O firmie STS

Go down

O firmie STS

Pisanie by Admin on Pią Lis 04, 2016 10:18 pm

Kliknij w STS i odbierz bonusy


- 20 pln bez depozytu
- 100% od pierwszej wpłaty do 500 pln

Fakty dotyczące STS

Pełna nazwa to STS .Bukmacher powstał w 1997 roku i posiada ponad 460 punktów przyjmowania zakładów w Polsce. Mimo, że sts jest dostępny już w Internecie pod domeną sts.pl nazywa się go bukmacherem naziemnym ze względów historycznych i z uwagi na występowanie podatku od każdego postawionego zakładu.
Polityka firmy
11.08.2014 Star-Typ Sport rozesłał mailing do 2940 osób, ujawniając w emailu adresy innych osób. Niebezpiecznik.pl zaproponował, aby firma wspomogła bibliotekę lub dom dziecka w ramach przeprosin. Inne banki, urzędy czy mniejsze firmy przystały na taką propozycję. STS jednak się nie zgodził. Poprzestał na przeprosinach. Wysłanych w dodatku przez pracownika działu IT, a nie osobę najwyższego szczebla.
Adresy email zostały przejęte przez konkurentów.
Prezes Zarządu: Mateusz Juroszek (od czerwca 2012, 32% udziałów)
Dyrektor - Doradca Zarządu: Zbigniew Kostrubała (od sierpnia 1997)
[url=http://www.goldenline.pl/ludzie/szukaj/star typ sport]Pracownicy STS[/url]
Sponsoring

Godziny otwarcia STS


 • Poniedziałek: 9:30 - 18:00

 • Wtorek-Piątek: 09:00 - 19:00 (gdzieniegdzie do 20:00)

 • Sobota: 09:00 - 18:30 (do 20:00 w niektórych punktach)

 • Niedziela: 09:00 - 16:30 (a nawet do 19:00 w wybranych placówkach)


Wybrane punkty regulaminu STS
oto kilka bardzo niekorzystnych dla gracza punktów obowiązujących w dniu 27.11.2014:
3.12. Zabronione jest wykorzystanie typu "pewniak" albo innego typu pozwalającego obejść limity. STS zastrzega sobie prawo do anulowania zakładów kiedy 1 pojedyczny typ ("pewniak") jest kombinowany z innymi zdarzeniami w celu obejścia limitów zakładów online ustanowionych przez STS. W takiej sytuacji wszystkie takie zakłady zostaną anulowane za wyjątkiem pierwszego zawartego zakładu. Stawki z anulowanych w takich okolicznościach zakładów zostaną zwrócone. 
3.13. STS dokona anulowania dowolnego zawartego zakładu w tym również rozstrzygniętego w przypadku, jeżeli dojdzie do uzasadnionego podejrzenia zmowy pomiędzy Kontami STS graczy i/lub klientami, przejawiającej się dokonaniem zawarcia w krótkim czasie przez różnych klientów, zakładów z identycznymi lub bardzo podobnymi typami.
3.16. Minimalna oraz maksymalna liczba typów w zakładzie, maksymalna stawka dozwolona na kombinację i wszystkie pozostałe limity są opublikowane Klientowi na stronie internetowej STS. Obowiązkiem Klienta jest zapewnienie, że warunki te zostały spełnione.
5.6. W przypadku oczywistych błędów przy wprowadzaniu danych do systemu Bukmachera skutkujących w szczególności błędami w publikacji informacji na stronach internetowych Bukmachera w tym błędami na Koncie STS, Bukmacher dokona anulowania takich kuponów, nawet jeśli błąd zostanie zauważony już po zawarciu zakładu na dane Wydarzenie lub/i rozstrzygnięciu zdarzenia. Stawka anulowanego zakładu z takiego powodu zakładu zostanie uczestnikowi gry zwrócona z zastrzeżeniem pkt 7.5., pkt 7.9. i za wyjątkiem "Zakładów na Żywo" (zob. zasady opisane w pkt 16). Prawidłowy kurs, o którym mowa powyżej to kurs zgodny ze światowymi trendami kursów bukmacherskich, oferowanych w momencie zakończenia przyjmowania zakładów związanych z tym wydarzeniem, do wykazania czego zobligowany jest Bukmacher.
Co do pkt 3.12. brak jest definicji typu "pewniak". Nie jest doprecyzowane o jakiego rodzaju limity chodzi. Poza tym system bukmachera nie informuje gracza o wielkości limitu. 
Co do pkt 3.13. nie jest napisane kto będzie rozpatrywał sprawy sporne. Domyślam się, że sąd, bo  organu nadzorczego w Polsce nie mamy w roku 2014.
Co do pkt 3.16.: w sumie dosyć standarowy zapis, choć wielu bukmacherów blokuje takie luki także systemowo. System STS przepuści wiele - problemy mogą się pojawić przy wypłacie.
Pkt 5.6 to standardowy zapis opisujący tzw. misprint. Oczywiście będzie obarczony ogromną marżą, którą można rozłożyć różnie na każdą z opcji wyniku.
Jest zatem kwestią sporną czy przy kursie na rynku 2,0 prawidłowym kursem w STS byłby 2,0 , 1,80 czy jeszcze inna wartość.
W bet365 biorą wartość jaka wynikałaby z programu przy zadanych parametrach początkowych. Nie wiem jednak, czy STS dysponuje równie zaawansowanym narzędziem co zagraniczny bukmacher.
W wersji regulaminu z 28.05.2014 możemy przeczytać:

8.3 Uczestnik gry ma prawo zgłoszenia polecenia dokonania wypłaty wygranej w ciągu 3 miesięcy liczonych od daty ogłoszenia oficjalnych wyników ostatniego typowania, objętego danym zakładem. Po upływie tego terminu uczestnik gry traci prawo do wygranej z wyjątkiem postanowień punktu 8.4.
8.4 Za każdym razem gdy uczestnik gry przeznaczy na zawarcie nowego zakładu środki (w całości lub w części) uzyskane z wygranej, które nie zostały wypłacone, od tej chwili termin do zgłoszenia polecenia wypłaty wygranej, o którym mowa w pkt. 8.3 odnośnie tej części wygranej rozpoczyna bieg od nowa.
Regulamin jest niemożliwy do przeszukania za pomocą funkcji szukania ctrl+F. Całość zapisana jest w niewygodnym formacie na 50 stronach A4.
Zalety STS

 • wypłacalna i renomowana firma
 • STS jest dostępny w języku polskim
 • nie trzeba zamrażać środków na koncie - cały czas ma się dostęp do gotówki
 • STS jest zobowiązany do wypłacenia kuponów przyjętych w wyniku błędu (w przeciwieństwie do
 • support mailowy na stronie internetowej
 • dość bogata oferta
 • transmisje na żywo na niektóre mecze
 • brak selekcji klientów, chyba że jest się już stałym bywalcem niemile widzianym w punkcie STS
 • program lojalnościowy w postaci Klubu STS
 • brak dodatkowych kosztów, chyba że ktoś chce obstawiać telefonicznie
 • strona www przejrzysta i miła dla oka, zawiera opcję wyszukiwania zakład


Wady STS


 • limit wygranej do 10.000PLN
 • brak powiadomień o wynikach
 • bardzo niskie kursy
 • w formularzu rejestracyjnym wymagają (zbyt) wielu informacji


STS Zakłady Bukmacherskie Posiada Zezwolenie Urządzania Zakładów Wzajemnych Wydane Przez Ministra Finansów. Udział w nielegalnych Grach Hazardowych Może Stanowić Naruszenie Przepisów. Hazard Związany Jest Z Ryzykiem.


Ostatnio zmieniony przez Admin dnia Sob Mar 10, 2018 10:21 pm, w całości zmieniany 4 razy
avatar
Admin
Admin

Posts : 447
Points : 49
Join date : 04/11/2016

http://polbuk.forumpolish.com

Powrót do góry Go down

Re: O firmie STS

Pisanie by ZawodowyGracz on Wto Gru 05, 2017 12:22 am

Jeżeli chodzi o moje spostrzeżenia co do tej firmy to:
- szybkie wypłaty od godziny 10:00 do 24:00 - wypłaty realizowane w każdy dzień w tych godzinach do 28 minut.
- Bardzo małe kursy.
- Częste problemy z serwerem.
- Dublowanie kuponów

ZawodowyGracz

Posts : 50
Points : 0
Join date : 22/04/2017

Powrót do góry Go down

Powrót do góry


 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach