Liga Mistrzów

Go down

Liga Mistrzów

Pisanie by dj-man on Sob Kwi 29, 2017 1:59 pm

Perugia-Lube Civitanova
Typ: Powyżej 182,5
Kurs: 1.73
Lvbet

Dziś Połfinał Siatkarskiej Ligi Mistrzów i starcie dwóch Wloskich ekip Perugia kontra Lube Civitanova.Jestem przekonany że mecz będzie zacięty i zobaczymy co najmniej 4 sety,w tym jeden z większą ilością punktów.Faworytem oczywiście jest Lube Civitanova,jednak Perugia potrafi bardzo dobrze grać na własnym parkiecie i jeżeli dobrze wejdą w mecz mogą nawet wygrać.H2H z ostatnich 5 spotkan tylko raz padł wynik 3 setowy.
dj-man

Powrót do góry Go down

Re: Liga Mistrzów

Pisanie by Lewy_10 on Sob Kwi 29, 2017 9:56 pm

No i miałeś rację co do zaciętości tego spotkania.  Póki co wynik 2:2 i czekamy na tie-break. Jednak myślę podobnie jak ty, że zespół gości wygra to spotkanie. Dodatkowo wspomnieć, że gospodarze prowadzili już 2:1.

Lewy_10

Powrót do góry Go down

Pisanie by Lesza on Nie Kwi 30, 2017 9:15 pm

No i już znamy całą kolejność Final Four w tym sezonie w Lidze Mistrzów.
W meczu o trzecie miejsce spotkały się: Lube Civitanova i Br Voleys. Tutaj nie było niespodzianki i zespół Lube Civtanova wygrał to spotkanie 3:1. Natomiast w wielkim finale spotkał się zespół Perugi z Zenitem tutaj także bez niespodzianki, zespół z Rosji pewnie wygrał to spotkanie 3:0

Podsumowując:
1 Miejsce - Zenit Kazań
2 Miejsce - Perugia
3 Miejsce - Luve Civitanova
4 Miejsce - BR Volleys

Lesza

Powrót do góry Go down

Pisanie by Poldi25 on Wto Gru 19, 2017 1:59 pm

Dyscyplina: Siatkówka - Liga mistrzów
Spotkanie: JSW Jastrzębski Węgiel - Toulouse 3:0
Godzina: 18:00
Typ: Jastrzębski -14,5 +
Kurs: 1,72
Bukmacher: eFortuna
Analiza:

Po emocjach związanych z klubowymi Mistrzostwami Świata wracamy do równie interesującej ligi mistrzów.
JSW podejmuje we własnej hali mistrza Francji Toulouse, lecz Oni z Mistrzem Francji mają już tyle wspólnego co nic, może tylko tyle, że do końca sezonu mogą się tak nazywać.
Sporo zawodników z tego klubu odeszło po poprzednim sezonie i zajmują Oni ostatnie miejsce, na 11 spotkań zaledwie 2 wygrane w przeciętnej lidze Francuskiej. Co dziwne jest w tym zespole to to, że przegrali 9 spotkań ze słabymi drużynami w lidze, wygrali 2 mecze w lidze 3:2 z pierwszą i drugą drużyną ligi oraz przegrali 1:3 w Lidze mistrzów po walce z Zenitem - oczywiście nie ma sensu brać pod uwagę tego meczu bo Zenit wyszedł w 2gim garniturze a podczas meczu był nawet 3 garnitur.
JSW ograli u siebie 3:0 dużo mocniejszy zespól z Niemiec BR Volleys - zawsze groźny, pamiętamy ile napsuli krwi w poprzednim sezonie w lidze mistrzów.
W JSW wszyscy zdrowi co jest bardzo ważne w tej drużynie. Muzaj, Oliva itd... powinny sobie bardzo łatwo poradzić ze słabym zespołem.
Oczywiście można pobrać dw 3:0 ale jest mniejszy kurs na taki typ.
Powodzenia

Ostatnio zmieniony przez Poldi25 dnia Wto Sty 09, 2018 4:02 pm, w całości zmieniany 1 raz

Poldi25

Powrót do góry Go down

Pisanie by Poldi25 on Wto Gru 19, 2017 2:04 pm

W drugim meczu idę w kierunku gości. Faworytem w drugim meczu są goście z Niemiec. Ostatnio pokonali niespodziewanie łatwo Halkbank 3:1 a VaLePa wygrała u siebie 3:2 z PAOKiem, drużyna dużo słabszą.
Oczywiście zespół gospodarzy bardzo dobrze spisuje się w lidze i grają tam zawodnicy znani ale już bardziej na końcu karieru niż na początku.
Również idę w kierunku -1,5 na gości.

VaLePa - Friedrichshafen -1,5 seta 1,60 eFortuna +  0:3

Ostatnio zmieniony przez Poldi25 dnia Wto Sty 09, 2018 4:03 pm, w całości zmieniany 1 raz

Poldi25

Powrót do góry Go down

Pisanie by Poldi25 on Sro Gru 20, 2017 2:26 pm

Chaumont 52 - Dynamo Moskwa 3:2
Dynamo 1,35 eFortuna -

Dynamo -1,5 seta 1,70 eFortuna -

S. Boyer - P. Kruglov 1,40 forBet -

Moim zdaniem zespół z Rosji jest tutaj dużym faworytem... i śmiało stawiam na zwycięstwo oraz zwycięstwo -1,5 seta.
Chaumont dość sensacyjnie wygrało w 1 kolejce z Bełchatowem na wyjeździe dość łatwo 3:1, w tym spotkaniu Boyer grał rewelacyjnie 33 punkty zdobyte dały zwycięstwo. Bełchatów nie mógł sobie poradzić kompletnie z tym zawodnikiem. W tym zespole jest TYLKO ten zawodnik Boyer dla porównania drugi najlepszy punktujący w meczu z Bełchatowem był Louati, który zdobył zaledwie 10 punktów reszta poniżej 10 punktów. 1 zawodnik nie będzie wygrywał wszystkich meczy a jeszcze jak On będzie miał gorszy dzień to już kompletnie drużyna bez szans.
Dynamo Moskwa fakt, także przegrał swoje pierwsze spotkanie lecz z dużo silniejszym zwłaszcza u siebie zespołem z Rosji Nowosybirskiem (w dwóch setach walczyli na równym poziomie, w 1 secie już Nowosybirsk odskoczył).
Reasumując tak jak wspomniałem, w Chaumont większość piłek będzie rozgrywana do Boyera, który zdobędzie zapewne sporo punktów ale to nie wystarczy na zespół Dinama, sam meczu nie wygra a nie ma pomocy w tym zespole.
Można także obstawić, że to On zdobędzie więcej punktów od Kruglova. Dla porównania Boyer 33 punkty zdobył w 4 setach a Kruglow w 3 setach 15 punktów.

Ostatnio zmieniony przez Poldi25 dnia Wto Sty 09, 2018 4:04 pm, w całości zmieniany 1 raz

Poldi25

Powrót do góry Go down

Pisanie by Poldi25 on Sro Gru 20, 2017 2:27 pm

ZAKSA Kędzierzyn Koźle - Trentino Volley 3:2
powyżej 183,5 1,80 forBet +

Kolega wyżej zapytał czy można zaryzykować na Trentino i ja uważam, że są ku temu powody...
Z jednej strony na KMŚ ZAKSA pokazała, że jeśli zepną poślady to potrafią zagrać bardzo dobrze i napsuli sporo krwi Civitanovej z drugiej strony Trentino po słabym początku zaczynają grać dużo lepiej 6 zwycięstw z rzędu.
Ja w tym spotkaniu idę w stronę over punktowego w całym meczu, obie ekipy na pewną zagrają o zwycięstwo nie ma aż tak dużego faworyta i już kursy spadają na ekipę z Włoch.
Niby ZAKSA powinna u siebie wygrać ale czy to będzie łatwe zwycięstwo? Wątpię...
Czuję 4 wyrównane sety a może nawet i tie break.

Ostatnio zmieniony przez Poldi25 dnia Wto Sty 09, 2018 4:04 pm, w całości zmieniany 1 raz

Poldi25

Powrót do góry Go down

Pisanie by Poldi25 on Sro Gru 20, 2017 2:27 pm

Noliko Maaseik - Arkas Spor Izmir 3:2
powyżej 3,5 seta 1,35 forBet +

powyżej 181,5 1,65 eFortuna +

Tutaj króciutko, mecz wyrównany. Belgowie są mocni u siebie także nie odpuszczą. Lekkim faworytem są goście, którzy powalczyli ostatnio z ZAKSą, natomiast Noliko przegrał z Trentino 1:3.
Jeśli wygrali seta z Trentino to tym bardziej powinni ugrać go z Arkasem.
Możemy spodziewać się długiego meczu.

Poldi25

Powrót do góry Go down

Pisanie by Poldi25 on Wto Sty 09, 2018 4:05 pm

Dynamo Moskwa - Galatasaray 1:3
powyżej 173,5 1,50 eFortuna +

Myślę, że na 3 setach Rosjanki nie zamkną tego meczu, Galatasaray mocne w tym sezonie... Już pierwszy mecz w lidze mistrzyń pokazał, że Galatasaray to nie drużyna do bicia, co prawda przegrały pierwszy mecz ale nie z byle kim bo z Vakifbank 1:3.
Dynamo Moskwa wygrały na wyjeździe 3:0 z Budowlani Łódź ale co znaczy Polska piłka siatkowe w ostatnich latach tyle co nic. Moim zdaniem obejrzymy bardzo ciekawe spotkanie a kursy już mocno poleciały w dół na gości...

Poldi25

Powrót do góry Go down

Pisanie by Poldi25 on Wto Sty 16, 2018 5:22 pm

Chaumont - Novosibirsk
Novosibirsk -1,5 seta 1,66 eFortuna

Chaumont już 2 niespodzianki zrobił, wygrał z Bełchatowem 3:1 na wyjeździe i 3:2 z Dynamo Moskwa u siebie ale wydaje mi się, że póki co wystarczy.... Dziś stawiam na pewne zwycięstwo Novosibirska i mam nadzieję, że nie popełnią tego samego błędu co Dynamo Moskwa, przypomnę mieli 2:0 w setach i pozwolili sobie na rozluźnienie i porażka 2:3.
Novosibirsk pokazał już formę w tej grupie wygrywając u siebie 2 razy po 3:0 z Dynamo Moskwa i Bełchatowem.
Myślę, że G. Grozer i spółka są o 2 klasy lepszym zespołem i udowodnią to na parkiecie.

Poldi25

Powrót do góry Go down

Pisanie by Poldi25 on Wto Lut 06, 2018 5:08 pm

Budowlane Łódź - Galatasaray
poniżej 136,5 1,85 Fortuna

Czwarta kolejka kobiecej Ligi mistrzów i mecz pomiędzy najsłabsza ekipą grupy D czyli Budowlane Łódź a drużyną walczącą o awans, która przed sezonem mocno się wzmocniła Galatasaray.
Poprzedni mecz zakończył się gładkim zwycięstwem Galatasaray 3:0 (25:16, 25:21, 25:17).
Ogólnie Budowlane w tej edycji ligi mistrzów wygrały tylko 1 seta dość niespodziewanie z Vakifbank na wyjeździe ale to tylko tyle, każdy mecz przegrały wysoko.
A. Witkowska w meczu ligowym zeszła z parkietu z powodu kontuzji ale jak mówią media będzie gotowa do gry, nie wiadomo co z K. Grobelną, niektórzy mówią że nie wystąpi a w kadrze na mecz jest wpisana... Jeśli nie wystąpi będzie to bardzo duży cios dla Budowlanych... Jeśli zagra to i tak niewiele zmieni.
Galatasaray jest dużym faworytem w tym spotkaniu i myślę, że zakończą ten mecz w 3 setach.
Takie zawodniczki jak: T. Kosheleva, D. Rabadzhieva, N. Demir zrobią różnicę w tym meczu.
Galatasaray jest w bardzo dobrej formie, potrafiły nie tak dawno wygrać na wyjeździe 3:0 z Fenerbahce to i tutaj nie powinny mieć problemu.
Powodzenia

Poldi25

Powrót do góry Go down

Powrót do góry