Fortuna EKSPERT +

Go down

Fortuna EKSPERT +

Pisanie by Hulk on Nie Gru 03, 2017 9:00 am

==>Kliknij w FORTUNA i zarejestruj się <==
Ekspert+
Nie zwalniamy tempa. Tym razem przygotowaliśmy coś dla prawdziwych sportowych znawców. Sprawdź nasz nowy produkt – EKSPERT+
Pasjonaci krajowych i zagranicznych rozgrywek piłkarskich dobrze wiedzą, że kupony typu Ekspert to szansa na naprawdę wysoką wygraną. Do tej pory Ekspert w Fortunie dotyczył wyłącznie wszystkich spotkań w danej kolejce w pojedynczych rozgrywkach (Ekstraklasa, Premier League, Liga Mistrzów itd.) Teraz wszystkim graczom dajemy szansę wytypowania nawet 20 pojedynków, z różnych lig, w ramach jednego, eksperckiego kuponu.
Wybór meczów należy wyłącznie do Ciebie. Minimalna stawka za zakład typu EKSPERT+ wynosi 5 złotych. Maksymalna wygrana to rzecz jasna 601 000 zł.
Nie przejmuj się już dłużej starciami drużyn, które potrafią położyć nawet najlepiej skonstruowany kupon. Po prostu dobierz dodatkowy mecz z innej ligi i stawiaj na najlepiej znane Ci zespoły.


Oprócz rozgrywek piłkarskich EKSPERT+ obejmie również zdarzenia z innych dyscyplin, w zależności od aktualnej oferty sportowej.
To nie wszystko. Gracze, którzy zdecydują się obstawić więcej spotkań w ramach kuponu EKSPERT+ mogą otrzymać wyższy bonus procentowy.

  • Min. 8 spotkań na kuponie = +11% do wygranej


  • Min. 10 spotkań na kuponie = +22% do wygranej


  • Min. 12 spotkań na kuponie = +33% do wygranej
Co więcej, poprawnie wytypowany EKSPERT+ to szansa na dodatkowy bonus w wysokości 5000 zł, dzielony pomiędzy autorów zwycięskich kuponów tego typu w danym tygodniu.
EKSPERT+ jest drugą z czterech nowości w ramach jesiennej kampanii Fortuny pt. „Produkt+“. Zarówno EKSPERT+ jak zeszłotygodniowe podniesienie limitu maksymalnej wygranej na jednym kuponie aż do 601 000 PLN obowiązuje wszystkich graczy - tych obstawiających w stacjonarnych punktach sprzedaży, jak i korzystających z oferty zakładów online.

Hulk

Posts : 185
Points : 17
Join date : 29/11/2017

Powrót do góry Go down

Powrót do góry


 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach