polbuk-forum.com

Forum bukmacherskie opisujące legalnych bukmacherów

IndeksEventsFAQRejestracjaZaloguj
Share | 

TURNIEJE ATP

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
Idź do strony : 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next
AutorWiadomość
Amadeo_07

PBpoints : 126

PisanieTemat: TURNIEJE ATP   Nie Kwi 23, 2017 3:21 pm

Turnieje
Powrót do góry Go down
frank1989

PBpoints : 252

PisanieTemat: Re: TURNIEJE ATP   Wto Kwi 25, 2017 12:24 pm

Daniel Evans kurs 1,8 LVBET

O godz. 17.00 zmierzą się ze sobą Brytyjczyk Daniel Evans z Niemcem Mischa Zverev w II rundzie turnieju ATP rozgrywanego na kortach ziemnych w Barcelonie. Nieznacznym faworytem bukmacherów jest niżej notowany w rankingu Evans zaś kurs jaki proponuje partner LVBet na jego zwycięstwo wynosi 1.80. Obaj tenisiści nie mieli okazji rywalizować ze sobą do tej pory. Daniel Evans, 43 rakieta świata, sezon rozpoczął od Pucharu Hopmana gdzie przegrał trzy mecze. Następnie dotarł do finału w Sydney. Nieźle zaprezentował się podczas Australian Open osiągając IV rundę. Kilka razy udział swój zakończył na II rundach. W pierwszym meczu w Barcelonie pokonał w trzech setach Brazylijczyka Monteiro. Z kolei jego rywal Moscha Zverev, 35 tenisista rankingu ATP< sezon rozpoczął od II rundy w Brisbane. Na tej fazie turnieju udział swój zakończył w Sydney i Indian Wells. Najlepszy rezultat zanotował podczas Australian Open a był nim ćwierćfinał. W pozostałych turniejach walczył bez powodzenia. Podsumowując: na postawie rankingu trudno wskazać faworyta. Obaj tenisiści słabo prezentują się w ostatnich tygodniach lecz stawiam na Evans z racji tego iż miał okazję rozegrać już mecz w Barcelonie. Kto jednak wyjdzie zwycięsko z tej batalii a tym samym awansuje do następnej rundy o tym przekonamy się niebawem. Powodzenia!
Powrót do góry Go down
frank1989

PBpoints : 252

PisanieTemat: Re: TURNIEJE ATP   Wto Kwi 25, 2017 12:34 pm

Sugita Y.+5.5 gema handicap, kurs 1,7

ATP - SINGIEL: Barcelona (Hiszpania), ziemna nawierzchnia gdzie w meczu zaplanowanym na godzinę 12:30 zagrają Francuz Richard Gasquet oraz Japończyk Sugita Yuichi. Jak do tej pory tenisiści nie mieli okazji zagrać ze sobą w pojedynku bezpośrednim choć obaj już trochę graja w tenisa. Francuz ma 30 lat i obecnie jest sklasyfikowany na 23 miejscu listy ATP jego rywal jest 2 lata młodszy i ma lat 28 a jego pozycja rankingowa na dzień dzisiejszy to 91 ATP. Richard Gasquet w tym roku rozegrał w sumie 18 pojedynków a 5 z nich przegrał, wszystkie mecze zagrał jak dotąd na twardej nawierzchni. Japończyk nie próżnuje i w tym roku rozegrał już 28 spotkań z czego 8 przegrał, aż 20 razy wygrywał, także na kortach ziemnych już ma rozegrane 5 spotkań, w Barcelonie gra jako Lucky Loser. W tym spotkaniu proponuje zagrać na Japończyka Sugita Yuichi w handicapie +5.5 gema, kurs przyzwoity 1.67, mysle ze Gasquet nie zrobi takiej przewagi w gemach na plus dla Japończyka jest to ze juz gral 5 spotkań na mączce poza tym wiadomo jak gra Riki jego precyzyjne zagrania mogą i na pewno na mączce okażą się nie tak skuteczne jak na nawierzchni twardej mimo to raczej jest faworytem tego meczu, życzę wygranych!
Powrót do góry Go down
dj-man

PBpoints : 424

PisanieTemat: Re: TURNIEJE ATP   Sro Kwi 26, 2017 6:13 am

ATP Budapest
Haase-Bedene
Typ: 2
Kurs: 1.65
Forbet

O godz.12 naszego czasu rozpocznie się mecz w ramach 1/8 finału ATO W Budapescie.Robin Haase 46 miejsce w rankingu obecnie przeplata lepsze mecze z gorszymi i naprawdę trudno przewidziec kiedy zagra dobry mecz.Jego przeciwnik Aljaz Bedene (68 w rankingu) wprost przeciwnie,prezentuje równą i bardzo dobrą formę,mozna powiedzieć że wygrywa wszystko jak leci i uważam że dzisiaj będzie podobnie i pokona nieco wyżej klasyfikowanego rywala.
Powrót do góry Go down
JanuszBiznesu

PBpoints : 123

PisanieTemat: Re: TURNIEJE ATP   Sro Kwi 26, 2017 10:54 am

Cuevas & Sousa @ 1,4 Cuevas/1,35 Sousa forBet: AKO: 1,89

W Barcelonie początek zmagań, jednak tutaj dwóch faworytów. 

Na początek Cuevas. Zawodnik wyspecjalizowany na mączce i właściwie punktujący głównie w tej części sezonu (na clayu, mocna Ameryka Południowa i okres do French Open właśnie). Rywal Khachanov to młody zawodnik, ale niestabilny. Ma odpowiednią siłę uderzeń, niemniej na clayu, gdzie liczy się cierpliwość - powinien wiele wyrzucać a Cuevas solidnym kick serwisem oraz regularnością dla mnie ten mecz bierze.

W drugim starciu Sousa. Nieco chimeryczny zawodnik, który ma świetne warunki, ale tutaj często gotuje się w nim głowa. Nie przepadam za typowaniem na Joao, niemniej w jego wypadku potrzeba punktów do rankingu, bo wpadek w tym sezonie ma już za wiele. Rywal Zeballos pokazał się z 2-3 razy w ATP a tak raczej obija się o challengery. Ostatnio w słabej formie - ten sezon w ogóle beznadziejny, tutaj w Barcelonie nie powinien mieć wiele do powiedzenia, o ile rywal nie będzie sam z siebie wyrzucał na potęgę a Sousa może tak robić w jednym myślę secie.

Budapesztu bym raczej nie typował. Pachnie zwłaszcza mecz gospodarza, któremu Verdasco może puścić seta (Hiszpan aż tak dobrym clayowcem nie jest, Fucsovics prawie w ogóle nie jest clayowcem). Starcie Karlovica to też zagadka - wszystko zależy jak będzie mu siedział serwis, bo w wymianach na mączce jest beznadziejny.

Haase - Bedene to u mnie przynajmniej klasyczny no bet. Bedene ma fajną grę z końca linii, ale osiąga także często dziwne wyniki...Jakby mu się chciało a potem chciało mniej. Haase wbrew pozorom na mączce grać potrafi, jest raczej gorszy od Aljaza, ale może pozytywnie czy też niektórych negatywnie zaskoczyć. Po 1,6 bym omijał, przy 1,75~ bym się zastanawiał.
Powrót do góry Go down
dj-man

PisanieTemat: Re: TURNIEJE ATP   Sro Kwi 26, 2017 2:27 pm

@dj-man napisał:
ATP Budapest
Haase-Bedene
Typ: 2
Kurs: 1.65 
Forbet

O godz.12 naszego czasu rozpocznie się mecz w ramach 1/8 finału ATO W Budapescie.Robin Haase 46 miejsce w rankingu obecnie przeplata lepsze mecze z gorszymi i naprawdę trudno przewidziec kiedy zagra dobry mecz.Jego przeciwnik Aljaz Bedene (68 w rankingu) wprost przeciwnie,prezentuje równą i bardzo dobrą formę,mozna powiedzieć że wygrywa wszystko jak leci i uważam że dzisiaj będzie podobnie i pokona nieco wyżej klasyfikowanego rywala.
++++++++
Powrót do góry Go down
JanuszBiznesu

PisanieTemat: Re: TURNIEJE ATP   Sro Kwi 26, 2017 7:19 pm

@JanuszBiznesu napisał:
Cuevas & Sousa @ 1,4 Cuevas/1,35 Sousa forBet: AKO: 1,89

W Barcelonie początek zmagań, jednak tutaj dwóch faworytów. 

Na początek Cuevas. Zawodnik wyspecjalizowany na mączce i właściwie punktujący głównie w tej części sezonu (na clayu, mocna Ameryka Południowa i okres do French Open właśnie). Rywal Khachanov to młody zawodnik, ale niestabilny. Ma odpowiednią siłę uderzeń, niemniej na clayu, gdzie liczy się cierpliwość - powinien wiele wyrzucać a Cuevas solidnym kick serwisem oraz regularnością dla mnie ten mecz bierze.

W drugim starciu Sousa. Nieco chimeryczny zawodnik, który ma świetne warunki, ale tutaj często gotuje się w nim głowa. Nie przepadam za typowaniem na Joao, niemniej w jego wypadku potrzeba punktów do rankingu, bo wpadek w tym sezonie ma już za wiele. Rywal Zeballos pokazał się z 2-3 razy w ATP a tak raczej obija się o challengery. Ostatnio w słabej formie - ten sezon w ogóle beznadziejny, tutaj w Barcelonie nie powinien mieć wiele do powiedzenia, o ile rywal nie będzie sam z siebie wyrzucał na potęgę a Sousa może tak robić w jednym myślę secie.

Budapesztu bym raczej nie typował. Pachnie zwłaszcza mecz gospodarza, któremu Verdasco może puścić seta (Hiszpan aż tak dobrym clayowcem nie jest, Fucsovics prawie w ogóle nie jest clayowcem). Starcie Karlovica to też zagadka - wszystko zależy jak będzie mu siedział serwis, bo w wymianach na mączce jest beznadziejny.

Haase - Bedene to u mnie przynajmniej klasyczny no bet. Bedene ma fajną grę z końca linii, ale osiąga także często dziwne wyniki...Jakby mu się chciało a potem chciało mniej. Haase wbrew pozorom na mączce grać potrafi, jest raczej gorszy od Aljaza, ale może pozytywnie czy też niektórych negatywnie zaskoczyć. Po 1,6 bym omijał, przy 1,75~ bym się zastanawiał.

Sousa żenująco 6-7 5-7, zatem całe ako można spisać na straty, Cuevas chyba też poleci, wielki minus dziś w Barcelonie
Powrót do góry Go down
dj-man

PisanieTemat: Re: TURNIEJE ATP   Czw Kwi 27, 2017 6:19 am

ATP Barcelona
A.Zverev-H.Chung
Typ: H.Chung +1,5 seta
Kurs: 2.03
Lvbet

Jak dla mnie jest chyba na dziś bet dnia,widzialem w ostatnich meczach Koreańczyka i gra on chyba aktualnie życiowy tenis a potencjał w nim widać spory.Wczoraj rozprawił się z faworyzowanym Niemcem Kohlschreiberem i to w 2 setach.Alex Zverev mozna powiedziec że od dluższego czasu gra w miarę na swoim poziomie,moim zdaniem bez rewelacji a na dodatek on lubi dość często stracić seta.Polecam!!
Powrót do góry Go down
JanuszBiznesu

PisanieTemat: Re: TURNIEJE ATP   Czw Kwi 27, 2017 12:12 pm

[size=39]Bautista wygra @ 1,6 forBet[/size]

[size=39]W Barcelonie dziś tylko jeden typ w starciu dwóch Hiszpanów.  Wiele osób powinno pójść w stroje Ramosa i tutaj upatruje szansy dla Bautisty (na w miarę sensowne kursy). [/size]

[size=39]Bautista odpadal ostatnio z dobrymi graczami. Jego atutem z pewnością powinna być regularnosc. Hiszpan (rywal) dysponuje tym samym i starcie powinno być wyrównane.[/size]

[size=39]Umiejętności na pewno po stronie Aguta, forma możliwe iż po Ramosa, ale po dobrym turnieju na pewno odczuwa on zmęczenie. Grał finał, wczoraj ciężki mecz z Ruudem i teraz przed nim kolejny ciężki pojedynek. Wątpię aby wytrzymał kondycyjnie 3 sety z Agutem. Motywacja też po stronie Bautisty, który ostatnio odpadal po ciężkich starciach z rywalami w formie. Dla mnie słusznie jest tu faworytem i w wewnętrz hiszpańskim boju pokaże Ramosowi miejsce w szeregu.[/size]
Powrót do góry Go down
dj-man

PisanieTemat: Re: TURNIEJE ATP   Czw Kwi 27, 2017 6:07 pm

@dj-man napisał:
ATP Barcelona
A.Zverev-H.Chung
Typ: H.Chung +1,5 seta
Kurs: 2.03
Lvbet

Jak dla mnie jest chyba na dziś bet dnia,widzialem w ostatnich meczach Koreańczyka i gra on chyba aktualnie życiowy tenis a potencjał w nim widać spory.Wczoraj rozprawił się z faworyzowanym Niemcem Kohlschreiberem i to w 2 setach.Alex Zverev mozna powiedziec że od dluższego czasu gra w miarę na swoim poziomie,moim zdaniem bez rewelacji a na dodatek on lubi dość często stracić seta.Polecam!!

++++++++++
Powrót do góry Go down
JanuszBiznesu

PisanieTemat: Re: TURNIEJE ATP   Czw Kwi 27, 2017 10:06 pm

@JanuszBiznesu napisał:
[size=39]Bautista wygra @ 1,6 forBet[/size]

Powrót do góry Go down
dj-man

PisanieTemat: Re: TURNIEJE ATP   Pią Kwi 28, 2017 6:13 am

Dziś kolejne zmagania w Barcelonie.Ciekawym zakładem wydaje mi się być dziś pogranie w stronę Rosjanina Kuznetsova(obecnie 87 w rankingu) który zmierzy się z Włochem Lorenzim(38 w rankingu).Kursy oscylują w granicach 1,7-1,8 w zależności od bukmachera na Rosjanina i wydaje mi się że są zbyt duże patrząc na obecną formę obu graczy.Kuznetsov wygląda naprawdę dobrze w tym turnieju i wydaje mi się że jak się nie "zatnie" co często ma w zwyczaju to może osiągnąc fajny wynik.
Powrót do góry Go down
JanuszBiznesu

PisanieTemat: Re: TURNIEJE ATP   Pią Kwi 28, 2017 8:47 am

Już na dzisiaj sobie Barcelonę datuje, ale Azjatyckie niespodzianki mogą dać po raz kolejny o sobie znać.

O ile jeszcze Chung nie jest taka niespodzianka tak Sugita całkowicie znikąd pojawił się w Barcelonie. Myślę że jeden z nich dzisiaj powinien powalczyć o jakiś handicap dodatni (+6.5 i +5.5 gema kolejno). Nie wiem jednak który z nich spełni oczekiwania..

Co do Budapesztu ciekawie wygląda Pouille z Klizanem. Słowak ma tendencję do wywalania po autach bo coś w głowie nie tak ^^. Francuz jednak gra dość agresywnie i może też zacząć wyrzucać. Nie grał bym na pewno na Verdasco . Hiszpan słabo się mobilizuje na niższej rangi turnieje. Tutaj właściwie nie ma ciekawych rywali i nie zdziwie się jak w pewnym momencie zwinie się z Węgier tak po prostu. On potrafi seryjnie wyrzucać i nie zawsze wygląda to na grę w ferworze walki. Nie wiem jednak czy takie coś będzie miało miejsce już dzisiaj (można dodać że Vsrdasco traktuje tenis hobbystycznie gdyż wywodzi się z bogatej rodziny - stąd też często spina się na większe mecze a odpada na łatwych przeprawach).
Powrót do góry Go down
Sportowiec00

PBpoints : 130

PisanieTemat: Re: TURNIEJE ATP   Pią Kwi 28, 2017 12:05 pm

Nadal - Chung
Typ: +6.5 Chung
Kurs: 1.60
STS
Analiza: Kursy na Chunga bardzo zawyżone przynajmniej moim zdaniem, ale wiadomo gra z Nadalem i każdy kto gra z Nadalem ma takie kursy. Ale Nadal nie jest robotem i nie będzie z każdym wygrywał taką przewagą. Chung bardzo dobrze pokazał się we wcześniejszych spotkaniach z Mischą Zverevem i Philipem Kolschrebreicherem. Azjaci na tym turnieju bardzo dobrze się prezentują, przede wszystkim grają bardzo pewnie i odważnie. Moim typem na to spotkanie jest hadnicap gemowy w stronę Chung'a: +6.5 gema.

Ostatnio zmieniony przez Sportowiec00 dnia Pią Kwi 28, 2017 12:10 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
Sportowiec00

PisanieTemat: Re: TURNIEJE ATP   Pią Kwi 28, 2017 12:10 pm

Murray - Ramos
Typ: +4.5 gema Ramos
kurs: 1.70
STS

Analiza: Spotkanie pomiędzy Ramosem a Murray'em zapowiada się bardzo ciekawie i według mnie kursy na Murray'a są mocno zawyżone. Ramos jest w kapitalnej formie i mam nadzieję, że w dzisiejszym spotkaniu to wszystkim udowodni, przed turniejem doszedł do finału w turnieju w Monte Carlo, gdzie właśnie na swojej drodze pokonał Murraya 2:1. Murray jak wszyscy wiemy w tym roku jest na prawdę daleko od swojej szczytowej formy. Dlatego według mnie to spotkanie będzie zacięte i moim typem na to spotkanie jest hanidcap gemowy: +4.5 w stronę Ramosa.
Powrót do góry Go down
dj-man

PisanieTemat: Re: TURNIEJE ATP   Pią Kwi 28, 2017 12:59 pm

Co do Ramosa Vinolasa to owszem zgodzę się z typem,Hiszpan jest chyba w życiowej formie,kondycyjnie tez wygląda bardzo dobrze i jeżeli nie przyjdzie zmęczenie to byłbym nawet w stanie zaryzykować zakład na +1,5 seta.Murray wiadomo to wysoka klasa ale jego forma jest chyba jeszcze dalka od ideału.
Co do Chunga to raczej ja osobiście omijałbym ten zakład,co prawda Koreańczyk w ostatnich spotkańach wyglądał bardzo dobrze ale Nadal jak się rozpędzi to często gromi rywali,jak już to bardziej poszedłbym w stronę overa.
Powrót do góry Go down
Sportowiec00

PisanieTemat: Re: TURNIEJE ATP   Pią Kwi 28, 2017 1:08 pm

+1.5 seta bardziej ryzykowny zakład, na gemy zawsze można dać i liczyć chociażby wynik 7:6 6:3 dla Murraya i wtedy handicap gemowy wchodzi bez problemu Smile Co do Chunga to nie wydaję mi się aby Nadal poleciał z nim różnicą 7 gemów, Chung jest wyśmienitej formie co pokazał w spotkaniach z Zverevem i Philipem. Według mnie jest bardzo duża szansa co do tych dwóch typów, a bukmacher na prawdę oferuję nam bardzo dobre kursy na te dwa spotkania.
Powrót do góry Go down
dj-man

PisanieTemat: Re: TURNIEJE ATP   Pią Kwi 28, 2017 4:19 pm

Ramos Vinolas gładko 1 set ale twój handi tez już wszedł,teraz walczą w 3 secie ale czuję że Hiszpan moze spokojnie pokonać znowu Murraya.
Dziś wpadł mi w oko inny mecz który oglądałem,mianowicie Laslo Djere w 3 setach pokonał dzisiaj Fernando Verdasco.Serb naprawdę wyglądał bardzo dobrze,grał bardzo ofensywnie.Widać że robi bardzo duże postępy.W Budapeszcie wygrał juz takimi graczami jak Donskoy,Troicki,Medvedev czy Gombos.Warto zwrócić na niego większą uwagę.
Powrót do góry Go down
JanuszBiznesu

PisanieTemat: Re: TURNIEJE ATP   Pią Kwi 28, 2017 4:47 pm

Co do Djere, można zatem powiedzieć, że wygrywał z gośćmi, którzy:

a) albo słabo sobie radzą na cegle (wrzuciłbym tu Troickiego np. czy też Medvedeeva tudzież Donskoya hardowca)
b) albo ogólnie reprezentują challengrowo - ATPowski poziom (to chociażby Gombos czy też znowu Donskoy)
c) albo jawnie potrafią puścić mecz/olać go w turniejach niższej rangi (znowuż Troicki, ostatnio na dodatek bez formy czy też Verdasco właśnie)

Takie turnieje jak Budapeszt to słaby wyznacznik dla grajków i ich możliwości. O ile Djere będzie pykał w turniejach ATP 250 to można się spodziewać, że nabije trochę punktów. Jednak w wypadku turniejów wyższej rangi - gość dla mnie nadal jest przeciętny/słaby i raczej poza 2-3 wyskokami w roku nie widzę go.

Tak całkiem nawiasem powinien go już odprawić w następnej rundzie Bedene. To jednak też niezły ananas, pamiętając o tym jak przegrał w Austrii (bodaj Kitzbuhel) i w wywiadzie powiedział, że miasto piękne, ale nie do gry w tenisa (odpadł w 1 rundzie z gospodarzem - dość sugestywnie). Teraz tak jakby się u Brytyjczyka (jakkolwiek to w połączeniu z tym nazwiskiem brzmi) nastał czas wygrywania. To też zaskakujące, bo zazwyczaj zaliczał dobry turniej w Chennai i tyle go widziano w głównym tourze...Może coś się w jego głowie zmieniło? Niemniej 1,3-1,35 to raczej kurs bliższy żartowi w takim turnieju, gdzie niespodzianka goni niespodziankę (no dziś w sumie nie zaskoczył Pouille, Bedene i Lorenzi). W każdym razie 1,3 na Brytyjczyka to nieopłacalny zakład.
Powrót do góry Go down
Wasil

PBpoints : 206

PisanieTemat: Re: TURNIEJE ATP   Sob Kwi 29, 2017 3:03 am

A.Murray-Thiem
Typ: Murray
Kurs: 1.8
STS

Murray dzis wywalczyl zwyciestwo z swietnie grajacym Ramosem. Mogl Ramos wygrac ten mecz, ale walecznoscia Murray uratowal 2-go seta, a w 3-im znowu obydwaj zademonstrowali kawal dobrego tenisa. Ta forma Murraya bedzie rosnac i dla niego kazdy mecz dziala na jego korzysc. Murray rok zaczal niemrawo, ale tez Szkot w tamtym sezonie na cegle gral wysmienicie. Murray zagral w trzech najbardziej prestizowych finalach na kortach ceglanych w tamtym roku (final w Madrycie, zwyciestwo w Rzymie i final French Open). Nie bede pisac, ze Thiem to perspektywiczny zawodnik, bo on juz jest gwiazda tenisa, ale jednak o takich wygranych turniejach jak Madryt czy Rzym to jeszcze nie ten czas wciaz. Murrayowi na drodze stanelo dwoch Hiszpanow tj. Lopez i Ramos, a byl tu Ramos tez po swietnym meczu z Bautista runde wczesniej. Thiem ogral dwoch Anglikow tj. Edmudna i Evansa, a ten mecz z Evansem wcale tak rozowo tez nie wygladal. Murray sie bedzie rozkrecac. Sadze, ze gdybysmy byli w Madrycie czy Rzymie to szanse Murraya bylyby jeszcze wieksze w tym meczu, ale i tak licze jednak na ten final Murraya z Nadalem. Murray w tym meczu rozkrecil sie dopiero od polowy drugiego seta, ale jesli zagra tak jutro od poczatku jak zaczal grac w koncowce drugiego i w trzecim secie, to typuje jego wygrana. Kurs na Murraya w kazdym razie jest bardzo duzy, a dzisiejszy mecz to byl naprawde swietny sprawdzian, ktory wedlug mnie podniesie dyspozycje Szkota.
Powrót do góry Go down
dj-man

PisanieTemat: Re: TURNIEJE ATP   Sob Kwi 29, 2017 10:29 am

Typowanie tenisa wychodzi mi róznie może dla tego że tak sobie się na tym znam ale bardzo lubię tę dyscyplinę i jak zobaczyłem kursy na Murraya to uznałem żę to jakś promocja i grzech tego nie zagrać.
Wiadomo ostatnie mecze Szkota dość przeciętne ale wyróżnia się właśnie tym że potrafi mimo wszystko takie mecze wygrywać (wczoraj tez grał średnio a udanie zrewanzował się Ramosowi).

Murray-Thiem
Typ: 1
Kurs: 1.74
Lvbet

Murray-Thiem
Typ: DW 2:0
Kurs: 2.65
Powrót do góry Go down
JanuszBiznesu

PisanieTemat: Re: TURNIEJE ATP   Sob Kwi 29, 2017 11:42 am

Co prawda ostatnio z tenisa jestem noga, ale dzisiaj uderzałbym w Thiema.

Dominic to specjalista od kortów ziemnych i to na nich czuje się najlepiej. Tutaj w tym turnieju pewne zwycięstwa i właściwie kroczy po swoje. W Monte Carlo odpadł z Goffinem - nieprzyjemnym dla siebie rywalem. Mecze Belga i Austriaka są zazwyczaj zacięte i trzysetowe, raz wygrywa jeden a raz drugi - takie uroki tej rywalizacji.

Naprzeciw Murray, który...no właśnie - nigdy na ziemi nie błyszczał (wyjątkiem poprzedni sezon), do tego męczy się tutaj niemiłosiernie a w ostatnim czasie z godnych odnotowania wyników ma...porażkę z Ramosem, Pospisilem (to już dawno, więc nie patrzę), prawie stratę seta z Muellerem (który do wolnej nawierzchni w Monte Carlo pasuje tak jak Łukasz Surma do Barcelony), prawie porażkę znowuż z Ramosem, który już prawdopodobnie grał na resztkach sił po maratonie, jaki sobie zafundował a mimo to powinien Panicza, w którejś z sytuacji 0:40 połamać.

Nie przekonuje mnie Andy - oczywiście, jest tutaj faworytem i z racji samego miejsca w rankingu być musi, ale nie postawiłbym na niego grosza. Czy stawiam na Thiema? Ostatecznie nie, bo kurs spadł zbyt nisko a Dominic czasami też potrafi się w ważnych meczach zaciąć i przegrać z kretesem. To jeszcze kwestia wieku i głowy zapewne. Jakbym miał cokolwiek tu ruszać to może jakąś sumę gemów, ale z tym bywa różnie...Ja zatem tylko oglądam ten mecz, który wyłoni rywala Rafy Nadala w finale, bo co do tego chyba mało kto ma wątpliwości.
Powrót do góry Go down
JanuszBiznesu

PisanieTemat: Re: TURNIEJE ATP   Sob Kwi 29, 2017 4:16 pm

No i na świeżo po meczu uważam, że Thiem zagrał bardzo dobre spotkanie. Po przełamaniu w drugim secie przeszło przez myśl ,,robi to znowu'' czyli gra jak nigdy a oddaje jak zawsze, ale nie tym razem.

Murray jest nieswój i w wypadku, gdy trafi na solidnego specjalistę od kortów ziemnych można śmiało grać przeciw niemu handicapy gemowe/setowe czy też nawet spotkania. On i Djokovic to ostatnio nieporozumienie.

Co do finału - jestem ciekaw kursów. Nadal będzie tu zdecydowanym faworytem albo przynajmniej powinien być a jakiś over gemowy mógłby być dobrym rozwiązaniem. Swoją drogą Rafa może stworzyć piękną historię i wygrać 10 razy Monte Carlo (już to zrobił), 10 razy Barcelonę oraz 10 razy French Open...i to wszystko w 1 sezonie. Nie przepadam za tym zawodnikiem, ale to na pewno byłoby coś wielkiego.
Powrót do góry Go down
dj-man

PisanieTemat: Re: TURNIEJE ATP   Sob Kwi 29, 2017 4:28 pm

Zgadzam się z przedmówcą i poniekąd zwracam honor bo chciałem wcześniej napisać że Thiema będzie stać w tym meczu na wygranie co najwyżej jednego seta.Po przelamaniu 2 secie byłem pewien ze Murray wezmie ten mecz i tak jak mówisz byłoby jak zwykle jeśli chodzi o Thiema.Jednak wygrał Thiem (pierwszy raz z Murreyem) i zagra w finale  raczej z Nadalem choc nie odbierajmy szans Horacio ( moze będzie big niespodzianka Razz).
Tak czy siak finał Nadal-Thiem zapowiada się niezwykle ciekawie,jednoręczny backhand Thiema naprawdę robi wrażenie i napewno sprawi trochę klopotów Nadalowi.

Edit: Warto dodać że Jurek dziś wygrał w kwalifikacjach (Monachium) z Bachingerem w 3 setach.
Powrót do góry Go down
dj-man

PisanieTemat: Re: TURNIEJE ATP   Nie Kwi 30, 2017 7:05 am

Finał ATP Barcelona
Nadal-Thiem
Typ: Powyżej 19,5
Kurs: 1.45
STS

O godz. 16 zaplanowany jest start finału w Barcelonie.Spotkanie zapowiada się niezwykle emocjonująco,Rafa zmierza pewnym krokiem po 10 tytuł tutaj w Barcelonie ale uważam że nie będzie to łatwy mecz dla niego.Thiem robi wielkie postępy i myslę że ma szansę nawet sprawić niespodziankę.Typ na powyzej 19,5 gemów wydaje mi siębardzo pewny,grali ze sobą niedawno 14 kwietnia w Monte Carlo i padł wynik 7:5 6:3 dla Nadala.
Powrót do góry Go down

TURNIEJE ATP
Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 1 z 10Idź do strony : 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next