UWAGA!!!!!

Go down

UWAGA!!!!!

Pisanie by Admin on Pią Sty 12, 2018 11:19 pm

W związku z dużym bałaganem jaki pozostawił poprzedni moderator  jesteśmy zmuszeni przerwać konkurs.
Wszystkie wyniki zostaną do tego momentu podliczone a punkty dopisane na wasze konta.

Admin

http://polbuk.forumpolish.com

Powrót do góry Go down

Re: UWAGA!!!!!

Pisanie by MATFIST on Sob Sty 13, 2018 7:10 am

Dziś zostanie zaktualizowana klasyfikacja generalna Konkursu - Pucharu Świata w skokach narciarskich. Dostałem parę pytań odnośnie co dalej z Turniejem Czterech Skoczni? Bo jak wiemy na TCS nasze forum również organizowało oddzielny konkurs. Na 4 konkursy, odbyły się 3, przez nie odpowiedzialne zachowanie byłego Moderatora. Myślę, że można byłoby zorganizować konkurs następny na jakieś innej skoczni i zaliczyć do naszego TCS. Oczywiście ostateczna decyzja zależy tutaj od naszego Admina. Pozdrawiam

MATFIST

Powrót do góry Go down

Re: UWAGA!!!!!

Pisanie by MATFIST on Nie Sty 14, 2018 7:06 pm

Jesteśmy zmuszeni do przerwania konkursu - "Ski jumping CUP"
Było za małe zainteresowanie konkursem. Dodatkowo nagrody zostaną wypłacone tylko za pojedyncze konkursy (za ogólną klasyfikację Pucharu Świata i za ogólną klasyfikację TCS nagrody nie zostaną wypłacone).
Taką informację miałem przekazać tutaj na forum.
Wkrótce pojawi się nowy konkurs, zapraszajcie znajomych na forum, czym nas będzie więcej, tym większa szansa, że takie konkursy jak ten potrwają znacznie dłużej. Gdy tylko pojawi się @Admin wszystkie nagrody za pojedyncze konkursy Pucharu Świata zostaną wypłacone.

MATFIST

Powrót do góry Go down

Powrót do góry