O firmie forBET

Go down

O firmie forBET

Pisanie by Hulk on Wto Gru 05, 2017 6:47 pm

Dzięki posiadanym licencjom i zezwoleniom oferujemy osobom dorosłym zawarcie zakładu w internecie na zdarzenia sportowe lub społeczno-polityczne.
 
Działamy na podstawie licencji: Zezwolenie z dnia 4 maja 2016 r. nr PS4.6831.10.2016
 
Na czym polega działalność firmy bukmacherskiej?

Jako firma bukmacherska, udostępniamy swoim klientom tzw. ofertę kursową, w której znajduje się lista dostępnych zdarzeń do typowania, wraz z odpowiednimi kursami dla typów na określone zdarzenie. Typ to wybór konkretnego rozstrzygnięcia danego zdarzenia sportowego. Współczynnik kursu pomocny jest przy wyliczaniu wygranej, gdyż stanowi ją iloczyn stawki wniesionej do zakładu i kursu na wybrany typ na dane zdarzenie sportowe.

 
Jak wnieść zakład?

Wybierz z oferty interesujące Cię zdarzenie, następnie wybierz typ na owo zdarzenie i wprowadź stawkę na wnoszony zakład. Jeżeli wytypowany wynik okaże się trafny, wypłacimy wygraną!

 
Dlaczego warto wybrać forBET?

ForBET, jako firma bukmacherska działający w internecie, oferuje swoim klientom bardzo atrakcyjne kursy, dzięki czemu zdobywa coraz większe uznanie. Naszym atutem jest również bogata oferta zdarzeń oraz dyscyplin sportowych, których niejeden tradycyjny bukmacher może nam pozazdrościć.

 
Aby skontaktować się z naszą obsługą klienta skorzystaj z formularza na stronie głównej lub napisz do nas na pomoc@iforbet.pl
W sprawie reklamacji wyślij wiadomość na reklamacje@iforbet.pl
 
Zapoznaj się z ofertą na stronie -> forBET
FORBET Zakłady Bukmacherskie Posiada Zezwolenie Urządzania Zakładów Wzajemnych Wydane Przez Ministra Finansów. Udział w nielegalnych Grach Hazardowych Może Stanowić Naruszenie Przepisów. Hazard Związany Jest Z Ryzykiem.

Hulk

Posts : 185
Points : 17
Join date : 29/11/2017

Powrót do góry Go down

Powrót do góry


 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach