RKS Radomiak Radom - Forbet

Go down

RKS Radomiak Radom - Forbet

Pisanie by Admin on Czw Kwi 20, 2017 2:58 pm

RKS Radomiak Radom, występujący na co dzień w drugiej klasie rozgrywkowej, stał się kolejną drużyną sponsorowaną przez markę ForBET.

To czwarty z kolei klub piłkarski, który dołączył do grona zespołów wspieranych przez legalnego polskiego bukmachera. Do tej pory ForBET zaangażował się we wsparcie ŁKS Łódź, Motoru Lublin i Stomilu Olsztyn.Umowa została podpisana na okres 16 miesięcy – od marca 2017r. do czerwca 2018 r. Strony nie ujawniają jej wysokości ze względu na dwupoziomową konstrukcję zapisów. Umowa składać się będzie z podstawy pieniężnej przekazywanej klubowi oraz kwoty, która zależna będzie od ilości kibiców Radomiaka Radom, którzy zostaną klientami firmy oraz od zakładów, jakie będą oni zawierać. W najbliższych dniach na stronie klubowej zostanie zamieszczony link, przez który kibice Radomiaka będą mogli rejestrować się na stronie Sponsora.

„Nasza firma od samego początku swojej działalności wspomaga liczne inicjatywy lokalne. Dzięki wsparciu rodzimych klubów budujemy nierozerwalne więzi z kibicami. Stworzony przez nas model współpracy został już z powodzeniem wprowadzony w ŁKS Łódź, Motorze Lublin i Stomilu Olsztyn. Teraz przyszła pora na sponsoring piłkarzy RKS Radomiaka Radom” – powiedział Robert Grzeszczyk, Prezes Casino Games, właściciela marki ForBET – „Wierzymy, że będą oni dostarczać kibicom wielu emocji i cieszymy się, że ForBET jako polska firma z siedzibą na Mazowszu może wspierać miejscowy klub sportowy” – dodaje prezes Grzeszczyk

– „Bardzo się cieszę, że witamy dziś w rodzinie Radomiaka nowego Sponsora. Obu stronom bardzo zależało na tym kontrakcie, dlatego chcieliśmy, by wszystko było dograne w najdrobniejszych szczegółach. Ogromnie ważne było dla nas, że ForBET mocno zaangażuje się w działanie naszej Akademii” – powiedziała Ewelina Studzińska, Dyrektor ds. marketingu RKS Radomiak Radom – „Dzięki temu wsparciu możemy jako klub skupić się jedynie na walce o najwyższe cele. Zrobimy wszystko by obie strony były zadowolone z tej współpracy i by trwała ona jak najdłużej” – dodała Ewelina Studzińska

W ramach podpisanej umowy emblematy zakładów bukmacherskich ForBET znajdą się na spodenkach meczowych zawodników oraz pojawią się na stadionowych banerach, balonach i spotach. Dodatkowo marka ForBET zaangażuje się w działalność akademii RKS Radomiak Radom.

„Każda współpraca musi dawać coś obu zainteresowanym stronom. Dzięki dobrej komunikacji oraz wspólnej chęci dążenia do najwyższych celów udało nam się sfinalizować umowę między ForBET’em, a RKS Radomiakiem Radom” – powiedział Piotr Sienkiewicz, Dyrektor ds. Marketingu ForBET – „Oprócz wsparcia pierwszego zespołu nasze zaangażowanie będzie również widoczne dlatego, że na mocy podpisanej umowy nasza firma zaangażuje się w działalność akademii prowadzonej przez Klub. Liczymy, że również na tym polu odniesiemy z Radomiakiem sukces, a nasza współpraca stanie się modelowym przykładem dla innych drużyn w lidze” – dodaje Piotr Sienkiewicz.
avatar
Admin
Admin

Posts : 447
Points : 49
Join date : 04/11/2016

http://polbuk.forumpolish.com

Powrót do góry Go down

Powrót do góry


 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach