Totolotek S.A

Go down

Totolotek S.A

Pisanie by Hulk on Nie Gru 03, 2017 8:47 am

==>KLIKNIJ W TOTOLOTEK I ODBIERZ BONUSY<==
*Freebet 20 zł
*100% do 500 zł
Totolotek SA to najdłużej działający w Polsce legalny operator zakładów wzajemnych, z przeszło 20-letnią tradycją i siecią ponad 350 punktów przyjmowania zakładów w największych miastach.
Główny produkt spółki to Toto-Mix – zakłady bukmacherskie polegające na typowaniu zdarzeń sportowych i społeczno-kulturalnych. W ofercie są również totalizatory piłkarskie Toto-Liga i Toto-Gol, totalizator konny Toto-Lotek oraz zakłady bukmacherskie na wyścigi psów Toto-Racing i wyścigi konne GBI (szerzej o naszej ofercie niżej).

W 2013 r. Totolotek SA otrzymał licencję na przyjmowanie zakładów bukmacherskich i totalizatorów w Internecie. Od tego czasu zakłady realizowane przez Internet są najszybciej rosnącym obszarem działalności naszej firmy.

Totolotek SA jest jedynym legalnym operatoremw Polsce z ważną koncesją Ministerstwa Finansów na zorganizowanie i prowadzenie stacjonarnej działalności komercyjnej w zakresie zakładów na gonitwy konne i wyścigi chartów.

Działamy w oparciu o „Ustawę o grach hazardowych” na podstawie koncesji i regulaminów zakładów przyznawanych przez Ministerstwo Finansów RP. Rocznie odprowadzamy do budżetu państwa blisko 30 mln zł w formie podatków dochodowego, VAT i podatku od gier. Mamy ponad 20 proc. udziałów w rynku legalnych bukmacherów działających w Polsce.
Totolotek SA to najdłużej działający w Polsce legalny operator zakładów wzajemnych , z przeszło 20-letnią tradycją i siecią ponad 350 punktów przyjmowania zakładów w największych miastach.
METODY WPŁAT 
Możesz szybko i bezpiecznie wpłacać pieniądze na swoje konto przy użyciu doładowania konta za pośrednictwem przelewów bankowych w ponad 30 różnych bankach, konta Skrill, kart płatniczych oraz Paysafecard. Wpłaty na konto w naszym serwisie można dokonać za pośrednictwem poniższych dostępnych metod:
•    Przelew bankowy za pośrednictwem metody DOTPAY
•    Doładowanie za pomocą karty płatniczej Visalub Master Card za pośrednictwem DOTPAY
•    Przelew bankowy za pośrednictwem metody TPAY (Transferuj)
•    Doładowanie za pomocą Paysafecard za pośrednictwem DOTPAY
•    Doładowanie za pomocą konta Skrill
Totolotek Zakłady Bukmacherskie Posiada Zezwolenie Urządzania Zakładów Wzajemnych Wydane Przez Ministra Finansów. Udział w nielegalnych Grach Hazardowych Może Stanowić Naruszenie Przepisów. Hazard Związany Jest Z Ryzykiem.

Hulk

Posts : 185
Points : 17
Join date : 29/11/2017

Powrót do góry Go down

Powrót do góry


 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach