polbuk-forum.com

TURNIEJE ATP

Strona 4 z 11 Previous  1, 2, 3, 4, 5 ... 9, 10, 11  Next

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down

Re: TURNIEJE ATP

Pisanie by Mbappe on Nie Maj 07, 2017 10:52 am

Coric - Kukushin
Typ: Coric
Kurs: 1.3
Forbet

Jeśli tu Kukushin pokonałbym Corica to chyba świat by się skończył Razz Kukushin kompletnie bez formy, tragedia na mączce. Ostatnio wygrywał w tamtym roku, w tym nieudany Budapeszt i Monachium, gdzie odpadał w pierwszej rundzie. Wczoraj zgubił seta z tenisistą z szóstej setki rankingu ;d Nie ma tu innej opcji jak bet na Corica.
Mbappe

PBpoints : 85

Powrót do góry Go down

Pisanie by dj-man on Nie Maj 07, 2017 11:02 am

Co do meczu Raonica z Cilicem to tez się zastanwiałem nad zakładem na ten mecz ale bardziej w stronę Chorwata.Gdyby to była inna nawierzchnia to oczywiscie typ na Milosza byłby oczywisty a tak to wolałem odpuścić ten mecz,może być tak że Cilic go rozhuśta na boki a Raonic grający w pełnym biegu to delikatnie mówiąc jest przeciętny.
W każdym razie powodzenia Smile
dj-man

PBpoints : 467

Powrót do góry Go down

Pisanie by dj-man on Nie Maj 07, 2017 7:05 pm

Tak jak myślałem Cilic pokonał Raonica i to w 2 setach.
Carreno Busta także zgodnie z planem i wygrana 2:0 z Mullerem.
Czekamy jutro na Madryt,napewno kilka ciekawych spotkań się trafi.
dj-man

Powrót do góry Go down

Pisanie by dj-man on Pon Maj 08, 2017 7:33 am

Berdych-Istomin
Typ: Berdych -1,5 seta
Kurs: 1.54
Lvbet

Tomas zdecydowanym faworytem i ja się z tym zgadzam.Czech jest takim typem zawodnika ze ze słabszymi graczami radzi sobie rewelacyjnie dopiero schody zaczynają się jak przychodzi grac z kims lepszym to chyba kwestia psychiki.Istomin miewa odpały (jak wtedy gy pokonał Djoko) ale zazywczaj to ma problemy żeby wygrać z kimś przeciętnym.Wydaje mi się że Czech powinien to wziąc gładko 2:0.
dj-man

Powrót do góry Go down

Pisanie by dj-man on Pon Maj 08, 2017 7:58 am

Kyrgios-Baghdatis
Typ: Kyrgios -1,5 seta
Kurs: 1.45
Lvbet

Nick to moim zdaniem absolutny top światowego tenisa,czasami ma problem z głową ale to raczej w turniejach mniejszej rangi,tutaj myślę że może zajść daleko.Myslę ze Kyrgios spokojnie dziś wygra 2:0 bo Baghdatis na mączce prezentuje się mizernie i nie powinnien sprawiac większych problemów Australijczykowi.
dj-man

Powrót do góry Go down

Pisanie by dj-man on Pon Maj 08, 2017 10:50 am

Garcia Lopez-Copil
Typ: 2
Kurs: 1.75
Lvbet

Jeszcze jeden typ ode mnie na tenisa w Madrycie.Szczerze to nie lubię grać przeciwko Hiszpanom na mączce a w szczególności w Madrycie ale tutaj się az o to prosi.Garcia Lopez jest juz chyba blisko zakończenia kariery,jego gra wygląda ostatnio fatalnie.Ostatnio w Estoril przegral w 1 rundzie z Rayanem Harrisonem !!! Copil natomiast ostatnio odpadł z turnieju w Monachium ze zdecydowanie wyzej notowanym rywalem Bautistą po niezłym 3 setowym pojedynku.
dj-man

Powrót do góry Go down

Pisanie by dj-man on Pon Maj 08, 2017 10:01 pm

Berdych ++++
Kyrgios ++++
Copil ++++

Dzisiaj niezły dzień w tenisie.
Berdych na spokojnie w każdym secie po jednym przełamaniu i było po Istominie.Kyrgios moim zdaniem bez zadnej rewelacji,nawet momentami słabo ale i tak to starczyło na Baghdatisa.
Mecz Copila to typowe 50/50 3 setówka i 2 tiebreaki ale wymęczył zwycięstwo.
Dziwny mecz tez był w spotkaniu dwóch Francuzów,Monfilsa i Simona.
1 set 6:0 Monfils,2 set 6:0 Simon Smile I kontuzja kostki Monfilsa a mimo to prowadzil w 3 secie bodajze 5:2 ale przegrał w tiebraku.
dj-man

Powrót do góry Go down

Pisanie by dj-man on Wto Maj 09, 2017 8:28 am

Harrison-Tomic
Typ: Tomic
Kurs: 1.66
Lvbet

Amerykanin na mączce nie powinien sprawać większych problemów jedynie moze ratować się dobrym serwisem co tez nie zawsze mu wychodzi.Z tego co widziałem w Estoril to on nawet słabo wykonuje wślizgi przez co często jest spózniony.Mam nadzieję tylko ze Tomicowi będzie się chciało grać bo czasem bywa tak ze zwyczajnie przechodzi obok meczu,jednak uważam że warto tu pograc w stronę Australijczyka.
dj-man

Powrót do góry Go down

Pisanie by dj-man on Wto Maj 09, 2017 8:36 am

Robredo-Almagro
Typ: Robredo +4,5
Kurs: 1.57
Lvbet

Tommy już blisko końca kariery,jednak uważam że starcie dwóch Hiszpanów nie będzie jednostronnym pojedynkiem.Do tego dochodzi gorąca głowa Almagro,gdzie jak tylko coś nie pójdzie po jego myśli to potrafi się zagotować i zepsuć sporo piłek.Liczę że Robredo powalczy i nie będzie tu jakiegoś pogromu.
dj-man

Powrót do góry Go down

Pisanie by dj-man on Wto Maj 09, 2017 9:56 am

Paire-Carreno Busta
Typ: 2
Kurs: 1.31
Lvbet

Kurs malutki ale dobry do ako,bo uważam raczej bardzo pewny.Francuz jest jednym z tych tenisistów którzy mają "nierówno pod sufitem" czyli z jego głową podczas meczu mogą dziąć się rożne rzeczy,do tego dochodzi jego aktualna forma która jest daleka od ideału.O Hiszpanie duzo mowić nie trzeba,wygrał turniej w Estoril przed kilkoma dniami i jezeli nie złapie go jakieś zmęczenie w co wątpie to powinnien spokojnie ten mecz wziąć.
dj-man

Powrót do góry Go down

Pisanie by Mbappe on Wto Maj 09, 2017 1:16 pm

Benoit Paire - Pablo Carreno-Busta
Dokładny wynik w setach (3 sety)
TYP: Pablo Carreno-Busta 2-0
1.85
Forbet

Też idę w stronę Pablo jak dj-man, tylko nieco odważniej, bo na wygraną w 2 setach. Dla mnie o zmęczeniu nie ma mowy, w Estoril nie toczył jakichś niewiadomo jak długich pojedynków. Wszystkie wygrane dość pewne i co ważne, każda zakończona w dwóch setach. Dzisiaj nie widzę, żadnych argumentów po stronie Francuza, Carreno-Busta ewidentnie jest w gazie i w takich meczach musi od początku narzucać swój styl gry.
Mbappe

Powrót do góry Go down

Pisanie by Mbappe on Wto Maj 09, 2017 1:20 pm

Albert Ramos Vinolas - Diego Sebastian Schwartzman
Zwycięzca
TYP: Albert Ramos Vinolas
1.55
Forbet

Ramos ewidentnie przygotowywał się pod ten turniej. Po Barcelonie zrobił sobie przerwę, żeby tutaj być w dobrej formie kondycyjnej. Schwartzman w Stambule grał jeszcze w sobotę, gdzie odpadł z Ciliciem. Obaj na mączce prezentują dobry, możliwe że nawet zbliżony do siebie poziom. Dlatego myślę, że odpoczynek Hiszpana zadecyduje o jego formie dnia i wygra z Diego.
Mbappe

Powrót do góry Go down

Pisanie by Mbappe on Wto Maj 09, 2017 1:25 pm

Pierre Hugues Herbert - Lucas Pouille
Zwycięzca
TYP: Pierre Hugues Herbert
3.45
Forbet

Jeśli szukać underdoga na dziś to w tym pojedynku dwóch Francuzów. Czysto sportowo Pouille ma więcej atutów od Herberta, natomiast dzisiaj co innego może zadecydować. Pouille wycofał się z debla z powodu choroby, i nawet jeśli się wyleczył po takiej chorobie organizm jest osłabiony. To może spowodować, że w pewnym momencie Pouille opadnie z sił a to wykorzysta Herbert. Próbuje też lekko 4fun Pouille wygra 1 set i przegra mecz.
Mbappe

Powrót do góry Go down

Pisanie by dj-man on Wto Maj 09, 2017 1:38 pm

Co do Herberta z Pouille to tez się zastanwiałem nad tym meczem i odpuściłem ze względu na to że juz kilka razy Herbert mi umoczył jak grałem na niego a to zostaje w pamięci Razz 
Moim zdaniem wszystko zalezy od tego jak będzie mu serwis siedział bo w dłuzszych wymianach to raczej Pouille będzie bardziej regularny,tak jak mowisz jezeli Lucas był chory to czym mecz będzie dłużej trwał to będzie działać na korzyć Herberta.
dj-man

Powrót do góry Go down

Pisanie by dj-man on Wto Maj 09, 2017 3:29 pm

Co się dzisiaj dzieje to nie wiem Paire wygrywa,Karlovic wygrywa..

CerrenoBusta ------
Tomic-----
Robredo------

Co do meczu CerrenoBusty to był zupełnie bez szans,Paire od początku narzucił swój styl gry,inna sprawa ze trafiał niemal wszystko.
Tomic przegrał na własne zyczenie,w 3 secie co zaczał wyrzucać to woła o pomste do nieba...
Robredo wygrał nawet seta ale w 3 secie zupełnie się rozsypał,zabrakło 1 gema..a zastaniwalem się czy nie dać +1,5 seta.
dj-man

Powrót do góry Go down

Pisanie by Mbappe on Wto Maj 09, 2017 3:41 pm

Oj słabo, słabo też potopiłem dzisiaj zdrowo. Narazie odpuszczam Madryt, bo coś mi tutaj nie idzie Razz
Mbappe

Powrót do góry Go down

Pisanie by dj-man on Wto Maj 09, 2017 4:05 pm

Próbuję ostatni bet na dzisiaj z tenisa.

Zverev-Verdasco
Typ: 1
Kurs: 1.60
STS

Alexander cały czas pnie się w górę,ostatnio wygrana w Monachium i jak na niego to wygrywał dość pewnie wszystkie mecze.Verdasco juz młodszy nie będzie a wiadomo ze w takim wieku trudniej dojść do formy a aktualnie nie wygląda to za dobrze.Ostatnio słaby występ w Budapeszcie gdzie 
przegrał z Djere.Dzisiaj odpadają Hiszpanie a Fernando teoretycznie najsłabszy z dwójki która juz poleciała i wątpie aby Zverev odpadł tak wcześnie.
dj-man

Powrót do góry Go down

Pisanie by Mbappe on Wto Maj 09, 2017 7:44 pm

@Mbappe napisał:Pierre Hugues Herbert - Lucas Pouille
Zwycięzca
TYP: Pierre Hugues Herbert
3.45
Forbet

Jeśli szukać underdoga na dziś to w tym pojedynku dwóch Francuzów. Czysto sportowo Pouille ma więcej atutów od Herberta, natomiast dzisiaj co innego może zadecydować. Pouille wycofał się z debla z powodu choroby, i nawet jeśli się wyleczył po takiej chorobie organizm jest osłabiony. To może spowodować, że w pewnym momencie Pouille opadnie z sił a to wykorzysta Herbert. Próbuje też lekko 4fun Pouille wygra 1 set i przegra mecz.

+++

Jednak w tym Madrycie trzeba szukać underdogów ;d
Mbappe

Powrót do góry Go down

Pisanie by dj-man on Wto Maj 09, 2017 9:38 pm

Zverev-Verdasco 7:5 6:3

W końcu na koniec coś siadło z ATP,mecz w sumie spokojny dla Zvereva choc 1 set mógł zakończyć zdecydowanie szybciej.Fernando chyba zaczyna juz odcinac kupony ale żone to ma fajną nie powiem Smile
dj-man

Powrót do góry Go down

Pisanie by dj-man on Wto Maj 09, 2017 10:04 pm

Zapodaję juz moje propozycje na jutro.

Kyrgios-Harrison
Typ: Kyrgios -1,5 seta
Kurs: 1.55
Lvbet

Nick jest zawodnikiem o klasę lepszym chyba na każdej nawierzchni i mimo średniego meczu z Baghdatisem wygrał spokojnie 2:0,do tego dochodzi jego serwis który "zabija" i jestem pewien ze Amerykanin nie połamie go ani razu,jedyna szansa dla niego na seta moim zdaniem to tiebreak i sporo szczęscia.Dodatkowo Harrison stoczył dzisiaj 3 setowy pojedynek a wygrał tylko dlatego ze Tomic przegral z samym sobą.
dj-man

Powrót do góry Go down

Pisanie by dj-man on Wto Maj 09, 2017 10:12 pm

Almagro-Djokovic
Typ: Almagro +1,5 seta
Kurs: 2.35
Lvbet

Tutaj bardziej ryzykowny typ ale uważam ze z Novakiem w takiej formie jakiej obecnie jest to absolutnie Hiszpan moze powalczyc nawet o coś więcej niz jednego seta.Na nawierzchni ziemnej grali ze sobą w Rzymie 2015 roku i wygrał Nole 2:1 a wtedy był napewno w lepszej dyspozycji niz teraz.Z tego co wiem to Almagro dziś z Robredo grał na duzym spokoju,nie gotował się i widac że jak głową u niego wszystko ok to gra swoj najlepszy tenis.
dj-man

Powrót do góry Go down

Pisanie by dj-man on Wto Maj 09, 2017 10:18 pm

Wawrinka-Paire
Typ: Powyżej 21 
Kurs: 1.79
Lvbet

Stan często ma gorsze pierwsze spotkania w turniejach dopiero rozkręca się w czasie trwania danego turnieju i tu moze byc podobnie.Francuz tak jak wspominalem kilka postów wyżej zagrał dziś bardzo dobry mecz z CarrenoBustą i myślę że jak wyjdzie podobnie ofensywnie jak dzisiaj to Szwajcar moze miec spore problemy.Spodziewam się zaciętego meczu,poza tym grali ze sobą 2 razy na nawierzchni ziemnej i oba te mecze to były pojedynki 3 setowe.
dj-man

Powrót do góry Go down

Pisanie by dj-man on Sro Maj 10, 2017 5:43 am

Tsonga-Ferrer
Typ: Tsonga -2 gemy
Kurs: 1.54
Lvbet

Zdecydowanie to chyba dobry bet na dziś.Ciezko się patrzy na grę Davida i trochę serce się kraje bo zawsze fajnie się oglądało jego tenis i to jak potrafi walczyc na korcie teraz coraz częsciej widać juz zrezygnowanie ze nic nie wychodzi.W pierwszym meczu przegrywał juz zdecydowanie z Kukushkinem ale zdołał wyciągnać 2 set i cały mecz.Tsonga tez stoczył 3 setowy pojedynek pokonując Rosjanina Kuzniecowa.Zdecydowanie w takiej formie grać trzeba przeciwko Hiszpanowi.
dj-man

Powrót do góry Go down

Pisanie by dj-man on Sro Maj 10, 2017 4:16 pm

Wszystko zgodnie z planem.

Kyrgios-Harrison 6:3 6:3 +++
Almagro-Djokovic 1:6 6:4 5:7 +++
Ferrer-Tsonga zwrot

Kyrgios bez większych problemów.
Almagro w 1 secie nic nie grał co pokazuje wynik 1:6,w 2 secie zaczął grać swoj najlepszy tenis i tak jak myślałem absolutnie było go stać na wygranie seta i tak zrobił.Nole mialem wrażenie ze tylko przebija piłkę i czeka na błąd.W 3 secie Hiszpan prowadził 3:0 ale Novak wziął się do roboty i wygrał cały mecz.
Tsonga oddał mecz walkowerem z powodu kontuzji bodajże barku,upiekło się Ferrerowi.
dj-man

Powrót do góry Go down

Pisanie by dj-man on Sro Maj 10, 2017 11:40 pm

Wawrinka-Paire 5:7 6:4 2:6

Tak jak się spodziewałem ciekawy i zacięty mecz,co ciekawe w 3 secie Paire znowu zaprezentował swój najlepszy ofensywny tenis i wygrał spotkanie.Szwajcar za burtą a French open coraz bliżej Smile
dj-man

Powrót do góry Go down

Strona 4 z 11 Previous  1, 2, 3, 4, 5 ... 9, 10, 11  Next

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry