ROSJA KHL

Go down

ROSJA KHL

Pisanie by lewar on Wto Lip 25, 2017 9:07 pm

Kto dla Was w tym sezonie będzie faworytem rozgrywek ? 
Dla mnie Jokerit po ogromnych wzmocnieniach zrobi niespodziankę. SKA i CSKA jak zwykle mocni. Traktor osłabiony. A szkoda, bo to właśnie im najbadziej kibicuje.

lewar

Powrót do góry Go down

Re: ROSJA KHL

Pisanie by bmx34 on Pon Gru 04, 2017 4:26 pm

Kazań-Din.Mińsk
Typ; over 4,5
Kurs: 1.96 -
Fortuna

W Kazańu kilka osłabień i to głównie w obronie a więc widzę tu szansę dla Dinama na zdobycze bramkowe.Patrząc na statystyki to ostatnie mecze prezentują się tak: 4:1,3:2(dogry.) 3:2(dogry.), 3:4,3:5 a więc spora szansa ze zobaczymy 5 bramek,a kurs spory.
bmx34

Powrót do góry Go down

Pisanie by wilu1103 on Pon Sty 22, 2018 9:14 am

Spartak Moskwa - Siewierstal Czerepowiec

SBR - Spartak Moskwa

Kurs: 1.65

fortuna

Wydarzenie które wybrałem jest zaplanowane na godz. 17:30, a mec odbędzie się na VTB Ice Palace w Moskwie gdzie miejscowy Spartak podejmie Czerepowiec. Obie drużyny nadal walczą o awans do fazy play off i są blisko siebie w tabeli, a rozdziela ich tylko drużyna Dynama Moscow. Spartak obecnie zajmuje 7 lokatę z 78 pkt na koncie i udało mu się zanotować dodatni bilans goli, tj. 141 do 135. Ostatnie 5 meczy Spartak rozegrał w kratkę 2 razy zwyciężając i 3 razy zeszli do szatni pokonani ale trzeba wspomnieć, że to były drużyny z topu. Siewierstal Czerepowiec na ten moment zajmuje 9 lokatę z 77 pkt na koncie z ujemnym bilansem bramek, tj. 123 do 140. Statystyki z 5 ostatnich meczy identyczne pod względem bilansu zwycięstw i porażek, tj. 2 krotnie triumfowali i 3 krotnie doznali goryczy porażki. w bezpośrednich starciach wg statystyk Spartak Moskwa wygląda gorzej na tle rywala i stosunek wynosi 3 do 2 na korzyść drużyny przyjezdnej. Myślę, że Spartak sobie w dzisiejszym poradzi nie popełniając błędu przegrywając ostatnimi czasy 2 razy po 2 do 3 u siebie i weźmie się od początku spotkania do ofensywnej gry rozstrzygając mecz na swoją korzyść. Przypomnę, że ostatnie 2 mecze z Czerepowcem Spartak przegrał 3:2 i 2:1 po dogrywkach. Czas na rewanż ! Mój typ to SBR ze wskazaniem na Spartak po kursie 1.65 u partnera Fortuna
wilu1103

Powrót do góry Go down

Pisanie by wilu1103 on Pon Sty 22, 2018 9:15 am

Dynamo Mińsk - Vladivostok

Howden zdobędzie pkt OT+karny

Kurs: 1.82
fortuna

QUINTON HOWDEN to kolejny zawodnik które wybrałem w poniedziałek. Jest to hokeista z Kanady. W 2010 roku został wybrany z wysoki 25 nr draftu przez Florydę. Jednak w najlepszej lidze świata kariery nie zrobił. W 97 meczach zdobył ledwie 17 pkt. Stąd przed rozpoczęcie sezonu zdecydował się kontynuować swoją karierę poza Ameryką. Jego wybór padł Białoruś gdzie broni barw Dynama Mińsk. W drużynie tej rozegrał w tym sezonie 52 pkt w których zdobył 29 pkt. Złożyło się na to 14 goli i 15 asyst. Jest on dzięki temu drugim punktującym zespołu, oraz najlepszy strzelcem. Wraz z zawodnikami z ojczyzny stanowi główne zagrożenie dla rywali. W zasadzie ciężko znaleźć mecz w którym tercet Skille, Gragniani, Fontaine, Howden nie miałby udział w zwycięstwie. A o zwycięstwo może być łatwo, gdyż do stolicy Białorusi przyjeżdża obecnie jedna z najsłabszych drużyn. Jak już kilkukrotnie pisałem gdy wiadomo było że Admiral nie zagra w play off działacze zdecydowali się na wyprzedaż. Ekipę opuściło wielu istotnych zawodników, a 5 a tych którzy zostało ma kontuzje. Moim zdaniem w Minsk-Arena wygrają gospodarze. A że w ostatnim meczu z w/w czwórki tylko Howden nie zdobył pkt wypadałoby żeby w tym teoretycznie łatwym spotkaniu wpisał się na listę w klasyfikacji kanadyjskiej.
wilu1103

Powrót do góry Go down

Powrót do góry