polbuk-forum.com

Premier League

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu

Strona 3 z 7 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down

Re: Premier League

Pisanie by Mbappe on Pią Maj 05, 2017 10:57 pm

Tottenham(-1,5) 1.95 ---

Duży minus, pierwszego klopsa bukmacherskiego mamy już w piątek. Oglądałem kawałek pierwszej połowy i Totki cisnęły, blisko były bramki ale zawsze czegoś brakowało. W drugiej chyba się mecz wyrównał sądząc po statystykach drugiej połowy. Nie mniej Chelsea teraz wygrywa i zapewnia sobie tytuł mistrzowski, szczególnie że gra z drugim zespołem od końca tabeli, prawdopodobnie spadkowiczem Middlesbrough. Chyba święto na Stamford Bridge rozpocznie się już w poniedziałek.
Mbappe

PBpoints : 85

Powrót do góry Go down

Pisanie by dj-man on Pią Maj 05, 2017 11:02 pm

A ja ogłądałem mniej więcej ostatnie 30-25 minut meczu i tak słabego Tottenhamu w tym sezonie nie widziałem,zadnych sytuacji podbramkowych praktycznie czasem jakies dosrodkowanie w pole karne ale nic się to zdało a i jeszcze niecelny strzal Ericksena Razz dla nie mecz na typowe 0:0 ale jednak West Ham szczęsliwie strzelił gola i zapewnił sobie utrzymanie.
Zdecydowanie tym meczem Tottenham zakończył chyba walkę o majstra.
dj-man

PBpoints : 467

Powrót do góry Go down

Pisanie by Mbappe on Sob Maj 06, 2017 12:11 am

@dj-man napisał:A ja ogłądałem mniej więcej ostatnie 30-25 minut meczu i tak słabego Tottenhamu w tym sezonie nie widziałem,zadnych sytuacji podbramkowych praktycznie czasem jakies dosrodkowanie w pole karne ale nic się to zdało a i jeszcze niecelny strzal Ericksena Razz dla nie mecz na typowe 0:0 ale jednak West Ham szczęsliwie strzelił gola i zapewnił sobie utrzymanie.
Zdecydowanie tym meczem Tottenham zakończył chyba walkę o majstra.

Tottenham i tak tymi wygranymi uratował ten sezon Premier League i chwała im za to. Bo tak to mistrza mielibyśmy już dawno rozdanego, a tak każdy mógł się emocjonować tą "walką" Kogutów z The Blues. Chociaż nie wiem czy w ogóle był taki moment w którym realnie Spurs zagrażało Chelsea jeśli chodzi o zdobycie mistrzostwa.
Ale i tak chwała im za to co zrobili, a szampany chyba już są mrożone w niebieskiej części Londynu Razz
Mbappe

Powrót do góry Go down

The author of this message was banned from the forum - See the message

Pisanie by dj-man on Sob Maj 06, 2017 8:09 am

Burnley-West Brom
Typ: poniżej 2,5
Kurs: 1.50
STS

Kurs jakis nie rewelacyjny ale jak widzę Burnley na własnym stadionie to odrazu idę w under bramek.Statystyka mowi sama za siebie na 17 spotkan na własnym obiekcie 23-16 czyli jak widać mało strzelają ale tez mało tracą.Ostatnie 5 spotkań u siebie to takze same undery.
O West Bromie nie można teraz za wiele powiedziec,odkąd zapewnili sobie utrzymanie to przegrywają wszystko.
dj-man

Powrót do góry Go down

Pisanie by dj-man on Sob Maj 06, 2017 8:16 am

Hull-Sunderland
Typ: 1
Kurs: 1.50
STS

Tutaj rowniez jak poprzednicy idę w stronę Hull.Sunderland już spadł a w ich grze juz wczesniej było widać jakby im słabo zależało,Hull natomiast ma o co grać,walczą o utrzymanie i mają tylko 2 pkt przewagi nad Swansea które zajmuje miejsce w strefie spadkowej.Tygrysy na własnym stadionie spisują się niezle bilans 8-4-5 co ciekawe ostatnio zanotowali 4 zwyciestwa z rzędu i dziś dokonała okazja poprawić jeszcze ten bilans.
dj-man

Powrót do góry Go down

Pisanie by JanuszBiznesu on Sob Maj 06, 2017 10:37 am

Dzisiaj w Premier League właściwie 3 mecze ,,o coś'' i 3 z cyklu ,,a pokopiemy sobie''.

Najpierw o tych drugich: Bournemouth - Stoke, Burnley - West Brom, Leicester - Watford. Kijem strach to ruszać - większość z tych drużyn (właściwie to wszystkie) na wakacjach. Żal zatem stawiać coś w kierunku bramek czy co gorsza 1X2, bo możemy zobaczyć 3 x 0:0 lub równie dobrze jakieś radosne 4:3 jako ewenement w angielskiej lidze (ostatnio dość underowej w meczach o nic).

City po 1,25 też bym nie ruszał. Crystal Palace to kalectwo, gdy musi rozgrywać piłkę, ale z drużynami, które preferują grę piłką mogą powalczyć. Nieadekwatnie do ryzyka wystawione to wszystko. Citizens ostatnio zremisowało z Middlesborough - nie wiem skąd nagle stali się takim faworytem z Crystal Palace, będącym z kontraataku bądź co bądź lepszym zespołem. Drużyna Guardioli potrafi odwalić jak mało kto.

No i zostaje Hull - Sunderland oraz Swansea - Everton. Myślę, że w takim wypadku wygrana Hull słusznie stoi nisko (spodziewam się w tym meczu dodatkowo undera, bo Sunderland ma siłę ognia porównywalną do polskich drużyn ekstraklasy). Kusi zatem Hull i poniżej 3,5 gola - mamy na to 2,25 i nie wiem czy nie zagram zamiast kursu 1,5 właśnie tego. Nie ukrywam też, że te 1,5 niezbyt mi się widzi.

Co do Swansea. Everton na wyjazdach cieniuje, Łabędzie punktów potrzebują (oni raczej też wiedzą jak gra Sunderland i czego się po Hull spodziewać). Myślę, że te 2,65 także jest do zaryzykowania na czyste zwycięstwo. Łabędziom remis nie daje nic - jak Hull ucieknie na 4 punkty to i tak będzie po zawodach. No i niech nie łudzi to miejsce Evertonu - oni już także nie grają o nic. Idę zatem w stronę wyższej determinacji.

JanuszBiznesu

PBpoints : 177

Powrót do góry Go down

Pisanie by Mbappe on Sob Maj 06, 2017 1:42 pm

Bournemouth - Stoke
Typ: Over 2,5
Kurs: 1.75
Forbet

Jeśli jakiś mecz miałbym określić meczem o pietruszkę, to ten mecz właśnie taki jest. Dwie drużyny środka tabeli, bez szans na awans, ale także bez szans na spadek. Przeważnie takie mecze wyglądają po prostu nie ciekawie, natomiast tutaj idę w over bramkowy i ciekawe widowisko. Z jednej strony Shaqiuri, Arnautovic, z drugiej Joshua King. Być może ten ostatni cały czas walczy o zainteresowanie większych klubów, bo gość w tym sezonie jest niesamowity. Dla mnie to będzie otwarte ciekawe widowisko z paroma bramkami.
Mbappe

Powrót do góry Go down

Pisanie by Mbappe on Sob Maj 06, 2017 1:47 pm

Leicester - Watford
Kurs: 1.55
Forbet

Ustępujący już mistrz Anglii, Leicester City podejmie u siebie ekipę Watfordu. Leicester może zapisać ten sezon na plus, powalczyli w lidze mistrzów i utrzymali się na spokojnie w Premier League. Teraz bez ciężaru mistrza będzie im się grało luźniej. Gram na nich, bo widziałem dwa ostatnie mecze Watfordu, którego piłkarze już od kilku kolejek są na urlopach myślami. Wtopili ostatnie mecze praktycznie bez walki i nie sądzę, że to się zmieni. Pytanie tylko jak Leicester podejdzie do tego meczu.
Mbappe

Powrót do góry Go down

Pisanie by JanuszBiznesu on Sob Maj 06, 2017 6:06 pm

No i zapewne to nieszczęsne Hull pogrążyło wiele tasiemek - co gorsza jednak, pogrążyło także i siebie.

Swansea zna wynik Hull i zagra teraz o pełną pulę, aby mieć punkt przewagi. Jak komentatorzy słusznie zauważyli za tydzień Łabędzie jadą do Sunderlandu (który nie stał się nagle cudowną drużyną tylko wykorzystał wielbłądy rywali) i raczej  do Sunderlandu Łabędzie jadą tym bardziej po 3 punkty (jestem ciekaw na kursy na to zdarzenie, ale zapewne będą spadać a te powyżej 2,0 po prostu trzeba będzie połapać - póki co około 2,2).

No i Hull pozostaje Crystal Palace a także Tottenham. Łabędziom oprócz tego Sunderlandu także West Brom. Na moje dzisiaj być może Tygrysy przegrały nawet walkę o Premier League. O punkty z Tottenhamem będzie niezwykle ciężko (nawet zakładając, że Koguty nie zagrają już zapewne w ostatniej kolejce o nic), jakiekolwiek zdobyte na stadionie Palace mogą nie wystarczyć [Swansea ma lepszy bilans bramkowy przy tej samej ilości oczek a wątpię, aby w ostatnich 3 kolejkach nie punktowała].

Jeszcze trochę o Arsenalu. Czekam jutro do składów czyli do 16 ~, dzisiaj podobno Mourinho mówił o tym, że będzie oszczędzał zawodników na Celtę i skupia się na Lidze Europy. Jeśli to prawda a nie tylko kolejna gierka Portugalczyka (prawda jest taka, że w lidze także Diabły mają szansę nadal na top 4) to można będzie złapać coś w granicach 1,8 na Kanonierów, znając ostatecznie składy.

Jeśli jednak skład Manchesteru będzie zbyt defensywny i dodatkowo nie będą to zawodnicy ,,z łapanki'' to lepiej się wstrzymywać. Możliwy jest wtedy scenariusz jak najmniejszego przemęczenia się i nudnego jak flaki z olejem meczu na remis (który sprawi, że Diabły utrzymają przewagę nad Arsenalem w tabeli, w wypadku porażki i wygranej w zaległym spotkaniu drużyna Wengera może przeskoczyć drużynę z Manchesteru). Ale to już bardziej z takich niuansów na jutro. 

Spoglądam także na ten Liverpool i 1,6 i zastanawiam się, czemu kursy delikatnie rosną. 
Southampton to dobra drużyna, ale oni znowuż nie grają tu o nic. Czyżby bukmacherzy coś przeczuwali i znowu nie ufają drużynie Kloppa? Nie ma co się dziwić, gdyby grali tylko z top 4 to by mieli mistrza a tak walczą o LM, ciekawe czy jutro nie zawiodą.

JanuszBiznesu

Powrót do góry Go down

Pisanie by Mbappe on Sob Maj 06, 2017 6:55 pm

Bournemouth - Stoke
Typ: Over 2,5
Kurs: 1.75
Forbet

Leicester - Watford
Kurs: 1.55
Forbet

Hull - Sunderland
Kurs: 1.45
Forbet

Burnley - West Brom
Typ: BTS
Kurs: 1.95
Forbet

Manchester City - Crystal Palace
Typ: Gabriel Jesus strzeli
Kurs: 1.65
Forbet

Rozliczam sobotnie typy. Kompletnie zawiodło mnie City i Jesus, Dzisiaj wszyscy strzelali tylko nie on ;x Miał kilka okazji i musi takie strzelać, jeśli chce grać w miejsce Aguero. O Hull to już się kolega wyżej wypowiedział, nie będę powtarzał bo zgadzam sie  w 100% ;d

Podsumowując sobota w PL nie była taka najgorsza Very Happy
Mbappe

Powrót do góry Go down

Pisanie by dj-man on Sob Maj 06, 2017 8:20 pm

Hull w tym momencie sobie samo skomplikowało zycie bo zamieniło się miejscami ze Swansea,które dziś korzysta z okazji pokonuje Everton 1:0 i teraz Walijski klub ma punkt przewagi.A przeszło mi dziś przez myśl że jak Hull jest dzisiaj postrzegany jak zdecydowany faworyt to mogą nie udzwignąć tego cięzaru i tak się stało.
dj-man

Powrót do góry Go down

Pisanie by dj-man on Nie Maj 07, 2017 7:36 am

Liverpool-Southampton
Typ: Powyżej 2,5
Kurs: 1.66
Lvbet

W meczach Liverpoolu na Anfield wpada bardzo duzo bramek,strzelają sporo ale tez rzadko zachowują czyste konto.Jeśli chodzi o statystykę bramek u siebie to wygląda ona tak 12-5 na korzyść overu 2,5.Southampton na wyjzdach tez ma korzystną jeśli chodzi o ten element 11-5,tak więc myślę że zobaczymy dzisiaj co najmniej 3 bramki.

ps. oby tylko Coutinho zagrał Razz
dj-man

Powrót do góry Go down

Pisanie by dj-man on Nie Maj 07, 2017 10:47 am

Ma ktoś może jakiś ciekawy typ na mecz Arsenalu-Manu ? Kompletnie nie mam pojecia jak ugryzc ten mecz Razz dlatego chyba najlepiej odpuścić.
Jak widzę Manchester to odrazu pierwsza myśl to remis ale wydaje mi się ze Arsenal moze ich zaskoczyć w tym meczu.
dj-man

Powrót do góry Go down

Pisanie by Mbappe on Nie Maj 07, 2017 10:59 am

@dj-man napisał:Hull w tym momencie sobie samo skomplikowało zycie bo zamieniło się miejscami ze Swansea,które dziś korzysta z okazji pokonuje Everton 1:0 i teraz Walijski klub ma punkt przewagi.A przeszło mi dziś przez myśl że jak Hull jest dzisiaj postrzegany jak zdecydowany faworyt to mogą nie udzwignąć tego cięzaru i tak się stało.

Teraz na pewno przewaga jest po stronie Swansea, szczególnie patrząc na terminarz. Hull ma na wyjeździ Crystal Palace i u siebie Tottenham. Natomiast Swansea na wyjeździe Sunderland i u siebie WestBrom. Głowna kwestia jak przeciwnicy podejdą do tych meczów. Ale moim zdaniem Hull chyba jednak poleci z ligi. Trzeba liczyć na to, że to zainteresowanie Grosickim przez Newcastle jest prawdziwe i Sroki wezmą go do siebie na następny sezon. Gdyby tak się stało, to nie wiem czy nie byłoby to lepsze rozwiązanie niż utrzymanie się Hull na przyszłym sezonie.
Mbappe

Powrót do góry Go down

Pisanie by Mbappe on Nie Maj 07, 2017 11:19 am

@dj-man napisał:Ma ktoś może jakiś ciekawy typ na mecz Arsenalu-Manu ? Kompletnie nie mam pojecia jak ugryzc ten mecz Razz dlatego chyba najlepiej odpuścić.
Jak widzę Manchester to odrazu pierwsza myśl to remis ale wydaje mi się ze Arsenal moze ich zaskoczyć w tym meczu.

Co do tego meczu to podobno Mourinho będzie mocno rotował przed Celtą. Ale ja mu się nie dziwię, przez ligę już małe szanse na awans do LM, szczególnie że mają Soton, Arsenal i Tottenham na wyjazdach. W porównaniu do kalendarza City: Lester, WestBrom i Watford - raczej biorą wszystko do końca. Liverpool to samo Soton, West Ham i Boro. Top4 raczej będzie Chelsea, Spurs, City, Liverpool.

Manchester czy zajmie 5 czy 7 miejsce to bez różnicy. Dla nich liczy się tylko LM w przyszłym sezonie. A do tego prowadzą ich dwa mecze - rewanż z Celtą i finał prawdopodobnie z Ajaxem. Nie ma co ryzykować kontuzjami w lidze, szczególnie że kadra i tak przez kontuzje mocno okrojona. Arsenal to Arsenal, nieprzewidywalny do bólu, ale końcówki nie odpuszczą i tak już za dużo punktów potracili, a wygrana nad takim rywalem na pewno choć troszkę zrekompensuje przegraną w derbach.

Arsenal - United
Forbet
Mbappe

Powrót do góry Go down

Pisanie by JanuszBiznesu on Nie Maj 07, 2017 12:23 pm

Ja bym mimo wszystko poczekał na te składy. W Lidze Europy ławka United wyglądała nie najgorzej i zakładając, że wyjdą te rezerwy jak to nazywa Mourinho np. w takiej formie.

De Gea - Valencia (ma żelazne płuca) - Jones - Smalling (ta dwójka wraca po kontuzji) - Darmian (raczej też drugi wybór) - Carrick - ? - Martial - ? - Mata - Rooney to nie będzie to taki zły skład.

Oczywiście, ciężko mi strzelać kto będzie na tych dwóch miejscach (albo ktoś z głębokich rezerw albo ktoś, kto ma dobrą wydolność zapewne, więc może Herrera? sam nie wiem) niemniej taki skład wcale nie ułatwiłby roboty Kanonierom, którzy są...w wątpliwej formie.

Trzeba też pamiętać, że Mourinho nie trawi Wengera (z wzajemnością), więc zrobi wszystko, aby chociaż zremisować. Wiadomo, priorytety priorytetami, ale 3 punktów Diabły nie oddadzą tu na pewno a kurs póki co sugeruje grę jakiś młodzików.

Jak będą w składzie to uderzamy a jak nie to lepiej poczekać na coś na żywo. Very Happy

JanuszBiznesu

Powrót do góry Go down

Pisanie by Mbappe on Nie Maj 07, 2017 12:36 pm

@JanuszBiznesu napisał:Ja bym mimo wszystko poczekał na te składy. W Lidze Europy ławka United wyglądała nie najgorzej i zakładając, że wyjdą te rezerwy jak to nazywa Mourinho np. w takiej formie.

De Gea - Valencia (ma żelazne płuca) - Jones - Smalling (ta dwójka wraca po kontuzji) - Darmian (raczej też drugi wybór) - Carrick - ? - Martial - ? - Mata - Rooney to nie będzie to taki zły skład.

Oczywiście, ciężko mi strzelać kto będzie na tych dwóch miejscach (albo ktoś z głębokich rezerw albo ktoś, kto ma dobrą wydolność zapewne, więc może Herrera? sam nie wiem) niemniej taki skład wcale nie ułatwiłby roboty Kanonierom, którzy są...w wątpliwej formie.

Trzeba też pamiętać, że Mourinho nie trawi Wengera (z wzajemnością), więc zrobi wszystko, aby chociaż zremisować. Wiadomo, priorytety priorytetami, ale 3 punktów Diabły nie oddadzą tu na pewno a kurs póki co sugeruje grę jakiś młodzików.

Jak będą w składzie to uderzamy a jak nie to lepiej poczekać na coś na żywo. Very Happy

A moim zdaniem kursy są wystawione poprawnie, pamiętajmy że to mecz na Emirates. Mourinho wie, że Celta zagra w lidze trzecim składem, bo ich sytuacja tam pozwala im na to. To, że Mourinho nie trawi Wengera to nie ma znaczenia. Równie dobrze można spojrzeć na to z drugiej strony, że to Wenger będzie chciał wykorzystać sytuację United. Poza tym mimo wątpliwej formy Arsenal u siebie notuje stosunkowo dobre wyniki.
Mbappe

Powrót do góry Go down

Pisanie by dj-man on Nie Maj 07, 2017 1:42 pm

Nawet mimo złego kalendarza do końca rozgrywek to teoretycznie Manu ma jeszcze szanse 
na miejsce 4,to są tylko 4 pkt do City i Liverpoolu a z tego co widzę to Manu ma jeszcze jeden mecz mnie rozegrany.
dj-man

Powrót do góry Go down

Pisanie by JanuszBiznesu on Nie Maj 07, 2017 4:27 pm

Widzę składy i właściwie to nie widzę tu jakiegoś jakościowego spadku u Diabłów. Zagram dość przewrotnie, bo zazwyczaj tego nie robię. Że bramkę strzeli Alexis.

Alexis Sanchez gol @ 2,15 forBet

Zagra na debiutanta w Premier League i właściwie jedyne słabsze ogniwo. Nie ma co ukrywać, że ostatnio Sanchez bez większej formy, ale patrząc na skład to nie widzę wielu, którzy by tu strzelili. Welbeck? Kopie się po czole, Ozil truchta i nie ma uderzenia, w środku raczej dośrodkowujący/rozrzucający grę. Na barkach Chilijczyka spocznie wiele. Za drobne, mecz lepiej chyba oglądać niż grać.

JanuszBiznesu

Powrót do góry Go down

Pisanie by dj-man on Nie Maj 07, 2017 4:37 pm

Powiem więcej dla mnie ten skład Manchesteru wygląda lepiej niz w meczu z Celtą,ważną postacią może być Mata które będzie tu kreował grę czerwonych diabłów.
Dodatkowym bodzcem moze byc to ze przed chwilą Liverpool zgubił punkty i zremisował ze Świętymi 0:0.
dj-man

Powrót do góry Go down

Pisanie by Mbappe on Nie Maj 07, 2017 6:54 pm

@Mbappe napisał:

Co do tego meczu to podobno Mourinho będzie mocno rotował przed Celtą. Ale ja mu się nie dziwię, przez ligę już małe szanse na awans do LM, szczególnie że mają Soton, Arsenal i Tottenham na wyjazdach. W porównaniu do kalendarza City: Lester, WestBrom i Watford - raczej biorą wszystko do końca. Liverpool to samo Soton, West Ham i Boro. Top4 raczej będzie Chelsea, Spurs, City, Liverpool.

Manchester czy zajmie 5 czy 7 miejsce to bez różnicy. Dla nich liczy się tylko LM w przyszłym sezonie. A do tego prowadzą ich dwa mecze - rewanż z Celtą i finał prawdopodobnie z Ajaxem. Nie ma co ryzykować kontuzjami w lidze, szczególnie że kadra i tak przez kontuzje mocno okrojona. Arsenal to Arsenal, nieprzewidywalny do bólu, ale końcówki nie odpuszczą i tak już za dużo punktów potracili, a wygrana nad takim rywalem na pewno choć troszkę zrekompensuje przegraną w derbach.

Arsenal - United
Forbet

Można stwierdzić, że sprawdziły się moje przewidywania Arsenal nie mógł zaliczyć kolejnej wpadki z osłabionym United. Dla Kanonierów to mała iskierka nadziei na LM w przyszłym sezonie, aczkolwiek mało prawdopodobne żeby ekipy ponad pogubiły tyle punktów. Ale jak to mówią dopóki piłka w grze... Very Happy
Mbappe

Powrót do góry Go down

Pisanie by dj-man on Nie Maj 07, 2017 7:03 pm

Mało prawdopodobne choć nie takie cuda się zdarzały,napewno upiekł się ten remis piłkarzom Liverpoolu bo to United najbardziej im zagrażali jeśli chodzi o top4.

Co do meczu to raczej do zapomnienia,jak na takie topowe druzyny to moim zdaniem słabe spotkanie.
Szczęśliwie bo szczęsliwie ale ładny strzał Xhaki na 1:0,brawo za decyzję.
Co do United to cały czas się dziwię co ten Lingard jeszcze robi na boisku,traci niemal każdą piłkę.Moim zdaniem chłopak powienien pograc w rezerwach.

ps. @JanuszBiznesu jak na złość Sanchez nie strzelił tylko Welbeck Smile
dj-man

Powrót do góry Go down

Strona 3 z 7 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu