polbuk-forum.com

Premier League

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu

Strona 5 z 7 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down

Re: Premier League

Pisanie by dj-man on Sob Maj 13, 2017 11:10 am

Sunderland-Swansea
Typ: 2
Kurs: 2.02
Lvbet

Dla Swansea to jeden z dwóch meczy o być albo nie być w Premier League na następny sezon,mają tylko punkt przewagi nad Hull i dzisiaj poprostu muszą powalczyć o zwycięstwo.Stawiam tutaj na determinację ze strony druzyny z Walii.Sytuacja Sunderlandu jest znana od dawna choć nadal potrafią sprawić niespodziankę ale wydaje mi się że nie dwa razy z rzędu.
dj-man

PBpoints : 467

Powrót do góry Go down

Pisanie by Mbappe on Sob Maj 13, 2017 12:22 pm

FC Everton - Watford FC
Wynik końcowy
TYP: FC Everton
1.40
Forbet

1:0 na spokojnie, kusiło mnie żeby zagrać bramkę Lukaku, ale jakoś się powstrzymałem i dobrze ;d
Mbappe

PBpoints : 85

Powrót do góry Go down

Pisanie by Mbappe on Sob Maj 13, 2017 12:25 pm

Manchester City - Leicester City
Obie drużyny strzelą w 1. połowie
TYP: Tak
3.75
Forbet

Pierwszy mecz dzisiejszy, chciałem poszukać czegoś na bramki, ale kursy są opłakane ;d
Gram BTS w pierwszej połowie, bo czuje że Leicester uda się zaskoczyć City. To Obywatele muszą tu wygrać i pewnie będą cisnąć Lisy tak jak to zrobili z Crystal Palace. Natomiast Lisy będą mieli na pewno sporo sytuacji w kontrataku w którym dobrze się czują i mają gościa o nazwisku Vardy, który mam nadzieje jedną z takich kontr w pierwszej połowie wykorzysta.
Mbappe

Powrót do góry Go down

Pisanie by Mbappe on Sob Maj 13, 2017 2:12 pm

Manchester City - Leicester City
Obie drużyny strzelą w 1. połowie
TYP: Tak
3.75
Forbet

I takie typy lubie grać, łatwo i przyjemnie ;d
Mbappe

Powrót do góry Go down

Pisanie by Mbappe on Sob Maj 13, 2017 3:12 pm

FC Middlesbrough - Southampton FC
Wynik końcowy
TYP: Southampton FC
1.90
Forbet

Jeśli tak dobrze dziś idzie to kontynuuje typy z Premier League. Southampton Puela walczy o to by być w top10 tego sezonu, co będzie dla nich sukcesem. Z drugiej strony drużyna Middlesbrough, dla mnie osobiście najgorsza ekipa w tym sezonie Premier League. Wyszedł im ostatnio jeden mecz z City, gdzie zremisowali, ale z Chelsea wyglądali już tak jak przez większość sezonu - czyli tragicznie. Myślę, że jak na Boro przystało i teraz przegrają z Soton, które ten sezon ma średni, a top10 w tym sezonie chyba będzie miejsce na które rzeczywiście w tym momencie ich stać.
Mbappe

Powrót do góry Go down

Pisanie by Mbappe on Sob Maj 13, 2017 3:16 pm

Bournemouth AFC - FC Burnley
Wynik końcowy
TYP: Bournemouth AFC
1.85
Forbet

Jeszcze jeden typ na PL. Bournemouth z niesamowitym Joshua Kingiem, który na prawdę solidnie dołożył się do tego, że są teraz na takim miejscu w tabeli, zmierzy się z Burnley. Beniaminek jest zaraz po Hull najgorszą ekipą na wyjazdach. Na 18 spotkań wygrali 1 i to dość kontrowersyjnie z Crystal Palace. Poza tym 4 remisy i aż 13 porażek. Są utrzymani i przy takiej formie wyjazdowej nie wierzę, że powalczą z Bournemouth, a kurs zachęca.
Mbappe

Powrót do góry Go down

Pisanie by Mbappe on Sob Maj 13, 2017 5:52 pm

FC Middlesbrough - Southampton FC
Wynik końcowy
TYP: Southampton FC
1.90
Forbet

Bournemouth AFC - FC Burnley
Wynik końcowy
TYP: Bournemouth AFC
1.85
Forbet

Dzisiaj 3/3 z Premier League, raczej łatwe mecze do typowania i siadały gładko Smile
Mbappe

Powrót do góry Go down

Pisanie by Mbappe on Sob Maj 13, 2017 5:56 pm

Stoke City - Arsenal Londyn
Wynik 1 połowy
TYP: X
2.35
Forbet

Na ostatnie dzisiejsze spotkanie w PL gram remis do przerwy w meczy Stoke z Arsenalem. Arsenal ostatnio notuje dobrą passę, natomiast myślę że Stoke stać - szczególnie u siebie - na postawienie twardych warunków Kanonierom. Czy wystarczy im argumentów by zgarnąć jakieś punkty? Szczerze, wątpie. Natomiast brak rozstrzygnięcia do przerwy jest jak najbardziej możliwy, a potem dopiero ewentualne otwarcie meczu.
Mbappe

Powrót do góry Go down

Pisanie by dj-man on Sob Maj 13, 2017 6:22 pm

Sunderland-Swansea 0:2 ++++

Kurs 2 pewniaczek,tak myślałem ze Swansea poprostu musi wygrać.Nie chciało mi się wierzyć ze to oni spadną w tym sezonie.Decydujący mecz moze być jutro Palace-Hull,Tygrysy na musiku i jak nie wygrają to witaj championship znowu.
Miejmy nadzieję że jak Hull spadnie to Newcastle podkupi Grosika Smile
dj-man

Powrót do góry Go down

Pisanie by Mbappe on Sob Maj 13, 2017 8:29 pm

Stoke City - Arsenal Londyn
Wynik 1 połowy
TYP: X
2.35
Forbet

Było 3/3 to Giroud musial przed przerwą strzelić, nie mógł poczekać ;d 3/4 też nie jest źle i gdybym grał tylko PL to źle na tym bym nie wyszedł ;d

Arsenal pewne zwycięstwo, przez chwilę byli w lekkich opałach. Teraz Liverpool jutro na musiku i kto by pomyślał, że jeden z ważniejszych dla nich meczów będzie z WestHamem ;d
Mbappe

Powrót do góry Go down

Pisanie by dj-man on Nie Maj 14, 2017 8:06 am

Tottenham-Man.United
Typ: 1
Kurs: 1.70
Lvbet

Tottenham u siebie legitymuje się bilansem 16-2-0 i moim zdaniem jest dzisiaj zdecydowanym faworytem a kurs 1.70 jak najbardziej pobieram.Mourinho zapewne postawi wszystko na wygraną w Lidze Europy i będzie dzisiaj rotował składem.Nie widzę argumentów zeby Manchester mógł dziś wywiezć jakieś punkty z White Hart Lane.
dj-man

Powrót do góry Go down

Pisanie by dj-man on Nie Maj 14, 2017 8:12 am

Crystal Palace-Hull
Typ: Rzuty rożne-Hull powyżej 4,5
Kurs: 1.72
Lvbet

Decydujący mecz o utrzymanie,Orły mają 4 punkty przewagi nad Hull i remis daje im dzisiaj utrzymanie w Premier League na przyszły sezon.Taki typ ode mnie bo Hull nie ma juz nic do stracenia poprostu musi atakować,tylko wygrana daje im jeszcze szansę na utrzymanie.Tygrysy z przodu są często nie skuteczne więć zdecydowałem się na zakład na co najmniej 5 rożnych dla Hull.
dj-man

Powrót do góry Go down

Pisanie by Mbappe on Nie Maj 14, 2017 12:30 pm

Crystal Palace - Hull City
Poniżej/Powyżej 2.5 goli
TYP: Powyżej 2.5 gola
1.90
Forbet

Mecz o życie lub śmierć dla jednej i drugiej drużyny. Czekam na niego z niecierpliwością. Hull na tyle skomplikowało sobie sytuacje, że muszą ten mecz wygrać aby pozostać przy "życiu". Z drugiej strony Palace, które satysfakcjonuje remis, natomiast ich siłą jest gra ofensywna a nie defensywna, dlatego słąbym pomysłem byłoby bronić 0:0. Może w końcu Grosik coś ustrzeli, ostatnio już jest coraz bliżej, ale nie chce wpadać. Bramka/bramki na wagę utrzymania to by było coś!
Mbappe

Powrót do góry Go down

Pisanie by Mbappe on Nie Maj 14, 2017 2:58 pm

Crystal Palace - Hull City
Poniżej/Powyżej 2.5 goli
TYP: Powyżej 2.5 gola
1.90
Forbet

W słabym stylu Hull i Kamil Grosicki żegnają się z Premier League, niestety zasłużenie.
Mbappe

Powrót do góry Go down

Pisanie by dj-man on Nie Maj 14, 2017 3:06 pm

Cystal Palace-Hull 4:0
Rzuty rozne Hull - 7

Dokładnie po tym meczu mozna śmiało powiedzieć że jednak zasłużenie spadają,chociaż juz przy 2:0 powinny mieć karnego ale nie wiem czy to by wiele zmieniło.
Miejmy nadzieje ze Grosik poszuka lepszego klubu a nie będzie się kopał w Championship.
dj-man

Powrót do góry Go down

Pisanie by Mbappe on Nie Maj 14, 2017 3:06 pm

West Ham United - FC Liverpool
Wynik końcowy
TYP: FC Liverpool
1.60
Forbet

Jako fan Kanonierów serce mówi, że tu straci Liverpool punkty. Natomiast rozum podpowiada, że nie ma takiej opcji. Kurs przyzwoity, także warto iść w niego. West Ham bez Carrola, Antonio, Couyate czy Sakho. Liverpool wychodzi ofensywnie z trójką z przodu Origi Sturridge Coutinho. Warto chyba też spróbować Liverpool i obie strzelą.
Mbappe

Powrót do góry Go down

Pisanie by Mbappe on Nie Maj 14, 2017 3:08 pm

@dj-man napisał:Cystal Palace-Hull 4:0
Rzuty rozne Hull - 7

Dokładnie po tym meczu mozna śmiało powiedzieć że jednak zasłużenie spadają,chociaż juz przy 2:0 powinny mieć karnego ale nie wiem czy to by wiele zmieniło.
Miejmy nadzieje ze Grosik poszuka lepszego klubu a nie będzie się kopał w Championship.

@dj-man Grosicki ma zapis w kontrakcie, że w przypadku spadku do Championship może sobie szukać nowego pracodawcy. Jeśli nie znajdzie w Premier League klubu to i tak nie zostanie w Championship, gdzie nie interesuje go gra jak wielokrotnie powtarzał, a zapewne opuści angielskie boiska.
Mbappe

Powrót do góry Go down

Pisanie by dj-man on Nie Maj 14, 2017 4:25 pm

Gdzieś czytałem ze podobno Newcastle i Rafa Benitez widzieli by go w składzie ale pewnie prawdy w tym żadnej,dziś komentatorzy mówili że ma wrócić do Francji,znowu Rennes? Moim zdaniem to za słaby Klub jak na kluczowego gracza reprezentacji Polski.
dj-man

Powrót do góry Go down

Pisanie by Mbappe on Nie Maj 14, 2017 5:27 pm

West Ham United - FC Liverpool
Wynik końcowy
TYP: FC Liverpool
1.60
Forbet

Niestety pewne zwycięstwo Liverpoolu i to oni zagrają w LM w następnym sezonie.
Mbappe

Powrót do góry Go down

Pisanie by dj-man on Nie Maj 14, 2017 7:33 pm

Tottenham-Man.United 2:1 +++

Kolejna wygrana Spurs u siebie,tyle mogę powiedzieć bo nie oglądałem meczu.
W każdym razie typ na ++,Liverpool tez wygrywa i chyba zamyka szanse Arsenalu na top4.
dj-man

Powrót do góry Go down

Pisanie by dj-man on Pon Maj 15, 2017 9:33 am

Chelsea-Watford
Typ: Obie strzelą-NIE
Kurs: 1.88
Lvbet

Dzisiaj świętowanie na Stamford Bridge,liczę że Chelsea mocno zaakcentuje zdobycie tytułu.Watford od pewnego czasu jest juz chyba na wakacjach,4 porażki z rzędu i w żadnych z tych meczy nie strzelili nawet jednej bramki.Chelsea natomiast w ostatnich 3 meczach zachowała czyste konto i myślę że jest duża szansa że dziś równiez nie stracą bramki.
dj-man

Powrót do góry Go down

Pisanie by Kane on Pon Maj 15, 2017 12:30 pm

Arsenal-Sunderland
typ:powyżej 3.5 goli
kurs:1.74
LVbet

2 kolejki do końca. Arsenal już pewny co najmniej fazy grupowej Ligi Europy. Aby liczyć na kwalifikacje Ligi Mistrzów muszą liczyć na potknięcie Manchesteru City bądź Liverpoolu co jest bardzo mało prawdopodobne. Przeciw najsłabszej drużynie w lidze powinni mieć wiele okazji bramkowych.
Goście spadają z ligi a więc wynik tego meczu nie będzie miał większego znaczenia. Liczę że poszczególni gracze będą się jeszcze chcieli pokazać z dobrej strony i jeśli coś strzelą ta linia zostanie przekroczona z wysokim prawdopodobieństwem.

Kane

PBpoints : 297

Powrót do góry Go down

Pisanie by dj-man on Pon Maj 15, 2017 10:58 pm

Chelsea-Watford 4:3

Trzeba było zaczekac do podania składów Chelsea praktycznie w rezerwowym.
dj-man

Powrót do góry Go down

Pisanie by Mbappe on Pon Maj 15, 2017 11:16 pm

@dj-man napisał:Chelsea-Watford 4:3

Trzeba było zaczekac do podania składów Chelsea praktycznie w rezerwowym.

Teraz to już ostatnią kolejke tych drużyn, które o nic nie grają ciężko będzie grać i chyba trzeba będzie tylko live próbować ;d
Mbappe

Powrót do góry Go down

Pisanie by dj-man on Wto Maj 16, 2017 11:23 am

Arsenal-Sunderland
Typ: Obie strzelą-NIE
Kurs: 1.62
Lvbet

Myslę ze to będzie spotkanie do jednej bramki,Arsenal będzie spokojnie konstrulował akcje wymieniając sporą ilość podań,posiadanie piłki będzie gdzieś w granicach 70-30.Sunderland jak gra to wszyscy wiedzą,oddają mało strzałów a co za to idzie strzelają mało goli tylko 28 bramek przez cały sezon a gdyby nie Defoe to ten dorobek byłby o 15 mniejszy.Wątpie aby dziś "czarne koty" zagrażały bramce Petra Cecha i szykuje się kolejne czyste konto w jego karierze.
dj-man

Powrót do góry Go down

Strona 5 z 7 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu