polbuk-forum.com

LV BET 5 zł za każdą bramkę Króla Strzelców LottoEkstralasy

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down

LV BET 5 zł za każdą bramkę Króla Strzelców LottoEkstralasy

Pisanie by Admin on Pon Kwi 24, 2017 7:08 pm

>>>>Kliknij w LVBET i zarejestruj się<<<<

Wytypuj Króla Strzelców Ekstraklasy i zgarnij 5 PLN za każdą jego bramkę w rundzie finałowej!
Robak? Vassiliev? Cernych? Może jeden z braci Paixao?
Postaw na swojego faworyta do tytułu Króla Strzelców w polskiej Ekstraklasie za minimum 20 PLN, a za każdego gola Twojego faworyta w jednej z kolejek rundy finałowej Ekstraklasy dodamy Ci 5 PLN bonusu!
Dodatkowo, jeśli poprawnie wytypujesz najlepszego strzelca zapłacimy 2 PLN za każdą jego bramkę w całym sezonie!

REGULAMIN:

[*]Oferta skierowana jest wyłącznie do pełnoletnich użytkowników (18+).
[*]W konkursie biorą udział udział zarejestrowani użytkownicy, którzy postawią zakład na Króla Strzelców Ekstraklasy w sezonie 2016/2017 w terminie od 23.04.2017 12:00 do 28.04.2017 18:00.
[*]Minimalna stawka zakładu pozwalająca wziąć udział w promocji to 20 PLN.
[*]Bonus 5 PLN za każdą bramkę wybranego zawodnika będzie dopisywany do 24h po zakończeniu danej kolejki rozgrywek.
[*]Tylko bramki pierwszego wybranego zawodnika będą upoważniały do otrzymania bonusu.
[*]Bonus za każdą bramkę strzeloną w całym sezonie zostanie dopisany do 48h po zakończeniu sezonu 2016/2017 (2 PLN x ilość bramek Króla Strzelców).
[*]Przyznany bonus będzie ważny 30 dni.
[*]Przyznany bonus podlega 3-krotnemu obrotowi po kursie minimalnym 1.75.
[*]Wymagania dotyczące obrotu spełniają kupony, zagrane po kursie minimalnym 1.75 oraz zakłady combi, których łączny kurs to 1.75 lub wyższy.
[*]W przypadku próby wyłudzeń lub nadużyć promocji, LV BET zastrzega sobie prawo do zamknięcia konta użytkownika.
[*]Powyższe warunki mają zastosowanie wraz z regulaminem LV BET. LV BET rezerwuje sobie prawo do zmiany warunków oraz terminu trwania promocji w każdym czasie, bez podania przyczyny, przy czym zastosowane zmiany mają skutek wyłącznie na przyszłość. Zachęcamy użytkowników do stałego sprawdzania regulaminu i jego zmian.
[*]W przypadku jakichkolwiek wątpliwości, wszystkie decyzje podjęte przez LV BET zostaną uznane za ostateczne.

Ostatnio zmieniony przez Admin dnia Nie Paź 08, 2017 10:16 pm, w całości zmieniany 6 razy
Admin
Admin

http://www.polbuk-forum.com

Powrót do góry Go down

Re: LV BET 5 zł za każdą bramkę Króla Strzelców LottoEkstralasy

Pisanie by kamilek802 on Wto Kwi 25, 2017 9:01 am

No to Robak do boju wygraj wystrzelaj dla mnie dużo bramek

kamilek802

Powrót do góry Go down

Pisanie by frank1989 on Wto Kwi 25, 2017 11:57 am

W sumie ciekawa inicjatywa zawsze to kaska za friko

frank1989

Powrót do góry Go down

Pisanie by Sportowiec00 on Pią Kwi 28, 2017 1:47 pm

Bardzo ciekawa propozycja, z której swoją drogą już skorzystałem. Można powiedzieć, że darmowa gotówka. Wystarczy tylko zawrzeć zakład za 5 złoty i cieszyć się z gotówki. Swoją drogą liczę, że Lvbet zacznie organizować jakieś konkursy na facebooku/twitterze. Muszą się bardziej zareklamować, bo na prawdę są dość dobrym bukmacherem i wpadli mi w oko Smile. Takie konkursy jak ten są na prawdę strzałem w dziesiątkę i mam nadzieję, że bukmacher wkrótce pójdzie w górę i zbliży się do gigantów z Polski Smile

Sportowiec00

Powrót do góry Go down

Pisanie by pilonek on Pią Kwi 28, 2017 3:34 pm

@Sportowiec00 nabijasz tylko post twierdząc, że skorzystałeś i wprowadzasz w błąd bo za 5 złoty zakład sie nie kwalifikuje trzeba za 20pln postawić

pilonek

Powrót do góry Go down

Pisanie by Sportowiec00 on Pią Kwi 28, 2017 3:42 pm

No to najwidoczniej źle zrozumiałem promocję, ten post może być usunięty i tak mam już dawno 80 postów kwalifikujących się do zabawy i właśnie oczekuję na kasę na skrill Smile Nie mów mi lepiej nic o nabijaniu postów, bo ty pokazałeś jakim jesteś zuchem dziś w nocy. Aż mnie śmiech złapał jak to zobaczyłem, ale z jednej strony trochę mi Cię szkoda. Te dwa posty mogą być jak najbardziej usunięte, ale musiałem odpisać dla @pilonek A więc muszę wpłacić jeszcze 20 pln jeszcze raz do LvBet.

Ja też mogłem Ci w każdej wiadomości w typach napisać, że nabijasz posty Smile
Mam takie pytanie po co ty wgl o takich rzeczach piszesz? Szukasz konfliktów na forum czy nie?

Mam nadzieję, że Administrator zrobi z tym porządek bo twoja "cudna" aktywność już zaczyna mnie denerwować, przez takie osoby jak ty, nowi ludzie nie będą wchodzić w zakładkę w Typy, bo zrobiłeś tam taki syf, że głowa mała.

EDIT: Dopiero zobaczyłem, że niema tam typów już chyba twoich, bo coś Ci posty spadły, to może jednak ktoś tam wejdzie, ale ta osoba, która Ci usuwała typy widać, że miała podobne zdanie na ten temat co ja Smile Piona dla niej.

Sportowiec00

Powrót do góry Go down

Pisanie by pilonek on Pią Kwi 28, 2017 3:49 pm

@Sportowiec00 nie szukam konfliktu tylko oznajmiam, że każdy robi błedy Smile wybacz jak uznałeś to jako uraze ale tym twierdzeniem można pomyślić, że każdy spamuje ale przecież nic złego w tym nie ma bo jest aktywny

pilonek

Powrót do góry Go down

Pisanie by Adam05 on Pią Kwi 28, 2017 7:11 pm

Ale robicie offtop Smile

Takie pytanko do Admina czy istnieje możliwość przedłużenia czasu na postawienie kwalifikowanego zakładu konkursowego na króla strzelca czy promka jest organizowana na szerszą skalę i nie da rady? Smile

Adam05

Powrót do góry Go down

Pisanie by Admin on Pią Kwi 28, 2017 7:26 pm

Nie ma takiej możliwości. Gdyż termin kończy w momencie rozpoczęcia pierwszego spotkania 31 kolejki.
Może się okazać, że przez przypadek ktoś strzeli 2-4 bramki i zadanie będzie ułatwione.
Admin
Admin

http://www.polbuk-forum.com

Powrót do góry Go down

Pisanie by Adam05 on Pią Kwi 28, 2017 8:02 pm

Jasne, rozumiem. Dzięki za info.

Adam05

Powrót do góry Go down

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry