polbuk-forum.com

TURNIEJE ATP

Strona 5 z 11 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 9, 10, 11  Next

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down

Re: TURNIEJE ATP

Pisanie by dj-man on Czw Maj 11, 2017 11:02 am

Nishikori-Ferrer
Typ: Nishikori -3,5 gema
Kurs: 1.60
Lvbet

Japończyk mimo wahań formy i ciągłych kłopotów ze zdrowiem cały czas utrzymuje się w topie światowego tenisa.Wczoraj wygral ze Schwartzmanem w 3 setach gdzie,słabo wszedł w mecz i zawalił pierwszego seta 1:6,dziś myslę że nie popełni tego samego błędu.O Ferrerze juz pisałem wczesniej od dłuzszego czasu jest bez formy i wydaje mi się ze sama wola walki nie wystarczy na Keia.
dj-man

PBpoints : 467

Powrót do góry Go down

Pisanie by dj-man on Czw Maj 11, 2017 1:44 pm

Nishikori-Ferrer 6:4 6:3 +++

Tak jak myslałem bez problemów poradził sobie Nishikori z Ferrerem,1 set mógł zakończyć się wyżej bo Nishikori prowadził juz 4:1 z dwom przełamaniami.Styl gry Ferrera niewątpliwie pasuje Japończykowi to jego 9 wygrana na 12 czy 13 spotkań między nimi.

Pozniej jeszcze coś zapodam na mecz Nadala.
dj-man

Powrót do góry Go down

Pisanie by dj-man on Czw Maj 11, 2017 4:34 pm

Kyrgios-Nadal
Typ: Kyrgios +4,5
Kurs: 1.45
STS

Zapowiada się arcyciekawe spotkanie,z jednej strony król kortów ziemnych Rafa a z drugiej 
niewątpliwie jeden z większych talentów ostatnich lat Nick Kyrgios.
Australijczyk jak dotąd w tym turnieju miał spokojną drogę po 2:0 wygrał z Baghdatisem i Harrisonem.Rafa natomiast pierwszy mecz zagrał dopiero wczoraj i po dość cięzkim 3 setowym pojedynku pokonał Włocha Fabio Fogniniego.
Spodziewam się dziś zaciętego spotkania i handi +4,5 na Kyrgiosa wydaje mi się byc bardzo pewną opcją.
dj-man

Powrót do góry Go down

Pisanie by dj-man on Czw Maj 11, 2017 9:29 pm

Kyrgios-Nadal 3:6 1:6

Az takiego pogromu sie nie spodziewałem..
Niby Kyrgios grał z jakąś kontuzją ale ile w tym prawdy..mógł chociaż skreczować to chyba byłby zwrot.
dj-man

Powrót do góry Go down

Pisanie by dj-man on Pią Maj 12, 2017 6:16 am

Nishikori-Djokovic
Typ: Nishikori +4
Kurs: 1.67
Lvbet

Novak cały czas szuka optymalnej formy i myslę że to duże ryzyko stawiać na niego po nie wysokich kursach,co prawda wczoraj juz jego gra wyglądała lepiej ale naprzeciwko miał Lopeza który jest o klasę gorszy niz Japończyk.Największy problem u Keia w starciach z Novakiem jest taki że on te mecze przegrywa juz w szatni i pozniej na korcie nie jest w stanie nic zrobić.Dzisiaj liczę że chociaż powalczy bo jak nie teraz to kiedy,jak Nole jest w słabszej formie.
dj-man

Powrót do góry Go down

Pisanie by Mbappe on Pią Maj 12, 2017 11:33 am

Kei Nishikori - Novak Djokovic
Ilość setów (best of 3)
TYP: 3 sets
2.20
Forbet.

Idę podobnie jak dj-man, natomiast typ troszkę inny. Idę w 3 setówke, Novak powinien wygrać natomiast skoro tracił seta z Almagro, to i z Japończykiem powinien stracić. Rzeczywiście jest trochę w słąbszej formie, natomiast mimo wszystko Djoko to klasa i takie mecze musi wygrywać.
Mbappe

PBpoints : 85

Powrót do góry Go down

Pisanie by Mbappe on Pią Maj 12, 2017 12:21 pm

@Mbappe napisał:Kei Nishikori - Novak Djokovic
Ilość setów (best of 3)
TYP: 3 sets
2.20
Forbet.

Idę podobnie jak dj-man, natomiast typ troszkę inny. Idę w 3 setówke, Novak powinien wygrać natomiast skoro tracił seta z Almagro, to i z Japończykiem powinien stracić. Rzeczywiście jest trochę w słąbszej formie, natomiast mimo wszystko Djoko to klasa i takie mecze musi wygrywać.

ZWROT
Mbappe

Powrót do góry Go down

Pisanie by dj-man on Pią Maj 12, 2017 12:42 pm

Nishikori-Djokovic 
Zwrot

Walkower,Japończyk się wycofał zapewne z powodu kontuzji ale szczegółów nie znam.

Thiem-Coric
Typ: Coric +1,5 seta
Kurs: 1.89
Lvbet

Wczoraj znakomite spotkanie Corica z Murrayem,mozna powiedziec że Szkot nie istniał na korcie a Borna robił co chciał.Dziś liczę że pójdzie za ciosem i pdobnie jak wczoraj zagra odważnie i będzie starał się narzucic swój styl gry.Myślę że kurs wart ryzyka i istnie spora szansa że Borna urwie seta faworyzowanemu Thiemowi.
dj-man

Powrót do góry Go down

Pisanie by dj-man on Pią Maj 12, 2017 2:13 pm

Goffin-Nadal
Typ: Goffin +5,5
Kurs: 1.59
Lvbet

Liczę że David po dobrym meczu z Raonicem,gdzie wygrał i to w dwóch setach postawi się Rafie.Co prawda 22 kwietnia w Monte Carlo Rafa rozniósł Belga 6:3 6:1 ale w tamtym meczu sporo zależało od błędnej decyzji sędziego w 1 secie na 4:2 dla Goffina,z pewnością wtedy mecz by się inaczej potoczył.Liczę że drugi raz w odstępie kilkunastu dni nie będzie takiego pogromu,a jezeli nie trafię to chyba skończę ze stawianiem handicapów przeciwko Rafie Smile
dj-man

Powrót do góry Go down

Pisanie by Mbappe on Pią Maj 12, 2017 3:55 pm

David Goffin - Rafael Nadal
Poniżej/Powyżej 19.5 gemów
TYP: Poniżej 19.5 gemów
2.05
Forbet

A ja widzę to inaczej. Dla mnie Nadal mówiąc kolokwialnie przejedzie się po Goffinie. W ostatnim pojedynku zrobił to z Kyrgiosem to teraz też taka opcja wchodzi w grę. Panowie zresztą spotkali się niedawno w Monte Carlo w półfinale - i tam wygrał Nadal wygrywając 6:3, 6:1. Dzisiaj myślę, że zobaczymy podobny pojedynek do tamtego.
Mbappe

Powrót do góry Go down

Pisanie by Mbappe on Pią Maj 12, 2017 3:58 pm

Borna Coric - Dominic Thiem
Handicap gemów +3.5/-3.5
TYP: Borna Coric
2.05
Forbet

Taki kurs na handicap w stronę Corica? Biorę w ciemno. Przyznam szczerze, że nie jestem fanem tenisa prezentowanego przez Thiema, a Coric prezentuje w Madrycie naprawdę solidny tenis. Wynik 6:3 6:3 z Murrayem mówi sam za siebie. Jest w stanie powalczyć z Austriakiem, po takim kursie szkoda nie zagrać.
Mbappe

Powrót do góry Go down

Pisanie by dj-man on Pią Maj 12, 2017 6:16 pm

Goffin-Nadal 6:7 2:6 ++++

Pierwszy set wydaje się że zacięty ale Rafa miał tu wszystko pod kontrolą,poza tym Hiszpan nie wykorzystywał sporej ilości breakpointów.W Drugim 2 przełamania i było po sprawie choć chyba ani przez chwilę nie mozna było odczuć że Goffin moze wygrać.Typ na ++/
dj-man

Powrót do góry Go down

Pisanie by Mbappe on Pią Maj 12, 2017 7:31 pm

David Goffin - Rafael Nadal
Poniżej/Powyżej 19.5 gemów
TYP: Poniżej 19.5 gemów
2.05

Niestety, jak dj-man wspomniał szkoda tych BP w pierwszym secie, tak to by siadło. Ale cóż zrobić ;d
Mbappe

Powrót do góry Go down

Pisanie by dj-man on Pią Maj 12, 2017 11:38 pm

Thiem-Coric 6:1 6:3

Jednak dzieli ich dużo,Coric za bardzo nie miał pomysłu na grę a z Thiemem trzeba grać agresywnie bo jak odda mu się troche pola to nie ma co zbierać,forehand ma potęzny.
Jutro ciekawe półfinały,szczególnie dwóch legend Nole-Rafa.
dj-man

Powrót do góry Go down

Pisanie by Mbappe on Sob Maj 13, 2017 11:44 am

Borna Coric - Dominic Thiem
Handicap gemów +3.5/-3.5
TYP: Borna Coric
2.05
Forbet

@dj-man właśnie, jak widzisz ten pojedynek Nadal-Djoko? Buki raczej nie mają wątpliwości, kto to wygra sądząc po takich różnicach w kursie, tylko czy te kursy powinny być aż tak bardzo rozjechane?
Mbappe

Powrót do góry Go down

Pisanie by dj-man on Sob Maj 13, 2017 11:59 am

Nadal-Djokovic
Typ: 1
Kurs: 1.41
Lvbet

Nadal-Djokovic
Typ: Nadal -1,5 seta
Kurs: 2.16
Lvbet

Powiem szczerze, liczyłem ze na Rafe będzie kurs w okolicach 1.55-1.60 a jest nizszy mimo to gram w jego stronę chyba pierwszy raz od dawna Razz Wczoraj moim zdaniem średni wystep Rafy a mimo to poradził sobie z niezle dysponowanym Goffinem w dwóch setach.Oglądałem Djoko w meczu z Lopezem i grał już trochę lepiej,w końcu miał jakieś kończące uderzenia a nie tylko przebijał na drugą stronę ale jednak Lopez to nie Nadal Smile .Gdyby to była inna nawierzchnia to jeszcze bym się zastanowił ale tutaj to wiadomo czyje to królestwo.
dj-man

Powrót do góry Go down

Pisanie by dj-man on Sob Maj 13, 2017 6:29 pm

Nadal-Djokovic 6:2 6:4

Nadal +++
Nadal -1,5 seta +++

Mecz tak naprawdę w jedną stronę i tego można się było spodziewać.Novak musi coś zmienić ewidentnie,bo jak tak będzie grać to wypadnie z top10.
W 2 secie przy 5:4 dla Nadala Nole miał jeszcze breakpointa i mógł wrócic do tego meczu ale Rafa załatwił go doskonałym skrótem.
dj-man

Powrót do góry Go down

Pisanie by dj-man on Nie Maj 14, 2017 9:06 am

Anderson-Escobedo
Typ: Powyżej 22
Kurs: 1.67
Lvbet

Kwalifikacje do turnieju w Rzymie (mecz koło 12.00).Anderson jest faworytem,wczoraj jednak zagrał 3 setówkę z challengerowcem Vannim,badz co badz wygrał ale nie zawsze funkcjonował jego pierwszy serwis,a na tym przede wszystkim jego gra bazuje.Escobedo to młody Amerykanin który z sezonu na sezon wygląa coraz lepiej i notuje coraz to lepsze wyniki.Wczoraj gładko uporał się z Włochem Giannessim 6:3 6:4.Uważam że dzisiaj obaj panowie powlaczą trochę na korcie i myślę żę bardzo mozliwe że zobaczymy jakiś tiebreak.
dj-man

Powrót do góry Go down

Pisanie by dj-man on Nie Maj 14, 2017 12:46 pm

Thiem-Nadal
Typ: Powyżej 20
Kurs: 1.57
Lvbet

Długo myslałem jak się zabrać za ten mecz i postawiłem pójść tokiem myślenia podobnie jak w meczu Rafy z Goffinem.Grali 30 kwietnia finał w Barcelonie i Rafa wygrał gładko 6:4 6:1,nie wydaje mi się że w odstpię kilkunastu dni jeszcze raz wygra tak gładko,dzisiaj spodziewam się bardziej zaciętego meczu.Thiem i jego trenerzy napewno potrafią wyciągać wnioski,jeżeli nie będzie tyle psuł co wtedy to powinien powalczyć z Rafą.
dj-man

Powrót do góry Go down

Pisanie by dj-man on Nie Maj 14, 2017 3:03 pm

Anderson-Escobedo 6:2 6:3

Jednak młody zaprezentował się słabo,dyspozycja serwisowa tragedia.Jak grać w jego stronę to tylko turnieje w USA,w Europie chyba narazie nie ma czego szukać.
dj-man

Powrót do góry Go down

Pisanie by dj-man on Nie Maj 14, 2017 8:36 pm

Thiem-Nadal 6:7 4:6 +++

Rafa wygrywa zgodnie z planem ale pogormu nie byłó tak jak w Barcelonie.Dokłada tym samym 5ty tytuł w Madrycie,czy ktoś jest w stanie go zatrzymać?
dj-man

Powrót do góry Go down

Pisanie by JanuszBiznesu on Nie Maj 14, 2017 10:17 pm

Zapytam z ciekawości - może ktoś wie. Czy ten przepis o losowaniu nadal obowiązuje w wypadku Lucky loosers jak ktoś się wycofa  głównej drabinki ? Bo bellucci dziś odpalił fajerwerki negatywne z rodakiem i dziwnym trafem w turnieju głównym jest. Podobnie było z coricem ostatnio. Albo mają kupę szczęścia albo zmienili ten przepis i o czymś nie wiem.

Najdziwniejsze jest to że w tych kwalifikacjach padają dziwne wyniki a potem w turnieju głównym walczą i pokazują że potrafią. Jestem niemal przekonany że Brazylijczyk postawi się w 1 rujdzie a mecz z monteiro oddał gladko coric zrobił podobnie z kukushkinem a potem pokazał że grać potrafi

JanuszBiznesu

PBpoints : 177

Powrót do góry Go down

Pisanie by dj-man on Nie Maj 14, 2017 10:29 pm

Wiem tyle że Bellucci prawodpodobnie dziś oddał mecz rodakowi bo wiedział że i tak będzie w turnieju z powodu wycofania się Kolby.
dj-man

Powrót do góry Go down

Pisanie by dj-man on Pon Maj 15, 2017 9:44 am

Mager-Bedene
Typ: Mager +6
Kurs: 1.70
Lvbet

Myślę że kursy na Bedene zdecydowanie przesadzone 1.06 ? Moim zdaniem nie jest on az takim faworytem.Owszem notuje bardzo dobry sezon,wczoraj pokonał Olivo 6:3 6:4 ale i tak myslę ze warto zagrać handi w stronę Włocha który potrafi niezle prowadzić grę zza końcowej linii i jezeli nie będzie miał sporej ilośc nie wymuszonych błędów to typ powinien wejść.Dodtakowo gra jako gospodarz więc napewno powalczy.
dj-man

Powrót do góry Go down

Pisanie by dj-man on Pon Maj 15, 2017 11:18 am

Del Potro-Dimitrov
Typ: Dimitrov +3
Kurs: 1.55
Lvbet

Delpo w tym roku gra bardzo mało,ciagle ma jakieś problemy ze zdrowiem i napewno nie jest na tyle ograny aby grać swój najlepszy tenis.Bułgar wprost przeciwnie radzi sobie niezle,w Madrycie odpadł dopiero po 3 setowym boju z pozniejszym finalistą Thiemem.Dimitrov jeszcze nigdy nie wygrał z Argentyńczykiem i myslę ze dzis jest idealna okazja na przełamanie,dodatkowo zabezpieczyłem zakład handicapem +3.
dj-man

Powrót do góry Go down

Strona 5 z 11 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 9, 10, 11  Next

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry