polbuk-forum.com

TURNIEJE ATP

Strona 3 z 11 Previous  1, 2, 3, 4 ... 9, 10, 11  Next

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down

Re: TURNIEJE ATP

Pisanie by dj-man on Sro Maj 03, 2017 1:52 pm

Jeszcze jeden typ ode mnie.

Domingoes-Anderson
Typ: Domngoes +5,5
Kurs: 1.45
STS

Z początku chciałem dać +4,5 ale ostatecznie zdecydowałem się na bardziej bezpieczną opcje +5,5 na Domingoesa.Portugalczyk mozna powiedzieć że gra u siebie i widać że mu to służy aby pokazać się szerszej publiczności,wczoraj bardzo dobry mecz z jego strony i w 3 setach pokonał K.Edmunda.Anderson napewno jak to ma zwyczaju będzie bazował na serwisie i napewno ciezko będzie go przełamać ale opcję +5,5 uważam za w miarę pewną.Oby tylko Joao trzymał swoje podanie.
dj-man

PBpoints : 467

Powrót do góry Go down

Pisanie by Mbappe on Sro Maj 03, 2017 5:46 pm

@Mbappe napisał:Polecam typ kolegi u góry, warto spróbować w stronę Bedene.

Almagro - Elias 1 @ 1.4 IForBet

Fajny typ na dzisiaj, żeby dorzucić do jakiegoś dubelka. Almagro zdecydowanie lepiej się czuje na mączce od Portugalczyka. W pierwszej rundzie pewnie pokonał Paire i po prostu nie jest możliwe, żeby poległ z Eliasem. Elias pokonał z problemami będącego w nie najwyższej formie ostatnimi czasy Jazirim. Myślę, że raczej łatwo to weźmie Hiszpan Almagro.

6:1; 6:1 Bardzo łatwy +++ king king king

Na dzisiaj jeszcze jeden typ.

Berlocq
- Gasquet @ Over 21,5 gema @ 1.85 Forbet

I tutaj króciutko. Spodziewam się wyrównanego pojedynku, w którym obaj powinni trzymać swój serwis. Być może będzie 3 setówka, co dla mojego typu byłoby spoko. Ale też zwycięstwo 2:0 z jakimś tiebrakiem może się zdarzyć.

Mbappe

PBpoints : 85

Powrót do góry Go down

Pisanie by JanuszBiznesu on Sro Maj 03, 2017 9:45 pm

Sousa - Mueller
Typ: Sousa
Kurs: 2,4
ForBet

Nie wiem szczerze powiedziawszy, co Mueller robi w Estoril, ale podejrzewam, że z tenisem ma to niewiele wspólnego. Raz przyjechał tutaj i wygrał nawet dwa mecze (2015) niemniej stawianie w roli faworyta takiego zawodnika (serwis, wolej, dość marne poruszanie po linii końcowej z racji specyfiki gry głównie na szybkich nawierzchniach) na nawierzchni ziemnej nie jest dobrym pomysłem. Dlatego szukam niespodzianki, jak już pisałem Sousa gra u siebie, ciężko powiedzieć, że to zawodnik wybitny czy chociażby dobry, ale na pewno motywacji nie zabraknie, czego nie można powiedzieć o Luksemburczyku. Z ciekawostek to Gilles nie ma nawet dodatniego bilansu na kortach ziemnych (54 wygrane i 55 porażek). Możliwe, że pojawił się w Estoril tylko po wpisowe i na to po cichu liczę. Z racji ryzyka, lepiej nie szaleć ze stawką. Wink

JanuszBiznesu

PBpoints : 177

Powrót do góry Go down

Pisanie by JanuszBiznesu on Sro Maj 03, 2017 9:46 pm

Lorenzi - Djere
Typ: Lorenzi
Kurs: 1,55
ForBet

Lubię grać na Włocha na ziemi. Lorenzi jest rzemieślnikiem na mączce i wiadomo, czego się po nim spodziewać. Sprawia mało niespodzianek, wygrywa gdy trzeba. Ogólnie punktuje całkiem ładnie jak na swoje możliwości. Naprzeciw Djere, który ostatnio wyeliminował Dimitrova, Verdasco czy chociażby Troickiego, ale na turniejach rangi ATP 250 te nazwiska nie powinny robić wrażenia. Wiadomo, inne priorytety i często gra na pół gwizdka. Panowie spotkali się do tej pory dwukrotnie i  mamy tu remis. Jutro remisu nie będzie, stawiam na faworyta i liczę, że Paolo nie zawiedzie, bo Djere ostatnio jednak nie w takiej złej formie.

JanuszBiznesu

Powrót do góry Go down

Pisanie by JanuszBiznesu on Sro Maj 03, 2017 9:48 pm

Monfils - Chung
Typ: Monfils
Kurs: 1,55
ForBet

Myślę, że po 1,55 można zaryzykować w stronę Gaela. Świetny do oglądania zawodnik, gorzej z wynikami i często trapiony przez kontuzje, co skutecznie utrudnia mu karierę. Gdy jest jednak zdrów, potrafi walczyć z najlepszymi a tutaj w Monachium dostaje na początek Chunga. Koreańczyk wrócił z zaświatów, bo wielu widziało w nim dobrego tenisistę w przyszłości, a Hyeon po prostu gdzieś zniknął. Grywał w azjatyckich challengerach, ostatnio odnalazł się w Europie i to na mączce. Ma ten chłopak z pewnością papiery na granie, ale myślę, że w 100 % sprawny Francuz jest tutaj faworytem. Gdyby jednak kreczował - będzie zwrot. Mam nadzieję, że nie podejdzie też do tego meczu ulgowo, bo nie grał od amerykańskiego tysiącznika - wraca po dość długiej przerwie.

JanuszBiznesu

Powrót do góry Go down

Pisanie by seboafc on Sro Maj 03, 2017 10:07 pm

Fabio Fognini - Guido Pella
Typ 1 (-1.5gema)
Kurs 1.85
Forbet
Jak groźnym tenisisto jest Włoch, szczególnie na mączce wie chyba każdy. Problemem u Włocha jest jednak jego głowa...Tutaj jednak broni półfinału sprzed roku więc napewno zależy mu na zwycięstwie. Wydaję mi się także że swój cel Pella w tym turnieju już osiągnął i bardziej będzie zależało mu na zbliżających się kwalifikacjach do turnieju ATP 1000 w Madrycie niż zwycięstwie nad Włochem. Zważając na powyższe fakty wydaję mi się że pewnie wygra Włoch
seboafc

PBpoints : 330

Powrót do góry Go down

Pisanie by dj-man on Czw Maj 04, 2017 9:07 am

Ferrer-Silva Frederico
Typ: Silva Frederico +5,5
Kurs: 1.70
STS

Jednym z kluczowych czynników w tenisie jest moim zdaniem aktualna forma,David od co najmniej roku nie może złapać odpowiedniego rytmu i nic nie zapowiada ze będzie lepiej a szkoda bo jest to jeden z moich ulubionych tenisistów.Napewno przez myśl przeszło mu juz zakńczenie kariery..
O Silvie nie mogę za duzo powiedzieć poza tym ze gra "u siebie" i pokonał tutaj Istomina 2:0.Biorąc jednak pod uwagę formę Ferrera to handi w drugą stronę wydaje mi się pewnym typem.
dj-man

Powrót do góry Go down

Pisanie by JanuszBiznesu on Czw Maj 04, 2017 5:46 pm

Lorenzi - Djere (-) wielki zawód Włocha
Monfils - Chung (-) tutaj właściwie ciężko coś pisać
Sousa - Mueller (-) jak Mueller wygrywa z tobą na ziemi 6-3 6-2 to lepiej chyba zrezygnować z tenisa Very Happy 

Ogólnie dzisiaj w tenisie wielka farsa. Od pewnego czasu oglądam trochę mniej spotkań niż kiedyś, ale wyniki w tym sezonie są totalnym nieporozumieniem i mam wrażenie, że w porównaniu do ubiegłych lat ciężko coś przewidzieć (może człowiek świeższy wchodził na rynek i bardziej się orientował a teraz się dzieje tak wiele).

Mueller na ziemi nigdy kotem nie był i nie będzie - dziś jednak wychodził z 0-40 z wydawałoby się wychowanym na mączce. Ba - ten sam Gilles Mueller, który młodszy już nie będzie nawet w jednym secie powalczył z Murray'em w Monte Carlo na najwolniejszej mączce w całym tourze (tak bodaj reklamowali ją kiedyś realizatorzy i z tego co się orientuje to wśród ATP 1000 to najwolniejsza nawierzchnia)...Gdyby ktoś mi to powiedział rok temu (gdy Murray jeszcze był w formie nawet na clayu) to chyba bym go wyśmiał. Dziś to on wyśmiałby mnie, bo jak widać niemożliwe nie istnieje.

Monfils przeczuwałem, że jest zagadką, ale nie rozumiem po co zapisywać się na turniej i odpaść po pierwszym meczu (zapewne po wpisowe, ale często te płytkie motywy schodzą u ludzi na dalszy plan). Tacy zawodnicy po powrocie powinni się rozgrywać, często wybierają te mniej ważne turnieje jako przetarcie przed dużymi. A Francuz jak gdyby nigdy nic podaje pomocną dłoń Koreańczykowi i pakuje walizki właściwie bez walki - po pierwszym spotkaniu. Nie wiem jak Gael widzi się w następnym turnieju a przecież zbliżamy się do Madrytu i potem do French Open, gdy ma takie ogranie (na mączce cały mecz w tym sezonie, podczas gdy niektórzy za sobą Monte Carlo i Barcelonę). Zapewne znowu popajacuje z 3-4 mecze a potem odbije się od kogoś jak od ściany.

No i na końcu już całkowity cios poniżej pasa. Lorenzi. Na ziemi jako faworyt w tym roku przegrał tylko raz (z Melzerem w Buenos - z ciekawości nawet sprawdzałem) - dzisiaj przegrywa w 2 setach z Djere (fakt faktem, zawodnik z wynikami ostatnio, ale bez przesady znowuż) i to łamiąc się bez walki do 15 czy do 0. Gdzie ta włoska solidność? Chyba tam gdzie moje pieniądze czyli na czyimś koncie na Bahamach Very Happy .

Podsumowując - daruje sobie tego tenisa. Może od ATP 1000 czy też Szlema coś puszczę, w innym wypadku widzę tu za dużą nieregularność. Gram na doga - faworyt się stara i wygrywa, na faworyta? Ma w dupie mecz. Tenis jest chyba zbyt indywidualny a przez to zbyt bardzo chimeryczny. Jak ktoś pograł z tego cokolwiek, to pozostaje tylko przeprosić i nie polecać się na przyszłość (ale patrząc na moją skuteczność w tym temacie można było się domyślić wiele Wink ). Lepiej już chyba idzie analiza kopanej.

JanuszBiznesu

Powrót do góry Go down

Pisanie by Mbappe on Czw Maj 04, 2017 7:38 pm

Estoril ATP
Fratangelo - Daniel 20:30
Typ: 1
Kurs: 1.62 Forbet

Krótko i na temat. Nie wierzę, żeby Japończyk pokonał Fratangelo, bo po prostu Amerykanin to bierze. Pokazał na prawdę fajny tenis tutaj w Estoril pokonując pewnie graczy takich jak Rublev czy Sousa, a nie są to gracze anonimowi. Daniel męczył się we wcześniejszej rundzie z Olivio. Do typu na Fratangelo skłania mnie także, to że przeszedł on już kwalifikacje, także zapoznał się z kortami. Fratangelo dość dobrze radzi sobie, jak na siebie, na mączce. W Budapeszcie odpadł dopiero w starciu z Klizanem, co też nie jest jakąś niespodzianką bo Klizan jednak jest klasę wyżej. Nie widzę tutaj innej opcji niż win Fratangelo, można się również za jakieś drobne pokusić o DW 2:0 dla Amerykanina ;d
Mbappe

Powrót do góry Go down

Pisanie by dj-man on Pią Maj 05, 2017 10:03 am

Bautista Agut-Y.Hanfmann
Typ: Y.Hanfmann +5,5
STS

U Bautisty obecnie występują spore wahania formy,potrafi zagrać dobry mecz ale następnego dnia słaby widać że szuka jeszcze formy,wczoraj 3 setówka z przeciętnym Copilem.Yannik Hanfmann to Niemiec które ma parcie żeby osiągnać w Monachium dobry wynik,rozegrał tutaj juz 4 mecze i pokonał takich graczy jak De Greef,Melzer,Ignatik czy Bellucci.
dj-man

Powrót do góry Go down

Pisanie by dj-man on Pią Maj 05, 2017 11:03 am

Djere-Troicki
Typ: 2
Kurs: 1.62
STS

Myślę ze dzis nastapi rewanz Trockiego za porażke z Djere kilka dni temu w Budapescie.Laslo nie jest jeszcze na tyle regularny i myślę że 2 razy z rzędu nie ogra Victora który badz co badz jest 38 rakietą świata.Wczoraj dobry mecz Troickiego z Khachanovem i wygrana 2:0 do tego grał na wysokim % 1 serwisu.Po wczorajszym meczu wnioskuję że nie wydaje mi się by Troicki bawił się tutuaj w sprzedawanie a więc zwyczajnie sportowo myślę że wygra.
dj-man

Powrót do góry Go down

Pisanie by Mbappe on Pią Maj 05, 2017 11:16 am

Fratangelo - Daniel 20:30
Kurs: 1.62 Forbet
// Kiedyś na Fratangelo zarobiłem sporo, wczoraj kompletnie zawiódł//

ATP Estoril
Carreno-Busta - Almagro

Kurs 1.92
Efortuna

Panowie spotkali się rok temu tutaj w Estoril i górą był Amagro po zaciętym meczu wygranym 2:1. Dzisiaj Carreno-Busta moim zdaniem weźmie rewanż za tamten mecz. Almagro mam wrażenie, że podejdzie do tego meczu jak się uda to ok, jak nie to trudno. A to z takiego względu, że otrzymał WC w Madrycie, który zaczyna się bodajże 7.05. Nawet mimo tego sportowo Pablo powinien poradzić sobie z Nicolasem.

Ostatnio zmieniony przez Mbappe dnia Pią Maj 05, 2017 11:20 am, w całości zmieniany 1 raz
Mbappe

Powrót do góry Go down

Pisanie by dj-man on Pią Maj 05, 2017 11:19 am

@Mbappe taki szczegół oni obaj są Hiszpanami Razz
dj-man

Powrót do góry Go down

Pisanie by Mbappe on Pią Maj 05, 2017 11:21 am

@dj-man

Skąd mi się to wzięło to nie mam pojęcia Very Happy Dopiero co wstałem, jeszcze chyba się nie ogarnąłem do końca. Ale już poprawione, dzięki za czujność Very Happy
Mbappe

Powrót do góry Go down

Pisanie by dj-man on Pią Maj 05, 2017 11:25 am

Spoko,przynajmniej wiesz że ktoś czyta twoje analizy Smile
dj-man

Powrót do góry Go down

Pisanie by dj-man on Pią Maj 05, 2017 12:27 pm

Pella-Zeballos
Typ: 2
Kurs: 1.85
STS

Jeszcze jeden mecz na który moim zdaniem zwrócić uwagę.Pamiętam żę Guido Pella kiedyś umoczył mi parę fajnych kuponów więc mogę być ciut mało obiektywny Razz ale Horacio ostatnio prezentuje naprawde dojrzały tenis i widać ze złapał formę.Tu w Monachium pokonał juz Seppiego i Kohlchreibera czyli solidnych graczy.Panowie raz się spotkali na mączce ale dość dawno w 2014 roku i wygrał Zeballos 6:3 6:4.
dj-man

Powrót do góry Go down

Pisanie by Mbappe on Pią Maj 05, 2017 6:00 pm

ATP Estoril
Carreno-Busta - Almagro

Kurs 1.92
Efortuna

Zgodnie z przewidywaniami odbył się rewanż za ostatni rok ;d

Anderson - Gasquet
Kurs: 2.45

Forbet

Kontynuuje poszukiwania value w Estoril. Teraz spróbuję w końcu zagrać underdoga, jakim jest Anderson.  Gasquet odpadł po pierwszym meczu w Barcelonie z Japończykiem Sugitą prezentując się słabo. Anderson zaś w tym samym turnieju wygrał z Berlocq i Ferrerem, a odpadł co nie dziwne w pojedynku z Nadalem. Panowie spotkali się w 2015 roku na mączce, wtedy górą był Gasquet. Dla mnie tutaj kursy odrobinę przesadzone, 2.45 to kurs w który jestem w stanie zaryzykować.
Mbappe

Powrót do góry Go down

Pisanie by Mbappe on Pią Maj 05, 2017 11:25 pm

Anderson - Gasquet
Kurs: 2.45
Forbet

W końcu udało się trafić underdoga w tenisie, Anderson nie zawiódł Smile

Carreno-Busta - Ferrer
Kurs: 1.65
Forbet

1.65 na Hiszpana? Biorę z miłą chęcią. Czasy Davida Ferrera już minęły, moim zdaniem jest już za stary na sukcesy. Udaje mu się przechodzić początkowe rundy doświadczeniem, ale takiego gracza jak Carreno-Busta samym doświadczeniem nie pokona. Kilku tenisistów już pokazało jak trzeba grać na Ferrera, a Pablo jest na tyle już ogranym tenisistą że powinien go wypunktować. Poza tym już przed turniejem typowałem, że może znaleźć się tu w finale a nawet wygrać cały turniej.
Mbappe

Powrót do góry Go down

Pisanie by dj-man on Sob Maj 06, 2017 7:07 am

Carreno Busta-Ferrer
STS

Zgadzam się w zupełności z przedmówcą.Pablo był tu rok temu w finale i w tym roku myślę że tez będzie.Młodszy Hiszpan jest bardzo regularny co pokazał chocby wczoraj w meczu z Almagro.David juz chyba nie wróci do formy z przed paru lat (w rankingu tak nisko nie był od 2005 roku!) Napewno Pablo podejdzie z respektem do tego meczu,tak jak miało to miejsce w meczu z Robredo ale myślę że sobie poradzi i wygra.
dj-man

Powrót do góry Go down

Pisanie by dj-man on Sob Maj 06, 2017 7:12 am

Raonic-Troicki
Typ: 1 set ponad 10,5
Kurs: 2.90
STS

Liczę że 1 set będzie zacięty,w poprzednich meczach obydwoje dobrze trzymali serwis a na dodatek w meczach Raonica często są grane Tiebreaki.Jezeli Troicki nie odstawi jakiegos cyrku to bardzo możliwe ze w 1 secie będzie wynik typu 7:5 7:6 a kurs niezły.
dj-man

Powrót do góry Go down

Pisanie by dj-man on Sob Maj 06, 2017 1:20 pm

Janowicz-Herbert
Kurs: 1.75
STS

Tutaj moze nieco patriotycznie Smile A tak na powaznie to dobry turniej dla Janowicza żeby sie pokazać poza chellengerami.Herbert na mączce? raczej wątpie zeby coś grał dlatego gramy w stronę Jurka.Oby tylko z głową było wszytko jak należy.
dj-man

Powrót do góry Go down

Pisanie by Mbappe on Sob Maj 06, 2017 2:20 pm

Kuznetsov -Ruud
Typ: 2 handicap +2,5 gema
Kurs: 1.95
Forbet

Spodziewałem się wyższego handicapu, ale i tak próbuję. Ruud świetnie zaprezentował się w Barcelonie, później szybko odpadł w Niemczech i myślę, że powodem tego jest skupienie się na awans w Madrycie do głównego turnieju. Kuznetsova dawno nie widziałem, kieruję się tu bardziej typem na Ruuda niż przeciw Rosjaninowi. Być może Ruud go przegra, ale jestem pewny, że wynik będzie bliski, a może nawet 3 setowy.
Mbappe

Powrót do góry Go down

Pisanie by dj-man on Nie Maj 07, 2017 7:58 am

Carreno Busta-Muller
Typ: Carreno Busta -1,5 seta
Kurs: 1.97
Lvbet

Finał w Portugalskim Estoril,zdecydowanym faworytem jest Hiszpan i ja przychylam się do tej opinii.To cud ze Muller doszedł tak daleko.Uważam że Muller nie ma prawa tutaj wygrac nawet seta i Pablo załatwi sprawę swoją regularnością w dwóch setach.Co ciekawe spotkali się tutaj 2 lata temu i 6:2 6:4 wygrał Hiszpan.
dj-man

Powrót do góry Go down

Pisanie by Mbappe on Nie Maj 07, 2017 10:43 am

@dj-man napisał:Carreno Busta-Muller
Typ: Carreno Busta -1,5 seta
Kurs: 1.97
Lvbet

Finał w Portugalskim Estoril,zdecydowanym faworytem jest Hiszpan i ja przychylam się do tej opinii.To cud ze Muller doszedł tak daleko.Uważam że Muller nie ma prawa tutaj wygrac nawet seta i Pablo załatwi sprawę swoją regularnością w dwóch setach.Co ciekawe spotkali się tutaj 2 lata temu i 6:2 6:4 wygrał Hiszpan.

Zgadzam się w 100% z kolegą wyżej, Pablo przyjechał tu z zamiarem wygrania, doszedł w ładnym i spokojnym stylu do finału i będzie to chciał wziąć. Kurs może nie zachwyca, ale wątpie że Muller w ogóle nawiąże z Hiszpanem równorzędną walkę.

Rozliczam:
Carreno-Busta - Ferrer
Kurs: 1.65
Forbet

Kuznetsov -Ruud
Typ: 2 handicap +2,5 gema
Kurs: 1.95
Forbet
Mbappe

Powrót do góry Go down

Pisanie by Mbappe on Nie Maj 07, 2017 10:47 am

Raonic - Cilic
Typ: Raonic
Kurs: 1.75
Forbet

Finał w Stambule w którym zmierzą się turniejowa 1 z 2. Nie będę ukrywał, że jestem fanem tenisa granego przez Milosa, od jakiegoś czasu aspiruje do tych topu tenisowego, ale zawsze gdzieś zawodził w starciach z tymi wielkimi. Dzisiaj ma finał z Ciliciem, który okej jest dobrym tenisistą, ale wydaje mi się, że Raonic to jednak półka wyżej i to on zgarnie ten turniej.
Mbappe

Powrót do góry Go down

Strona 3 z 11 Previous  1, 2, 3, 4 ... 9, 10, 11  Next

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry