Pisanie by Mbappe on Nie Maj 07, 2017 10:52 am

Coric - Kukushin
Typ: Coric
Kurs: 1.3
Forbet

Jeśli tu Kukushin pokonałbym Corica to chyba świat by się skończył Razz Kukushin kompletnie bez formy, tragedia na mączce. Ostatnio wygrywał w tamtym roku, w tym nieudany Budapeszt i Monachium, gdzie odpadał w pierwszej rundzie. Wczoraj zgubił seta z tenisistą z szóstej setki rankingu ;d Nie ma tu innej opcji jak bet na Corica.

Pisanie by dj-man on Nie Maj 07, 2017 11:02 am

Co do meczu Raonica z Cilicem to tez się zastanwiałem nad zakładem na ten mecz ale bardziej w stronę Chorwata.Gdyby to była inna nawierzchnia to oczywiscie typ na Milosza byłby oczywisty a tak to wolałem odpuścić ten mecz,może być tak że Cilic go rozhuśta na boki a Raonic grający w pełnym biegu to delikatnie mówiąc jest przeciętny.

Pisanie by dj-man on Nie Maj 07, 2017 7:05 pm

Tak jak myślałem Cilic pokonał Raonica i to w 2 setach.
Carreno Busta także zgodnie z planem i wygrana 2:0 z Mullerem.
Czekamy jutro na Madryt,napewno kilka ciekawych spotkań się trafi.

Lvbet

Tomas zdecydowanym faworytem i ja się z tym zgadzam.Czech jest takim typem zawodnika ze ze słabszymi graczami radzi sobie rewelacyjnie dopiero schody zaczynają się jak przychodzi grac z kims lepszym to chyba kwestia psychiki.Istomin miewa odpały (jak wtedy gy pokonał Djoko) ale zazywczaj to ma problemy żeby wygrać z kimś przeciętnym.Wydaje mi się że Czech powinien to wziąc gładko 2:0.

Lvbet

Nick to moim zdaniem absolutny top światowego tenisa,czasami ma problem z głową ale to raczej w turniejach mniejszej rangi,tutaj myślę że może zajść daleko.Myslę ze Kyrgios spokojnie dziś wygra 2:0 bo Baghdatis na mączce prezentuje się mizernie i nie powinnien sprawiac większych problemów Australijczykowi.

Lvbet

Jeszcze jeden typ ode mnie na tenisa w Madrycie.Szczerze to nie lubię grać przeciwko Hiszpanom na mączce a w szczególności w Madrycie ale tutaj się az o to prosi.Garcia Lopez jest juz chyba blisko zakończenia kariery,jego gra wygląda ostatnio fatalnie.Ostatnio w Estoril przegral w 1 rundzie z Rayanem Harrisonem !!! Copil natomiast ostatnio odpadł z turnieju w Monachium ze zdecydowanie wyzej notowanym rywalem Bautistą po niezłym 3 setowym pojedynku.

Dzisiaj niezły dzień w tenisie.
Berdych na spokojnie w każdym secie po jednym przełamaniu i było po Istominie.Kyrgios moim zdaniem bez zadnej rewelacji,nawet momentami słabo ale i tak to starczyło na Baghdatisa.
Mecz Copila to typowe 50/50 3 setówka i 2 tiebreaki ale wymęczył zwycięstwo.
Dziwny mecz tez był w spotkaniu dwóch Francuzów,Monfilsa i Simona.
1 set 6:0 Monfils,2 set 6:0 Simon Smile I kontuzja kostki Monfilsa a mimo to prowadzil w 3 secie bodajze 5:2 ale przegrał w tiebraku.

Lvbet

Amerykanin na mączce nie powinien sprawać większych problemów jedynie moze ratować się dobrym serwisem co tez nie zawsze mu wychodzi.Z tego co widziałem w Estoril to on nawet słabo wykonuje wślizgi przez co często jest spózniony.Mam nadzieję tylko ze Tomicowi będzie się chciało grać bo czasem bywa tak ze zwyczajnie przechodzi obok meczu,jednak uważam że warto tu pograc w stronę Australijczyka.

Lvbet

Tommy już blisko końca kariery,jednak uważam że starcie dwóch Hiszpanów nie będzie jednostronnym pojedynkiem.Do tego dochodzi gorąca głowa Almagro,gdzie jak tylko coś nie pójdzie po jego myśli to potrafi się zagotować i zepsuć sporo piłek.Liczę że Robredo powalczy i nie będzie tu jakiegoś pogromu.

Lvbet

Kurs malutki ale dobry do ako,bo uważam raczej bardzo pewny.Francuz jest jednym z tych tenisistów którzy mają "nierówno pod sufitem" czyli z jego głową podczas meczu mogą dziąć się rożne rzeczy,do tego dochodzi jego aktualna forma która jest daleka od ideału.O Hiszpanie duzo mowić nie trzeba,wygrał turniej w Estoril przed kilkoma dniami i jezeli nie złapie go jakieś zmęczenie w co wątpie to powinnien spokojnie ten mecz wziąć.

Forbet

Też idę w stronę Pablo jak dj-man, tylko nieco odważniej, bo na wygraną w 2 setach. Dla mnie o zmęczeniu nie ma mowy, w Estoril nie toczył jakichś niewiadomo jak długich pojedynków. Wszystkie wygrane dość pewne i co ważne, każda zakończona w dwóch setach. Dzisiaj nie widzę, żadnych argumentów po stronie Francuza, Carreno-Busta ewidentnie jest w gazie i w takich meczach musi od początku narzucać swój styl gry.

Forbet

Ramos ewidentnie przygotowywał się pod ten turniej. Po Barcelonie zrobił sobie przerwę, żeby tutaj być w dobrej formie kondycyjnej. Schwartzman w Stambule grał jeszcze w sobotę, gdzie odpadł z Ciliciem. Obaj na mączce prezentują dobry, możliwe że nawet zbliżony do siebie poziom. Dlatego myślę, że odpoczynek Hiszpana zadecyduje o jego formie dnia i wygra z Diego.

Forbet

Jeśli szukać underdoga na dziś to w tym pojedynku dwóch Francuzów. Czysto sportowo Pouille ma więcej atutów od Herberta, natomiast dzisiaj co innego może zadecydować. Pouille wycofał się z debla z powodu choroby, i nawet jeśli się wyleczył po takiej chorobie organizm jest osłabiony. To może spowodować, że w pewnym momencie Pouille opadnie z sił a to wykorzysta Herbert. Próbuje też lekko 4fun Pouille wygra 1 set i przegra mecz.
avatar
Mbappe

Posts : 622

Pisanie by dj-man on Wto Maj 09, 2017 1:38 pm

Co do Herberta z Pouille to tez się zastanwiałem nad tym meczem i odpuściłem ze względu na to że juz kilka razy Herbert mi umoczył jak grałem na niego a to zostaje w pamięci Razz
Moim zdaniem wszystko zalezy od tego jak będzie mu serwis siedział bo w dłuzszych wymianach to raczej Pouille będzie bardziej regularny,tak jak mowisz jezeli Lucas był chory to czym mecz będzie dłużej trwał to będzie działać na korzyć Herberta.
avatar
dj-man

Posts : 853

Pisanie by dj-man on Wto Maj 09, 2017 3:29 pm

Co się dzisiaj dzieje to nie wiem Paire wygrywa,Karlovic wygrywa..

CerrenoBusta ------
Tomic-----
Robredo------

Co do meczu CerrenoBusty to był zupełnie bez szans,Paire od początku narzucił swój styl gry,inna sprawa ze trafiał niemal wszystko.
Tomic przegrał na własne zyczenie,w 3 secie co zaczał wyrzucać to woła o pomste do nieba...
Robredo wygrał nawet seta ale w 3 secie zupełnie się rozsypał,zabrakło 1 gema..a zastaniwalem się czy nie dać +1,5 seta.
avatar
dj-man

Posts : 853

Pisanie by Mbappe on Wto Maj 09, 2017 3:41 pm

Oj słabo, słabo też potopiłem dzisiaj zdrowo. Narazie odpuszczam Madryt, bo coś mi tutaj nie idzie Razz
avatar
Mbappe

Posts : 622

Pisanie by dj-man on Wto Maj 09, 2017 4:05 pm

Próbuję ostatni bet na dzisiaj z tenisa.

Zverev-Verdasco
Typ: 1
Kurs: 1.60
STS

Alexander cały czas pnie się w górę,ostatnio wygrana w Monachium i jak na niego to wygrywał dość pewnie wszystkie mecze.Verdasco juz młodszy nie będzie a wiadomo ze w takim wieku trudniej dojść do formy a aktualnie nie wygląda to za dobrze.Ostatnio słaby występ w Budapeszcie gdzie
przegrał z Djere.Dzisiaj odpadają Hiszpanie a Fernando teoretycznie najsłabszy z dwójki która juz poleciała i wątpie aby Zverev odpadł tak wcześnie.

Zverev-Verdasco 7:5 6:3

W końcu na koniec coś siadło z ATP,mecz w sumie spokojny dla Zvereva choc 1 set mógł zakończyć zdecydowanie szybciej.Fernando chyba zaczyna juz odcinac kupony ale żone to ma fajną nie powiem Smile

Lvbet

Nick jest zawodnikiem o klasę lepszym chyba na każdej nawierzchni i mimo średniego meczu z Baghdatisem wygrał spokojnie 2:0,do tego dochodzi jego serwis który "zabija" i jestem pewien ze Amerykanin nie połamie go ani razu,jedyna szansa dla niego na seta moim zdaniem to tiebreak i sporo szczęscia.Dodatkowo Harrison stoczył dzisiaj 3 setowy pojedynek a wygrał tylko dlatego ze Tomic przegral z samym sobą.

Lvbet

Tutaj bardziej ryzykowny typ ale uważam ze z Novakiem w takiej formie jakiej obecnie jest to absolutnie Hiszpan moze powalczyc nawet o coś więcej niz jednego seta.Na nawierzchni ziemnej grali ze sobą w Rzymie 2015 roku i wygrał Nole 2:1 a wtedy był napewno w lepszej dyspozycji niz teraz.Z tego co wiem to Almagro dziś z Robredo grał na duzym spokoju,nie gotował się i widac że jak głową u niego wszystko ok to gra swoj najlepszy tenis.

Lvbet

Stan często ma gorsze pierwsze spotkania w turniejach dopiero rozkręca się w czasie trwania danego turnieju i tu moze byc podobnie.Francuz tak jak wspominalem kilka postów wyżej zagrał dziś bardzo dobry mecz z CarrenoBustą i myślę że jak wyjdzie podobnie ofensywnie jak dzisiaj to Szwajcar moze miec spore problemy.Spodziewam się zaciętego meczu,poza tym grali ze sobą 2 razy na nawierzchni ziemnej i oba te mecze to były pojedynki 3 setowe.

Lvbet

Zdecydowanie to chyba dobry bet na dziś.Ciezko się patrzy na grę Davida i trochę serce się kraje bo zawsze fajnie się oglądało jego tenis i to jak potrafi walczyc na korcie teraz coraz częsciej widać juz zrezygnowanie ze nic nie wychodzi.W pierwszym meczu przegrywał juz zdecydowanie z Kukushkinem ale zdołał wyciągnać 2 set i cały mecz.Tsonga tez stoczył 3 setowy pojedynek pokonując Rosjanina Kuzniecowa.Zdecydowanie w takiej formie grać trzeba przeciwko Hiszpanowi.

Kyrgios bez większych problemów.
Almagro w 1 secie nic nie grał co pokazuje wynik 1:6,w 2 secie zaczął grać swoj najlepszy tenis i tak jak myślałem absolutnie było go stać na wygranie seta i tak zrobił.Nole mialem wrażenie ze tylko przebija piłkę i czeka na błąd.W 3 secie Hiszpan prowadził 3:0 ale Novak wziął się do roboty i wygrał cały mecz.
Tsonga oddał mecz walkowerem z powodu kontuzji bodajże barku,upiekło się Ferrerowi.
avatar
dj-man

Posts : 853

Pisanie by dj-man on Sro Maj 10, 2017 11:40 pm

Wawrinka-Paire 5:7 6:4 2:6

Tak jak się spodziewałem ciekawy i zacięty mecz,co ciekawe w 3 secie Paire znowu zaprezentował swój najlepszy ofensywny tenis i wygrał spotkanie.Szwajcar za burtą a French open coraz bliżej Smile