polbuk-forum.com

TURNIEJE ATP

Strona 6 z 11 Previous  1, 2, 3 ... 5, 6, 7 ... 9, 10, 11  Next

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down

Re: TURNIEJE ATP

Pisanie by dj-man on Pon Maj 15, 2017 4:08 pm

Mager-Bedene 7:6 4:6 0:3 ZWROT

Zakład wchodził tak jak myślałem Mager dawał radę i niestety jakaś kontuzja a przy graniu handicapów jest poprostu zwrot.
dj-man

PBpoints : 467

Powrót do góry Go down

Pisanie by dj-man on Pon Maj 15, 2017 9:57 pm

Del Potro-Dimitrov 3:6 6:2 6:3

Ale zawalił Dimitrov,zabrakło gema.2 set strasznie zepsuty dał się 2 razy połamać,w 3 secie miał nawet breakpointa przy 3:3.
dj-man

Powrót do góry Go down

Pisanie by dj-man on Wto Maj 16, 2017 9:24 am

Mayer-Isner
Typ: Powyżej 23
Kurs: 1.64
Lvbet

Myslę że obydwoje dzisiaj skupią się na wygrywaniu własnych podań i zobaczymy co najmniej jeden tirebreak.Mayer pokonał juz tutaj Brazylijczyka Monteiro w dwóch setach,Isner natomiast wygrał w 3 setach z faworyzowanym Ramosem który przeciez ostatnio notował tak dobre wyniki.Myślę że linia 23 gemy zostanie przekroczona i niewykluczone ze bedzie zancznie więcej gemów.
dj-man

Powrót do góry Go down

Pisanie by dj-man on Wto Maj 16, 2017 11:54 am

Z tenisowych ciekawostek:
Roger Federer nie zagra w wielkim szlemie w Paryżu,zapewne szykuje się na Wimbledon.

Juan Monaco zdecydował się zakończyć karierę,z powodu ciągłych kłopotów z nadgarstkiem.Kiedyś 10ty tenisista świata.
dj-man

Powrót do góry Go down

Pisanie by Mbappe on Wto Maj 16, 2017 1:52 pm

Pablo Carreno-Busta - Gilles Simon
Zwycięzca
TYP: Pablo Carreno-Busta
1.40

Fajny typ na dzisiaj i pobieram go z chęcią. Carreno-Busta po wygranej w Estoril i na prawdę granym ciekawym przez niego tenisie odpuścił Madryt, gdzie odpadł w pierwszej rundzie. Miał mnóstwo czasu, żeby odpocząć i teraz zapewne powalczy na kortach w Rzymie. Dla mnie nic nie wskazuje na to, żeby Simon był w stanie tu zagrozić Hiszpanowi.
Mbappe

PBpoints : 85

Powrót do góry Go down

Pisanie by Mbappe on Wto Maj 16, 2017 1:55 pm

David Ferrer - Lopez, Feliciano
Zwycięzca
TYP: Feliciano Lopez Diaz-Guerra
1.80
Forbet

W tym sezonie gram przeciwko Ferrerowi i się nie zawodzę. Niestety przy takim tenisie jaki on grał przez swoją karierę lata które ma na karku bardzo go ograniczają w graniu na wyższym poziomie. Ten sezon ma wyjątkowo nieudany i myślę, że będzie taki nadal.
Mbappe

Powrót do góry Go down

Pisanie by Mbappe on Wto Maj 16, 2017 4:43 pm

Pablo Carreno-Busta - Gilles Simon
Zwycięzca
TYP: Pablo Carreno-Busta
1.40

Pewny win 6:3 6:3, szkoda że nie pokusiłem się o wygraną 2:0 ;c
Mbappe

Powrót do góry Go down

Pisanie by Mbappe on Wto Maj 16, 2017 5:16 pm

David Ferrer - Lopez, Feliciano
Zwycięzca
TYP: Feliciano Lopez Diaz-Guerra
1.80
Forbet

Pierwszy set dobry w wykonaniu Lopeza, potem jakoś potracił swoje atuty. Coś czułem, że jednak ta wolniejsza mąka w Rzymie go przerośnie.
Mbappe

Powrót do góry Go down

Pisanie by dj-man on Wto Maj 16, 2017 7:12 pm

Mayer-Isner 6:7 6:7 +++

Dwa tirebreaki i po sprawie ale jak gra Isner to mozna się tego spodziewać.
dj-man

Powrót do góry Go down

Pisanie by JanuszBiznesu on Wto Maj 16, 2017 9:51 pm

Dawno już nic nie stawiałem ze sportów indywidualnych, trochę przerwy od tenisa akurat wpływa pozytywnie. Na jutro zatem taki mały dubel.

Nishikori & Del Potro @ ~ 1,7

Szybko, bo i nie ma co się rozwodzić. Japończyk ostatnio oddał mecz przed rozpoczęciem, znowu jakieś problemy - bodaj z nadgarstkami. Ale ten zawodnik ma tę zaletę, że jak coś mu jest to już kreczuje (więc będą zwroty). Liczę jednak, że jest w pełni sił. Często mnie denerwuje te jego grymaszenie.

Ferrer raczej już emeryt. Wygrał z wątpliwym Feliciano, który na rzymskiej mączce nie powinien niczego szukać (rzekomo wolniejsza od tej z Madrytu w tym roku). David raczej wyszarpał ten mecz. Z Nishikorim czeka go już inny kaliber starcia. Dla mnie set Ferrera będzie niespodzianką. Nie idzie mu z Japończykiem a do tego poza wolą walki wiele do zaoferowania nie ma - marny serwis, nawet wybieganie gorsze niż dawniej, w wymianach popełnia błędy co nie przypomina dawnego Ferrera.

Do tego mini dubla Del Potro. Fajny mecz z Dimitrovem, gdzie trochę taktyki a trochę gry kończących piłek - stosunkowo mało błędów. Lubię tego zawodnika, na Edmunda, który raczej na mączce jest wątpliwy powinien spokojnie wystarczyć. Uderzenia Forehandem, serwis - właściwie większość atutów po stronie Argentyńczyka. Edmund ostatnio bez znaczących wyników na ziemi (właściwie to nie przypominam sobie jego wyników na tej nawierzchni nigdy). Niemniej wygrana nad Sousą, którą przegrywa wszystko jak leci nie przekonuje.

JanuszBiznesu

PBpoints : 177

Powrót do góry Go down

Pisanie by dj-man on Sro Maj 17, 2017 6:56 am

Edmund-Del Potro
Typ: Del Potro -1,5 seta
Kurs: 1.78
Lvbet

Zgadzam się z @JanuszBiznesu jednak ja pójdę nieco odważniej.Oglądałem Delpo w starciu z Dimitrovem i uważam ze Argentyńczyk miał mecz cały czas pod kontrolą,mimo przegranego pierwszego seta.Dobry serwis i potężny forehand którym potrafi niezle skontrować i zdobyć punkt w jednym uderzeniu.Edmund jest jeszcze młody napewno wciaz się uczy,nawierzchnia ziemna nie jest jego domeną choc potrafił urwać seta Nadalowi,jednak dzisiaj uważam ze poprostu zabraknie mu argumentów na Argentyńczyka.
dj-man

Powrót do góry Go down

Pisanie by dj-man on Sro Maj 17, 2017 7:06 am

Struff-Querrey
Typ: 2
Kurs: 1.97
Lvbet

Jeszcze niedawno myslałem ze taki zawodnik jak Querrey nie ma racji bytu na mączce ale oglądałem go w meczy przeciwko Pouille i wyglądał niezle,liczba asów ponad 10 a w wymianach takze nie jest bez szans.Co prawda francuz był po chorobie ale ta wygrana i tak robi wrazenie.Struff jak dla mnie to jest zagadka,niby ma predyspozycje aby być czołowym tenisistą ale mam wrazenie ze pewnego poziomu on nie przeskoczy,w poprzedniej rundzie pokonał dopiero w 3 setach Tomica z którym chyba kazdy ostatnio wygrywa.Myślę ze jest duza szansa ze Amerykanin to wezmie.
dj-man

Powrót do góry Go down

Pisanie by Mbappe on Sro Maj 17, 2017 10:02 am

Stan Wawrinka - Benoit Paire
Zwycięzca
TYP: Benoit Paire
3.05
Forbet

Mączka w tym roku w wykonaniu Wawrinki: wygrana z Vesely, porażka z Cuevasem, porażka z Lopezem, porażka z Paire. Dzisiaj spotykają się po raz drugi i dla mnie kursy są wystawione niezrozumiale. Co się takiego zmieniło u Wawrinki w tydzień, że miałby wygrać tym razem. Dla mnie Paire wtedy go ograł zasłużenie i teraz ma szansę to powtórzyć, a to nie jest jakiś nieprawdopodobny scenariusz.
Mbappe

Powrót do góry Go down

Pisanie by Mbappe on Sro Maj 17, 2017 10:04 am

Kei Nishikori - David Ferrer
Zwycięzca
TYP: Kei Nishikori
1.25
Forbet

Tutaj to na dobrą sprawę mógłbym zrobić kopiuj wklej z Madrytu, gdzie akurat do ich meczu robiłem analizę. Tak jak Ferrer poradził sobie z Lopezem, tak tutaj będzie musiał uznać wyższość Japończyka na 100%. Fajny typ, żeby wrzucić sobie do jakiegoś dubelka.
Mbappe

Powrót do góry Go down

Pisanie by dj-man on Sro Maj 17, 2017 10:35 am

Tez pograłem Japończyka ale z handi zeby w razie czego był zwrot bo nigdy nie wiadomo jak z jego zdrowiem,ostatnio jakieś problemy z nadgarstkiem.Zaś znajomy jest przekonany ze wygra Ferrer ale na jakiej podstawie? Nie widzę żadnych argumentów po stronie Hiszpana,tak jak już było wspominane to juz nie ten Ferrer co kiedyś.
dj-man

Powrót do góry Go down

Pisanie by dj-man on Sro Maj 17, 2017 4:19 pm

Edmund-Del Potro 5:7 4:6 +++

Zdecydowanie mógł Argentyńczyk szybciej zakończyć mecz miał 2:5 w secie z dwoma przełamaniami a pozniej zrobiło się 4:5 i po 40:40 ale zamknął na szczęście.Swoją drogą Delpo dzis nic wielkiego nie grał,jak trafi na kogoś lepszego to moze mieć problem.
dj-man

Powrót do góry Go down

Pisanie by Mbappe on Sro Maj 17, 2017 6:58 pm

Kei Nishikori - David Ferrer
Zwycięzca
TYP: Kei Nishikori
1.25
Forbet

@dj-man handi jak najbardziej można było grać ;d
Mbappe

Powrót do góry Go down

Pisanie by dj-man on Sro Maj 17, 2017 9:42 pm

Struff-Querrey 3:6 4:6 +++

Niespodziewanie łatwo Amerykanin wygrał,ale w starciu dwóch "drewniaków" mozna było się spodziewać że wygra ten w lepszej formie.
dj-man

Powrót do góry Go down

Pisanie by Mbappe on Sro Maj 17, 2017 11:52 pm

Stan Wawrinka - Benoit Paire
Zwycięzca
TYP: Benoit Paire
3.05
Forbet

Niestety stać go było tylko na seta, ale odbiłem to na live ;d
Mbappe

Powrót do góry Go down

Pisanie by Mbappe on Czw Maj 18, 2017 1:28 am

Fabio Fognini - Alexander Zverev
Zwycięzca
TYP: Fabio Fognini
2.00
Forbet

Biorę wyższy kurs, bo czuję że tutaj może Fabio powalczyć. Przejrzałem co ostatnio grali obaj zawodnicy. Zverev w maju rozegrał już 10 spotkań, natomiast Fognini dopiero 4. Przy wyrównanym poziomie obu tenisistów myślę, że takie detale będą miały znaczenie i w przypadku dłuższego pojedynku górą będzie Włoch.
Mbappe

Powrót do góry Go down

Pisanie by dj-man on Czw Maj 18, 2017 8:48 am

Thiem-Querrey
Typ: Querrey +4,5
Kurs: 1.59
Lvbet

Amerykanin złapał formę,po pokonaniu Pouille wczoraj rowniez w dwóch setach uporał się z Niemcem Struffem.Dobrze wygląda na serwisie,wygrywa pewnie swoje gemy serwisowe notując niemal zawsze sporą liczbę asów.Uważam że przynajmniej jeden set będzie zacięty a wtedy szansa na powodzenie typu jest spora.
dj-man

Powrót do góry Go down

Pisanie by Mbappe on Czw Maj 18, 2017 1:32 pm

Fabio Fognini - Alexander Zverev
Zwycięzca
TYP: Fabio Fognini
2.00
Forbet

Niestety zasłużona wygrana Zvereva, Fabio nie miał praktycznie nic do powiedzenia.
Mbappe

Powrót do góry Go down

Pisanie by dj-man on Czw Maj 18, 2017 2:04 pm

Bautista-Djokovic
Typ: Powyżej 20,5
Kurs: 1.64
Lvbet

O Novaku było juz tu w dziale wiele pisane,głównie że jest jeszcze daleki od swojej normalnej dyspozycji,w pierwszym meczu tutaj w Rzymie męczył się z Bedene i dopiero w 1 secie wygrał tiebreaku.Bautista jak narazie zagrał dwa bardzo dobre spotkania z Dolgopolowem uporal się w dwóch setach i wczoraj po bardzo zaciętym pojedynku w trzech setach pokonał rodaka CarrenoBustę.Spodziewam się zaciętego pojedynku,oby tylko nie wdało się zmęczenie w organizm Hiszpana.
dj-man

Powrót do góry Go down

Pisanie by dj-man on Czw Maj 18, 2017 6:03 pm

Bautista-Djokovic 4:6 4:6

Yhy 20 gemów..
dj-man

Powrót do góry Go down

Pisanie by dj-man on Czw Maj 18, 2017 9:08 pm

Thiem-Querrey 3:6 6:3 7:6 +++

Kolejny dobry mecz Querreya,w 3 secie w tiebreaku miał nawet parę meczowych ale Thiem się wybronił i wygrał mecz,takze bez niespodzianki ale typ na lajcie siedzi.
dj-man

Powrót do góry Go down

Strona 6 z 11 Previous  1, 2, 3 ... 5, 6, 7 ... 9, 10, 11  Next

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry