polbuk-forum.com

Forum bukmacherskie opisujące legalnych bukmacherów

IndeksEventsFAQRejestracjaZaloguj
Share | 

Totolotek 20 zł Bez depozytu + 700 zł od depozytu

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
AutorWiadomość
Admin
Admin

PBpoints : 559

PisanieTemat: Totolotek 20 zł Bez depozytu + 700 zł od depozytu   Sro Kwi 26, 2017 2:53 pm

Świetna oferta na początek przygody w zakładach bukmacherskich online. Zarejestruj się i odbierz bonus 100% aż do kwoty 700 zł !
Dodatkowo za otwarcie konta otrzymasz darmowy zakład Freebet 20 zł na grę.
Nigdzie nie znajdziesz takiej oferty powitalnej – sprawdź nas teraz!

Zasady promocji "Bonus Powitalny 700 zł na start + 20 zł freebet"!

Bonus 100% od pierwszej wpłaty:

• Otrzymasz Bonus 100% od pierwszej dokonanej wpłaty max. do 700 zł
• Minimalna wpłata by otrzymać bonus to 20 zł
• Bonus przyznawany jest automatycznie od pierwszej wpłaty, ale udział w promocji rozpoczynasz z chwilą zawarcia zakładu z salda Bonusowego (tzw. aktywacja Bonusa)
• Wygrane z bonusu automatycznie dopisywane są do salda głównego i mogą być wypłacone po osiągnięciu wymaganego obrotu

Wymagany obrót : 3 x (Bonus + Depozyt):

• Aby wypłacić środki zgromadzone na koncie po aktywacji bonusa, należy dokonać wymaganego obrotu w zakładach bukmacherskich w kwocie równej
2 x (Otrzymany bonus + kwota pierwszej wpłaty)
• Wymagany obrót liczony jest od momentu pierwszego zagrania za bonus
• Zakłady zawarte za Bonus muszą posiadać kurs łączny min. 2,00
• Zakłady zawarte z salda głównego zaliczane są do obrotu bez dodatkowych warunków
• Stawki z zakładów za które nastąpił zwrot stawki lub częściowy zwrot stawki (gra systemowa), nie są wliczane do warunków obrotowych bonusu.

Bonus 20 zł freebet!

Dodatkowo za otwarcie konta w serwisie i po jego aktywacji, otrzymasz darmowy Freebet 20 zł do wykorzystania na grę na zakłady bukmacherskie.
Bonus należy wykorzystać po kursie minimalnym 1,50 z warunkiem dokonania 1 krotnego obrotu.

* Kwota posiadanego Bonusu widoczna jest na saldzie Bonus (bonus na grę nie jest wliczony do salda głównego). Bonus może być wykorzystany wyłącznie na zawarcie zakładów bukmacherskich, stąd nie podlega bezpośredniej wypłacie lub przeniesieniu na saldo główne.

Ostatnio zmieniony przez Admin dnia Wto Maj 02, 2017 3:30 pm, w całości zmieniany 2 razy
Powrót do góry Go down
http://www.polbuk-forum.com Online
Lewy_10

PBpoints : 57

PisanieTemat: Re: Totolotek 20 zł Bez depozytu + 700 zł od depozytu   Sro Kwi 26, 2017 4:13 pm

Ok zarejestrowałem się z linka Wink
Freebet 20 PLN dostępny na koncie, ale czekam na pełną weryfikację konta.

Z tego co mi się wydaję to chyba specjalnie dla naszego Forum Administratorzy ogarnęli lepszą promocję od depozytu, bo obrót z linku to 2 x (Bonus + depozyt) a normalnie przez stronę chyba 3 x (bonus + depozyt) no chyba, że się mylę.

Oferta bardzo dobra, polecam
Powrót do góry Go down
The author of this message was banned from the forum - See the message
Sportowiec00

PBpoints : 130

PisanieTemat: Re: Totolotek 20 zł Bez depozytu + 700 zł od depozytu   Sro Kwi 26, 2017 7:52 pm

Bardzo fajna promocja. Freebet 20 PLN dodany do konta automatycznie po rejestracji z banera powyżej. Dodatkowo zagrałem kupon poprzez aplikację mobliną, no i dostałem kolejnego freebeta (5 pln). A więc w łącznym rozrachunku 25 złoty bonusu.

Dodatkowo, nie wiem czy zauważyliście, ale po rejestracji z banera powyżej, mamy mniejsze warunki obrót, ponieważ wystarczy 2x (bonus + depozyt). A więc dobrze kolega wyżej napisał.

Ogólnie jestem bardzo zadowolony z tej promocji, mam nadzieję, że będzie więcej takich promocji,
Pozdrawiam
Powrót do góry Go down
Lesza

PBpoints : 176

PisanieTemat: Re: Totolotek 20 zł Bez depozytu + 700 zł od depozytu   Pon Maj 01, 2017 2:31 am

Według mnie najlepsza w tej chwili promocji na rynku, jeżeli chodzi o wielkość bonusu, jak i jego obrót. Widzę, że Totolotek na prawdę wyszedł z otwartymi rękoma do nas (graczy). Jedynym ich minusem jest strona internetowa, mogli by ją poprawić. A tak to chyba w tej chwili jeden z lepszych bukmacherów kraju. Dodatkowo grając przez aplikację wygrywamy o 6% więcej. Ogólnie chciałbym się dowiedzieć czy ta promocja jest dedykowana specjalnie dla tego forum? Bo chyba normalnie obrót bonusem i depozytem jest 3x. A u nas na forum 2x. Chyba, że się mylę.
Powrót do góry Go down
Admin
Admin

PisanieTemat: Re: Totolotek 20 zł Bez depozytu + 700 zł od depozytu   Pon Maj 01, 2017 2:39 am

Tak jak widać na grafice, promocja przewidziana jest dla polbuk-forum.com
Powrót do góry Go down
Lesza

PBpoints : 176

PisanieTemat: Re: Totolotek 20 zł Bez depozytu + 700 zł od depozytu   Pon Maj 01, 2017 2:45 am

Okej, dzięki za szybką odpowiedź Wink
Powrót do góry Go down
cwiklin

PBpoints : 8

PisanieTemat: Re: Totolotek 20 zł Bez depozytu + 700 zł od depozytu   Sob Maj 06, 2017 11:45 pm

Świetny bonus oraz dobra oferta zakładów
Polecam bo sam gram u nich około 40% kuponów
Powrót do góry Go down
faro2013

PBpoints : 75

PisanieTemat: Re: Totolotek 20 zł Bez depozytu + 700 zł od depozytu   Nie Maj 21, 2017 9:07 am

Bonus w porządku.Kursy i podatek duży minus
Powrót do góry Go down
frank1989

PBpoints : 252

PisanieTemat: Re: Totolotek 20 zł Bez depozytu + 700 zł od depozytu   Pon Maj 22, 2017 9:47 am

@fora2013 tu muszę się zgodzić 
Bonus najlepszy w naszych kartoflanych bukmacherach ale wszystko pozostałe na marnym poziomie
Powrót do góry Go down
BetBandit

PBpoints : 2

PisanieTemat: Re: Totolotek 20 zł Bez depozytu + 700 zł od depozytu   Wto Cze 27, 2017 1:31 pm

Polecam, jeden z najlepszych. Niedawno korzystałem z darmowego bonusu i udało się sporo ugrać a przy wypłacie nie było żadnych problemów Smile
Powrót do góry Go down
Admin
Admin

PisanieTemat: Re: Totolotek 20 zł Bez depozytu + 700 zł od depozytu   Pon Lip 17, 2017 5:29 pm

Powrót do góry Go down

Totolotek 20 zł Bez depozytu + 700 zł od depozytu
Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 1 z 1