polbuk-forum.com

Kto Mistrzem Polski? - Ankieta

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down

Kto zostanie Mistrzem Polski?

Jagiellonia Białystok

Legia Warszawa

Lech Poznań

Lechia Gdańsk

Zobacz Wyniki

Kto Mistrzem Polski? - Ankieta

Pisanie by Amadeo_07 on Sro Kwi 26, 2017 3:26 pm

Kto zostanie według was Mistrzem Polski w obecnym sezonie?

Mamy do wyboru cztery drużyny, nie oszukujmy się, ale zajmująca piąte miejsce Wisła Kraków nie ma zbyt dużych szans na Mistrzostwo Polski, dlatego także w tej ankiecie możemy głosować na zespoły które znalazły się na 1-4 miejscach w Estraklasie bo to między tymi drużynami rozstrzygnie się walka o Mistrzostwo Polski.

Ja swój głos oddaję na drużynę Michała Probierza - Jagiellonia Białystok. Zespół z Białegostoku na prawdę gra bardzo dobrą piłkę, grają bardzo mądrze i widać, że wszystko ich w grze jest zaplanowane, niema przypadku. Michał Probierz świetnie poskładał zespół i swój głos oddaje na Jagę.

Amadeo_07

PBpoints : 126

Powrót do góry Go down

Re: Kto Mistrzem Polski? - Ankieta

Pisanie by dj-man on Sro Kwi 26, 2017 4:11 pm

Ja swój głoś oddałem na Lechię Gdańsk,imponuje mi jaki ten zespół robi postęp co roku a w szczególności ich gra w ofensywie może się podobać.Tacy piłkarze jak Wolski,Krasić,Peszko czy nawet bracia Paixao potrafią sami wygrywać mecze i naprawdę fajnie się to ogląda.Wydaje mi się że jak awansują do pucharów to dojdą do tego wzmocnienia i będzie naprawdę silna drużyna.

Co do Jagiellonii to chwała im za to gdzie są w tym momencie,szczególnie przy takim budżecie
(ok.20 mln zl.) ale wydaje mi się że "spuchną" w decydującym momencie,poza tym jeśli dobrze pamiętam to Jaga słabo wypada z zespołami top4.
dj-man

PBpoints : 467

Powrót do góry Go down

Pisanie by JanuszBiznesu on Sro Kwi 26, 2017 4:23 pm

Lechia nie zdobędzie mistrzostwa - tracą głupio punkty, posiedli umiejętność posiadania piłki, ale niewiele z tego wynika - w delegacjach są bardzo słabi i rywale grający z kontry strzelają im na potęgę.

Paradoksalnie myślę, że tytuł powędruje do Poznania. Lech na pewno w wysokiej formie, podobnie jak Legia i między tą dwójką się rozegra całość (może też to bardziej życzeniowe myślenie). W Jagiellonię nie wierzę - oni już lepiej nie zagrają a nawet wyjazd do Gdańska to raczej strata punktów Probierza, z Lechem i Legią także powinni stracić punkty a w obwodzie jeszcze jest Wisła Kraków, która także będzie skłonna do urwania punktów faworytom.

Walka niemniej powinna być ciekawa. Gdańsk włączy się do wyścigu jeśli a) wygra z Jagiellonią b) nie potknie się u siebie c) zdobędzie minimum 4 punkty w meczach wyjazdowych. Nie jest to nie do osiągnięcia, ale póki co wydaje się być niemożliwe.

JanuszBiznesu

PBpoints : 177

Powrót do góry Go down

Pisanie by pilonek on Sro Kwi 26, 2017 4:35 pm

Tym razem gwiazdy na niebie mówią mi, że mistrzem zostanie Lech Poznań Smile

pilonek

PBpoints : 190

Powrót do góry Go down

Pisanie by Lewy_10 on Sro Kwi 26, 2017 4:41 pm

Oj nie zapominaj, że w Białymstoku bardzo ciężko się gra dla wszystkich, jeden z najcięższych terenów w całej Ekstraklasie w tym sezonie. A ja wierzę w Jagiellonie i też na ekipę Michała Probierza oddaje swój głos. Z Legią Warszawa i Lechem Poznań spokojnie Jagiellonia może zdobyć 6 pkt, u siebie Jaga jest nie do zatrzymania Smile A gra idzie o wielką pulę bo w końcu o Mistrzostwo Polski.

Lewy_10

PBpoints : 57

Powrót do góry Go down

The author of this message was banned from the forum - See the message

Pisanie by Sportowiec00 on Czw Kwi 27, 2017 12:27 am

Wszyscy Legia, Lech... Nikt nie wierzy chyba w Jagę Smile A są liderami, nikt w nich nie wierzył i nadal nie wierzy i chciałbym aby to zespół z Białegostoku zdobył Mistrzostwo Polski. Zróbcie to! Smile Oczywiście mój głos leci na Jagiellonie Białystok.

Sportowiec00

PBpoints : 130

Powrót do góry Go down

Pisanie by seboafc on Sob Kwi 29, 2017 7:31 am

A ja głosuje na Legie ponieważ jest to najbogatszy Polski klub, który może cokolwiek zdziałać na arenie międzynarodowej. LEGIA pokazała się w tym sezonie Ligi Mistrzów z bardzo dobrej strony... Osobiście nie wierzę ani w Jagiellonię ani w Lecha..wydaję mi się że mistrzostwo powędruję do stolicy, a zawodnicy Legii znowu zagrają w Lidze Mistrzów
seboafc

PBpoints : 330

Powrót do góry Go down

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry