polbuk-forum.com

Premier League

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu

Strona 2 z 7 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down

The author of this message was banned from the forum - See the message

Re: Premier League

Pisanie by JanuszBiznesu on Sob Kwi 29, 2017 8:34 pm

Southampton - Hull City
Typ: obie strzelą
Kurs: 1,7
Fortuna

Nigdy więcej na drużyny grające o nic. To co dzisiaj działo się w Premier League to jest jawny kryminał. Nie grają o nic i tak naprawdę nie grają. Goli jak na lekarstwo, sytuacje również co najmniej w ilości: nikłe.

Lepiej czaić się na mecze Swansea/Hull oraz ekip walczących o top 6. Te drużyny grające o nic jak Watford czy też Southampton po prostu przynoszą kibicom wstyd. Ja jako kibic bym chyba miał dość patrzenia na minimalizm swoich - przynajmniej u siebie.

No i nasuwa się wniosek - jak terminarz wpływa na utrzymanie. Dostajesz drużyny walczące o coś na koniec rozgrywek i taryfy ulgowej nie masz - takie spotkania jak Hull ostatnio to raczej jawne prezenty w kierunku Tygrysów (oczywiście, trzeba to też wykorzystać, ale na pewno mają łatwiej niż np mierząc się z tymi drużynami w środku sezonu). 

Patrząc na powyższe, co sądzicie o jutrzejszych spotkaniach? Swansea zapunktuje? Są teraz na musiku.

JanuszBiznesu

PBpoints : 177

Powrót do góry Go down

Pisanie by seboafc on Sob Kwi 29, 2017 8:35 pm

Jutro ogólnie ciekawy dzień w Premier League. Derby Północnego Londynu, Everton-Chelsea czy Manchester United- Swansea z Fabiańskim w bramce. Ja osobiście bym chciał aby wygrali Kanonierzy, którym kibicuje od 2001 roku, jednak realnie patrząc wydaje mi się że typ na over zdecydowanie pewniejszy. Zapewne to ostatnie derby Północnego Londynu dla Wengera, który po sezonie ma odejść z Arsenalu....
seboafc

PBpoints : 330

Powrót do góry Go down

Pisanie by dj-man on Nie Kwi 30, 2017 12:17 am

Dzisiaj w Premier League piłkarze za bardzo nie rozpieszczali kibiców,same undery i na dodatek tylko w jednym meczu padły 2 gole.Jakby pograć te wszystkie mecz na liczbę bramek poniżej to można było niezle zarobić.
Warto dodać że Burnley wygyrwa swój pierwszy mecz wyjazdowy,Crystal Palace po raz kolejny potwierdza że potrafi grać z czołowymi zespołami a z tymi słabszymi się męczy na potęgę,zapewne chodzi o grę w ataku pozycyjnym,kompletnie sobie z tym nie radzą.
dj-man

PBpoints : 467

Powrót do góry Go down

Pisanie by dj-man on Nie Kwi 30, 2017 6:49 am

Man.United-Swansea
Typ: Swansea Liczba goli-Powyżej 0,5
Kurs: 1.82
Lvbet

Manchester juz tyle razy zremisował w tym sezonie,szczególnie na Old Trafford że granie czystej jedynki w ich stronę chyba mija się z celem,szczególnie że jak wiadomo do końca sezonu nie zagra Zlatan.Przeglądając statystyki w oko wpadła mi pewna rzecz, że w każdym z ostatnich pięciu spotkań pomiędzy obiema ekipami Swansea zawsze strzełała co najmniej jedną bramkę.Wydaje mi się że dziś także stać ich na gola i nawet wywiezienie zdobyczy punktowej z Manchesteru.
dj-man

Powrót do góry Go down

Pisanie by dj-man on Nie Kwi 30, 2017 6:54 am

Tottenham-Arsenal
Typ: 1
Kurs: 1.83
Lvbet

Dziś gram w stronę Tottenhamu w derbach,myślę że obecny sezon Arsenalu to nieporozumienie dopiero 6 miejsce na tą chwile i strata 18 pkt do Chelsea.Tottenham 2 pozycja w tabeli i 4 pkt straty do The Blues,a więc dziś muszą koniecznie wygrać aby jeszcze zachowac szansę na mistrzostwo Anglii.Dodatkowo Tottenham jest piekielnie mocny na własnym stadionie 15 wygranych,2 remisy i 0 porażek!!! Wydaje mi się że w takiej formie Arsenal polegnie dziś i to zdecydowanie.
dj-man

Powrót do góry Go down

Pisanie by JanuszBiznesu on Nie Kwi 30, 2017 11:07 am

Derby Północnego Londynu raczej nie do typowania. Spotkanie ma wiele podtekstów i na pewno wiele też czynników dla obu drużyn. Nie rozchodzi się tylko o 3 punkty w tym meczu (chociaż także), ale także o kilka innych.

1) W tym sezonie coś się skończy - Arsenal skończy za Tottenhamem i to na pewno jest wielki cios dla kibiców Armatek - wielki cios, bo przypomnijmy, że oni mają w tym sezonie wiele problemów

2) Derby to z pewnością ważny mecz. Chociaż nie ma wielu wychowanków to liga angielska przecież, tak jednak na pewno większość zawodników kojarzy ten klimat. Wygrana w derbach byłaby na pewno miodem na te zadrapane serca kibiców a porażka przelała dodatkową szalę goryczy - Wenger i jego piłkarze gra więc nie tylko o 3 punkty, ale i o spokój przy ostatnich meczach. Emocje w Północnym Londynie są już i tak mocno nadszarpnięte.

3) Strata punktów Tottenhamu to także ich utrata szans na tytuł. Nie ma nic gorszego dla kibiców Arsenalu, niż to że tytuł powędrowałby do Tottenhamu. Tego by sobie także nie wybaczyli i na pewno zagrają tu na 100%. Z drugiej strony walka o top 4 nadal trwa. Wenger jest już wyśmiewany z tego swojego heroicznego boju o 4 miejsce, ale póki jest LM w Londynie - dopóty Kroenke będzie mu ufał. Spadek jakościowy zespołu i wejście w skórę Liverpoolu może pokusić właściciela o zmianę trenera. (Kroenke jest przywiązany do finansów)

No i to są motywacje Arsenalu. Oczywiście wiadomo, że Tottenham ma swoje ,,ale'' i na pewno formę także lepszą w ostatnim czasie. Szykuje się zatem jakościowo ciekawy spektakl a do tego walki nie powinno zabraknąć. Żal typować takie spotkanie, tu może się zdarzyć wszystko.

JanuszBiznesu

Powrót do góry Go down

Pisanie by JanuszBiznesu on Nie Kwi 30, 2017 11:14 am

Co sądzicie nawiasem o poniżej 2,5 gola w Manchesterze ze Swansea? (kursy koło 1,9)

Łabędzie grają tutaj raczej o punkt, może o pełną pulę jak pozwolą okoliczności, ale na pewno będzie wpierw u nich defensywa - pójść na wymianę ciosów z każdym to w ich wypadku samobójstwo - obrona jest strasznie dziurawa.

Manchester bez strzelb z przodu i to nadal, Rashford czy też Lingaard w grze pozycyjnej są słabi (nie wyróżniają się - lepiej gdy gra się szybko w ich wypadku), możliwe, że wiatru porobi Mhitaryan, ale Manchester w ataku pozycyjnym zazwyczaj się męczy i nie strzela aż tak wiele.

Spotkanie pachnie zatem na pierwszy rzut underem. Na pierwszy, bo zawsze spotkanie może się szybko otworzyć, niemniej te około 1,9 na under 2,5 to chyba lepszy zakład tutaj od wygranej Manchesteru. Spodziewam się tu wyniku 1-0, może 1-1 a nie zdziwi mnie nawet bezbramkowy remis, który też pada w meczach United dość często.

JanuszBiznesu

Powrót do góry Go down

Pisanie by dj-man on Nie Kwi 30, 2017 12:54 pm

Co do twojej analizy to przychylam się,własnie patrzę na skład Manu i z tego co widzę to nie ma nawet Mikhitariana w wyjściowej jedenastce..z przodu Rashford i trójka ofensywnych pomocników Rooney,Martial i Lingard także według mnie na papierze to moim zdaniem słabo to wygląda.Jedyny plus moim zdaniem to ofensywne boki obrony Shaw i Young napewno często będą się podłączać.
dj-man

Powrót do góry Go down

Pisanie by seboafc on Nie Kwi 30, 2017 7:50 pm

No i po Derbach Północnego Londynu...Tottenham wygrał zasłużenie, Tottenham mógł wygrać zdecydowanie wyżej, Arsenal czasami przypominał dzieci we mgle...Kanonierzy zagrali bardzo słabo, dla mnie jako kibica Arsenalu to bardzo rozczarowujące. Pytanie co dalej z Arsenalem? Napewno Wenger odejdzie, Sanchez też prawdopodobnie. Czy do Arsenalu przyjdzie jakiś znany menadżer ? Mam taką nadzieję ale oprócz dobrego fachowca na ławce trenerskiej potrzeba zmienić paru zawodników. Trzeba kupić bocznego i środkowego obrońcę oraz napastnika światowej klasy a pozbyć sie zbędnych zawodników takich jak Giroud... Jako kibic Arsenalu mam wielkie obawy o przyszłość klubu...a jak to będzie czas pokaże. Narazie jeszcze realna jest LM, trzeba walczyć do końca.
seboafc

Powrót do góry Go down

Pisanie by JanuszBiznesu on Nie Kwi 30, 2017 8:21 pm

Również poniekąd jako Kanonier spoglądam chłodną głową na to co się stało. Właściwie to czarny scenariusz zapalał się w mojej głowie od samego początku. Myślałem jednak, że może derby - może się przełamią. Kiedy jak nie teraz. Kurs na Tottenham też wysoki (i praktycznie do gry, ale może serce podpowiadało znowu nie to, co trzeba).

Nic bardziej mylnego. Nie stworzono ani jednej sytuacji, która pachniałaby bramką. Bezzębny Sanchez, Giroud będący cieniem zawodnika czy też Ozil, który zniknął na 90 minut a w dokładce zmiennicy, którzy wyszli jakby co najmniej odbywała się rzeź.

20 strat zaliczył Gibbs, Ox czy też Alexis (taka jest statystyka dosyć ciekawa z angielskiego portalu) - właściwie to z tych statystyk wynikało, że jako tako zagrali Cech, Koscielny, Xhaka i Ramsey (dziwi zwłaszcza ten ostatni, bo zazwyczaj widzi się jego fatalne piłki i sam nie jestem jego zwolennikiem, ale jak widać to dzisiaj zawiedli inni).

A Tottenham? Ma w końcu drużynę. Pochettino zrobił coś, co Wengerowi od dawien dawna się nie udaję. Nie poszedł na łatwe i powoli ściągał odpowiednich zawodników, zatrzymywał kluczowych i dzisiaj to najlepiej grająca drużyna w Anglii (nawet lepiej niż Chelsea powiedziałbym dość przewrotnie). W każdym razie poza zasięgiem Armatek - nie było nawet podjazdu, oni od ostatniego meczu (tego 2:2 na Emirates) rozwinęli skrzydła a Arsenal je schował.

Myślę, że z racji dzisiejszych wyników jutro warto zerknąć w stronę Liverpoolu. Widziałem Watford grający z Hull i oni właściwie podarowali 3 punkty przed rozpoczęciem tego meczu i to grając 11 na 10 przez długi okres czasu. Wątpie, aby tutaj mieli jakieś większe opory. Drużyna Kloppa może co najwyżej sama przegrać ten mecz czy też go zremisować, dlatego te 1,5 nawet na będący w średniej formie Liverpool w mojej opinii trzeba pobrać po prostu.

JanuszBiznesu

Powrót do góry Go down

Pisanie by seboafc on Nie Kwi 30, 2017 9:40 pm

Watford- Liverpool
Typ 2
Kurs 1.5
Zgadzam się z @JanuszBiznesu co do typu na Liverpool. Gospodarze raczej mają pewne utrzymanie, plasując się na 10 miejscu. U siebie bilans 8-4-5. Liverpool walczy o LM i ma o co grać. Na wyjazdach The Reds mają bilans 8-5-4. Wydaję mi się ze wygrają goście, są zespołem lepszym do tego w końcu Liga Mistrzów jest na wyciagniecie ręki. THE REDS nie mogą tego zmarnować i takie zespoły jak Watford powinni spokojnie pokonywać
seboafc

Powrót do góry Go down

Pisanie by Lesza on Pon Maj 01, 2017 2:17 am

Watford - Liverpool
Kurs: 1.83
Lvbet

Tutaj was troszkę zaskoczę swoją analizą, ale jestem zdania, że Watford może "ukąsić" w tym spotkaniu Liverpool. Liverpool w ostatnim spotkaniu pokazał, że ma na prawdę spore problemy ze skutecznością i ten problem trwa już trochę czasu. Watford zajmuję 13 miejsce w Premier League z dorobkiem 40 punktów, natomiast Liverpool 3 miejsce z dorobkiem 66 punktów. Wiadomo jaka sytuacja jest Liverpoolu, walczy o bezpośredni awans do LM. Warto także napisać, że pomiędzy tymi drużynami nigdy nie padł remis. Myślę, że będzie to pierwszy remis w historii pojedynków tych drużyn.

Lesza

PBpoints : 176

Powrót do góry Go down

Pisanie by dj-man on Pon Maj 01, 2017 6:33 am

@Lesza co to za dziwny kurs? Przeciez na Watford jest 6,60 i jeszcze piszesz że myślisz ze padnie remis a dajesz 1 Very Happy

Uważam że granie na Liverpool dzisiaj to w miarę pewny typ,mają ogromną szansę odskoczyc od City na 3 pkt i 4 pkt od United a więc powinno im zależeć bo do końca tylko 4 kolejki.Oglądałem Watford w spotkaniu z Hull i grając z przewagą jednego gracza przegrali 2:0.Mam wrażenie że Jak Deeney czegos nie strzeli to tam nie ma komu strzelać.Utrzymanie już mają także powoli mogą myśleć o urlopie.
dj-man

Powrót do góry Go down

Pisanie by dj-man on Wto Maj 02, 2017 10:01 am

Watford-Liverpool 0:1,o czym warto wspomnieć napewno bardzo ważne 3 pkt wędrują na konto The Reds i tym samym umacniają się na 3 pozycji w tabeli i oddalają również o 3 pkt od City.No i oczywiście bramka niezwykłej urody przewrotka Emre Cana prawie w samo okienko Very Happy jeszcze rozumiem jakby to był Firmino albo nawet Origi ale Can? alez zaskoczenie Smile
dj-man

Powrót do góry Go down

Pisanie by Mbappe on Wto Maj 02, 2017 11:50 pm

West Ham - Tottenham

Tottenham(-1,5) @ 1.95 Iforbet

Mecz w piątek, ja gram już teraz bo kurs na pewno będzie jeszcze spadał. Totki grają fantastyczny sezon i z tym nie ma co się spierać. Mają jeszcze szansę na mistrza i tutaj na pewno nie odpuszczą West Hamowi. Eriksen i spółka pokazali w derbach północnego Londynu, że idą jak taran kasując każdego kto stanie im na drodze. W przypadku zwycięstwa doskoczą na punkt do Chelsea i to na The Blues będzie presja. Gram handi, bo mając w ofensywie Sona, Alliego, Kane i Eriksena Koguty na jednej bramce nie poprzestaną.
Mbappe

PBpoints : 85

Powrót do góry Go down

Pisanie by Mbappe on Czw Maj 04, 2017 11:52 pm

Manchester City - Crystal Palace
Typ: Gabriel Jesus strzeli
Kurs: 1.65
Forbet

Kolejny raz ode mnie Jej Wysokość Premier League. O samym meczu dużo nie będę pisał, skupię się na samym typie. Gabriel Jesus - złoty chłopak z Brazylii, materiał na kawał dobrego napastnika. Po kontuzji prawie przesądził mecz z United, gdzie ostatecznie był na spalonym. Później ratuje punkty strzelając bramkę z Boro w końcówce meczu. Nie wyobrażam sobie, żeby nie dostał teraz od Guardioli pierwszego placu. Szczególnie, że gdzieś czytałem o lekkich problemach zdrowotnych Sergio Aguero i zagrożonym jego występie. Ma ten chłopak niesamowitego nosa do bramek i jak mu idzie to gram na niego, nawet po takim dosyć średnim kursie. City walczy o LM, nie odpuszczą tutaj i w końcu trzeba zapunktować szczególnie przed własną publicznością. Spodziewam się meczu overowego, a jeśli dostanie pierwszy skład Jesus to minimum jedna z bramek dla City będzie na pewno jego autorstwa.
Mbappe

Powrót do góry Go down

Pisanie by Mbappe on Pią Maj 05, 2017 12:00 am

Hull - Sunderland
Kurs: 1.45
Forbet

Kurs może i nie zachwyca, ale mimo wszystko ja go wezmę. Hull u siebie seria 4 zwycięstw, Sunderland 4 porażek. Sunderland już spadł z ligi, Hull cały czas się bije o utrzymanie i jest w komfortowej sytuacji. Moim zdaniem to Tygrysy Grosickiego się utrzymają, a zleci niestety Swansea Fabiana. Hull dużo dało przyjście Ranocchi, Grosickiego i Markovicia. W porównaniu do początku sezonu wygląda to już zupełnie przyzwoicie, na pewno nie na spadek. Piłka jest w ich rękach, to oni mają ten komfort że nie gubiąc punktów mają utrzymanie. Bo jak punkty zdobywać to kiedy jak nie u siebie i z kim jak nie ze spadkowiczem? ;d Tak jak wspomniałem kurs niski, ale Tygrysy spokojnie sobie poradzą.
Mbappe

Powrót do góry Go down

Pisanie by Mbappe on Pią Maj 05, 2017 12:06 am

Burnley - West Brom
Typ: BTS
Kurs: 1.95
Forbet

Ostatni typ na piątkowo/sobotnie mecze Premier League. Tutaj głównie gram, dlatego bo widzę w value właśnie po stronie BTSu, a kurs 1.95 jak najbardziej zachęca do pogrania. Obie drużyny praktycznie nie grają już o nic, więc bez presji podejdą do spotkania. West Brom od 4 meczów nie strzelił gola i nie wierzę, że ta seria przedłuży się do 5 meczów. Burnley z kolei u siebie strzelali każdemu poza Arsenalem, Tottenhamem, United i o dziwo Swansea, które przy tych 3 zespołach wygląda dosyć śmiesznie, ale był to pierwszy mecz po awansie - więc można uznać jako frycowe beniaminka Razz
Jeszcze ze statystyk w ostatnich 5 meczach między tymi ekipami na terenie Burnley padał zawsze BTS, czy to w Premier League czy w niższej klasie rozgrywkowej.
Mbappe

Powrót do góry Go down

Pisanie by Mbappe on Pią Maj 05, 2017 12:55 am

@Adam05 napisał:Ciężki mecz dla tygrysów. Jak Hull dobrze zacznie to powinno być ok, ale są mocno nieprzewidywalni Wink

Właśnie powiedziałbym, że to najłatwiejszy mecz Tygrysów z tych jakie ich czekają, więc absolutny must win. Na KC Stadium akurat są przewidywalni, bo ostatnio wygrywają mecz za meczem. Ale też w analizie opierałem się głównie na postawie z meczu wyjazdowego z Soton. Zagrali przyzwoicie, chociaż na wyjazdach ostatnio wybitnie im nie szło. Oczywiście przez głupotę mogli przegrać, ale Jakupovic dał radę z karnym. Co do meczów u siebie, jeśli wygrywają 2:0 w 10 z Watfordem to Sunderland przeżują i wyplują ;d
Mbappe

Powrót do góry Go down

Pisanie by dj-man on Pią Maj 05, 2017 9:28 am

West Ham-Tottenham
Typ: 2
Kurs: 1.40
STS

Kurs co prawda mały i do tego derby ale myślę że jest to "pewniaczek" na dziś,Tottenham w gazie wygrywa doslownie wszystko i do tego gonią Chelsea a jeżeli dziś wygrają to zbilżą się tylko na 1 punkt.West Ham środek tabeli i chyba już raczej się utrzymają ale co najważniejsze mam wrażenie ze Mloty duzo gorzej grają na stadionie olimpijskim niz na Upton Park gdzie w niedalekiej przeszłosci wygrywali z Tottenhamem.
dj-man

Powrót do góry Go down

Strona 2 z 7 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu