Sięgnij po Fortunę.Do wygrania Koszulki meczowe Legii.

Go down

Sięgnij po Fortunę.Do wygrania Koszulki meczowe Legii.

Pisanie by dj-man on Sro Lip 05, 2017 5:08 pm

>>>kliknij w Fortuna i zarejestruj się<<<W ostatni weekend Fortuna ruszyła z akcją #SięgnijPoFortunę, w której rozdawaliśmy nowe koszulki meczowe Jeśli przegapiłeś tę akcję, dajemy Ci kolejną szansę. Podejmij wyzwanie i zagraj o koszulkę Legii. Co trzeba zrobić, aby wziąć udział w promocji? Zasady są proste:

  • postaw dowolny zakład online lub w punkcie stacjonarnym w dniach od 5.07 do 14.07.2017

  • wstaw zdjęcie kuponu z hasłem #SięgnijPoFortunę na twitter z oznaczeniem w treści profilu @eFortunapl 

  • i czekaj na rozstrzygnięcie zakładu


W tej promocji liczy się zagranie kuponu, którego kurs ogólny będzie jak najwyższy, będzie wygrany i rozstrzygnięty tego samego dnia. Codziennie w czasie trwania promocji nagrodzimy koszulką meczową Legii Warszawa autorów 3 wygranych kuponów z najwyższym ogólnym kursem.
Im wyższy kurs, tym większe są Twoje szanse na wygraną koszulki. 
Jeśli nie uda Ci się wygrać za pierwszym razem, możesz spróbować innego dnia.
Do rozdania mamy 30 koszulek meczowych!
Uwaga: liczy się kolejność zgłaszania kuponów oraz wysokość kursu.
Zapraszamy do gry!
ZASADY PROMOCJI 3.1. Promocja jest organizowana w okresie od 5.07.2017 do 14.07.2017. 3.2. Klienci zostaną poinformowani o Promocji drogą mailową, poprzez komunikat na stronie www.efortuna.pl oraz na portalu społecznościowym Twitter. 3.3. Nagrodą w Promocji jest koszulka meczowa Legii Warszawa na nowy sezon Ekstraklasy o wartości ok 250 zł. 3.4. Na okres Promocji przewidziana jest pula 30 koszulek meczowych Legii, w rozmiarach podanych przez uczestników Promocji. 3.5. W przypadku braku podania rozmiaru będzie on przyznawany losowo. 3.6. Osoby, o których mowa w punkcie 2.2., mogą nabyć prawa do nagrody w postaci koszulki meczowej Legii na nowy sezon Ekstraklasy po spełnieniu następujących warunków: 3.6.1. Zawarcia w okresie Promocji co najmniej jednego zakładu u Organizatora Promocji z minimalnym kursem 5.0 (na jednym kuponie) poprzez Internet lub w punkcie stacjonarnym; 3.6.2. Zgłoszeniu kuponu w dniu zawarcia zakładu z hasłem #SięgnijPoFortunę na portalu społecznościowym Twitter z oznaczeniem w treści profilu @eFortuna.pl 3.6.3. Wygraniu postawionego zakładu (zakład musi zostać rozstrzygnięty tego samego dnia). 3.6.4. Codziennie w trakcie trwania promocji 3 osoby które zawarły i zgłosiły wygrane kupony z najwyższym kursem zostaną nagrodzone koszulką. 3.7. Lista zwycięzców zostanie podana na stronie www.efortuna.pl w zakładce Legia oraz na portalu społecznościowym Twitter. 3.8. Zwycięzcy zostaną poinformowani o wygranej następnego dnia roboczego drogą mailową oraz poprzez komunikat na portalu społecznościowym Twitter. 3.9. Nagrody zostaną wysłane do zwycięzców na wskazane przez nich adresy w terminie do 7 dni od dnia ogłoszenia wyników. 3.10. Nagroda nie podlega wymianie na równowartość pieniężną. 3.11. Uczestnikowi Promocji nie przysługuje prawo do scedowania prawa do nagrody na osobę trzecią. 3.12. Uczestnikowi Promocji przysługuje tylko jedna nagroda, bez względu na liczbę postawionych i zgłoszonych zakładów w okresie trwania Promocji.
avatar
dj-man

Posts : 850
Points : 0
Join date : 26/04/2017

Powrót do góry Go down

Powrót do góry


 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach