polbuk-forum.com

Forum bukmacherskie opisujące legalnych bukmacherów

IndeksCalendarEventsFAQRejestracjaZaloguj
Share | 

TURNIEJE ATP

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10
AutorWiadomość
JanuszBiznesu

PBpoints : 123

PisanieTemat: Re: TURNIEJE ATP   Nie Cze 18, 2017 11:50 pm

Przekombinowany over u Lopeza - mecz na 3 sety, więc gemowy by wszedł Very Happy . No cóż, pech. Finał w Holandii bez większej niespodzianki.

Co do kwalifikacji to tutaj znowu ciekawe rozstrzygnięcia. Zniesmaczył zwłaszcza Seppi. Przegrać z Lacko nie wstyd, ale dawać się łamać Lacko - już trochę tak. U Pospisila krecz i w sumie byłby zwrot, ale że dubel to przegrana.

Herbert przegrał i w sumie lekko to wykrakałem. Oczywiście Francuz znalazł się w głównej drabince dziwnym trafem ^^ (ach te losowania). Granie kwalifikacji na najwyżej rozstawionych zawodników nie ma sensu, trzeba sobie przyswoić (ja to już zrobiłem na szczęście).
Powrót do góry Go down
dj-man

PBpoints : 424

PisanieTemat: Re: TURNIEJE ATP   Wto Cze 20, 2017 4:53 pm

Ktoś wie co się wydarzyło w meczu Johnsona z Kozlovem? 
Podobno Johnson tak perfidnie sprzedał mecz ze szok Razz
Powrót do góry Go down
JanuszBiznesu

PisanieTemat: Re: TURNIEJE ATP   Czw Cze 22, 2017 11:08 pm

Johnson z tego co czytałem to perfidnie oddał mecz Kozlovowi. Ale on bodaj w tym etapie sezonu niewiele broni, do tego niezbyt mu zależy. Szkoda, bo ma fajne predyspozycje do gry na trawie.

Jutro szedłbym w stronę dogów. Set dla Haase wygląda np przyjemnie (kursik 1,7), Gasquet na trawie w tym roku nie gra nic - Monfils przegrał sobie mecz sam a Tomic nie ma formy. Robin ma wszystko czego potrzeba do gry na trawie i powinien powalczyć. Grali ze sobą wiele razy i sety dla Haase wpadały.

Szedłbym też w seta dla Medvedeeva. Może generalizuje, ale Dimitrov nie pokazuje niczego ciekawego na trawie. Traci sety jak leci, czasami nawet przegrywa. Kurs 1,75 na Rosjanina, który trochę się ogarnął można przyjąć z ochotą.

Nie tykałbym za to starcia Berdycha z Lopezem. Felek jest w gazie jak nigdy, ale gdy Berdych gra z kimś z top 30 (czy tam niedawno top 50) i kurs na niego to 1,8 to już zupełnie inna gadka. Czech na pewno nie przegra tego meczu łatwo, owszem - może przegrać, ale Hiszpan też kiedyś odczuje zmęczenie. Dla mnie typowy mecz ,,nie do gry''.
Powrót do góry Go down
dj-man

PisanieTemat: Re: TURNIEJE ATP   Pią Cze 23, 2017 4:26 pm

Ale Haase to jest za przeproszeniem idiota,broni breakpointa w decydującym secie i zagrywa między nogami haha oczywiscie nietrafił i pod nosem bluzga,jak widze tak coś to mnie krew zalewa.
Powrót do góry Go down
JanuszBiznesu

PisanieTemat: Re: TURNIEJE ATP   Sob Cze 24, 2017 11:21 pm

Finałów lepiej się nie typuje - tak mówi ogólna zasada. Federer kocha Halle, Zverev pokonał Rogera w Halle. Kawał tenisa się szykuje.

W drugim meczu serialu pod tytułem ,,kiedy Lopez straci siły'' ciąg dalszy. Dzisiaj było już blisko, ale Dimitrov trzeciego seta przegrał po swoich błędach aniżeli Lopez go wygrał. Cilic ma te huśtawki i nie zdziwią mnie tu 3 sety.

Skupiłbym się jednak na kwalifikacjach. Dzisiaj zaburzone, mamy Janowicza, który odstawia koncert ze Skugorem Very Happy . Swoją drogą ciekawe jakie kursy na Jerzego, nadal może to wyciągnąć.

Te w Turcji wyglądają chyba ciekawiej od Eastbourne (w Anglii mamy wielką niewiadomą Dodiga np, który nie wygrał od Australian Open w singlu meczu a stoi po 1.18. Pewny powinien być Fabbiano z Chenem, ale ciężko stwierdzić jakie będą kursy. Włoch pogrywał ciekawie na trawie.

Co do Turcji to grałbym na Harrisa przeciw Majchrzakowi (kursy 1,5 - coś takiego, można poczekać kto będzie pierwszy serwował). Ostatnio ciekawiej prezentuje się zawodnik z RPA, obaj nie mają doświadczenia na trawie. Majchrzak swoim stylem raczej pasuje pod ziemię, nie wiem jak to wygląda u Afrykanera, ale dla mnie to on jest tu słusznie faworytem.
Powrót do góry Go down
dj-man

PisanieTemat: Re: TURNIEJE ATP   Nie Cze 25, 2017 2:10 pm

Federer-A.Zverev 6:1 6:3

Roger wygrywa w Halle i trzeba powiedzieć że w bardzo dobrym stylu,w finale rozgromił młodego Zvereva.Niemiec nawet ani razu nie zagroził Szwajcarowi w jego gemach serwisowych ba chyba nawet nie zdobył choćby 2 punktów przy podaniu Rogera.Taki występ Federera napawa optymizmem przez Wimbledonem.
Powrót do góry Go down
JanuszBiznesu

PisanieTemat: Re: TURNIEJE ATP   Nie Cze 25, 2017 9:01 pm

Roger dziś faktycznie jak profesor. Przy skracaniu wymian Zverev nie wiedział co się dzieje. Właściwie bardziej jednostronne spotkanie niż kilka innych Federera w tym turnieju, ale wiadomo, że Szwajcar po prostu się mega zmotywował na to starcie.

Co do kwalifikacji to męczył się Dodig (a potem dał walkowera i bądź tu mądry...). Janowicz przerżnął po raz kolejny w spektakularny sposób. Zawiódł mnie Harris, ale Majchrzak musiał zagrać widocznie lepiej. Obaj nie mają doświadczenia, wydawało się, że to będzie promowało zawodnika z wyższą formę na trawie czyli nawierzchni nowej dla obu...Jak widać nie.

Ten turniej co będzie w tym tygodniu - uważałbym szczególnie. Ogółem to pogoda ma być kiepska to raz, dwa - przed Wimbledonem niektórzy grają dłużej, inni krócej - dochodzą czynniki pozasportowe do ,,formy w czystej postaci''.
Powrót do góry Go down
dj-man

PisanieTemat: Re: TURNIEJE ATP   Wto Cze 27, 2017 8:28 am

Fabbiano-Skugor
Typ: Skugor +3
Kurs: 1.72
Lvbet

Skugor na trawie rozpoczął sezon bardzo dobrze,sprawił dwie niespodzianki gdzie pokonał w dwóch setach Janowicza oraz po trzech setach Kuzniecova.Serwsis na przyzwoitym poziomie,ciezko jest go przełamać.Czuję że dziś moze pojsc za ciosem i nawet wygrać z Włochem który nigdy do tuzów gry na trawie nie należał.
Powrót do góry Go down
JanuszBiznesu

PisanieTemat: Re: TURNIEJE ATP   Sro Cze 28, 2017 10:50 am

Monfils - Norrie 
Norrie wygra seta
2,7 forBet

Jak szukać niespodzianek to właśnie przed Wimbledonem. Monfils to akurat zawodnik, który lubi sobie popajacować, nieszczególnie mu zależy często. Tutaj gra w Eastbourne a jak widać - z większymi albo mniejszymi perturbacjami się obędzie ten turniej (dzisiaj niby pograją).

Norrie - słaby zawodnik, poziom challenger i niżej, ale gra u siebie. Ma niepowtarzalną szansę i albo to go spali albo też się zmotywuje. Gael może podzielić los Thiema np. Nie gram na zwycięstwo Anglika, bo równie dobrze to Gael może rozegrać 3 sety, aby poczuć sobie nawierzchnię. Typ ryzykowny i za drobne, ale 1,09 na Monfilsa dorzucać gdziekolwiek to samobójstwo.
Powrót do góry Go down
dj-man

PisanieTemat: Re: TURNIEJE ATP   Sro Cze 28, 2017 2:49 pm

Fabbiano-Skugor 7:6 6:4
ZWROT

Chorwat w drugim secie za szybko dał się połamać,zgubił na chwile koncentrację i juz nie dal rady odrobić przełamania,zwrot.
Powrót do góry Go down
sahaLG

PBpoints : 121

PisanieTemat: Re: TURNIEJE ATP   Pon Lip 03, 2017 7:35 am

Karlovic-Bedene
Typ: Bedene +3,5
Kurs: 1.62
Lvbet

Chorwat to juz nie ten sam zawodnik co chocby rok temu,widac ze zbliza sie do konca kariery,serwis coraz czesciej nie siedzi a on tylko na tym opiera swoją grę.Bedene z pewnościa bedzie trzymał podanie a ze jest regularny to przy słabszym serwisie Karlovica bedzie zdobywał punkty.Co ciekawe panowie spotkali sie do tej pory 3 razy i wszyskie mecze wygrał Bedene.
Powrót do góry Go down
sahaLG

PBpoints : 121

PisanieTemat: Re: TURNIEJE ATP   Pon Lip 03, 2017 10:25 pm

Karlovic-Bedene 7:6 6:7 7:6 6:7 6:8 +++
Bedene +2 gemy 

Tego sie spodziewałem ze moze byc podobne spotkanie,były az 4 tiebreaki.Bedene znowu pokonał Chorwata.
Powrót do góry Go down

TURNIEJE ATP
Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 10 z 10Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10