________________
Myślę, że typ @Special jest jak najbardziej trafiony na to spotkanie. Obie drużyny całkowicie bez formy, ale to co wyprawiają goście tego spotkania w głowie się nie mieści, przegrywają spotkanie za spotkaniem. Bydgoszcz swoje ostatnie spotkanie przegrał z Olsztynem 3:2. Moim zdaniem dziś panowie bardziej się skupią i na pewno powalczą o korzystny wynik dla siebie.

Margi

Powrót do góry Go down

Pisanie by Poldi25 on Pią Gru 22, 2017 5:06 pm

Dyscyplina: Siatkówka - Polska, Plus Liga
Spotkanie: Czarni Radom - Delecta Bydgoszcz 3:1 Ale niestety poniżej 171,5

Godzina: 18:00
Typ: 1 i powyżej 171,5 - 
Kurs: 2,50
Bukmacher: 1xbet
Analiza:

Tutaj także Radom osłabiona bez Filipa oraz bez Fornala - jest to pierwszy atakujący oraz przyjmujący więc są to spore osłabienia. Wraca Vincić ale nie oszukujmy się nie będzie on w swojej najlepszej dyspozycji gdyz od wielu miesięcy nie grał w siatkówkę. Gdyby przeciwnik był mocniejszy to stawiał bym na zwycięstwo gości a tak to tylko, że mecz potrwa dłużej niż się można spodziewać. Typuję zwycięstwo Radomia ale po minimum 4 setach...
Jeśli chodzi o Bydgoszcz to mają zaledwie 3 wygrane na 14 meczy - jest to wynik bardzo słaby. Mają 6 porażek z rzędu... może to jakoś da im kopa, żeby zagrać na maxa i powalczyć z osłabionym przeciwnikiem. Czasem mają jakieś zrywy jak chociażby w meczu z Olsztynem przegrany 2:3 czy z Resovią 1:3, dzisiaj także liczę na seta.

Ostatnio zmieniony przez Poldi25 dnia Wto Sty 09, 2018 4:01 pm, w całości zmieniany 1 raz

Poldi25

Powrót do góry Go down

Pisanie by Poldi25 on Pią Sty 05, 2018 12:15 pm

Dyscyplina: Siatkówka - Polska, Plus Liga
Spotkanie: Trefl Gdańsk - SKRA Bełchatów 1:3
Typ: 1 i powyżej 184,5 -
Kurs: 4,60
Godz: 18:00
Bukmacher: 1xbet
Analiza:

Witam, początek Stycznia jest całkiem dobry jeśli chodzi o typowanie więc dziś idę dużo bardziej ryzykownie i w dużo wyższy kurs...
Mecz pomiędzy Treflem Gdańsk a SKRA Bełchatów to bezsprzecznie hit tej 16 kolejki. Spotyka się 4 z 2 drużyną w lidze. Faworytem bukmacherów jest nieco zespół gości czyli vice lider z Bełchatowa.
Ja mimo wszystko idę w stronę gospodarzy z Gdańska.
Ostatnie mecz Bełchatowa to spory zjazd w dół - oczywiście można powiedzieć przecież to KMŚ to inna półka no tak ale tam nie pokazali kompletnie nic, 3 ważne mecze i 3 porażki 0:3 potem porażka 0:3 w lidze mistrzów z Novosibirsk, porażka 1:3 z ZAKSa i tylko 1 zwycięstwo 3:0 z Bielskiem. czyli 5 porażek i 1 zwycięstwo na 6 ostatnich meczy.
Gdańsk ostatnio również przegrał z ZAKSa 0:3 ale wcześniej 4 zwycięstwa - rywale dużo niżej notowani oczywiście.
W pierwszym meczu między obiema drużynami padł wynik 3:0 dla Bełchatowa ale Bełchatów u siebie wygrywa z każdym - grają tam kapitalną siatkówkę w odróżnieniu do wyjazdów.
Na wyjazdach już to wygląda trochę gorzej 5 rozegranych spotkań to 2 zwycięstwa i 3 porażki.
Gdańsk ma bardzo dobrą ale co ważne młodą kadrę, grają tam m.in. Szalpuk, Mika, Ferens, Sanders również doświadczeni Nowakowski, Grzyb oraz świetny atakujący Schulz. Myślę, że jest to kadra aby powalczyć z Bełchatowem, oczywiście nie mówię, że Gdańsk wygra to bez problemów ale po takim kursie myślę, że warto spróbować.
Do zwycięstwa gospodarzy dodaję over punktowy, czuje ciężki i długi pojedynek.
Powodzenia

Poldi25

Powrót do góry Go down

Pisanie by Poldi25 on Sro Sty 10, 2018 5:37 pm

Puchar Polski - ćwierćfinał

Warszawa - Jastrzębie
Warszawa 1,65 eFortuna
Warszawa powyżej 93,5 1,73 eFortuna

Dla mnie faworytem są Warszawiacy... Ich forma już od jakiegoś czasu jest bardzo równa ale co ważne bardzo wysoka... Świetnie spisuje się B. Kwolek do tego W. Włodarczyk i do wyboru atakujący Vernon-Evans bądź Gorgiev... JSW gra często w kratkę, potrafią zagrać świetne spotkanie a zaraz bardzo słabo. Dziś na pewno obejrzymy bardzo ciekawą siatkówkę i powinniśmy obejrzeć długie spotkanie... Dla mnie ONICO 60 do 40, dużo lepsza forma Warszawy przekonuje mnie do zagrania w ich stronę.
Składy także lekko w stronę Warszawy, ponadto pod znakiem zapytania stoi występ libero JSW Popiwczaka

Poldi25

Powrót do góry Go down

Pisanie by Poldi25 on Sob Sty 13, 2018 2:25 pm

Jastrzębski Węgiel - ZAKSA Kędzierzyn Koźle
powyżej 3,5 seta 1,48

ZAKSA 16 meczy = 16 zwycięstw, genialnie... W Jastrzębskim szykuje się zmiana trenera i może to być taki kopniak dla nich na jeszcze lepszą grę.
Jastrzębie u siebie gra całkiem inaczej niż na wyjazdach, można powiedzieć, że są to dwie inne drużyny....
Myślę, że Oliva, Muzaj, Kampa są w stanie ugrać chociaż by 1 seta ale liczę na coś więcej...

ONICO Warszawa - Trefl Gdańsk
powyżej 179,5 1,52

Jedno z ciekawszych spotkań w tej kolejce. Warszawa po bardzo ciężkim meczu w Pucharze Polski z Jastrzębiem wygranym 3:2 natomiast Gdańsk po spacerku 3:0. Warszawa gra dużo lepiej niż na początku oczywiście Gdańsk też dlatego nie widzę innego rezultatu niż zacięte 4-5 setów... Jeśli miałbym iść w którąś ze stron to lekko pochylił bym się na gości.

Poldi25

Powrót do góry Go down

Pisanie by Poldi25 on Pią Lut 02, 2018 4:45 pm

GKS Katowice - Trefl Gdańsk
Katowice +17,5 1,53 fortuna

Taki dodatni handicap pobieram śmiało. Gdańsk ostatnio wielki sukces, wygrali Puchar Polski pokonując ZAKSE i Bełchatów wyczyn świetny ale czas wrócić do ligi.
Katowice grając u siebie tylko 2 razy przegrali większą ilością punktów niż 18.. z ZAKSA i z Zawierciem przez kiepski 1 set a tak to solidne wyniki jak na beniaminka.
Trefl potrafi zagrać kapitalne spotkanie tak jak w pucharze ale również potrafi przegrać 0:3 bez walki...
JA dziś typuję mimo, że Gdańsk wygrać powinien to spotkanie to raczej nie będzie to takie pogrom, że aż 18-punktami.

Poldi25

Powrót do góry Go down

Pisanie by wilu1103 on Wto Lut 06, 2018 9:01 am

Budowlani Łódź K - Galatasaray K

Over 3.5 seta

Kurs: 1.95
Fortuna
Łodzi wygrały wczoraj 3:0 z Ostrowcem Świętokrzyskim, mimo tego nie zagrały jakoś olśniewająco, w każdym secie miały problemy i bardziej to goście przegrały, nie urywając nawet seta, niż Budowlane wygrały łatwo. Jutro kolejny typ z Budowlanymi w roli głównej, ale tym razem pojedynek z Galatasaray w lidze mistrzów i choć ich gra mi się nie podoba, myślę, że są w stanie urwać przynajmniej seta lepszej drużynie, stąd typ na over 3.5 seta, w końcu grają kobiety i to w meczu u siebie, więc czemu nie? Budowlani Łódź słabo radzą sobie w grupie ligi mistrzów, 3 mecze rozegrane i 3 porażki, na początku 0:3 z Dynamo Moskwą, ale były bliskie ugrania seta, później 3:1 z liderkami grupy Vakifbankiem, które wygrały swoje wszystkie 3 spotkania tracąc tylko 2 sety, oraz przegrały własnie na wyjeździe 3:0 z Galatasaray, nie nawiązując nawet zbytniej walki. Turcja to ciężki teren, a z taką formą nasze nie miały za dużo do powiedzenia, teraz mecz domowy, chęć rewanżu powinno je wynieść trochę nad swój poziom. Galatasaray nie gra jakiś nadzwyczajnych w lidze, w tym sezonie czy to w lidze, lidze mistrzów i spotkaniach pucharowych, od 21 października tylko 2 razy wygrały 0:3, a rozegrały aż 13 spotkań. Jeśli zawodniczki z Łodzi się zepną, to na pewno wyrwą jednego seta, po stronie gości przynajmniej 1 set powinien być formalnością, w końcu są mocnymi faworytkami, jak dla mnie do próbowania.
wilu1103

Powrót do góry Go down

Pisanie by Poldi25 on Sro Lut 07, 2018 3:31 pm

Trefl Gdańsk - Jastrzębski Węgiel
powyżej 3,5 seta 1,40 Unibet
powyżej 182,5 1,70 1xbet

Bardzo ciekawe spotkanie nam się szykuje. Nie odważył bym się typować zwycięstwa którejś ze stron dlatego idę w stronę powyżej 3,5 seta oraz overa w meczu. 4 sety to minimum co nas dziś czeka tutaj.
Schulz, Szalpuk, Mika kontra Muzaj, Oliva, Quiroga bardzo wyrównane oba zespoły.
Gdańsk wygrał na wyjeździe 3:2 z Jastrzębskim Węglem może dziś rewanż i 3:2 znowu dla gości? Kto wie, zobaczymy... Obie ekipy walczą w dalszym ciągu o miejsce 2 gdzie daje bezpośrednio awans do półfinałów.

Poldi25

Powrót do góry Go down

Pisanie by wilu1103 on Pią Lut 09, 2018 3:52 pm

Skra Bełchatów - Olsztyn

Over 176.5 pkt

Kurs: 1.97 fortuna

wybrałem niższą linię 172.5 pkt po kursie 1.80, jednak po przemyśleniu jeśli over ma paść, to powinna paść podobna liczba punktów, stąd over 176.5 pkt po lepszym kursie, te 4 pkt nie powinno zrobić różnicy, choć mam nadzieję, że nie zapłacę za zachłanność. Ale przejdźmy do spotkania, w polskiej lidze siatkówki odbędzie się pojedynek Skry Bełchatów z Indykpolem Olsztyn, jaki typ gram już napisałem wcześniej. Zdaję sobie z tego sprawę, że Skra jeśli by chciała, to i by ten mecz mogła łatwo wygrać 3:0, jednak ostatnio nie zachwycają mnie jakoś swoją formą, w polskiej lidze najnormalniej w świecie grają średnio, w lidze mistrzów mają jeszcze szansę na awans dzięki dwóm zwycięstwom nad Dynamo Moskwa i właśnie za 4 dni będą grać mecz z Novosbirskiem, zdecydowanym liderem grupy, a pierwszy mecz przegrali 3:0. Zespół z Bełchatowa nie wygrywa aż tak zdecydowanie w ostatnim czasie, a nawet jak zdarzy im się wygrać 3:0, to i tak przeważnie któryś set jest bardzo zacięty i wygrany dopiero na przewagi. Indykpol za to, to fajna drużyna, z kilkoma dobrym nazwiskami w składzie, radzą sobie w sezonie też nie najgorzej, potrafili ogrywać u siebie Jastrzębski 3:0, czy też właśnie Skrę 3:2. W tamtym meczu było blisko wygrania meczu 3:1, jednak bardzo zacięty set w 4 partii wygrali Bełchatowianie. Olsztyn po łatwej porażce z ZAKSĄ na pewno podrażnieni, Skra w nie takiej świetnej formie, więc w mojej opinii 4 sety jak najbardziej powinny paść, 177 pkt to nie tak dużo, nawet sety nie muszą być jakoś bardzo wyrównane, jednak dla lubiących mniejsze ryzyko polecam typ o którym pisałem na początku
wilu1103

Powrót do góry Go down

Pisanie by wilu1103 on Pią Lut 09, 2018 3:53 pm

BBTS Bielsko-Biała - Czarni Radom

Over 182.5 pkt

Kurs: 1.93 fortuna

BBTS Bielsko-Biała podejmie u siebie Czarnych Radom, Czarni faworytem tego spotkania, ale żeby dawać na nich kurs tylko 1.30? Zespół z Bielska Białej spokojnie może powalczyć o zwycięstwo, a tym bardziej urwać jakiegoś seta, dlatego dla mnie po raz kolejny najlepszą opcją będzie over, a Lvbet wystawia linię 182.5 pkt po kursie 1.93. BBTS to ostatnia drużyna ligi, tylko z 3 zwycięstwami na 19 pojedynków, bardzo słabo to wygląda, na dodatek ciągnie się za nimi seria 7 porażek z rzędu, dużo, ale jak przyjrzeć się tym spotkaniom, przegrali 3:0 z Treflem, a wiadomo jaką siłę posiada ten zespół, 2:3 z Zawierciem, a szkoda, bo mieli szansę na zwycięstwo, pojedynek był bardzo wyrównany, ale zmarnowali to, choć i wygrali przegrali w tym meczu mecz na przewagi, później znowu wyjazd i 3:0 od Skry, 2:3 w domu z Jastrzębskim pokazali się z bardzo solidnej strony, Jastrzębski to zespół o klasę wyższy od rywali, następnie wyjazd i 3:0 od Resovii, 1:3 z Olsztynem też drużyną lepszą, urwali im seta, ale nie mogli myśleć o niczym więcej i 3:0 na wyjeździe z Lubinem. Tak na zdrowy rozum z tych spotkań powinni wygrać jedno, z Zawierciem, pozostałe drużyny poza zasięgiem, ale i tak powalczyli, warto dodać, że w tym sezonie w meczach domowych wygrali 2 pojedynki ze Szczecinem 3:2 i Bydgoszczą 3:0, dwa razy przegrali po tie breakach z Zawierciem i Jastrzębskim i 4 razy przegrywali mecze 1:3, żadnego spotkania nie przegrali do 0, a przyjeżdżały naprawdę solidne drużyny. Czarni wyjazdy grają tak pół na pół 4 wygrane i 5 porażek, w 4 zwycięstwach aż 3 razy wygrywali dopiero po tie breaku, raz wygrywając 1:3, więc nie radzą sobie zbyt dobrze poza domem. Jak dla mnie to spotkanie w którym spokojnie powinno paść 183 pkt, potrzebne są do tego tylko 4 wyrównane sety, choć według mnie pachnie tu trochę 5 setem
wilu1103

Powrót do góry Go down

Powrót do góry