polbuk-forum.com

TURNIEJE ATP

Strona 8 z 11 Previous  1, 2, 3 ... 7, 8, 9, 10, 11  Next

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down

Re: TURNIEJE ATP

Pisanie by dj-man on Czw Maj 25, 2017 6:41 pm

Raonic-Elias 6:4 6:3 
ZWROT

Walczył Elias ale chyba zabrakło umiejętności,Raonic nic wielkiego nie grał.W 1 secie był wyrównany pojedynek i w najgorszym momencie dał się połamać Potruglaczyk przy 4:5.

Anderson-Nishikori 6:2 4:6 6:7 +++

Bardzo dobry 1 set Andersona,szczerze to myslałem że Japończyk juz sobie odpuści ten mecz ale jednak postanowił powalczyć.Anderson miał nawet bodajże 2 meczowe ale nie wykorzystał.
dj-man

PBpoints : 467

Powrót do góry Go down

Pisanie by JanuszBiznesu on Czw Maj 25, 2017 9:35 pm

Właściwie z wczorajszego postu dzisiaj wygrał Zverev (~2,5), Basilashvili (~1,6) a gra nadal Kuznetsov (to z turniejów ATP - 1,2 na Rosjanina to i tak był żart i chyba mało kto by w to poszedł).

Z kwalifikacji także Bolelli dał radę (~2,2) podobnie jak Giraldo (~1,6). Tak jak sądziłem kursy na Pellę były znowu po prostu słabe. 1,15 a wygrał po 3 setach. Nie warto zatem.

Jutro z kwalifikacji ciekawie wygląda Masur (~2,5). On już jako dog przeszedł 2 rundy. Mecz De Greefa z Gonzalezem był z przebiegu żartem (w 3 secie 5:4 i 40:15 przy serwisie Gonzalesa czyli tam bodaj 3 meczowe miał Gonzales)...w tie - breaku z 1-6 zrobiło się 5-7 i prawie by to De Greef wypuścił. Nie wygląda to za pewnie - zwłaszcza na kurs 1,5.

Pewnie dość wygląda tu Gombos i dla mnie jest faworytem z Kovalikiem - kursy też koło 1,8. Zastanawiałbym się, bo Kovalik jeszcze niczego szczególnego nie pokazał. 

Omijałbym szerokim łukiem jak już pisałem Copila - podobnie jak Rubleva (który ma talent, ale Taro może go zabić regularnością). Nie pchałbym się także w dziadka Melzera czy Mathieu...Kudla to np. beztalencie na mączce, ale Mathieu w tym wieku też nie jest wielkim zawodnikiem na tej nawierzchni (a od kilku lat to on w ogóle nie jest zawodnikiem na ATP poza pojedynczymi turniejami - miał piękne epizody w French Open, ale tutaj jak on awansuje to zapewne robi out w 1 rundzie, o ile przy losowaniu nie trafi się cud).

JanuszBiznesu

PBpoints : 177

Powrót do góry Go down

Pisanie by dj-man on Pią Maj 26, 2017 4:41 am

Raonic-Berdych
Typ: Raonic -1,5 
Kurs: 1.69
Lvbet

Na dziś proponuję granie na Kanadyjczyka,zwykle omijam granie w jego stronę ale dzisiaj myslę że warto.Panowie grali ledwie kilka dni temu w Rzymie i wygrał gładko Rao 6:3 6:2,przez te kilka dni chyba nie wiele się zmieniło,moze nie bęzie az takiego wyniku ale Milos powinien to wziąć.Berdych ma to do siebie ze jak przychodzi grać z kimś z wyzszej półki to bardzo często w głowie przegrywa te mecze i pozniej to widać na korcie.
dj-man

Powrót do góry Go down

Pisanie by JanuszBiznesu on Pią Maj 26, 2017 2:38 pm

Mecz zaraz się rozpocznie, ale może komuś się przyda.

Basilashvili +4,5 gema ~ 1,8 (na żywo o ile będzie serwował pierwszy Tsonga można połapać wyżej)

Jak już pisałem - Zverev, Basilashvili, może Kuznetsov...Oni na pewno grają w Lyonie i Genewie na pełnym zaangażowaniu. Nikoloz to specyficzny grajek, całkiem niezły wbrew pozorom i wszechstronny, ale miewa chimeryczne zachowania. W skrócie - często problemy z motywacją, zaangażowaniem - jego mecze wyglądają dziwnie.

Tsonga przed French Open postanowił popykać u siebie i trochę się rozegrać. Czy wygra finał tego turnieju? Ciężko powiedzieć. Mu na pewno jest potrzebne ogranie. Tutaj wielu wieszczyło jego odpadnięcie już szybciej, grano handicapy. Myślę, że dzisiaj już może być całkiem wyrównany mecz. Samego zwycięstwa Gruzina nie zaryzykuje, ale myślę, że handicap +4,5 gema po kursie powyżej 1,8 jest godny rozważenia.

JanuszBiznesu

Powrót do góry Go down

Pisanie by JanuszBiznesu on Pią Maj 26, 2017 4:38 pm

Dziwny mecz - właściwie to takie wyniki zazwyczaj ogląda się w challengerach - co najmniej 2 przełamania na set. Niemniej 6-1 w 3 secie konkretnie popsuło typ. Lepszy był tu set dla Gruzina.

W kwalifikacjach De Greef  zagrał najlepszy mecz swój w turnieju. Bez podjazdu Masur. Bardziej zadziwia mnie Gombos, który oddał z 6-1 3-0...gorzej chyba się nie da. Daniel - Rublev to też patologiczny mecz podobnie jak starcie Copila ale tego mozna było się spodziewać. Ciekawe będą mecze 1 rundy. Wybór powinien być bardzo duży .

JanuszBiznesu

Powrót do góry Go down

Pisanie by dj-man on Pią Maj 26, 2017 4:43 pm

Basilashvili to strasznie dziwny zawodnik,w 1 secie powinien z 5:0 prowadzić miał tyle breakpointów a skończyło sie 2:6 dla Tsongi.
Co do meczu Copila to współczuję tym co pograli na niego bo mozna było zawału dostać,szczególnie w tiebraku miał spokojne 4:0 i swój serwis a prawie by umoczył.
dj-man

Powrót do góry Go down

Pisanie by dj-man on Pią Maj 26, 2017 7:08 pm

Raonic-Berdych 6:7 6:7

Sam nie wiem co napisać o tym meczu obaj chyba starali się odpoczywać na korcie,w 2 secie Raonic prowadził z przełamaniem ale zaraz oddał.
dj-man

Powrót do góry Go down

Pisanie by dj-man on Sob Maj 27, 2017 10:33 am

Wawrinka-M.Zverev
Typ: Powyżej 19,5
Kurs: 1.55
STS

Stan jest faworytem ale napewno nie będzie miał dzisiaj łatwego spotkania.Mischa jest bardzo zdeterminowany w tym turnieju,wczoraj pokonał Nishikoriego czyli zawodnika badz co badz z najwyzszej półki.Niemiec zapewne będzie grał w swoim stylu czyli często biegał do siatki co z pewnością przyniesie mu sporo punktów bo Stan nie potrafi tak dobrze mijać jak choćby Nishikori.Myślę że 20 gemów powinniśmy spokojnie zobaczyć w tym meczu.
dj-man

Powrót do góry Go down

Pisanie by JanuszBiznesu on Sob Maj 27, 2017 12:31 pm

Właściwie także szedłbym w stronę overu, ale po ostatnim zastanawia mnie set dla Zvereva, który ma bądź co bądź wyższy kurs. Ciężko powiedzieć, co w głowie ma Wawrinka. Logiczne z jego punktu widzenia byłoby się ulotnienie z Genewy przed French Open a on tymczasem gra sobie tutaj jak gdyby nigdy nic, chociaż przed innymi Szlemami potrafił odpadać w bardzo wczesnych rundach turniejów, o ile grał. Może w tym roku Stan chciałby wygrać Wimbledon? Rolanda już ma.

Tracił tu jednak seta z Querrey'em, który zaskakująco fajną formę ma jak na ziemię i to europejską, z Kuznetsovem grał tie-breaka i bronił kilku breaków. Myślę, że set dla Mischy także jest w zasięgu a można łapać tu kursy rzędu ~2,0. Nie szaleć ze stawką i można się skusić na to. Dzisiaj niczego innego ciekawego nie widzę.

JanuszBiznesu

Powrót do góry Go down

Pisanie by dj-man on Sob Maj 27, 2017 8:05 pm

Wawrinka-M.Zverev 4:6 6:3 6:3 +++

Typ na seta na Niemca takze jak widac był bardzo dobrym rozwiązaniem i to po niezłym kursie.Mój tyo jednak siadł na spokojnie.Co do meczu to przez cały czas wydawało mi się ze Szwajcar ma wszystko pod kontrolą,nawet po przegraniu 1 seta.Mischa trochę chaotyczny,biegał do siatki nawet po zle przygotowanym ataku co równało się ze spokojnym mijaniem.
Czekamy na Paryż.
dj-man

Powrót do góry Go down

Pisanie by dj-man on Pon Maj 29, 2017 7:43 am

Simon-Basilashvili
Typ: Powyżej 3,5 (sety)
Kurs: 1.51
Lvbet

Według mnie szykuje się długi i zacięty mecz.Obaj niezle zagrali w turnieju poprzedzającym (Lyon) Paryskiego Szlema,zarówno jeden jak i ddrugi odpadli z pozniejszymi finalistami tego turnieju.Simona z Berdychem a Basil z Tsongą któremu urwał nawet seta.Wydaje mi się ze duzo w tym meczu będzie zalezało od Gruzina bo Simon to typowy przebijacz,jednak co najmniej 4 sety powinniśmy spokojnie zobaczyć.
dj-man

Powrót do góry Go down

Pisanie by dj-man on Pon Maj 29, 2017 2:16 pm

Simon-Basilashvili 6:1 2:6 4:6 1:6 +++

Pierwszy set gładko dla Simona a pozniej to nie wiem co mu się stało albo Gruzina zaczął tak dobrze grać.W kazdym razie Francuz odpada juz w 1 rundzie.
dj-man

Powrót do góry Go down

Pisanie by JanuszBiznesu on Pon Maj 29, 2017 9:55 pm

Jutro widzę dość ciekawą małą tasiemką

Lorenzi + powyżej 3,5 seta Lokoli - Klizan + Berdych + Almagro @  3,64 ~ Fortuna

Właściwie poza Lokoli - Klizan to faworyci jutrzejszy. Lorenzi gra z Berankisem, który ma małe pojęcie o ziemi w przeciwieństwie do Włocha. Tuła się czasami gdzieś w hali, głównie po challengerach na różnej nawierzchni. Najgroźniejszy jednak zawsze był na kortach szybkich. Tutaj myślę, że powalczy w max 1 secie a poza tym zdecyduje solidność Lorenziego (który na pewno jest solidny, nie wybitny, ale solidny).

Berdych gra ze Struffem i w starciu do 2 setów możnaby myśleć nad Niemcem, ale jego psychika raczej nie pozwoli mu na wygranie 3 setów. Struff ma talent, ale zawodzi głowa. U Berdycha jest nieco podobnie, ale Czech ma problemy, gdy gra z kimś lepszym/równym sobie. Tutaj obu grajków dzieli jednak bądź co bądź trochę i myślę, że to zaważy.

Almagro gra z Baghdatisem. Cypryjczyk na pewno świetnie zapamiętany przez tenisowy świat, ale właśnie - lata swoje są, na długim dystansie w odpowiedniej pogodzie będzie z nim krucho. Wyników ostatnio żadnych, Nicolas czego by nie powiedzieć pogrywa i myślę, że będzie tu łatwa wygrana 3-0 lub 3-1 dla bardziej przyzwyczajonego do ziemi.

I na koniec w stronę gospodarzy, ale też przeciw Klizanowi. Nie ukrywam - Lokoli to nieziemski ogórek, właściwie nie na poziom ATP, ale Klizan miewa zaniki mózgu jak to się mówi i potrafi na Szlemie puścić seta bez walki. Lokoli powinien powalczyć, myślę, że set jest w zasięgu Francuza a jak solidnie przypiecze Martina to ten jest w stanie zagrać nawet pięciosetówkę. Tak jak mówię - mam na uwadze głównie głowę Słowaka, jeśli nie będzie szwankowała to weźmie łatwo ten mecz, ale ja akurat liczę na inny przebieg.

JanuszBiznesu

Powrót do góry Go down

Pisanie by dj-man on Wto Maj 30, 2017 11:09 am

Querrey-Chung
Typ: 1
Kurs: 1.73
Lvbet

Sam ostatnio notuje bardzo dobre wyniki,jak odpada to z kimś ze ścisłego topu w Rzymie przegrał dopiero z Thiemem a w Genewie z Wawrinką i w obydwu przypadkach po 3 setowych bojach.W takiej formie i z takim pierwszym podaniem jakie obecnie prezentuje Amerykanin wątpie aby Chung choćby raz go przełamał w tym meczu,a swoje okazje napewno będzie mial.
dj-man

Powrót do góry Go down

Pisanie by dj-man on Wto Maj 30, 2017 4:11 pm

Querrey-Chung 4:6 6:3 3:6 3:6

Tym razem Amerykanin zaskoczył mnie in minus,po 2 secie wyglądało tak jakby spopkojnie miał odwrócić losy meczu a zaczął wyglądać niemrawo,co nie zmienia faktu ze dobry mecz Chunga.
dj-man

Powrót do góry Go down

Pisanie by JanuszBiznesu on Wto Maj 30, 2017 9:15 pm

@JanuszBiznesu napisał:Jutro widzę dość ciekawą małą tasiemką

Lorenzi + powyżej 3,5 seta Lokoli - Klizan + Berdych + Almagro @  3,64 ~ Fortuna
Łatwo dość. Lorenzi był chyba tutaj największym pewniakiem - Berankis na ziemi to nieporozumienie a pewnie bukmacherzy się sugerowali grą Włocha w poprzednich edycja RG. Na plus też Lokoli, szkoda tylko chamskiego zachowania pod koniec - rękę podać wypada. Wink

JanuszBiznesu

Powrót do góry Go down

Pisanie by dj-man on Sro Maj 31, 2017 10:44 am

Trungelliti-GarciaLopez
Typ: 2
Kurs: 1.55
Lvbet

Aregentyńczyk to kwalifikant pokonał takich graczy jak Donati,Kamke czy ostatnio po 5 setowym boju Halysa.Hiszpan zagrał dobry mecz z Gillesem Mullerem i wygrał 3:1.Wydaje mi się ze GarciaLopez dzisiaj nie powinien mieć większych problemów nawet jezeli trafi mu się słabszy dzień.Myslę ze będzie sporo wymian zza końcowej linii a w tych Hiszpan będzie miał przewagę.
dj-man

Powrót do góry Go down

Pisanie by dj-man on Sro Maj 31, 2017 10:47 am

Pouille-Bellucci
Typ: Powyżej 37,5
Kurs: 1.89
Lvbet

Widzi mi się tutaj długi i męczący pojedynek,myślę że linia nie jest zbyt wysoko wystwiona i warto skorzystać.Pouille jest tu faworytem ale jego forma jest daleka od ideału,pokonał tutaj dziadka Benneteau dopiero w 5 setach.Bellucci uwielbia grać na tej nawierzchni i wydaje mi się że seta napewno urwie Francuzowi,w poprzednim meczu pokonał Lajovica bez większych kłopotów 3:1.
dj-man

Powrót do góry Go down

Pisanie by dj-man on Sro Maj 31, 2017 8:17 pm

Trungelliti-GarciaLopez 5:7 4:6 5:7 +++

Dziwne ze Aregentyńczyk nie ugrał nawet seta,chyba w dwóch prowadził ze przewagą przełamania.

Pouille-Bellucci 7:6 6:1 6:2 

Pierwszy set zadecydował w którym Bellucci prowadził bodajze 5:3 i nie zdołał zamknąc seta,pozniej zabrakło mu prądu.
dj-man

Powrót do góry Go down

Pisanie by dj-man on Czw Cze 01, 2017 6:15 am

Ferrer-Lopez
Typ: Powyżej 37
Kurs: 1.78
Lvbet

Starcie dwóch Hiszpanów,którzy najlepsze lata mają juz chyba za sobą.Jak dotąd obaj zagrali w Paryzu po jednym meczu,Ferrer po 5 setowym boju pokonała Younga 3:2,natomiast Lopez gładko wygrał z Fratangelo 3:0.Panowie spotkali się ze sobą 16 maja w Rzymie i wygrał Ferrer po 3 setowym pojedynku.
Dzisiaj takze myslę ze obaj panowie wygrają co najmniej jednego seta bo wątpie aby skończyło się wynikiem 3:0 w jedną badz w drugą stronę,nie gram kursu na over 3,5 seta bo tylko 1.44 takze wybralem najnizszą opcję gemów.
dj-man

Powrót do góry Go down

Pisanie by dj-man on Czw Cze 01, 2017 6:26 am

Wawrinka-Dolgopołow
Typ: Ponad 3,5 (sety)
Kurs: 1.83
Lvbet

Szwajcar w pierwszym swoim meczu wygrał 3:0 z niezbyt wymagającym rywalem Słowakiem Kovalikiem,Ukrainiec natomiast zagrał bardzo dobre spotkanie z Berloqiem gdzie nie był faworytem a wygrał rowniez w stosunku 3:0.Stan ma to do siebie ze lubi stracić seta,szczególnie we wczesnych fazach turnieju.Myślę że jezeli Dologopołow zagra podobnie jak z Aregntyńczykiem to absolutnie stać go na wygranie choćby jednego seta,oby tylko ze zdrowiem wszystko było ok.
dj-man

Powrót do góry Go down

Pisanie by Thiem on Czw Cze 01, 2017 8:51 am

Isner-Lorenzi
Typ:2
Kurs: 2.63 
Fortuna

Lorenzi w bardzo dobrej formie, świetny gracz na mączce co udowodnił w 1 meczu tracąc tylko 6 gemów. Lorenzi będzie wykorzystywał tragiczną grę przy siatce Isnera dużą ilością skrótów. Isner po wielu sprintach do siatki nie utrzyma swojego serwisu zbyt długo.

Thiem

PBpoints : 43

Powrót do góry Go down

Pisanie by dj-man on Czw Cze 01, 2017 4:20 pm

Wawrinka-Dologopołow 6:4 7:6 7:5

Walczył Ukrainiec ale jednak chyba umiejętności trochę zabrakło.W 1 secie miał najlepszą okazję przy po 4:4 miał 15:40 przy podaniu Stana ale serwisem wybronił się Szwajcar.

Ferrer-Lopez 5:7 6:3 5:7 6:4 4:6 +++

Tak jak myślałem długi i zacięty mecz,szkoda trochę Davida ze względu na jego charakter i styl gry.
dj-man

Powrót do góry Go down

Pisanie by JanuszBiznesu on Czw Cze 01, 2017 10:53 pm

Jutro szedłbym w gospodarza w meczu z Ramosem (kurs ~1,85 w Fortunie).

Pouille to ciekawy tenisista i na pewno ma w sobie wiele talentu. Męczył się z Bennetau na RG, ale ostatecznie sobie poradził. Potem wytrzymał z groźnym na tej nawierzchni Belluccim i szybko zamknął mecz. 

Albert od pewnego czasu mnie z kolei nie przekonuje. Dostał tu Copila oraz Bonziego czyli graczy z pogranicza ATP (Bonzi to nawet typowy challengerowiec, Copil w sumie poza ATP 250 nie pokazuje niczego). 

Myślę, że zobaczymy powyżej 3 setów, ale grający u siebie Pouille będzie miał tu więcej atutów a do tego publikę za sobą. Jest on bardziej uniwersalny od Ramosa i powinien dyktować warunki na korcie. W Paryżu dość wielu tenisistów gra dalej, którzy grają mocno i agresywnie. Nie wiem czy to specyfika kortów w tym roku (raczej nie), może po prostu przebijacze nie trafili z formą. Dla mnie ze starć czysto na zwycięstwo to najciekawsza propozycja.

Niespodzianki szukałbym w meczu Vesely'ego. Czech ma dobrą formę, fajnie tu pogrywa a widząc mecz Bautisty z Kukushkinem przecierałem oczy. Jak często Agut tracił podanie, jak słabo serwował. Przy dobrze radzącym sobie na serwisie Czechu myślę, że może tu przegrać. Kursy ~3 a nawet powyżej. 

Co jeszcze? Raczej nic przeciw Djokovicowi, Nadalowi czy też Thiemowi, bo ciężko przewidzieć, czy tam underdog ugra seta/handicap gemowy. Myślę, że szanse na seta ma Guihlermo Garcia Lopez. Raonic nie jest katem na serwisie w tym roku w Paryżu i już tu tracił seta z Dutrą Da Silvą. GGL ma za sobą fatalny okres, teraz trochę złapał formę. Po 2,11 na pewno można spróbować.

JanuszBiznesu

Powrót do góry Go down

Pisanie by dj-man on Pią Cze 02, 2017 6:19 am

Zeballos-Goffin
Typ: Powyżej 3,5 (sety)
Kurs: 2.20
Lvbet

Jak dla mnie kurs wart ryzyka,wiadomo Belg jest zdecydowanym faworytem ale Horacio rozegrał tu jak dotąd dwa bardzo dobre spotkania,pokonał po 3:0 Mannarino i Karlovica.Widać ze jest w niezłej dyspozycji i uważam ze absolutnie stać go na wygranie seta.Goffin ostatnio stracił seta ze Stachowskim czego chyba nikt się nie spodziewał więc tutaj moze być podobnie.Liczę tez na swego rodzaju przełamanie bo w ostatnich meczach które były dość dawno Belg wygrywał do zera.
dj-man

Powrót do góry Go down

Strona 8 z 11 Previous  1, 2, 3 ... 7, 8, 9, 10, 11  Next

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry