Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down

Re: TURNIEJE WTA

Pisanie by dj-man on Czw Maj 18, 2017 3:35 pm

Pavlyuchenkova-Halep 1:6 6:4 0:6

Jezu ale pierwszy i trzeci set pograła,ilość dobrych serwisów to chyba na placach jednej ręki mozna policzyć,do tego chyba ok. 40 niewymuszonych błędów..

Goerges-Muguruza 5:7 4:6

Znowu 1 gem,odpuszczam dziś bo nie idzie zupełnie.

Forbet

Spróbuje pograć na Pliskovą, która chyba wraca do formy. Pokonała w poprzedniej rundzie pewnie Davis 6:1 6:1 i dzisiaj zmierzy się z Bacsinszky. Szwajcarka poradziła sobie w poprzedniej rundzie ze Strycovą. Ja widzę tu szansę na dobry wynik Pliskovej i pewny awans do następnej rundy.

Całkiem niezły bet,chyba się skuszę bo mi dziś tenis nie idzie.Pliskova chyba rzeczywiście wraca na właściwe tory,wczoraj oddała tylko 2 gemy zawsze groznej Davis.Oby tylko nie wyglądała na korcie tak jak dziś Kuznetsova która myslala ze po 1 secie mecz sie sam wygra i zupelnie bez wiary grała jakby jej było za gorąco.

Lvbet

Jeszcze raz gram przeciwko Halep,mimo ze wczoraj zagrała świetny mecz to tez miała chwilowy przestój gdzie przegrała 2 seta 6:4.Kontaveit jest w świetnej formie,ostatnie dwa mecze w jej wykonaniu to poezja,pokonała Kerber w dwoch setach i wczoraj takze w dwoch setach LucicBaroni oddając tylko 2 gemy.Jeśli Anett zagra na takim luzie jak ostatnio to moze nawet sprawić niespodziankę.

Lvbet

Spodziewam się tutaj zaciętego meczu i myslę ze mozemy nawet zobaczyć 3 sety.Z początku chciałem grac na Venus ale wczoraj 3 setowy pojedynek z Kontą a przy jej wieku to może nieco odbić się na dzisiejszym meczu.Muguruza wczoraj niezły mecz przeciwko Georges,dobrze funkcjonował serwis.
Myslę ze linia 21,5 będzie dziś spokojnie pokryta.
avatar
dj-man

Posts : 853

Pisanie by dj-man on Pią Maj 19, 2017 1:31 pm

Kontaveit-Halep 2:6 4:6

Halep niesmawicie rozpędzona,chyba nie jest dobra opcją narazie granie przeciwko niej.W takim gazie wygra tu w Rzymie.

Forbet

Moim zdaniem Pliskova nie da rady ugryźć Svitoliny dzisiaj. Natomiast Svitolina ma częste przestoje w grze, potrafi oddać seta wyraźnie słabszym rywalkom. Tak jak to wczoraj zrobiła przegrywając pierwszego seta, by potem wziąć dwa sety po 6:0. Over gemowy na ten mecz wydaje się być najrozsądniejszą opcją.

Forbet

Jeśli spojrzymy na to zestawienie to te nazwiska nie dziwią w takiej fazie turnieju. Natomiast jeśli chodzi o formę to dla mnie Muguruza zrobiła wynik ponad stan, albo inaczej - ćwierćfinał to jest ten etap na który ją stać maxymalnie w tym momencie. Venus powinna już to wykorzystać i awansować dalej, po kursie 1.8 grzech nie zagrać.
avatar
Mbappe

Posts : 622

Pisanie by Mbappe on Pią Maj 19, 2017 7:25 pm

1.75
Forbet

Ale pech, równo 21 gemów... Pliskova oddała 1 seta 6:2, w drugim w tiebraku przegrała 11:9, no cóż, szkoda.
avatar
Mbappe

Posts : 622

Pisanie by dj-man on Pią Maj 19, 2017 7:29 pm

Oglądałem ten mecz i Co Svitolina miała szczęście przez cały mecz to masakra,ile piłek w linie to szok.
W 2 secie Pliskova zaczęła lepiej grać prowadziła nawet 5:3 i 30:15 a mimo to nie dała rady.
Jeszcze w tiebreaku miała piłkę setową przy własnym podaniu i co return Ukrainki w linię..
avatar
dj-man

Posts : 853

Pisanie by dj-man on Pią Maj 19, 2017 9:27 pm

V.Williams-Muguruza 2:6 6:3 2:6 +++

Obie grały siłowy tenis,jednak Venus juz ma swoje lata i w trzecim secie to było widać,precyzja siadła i Hiszpanka spokojnie wygrała decydującą partię.

Lvbet

Widzę tutaj wyrównane spotkanie ze wskazaniem na Hiszpankę.Muguruza zagrała mądrze z Venus ale w jej grze tez pojawił się przestój co Amerykanka odrazu wykorzystała i wygrała drugiego seta.Svitolina nadspodziewanie łatwo poradziła sobie z Pliskovą ale to głównie ze względu na słabą postawę Czeszki.W 2016 roku rozegrały obie panie 2 mecz i 1 mecz w marcu tego roku i wszystkie były zacięte i kończyły się wynikiem powyżej 21 gemów.
avatar
dj-man

Posts : 853

Pisanie by dj-man on Sob Maj 20, 2017 8:31 pm

Muguruza-Svitolina 1:4 Krecz
Zwrot

Kontuzja Muguruzy,dokładnie nie wiem o co chodziło ale w meczy przeciwko Venus miała zabandazowane udo więc moze coś w związku z tym.

Lvbet

Halep idzie jak burza,drugi finał z rzędu i z meczu na mecz wygląda coraz lepiej.Wczoraj kolejne bardzo dobre spotkanie z Kiki Bertens i wygrana w dwóch setach.Śmiem twierdzic że w takiej formie będzie faworytką do wygrania wielkiego szlema Paryżu.Svitolina wczoraj się nie nagrała bo rozegrała tylko 5 gemów z Muguruzą i Hiszpanka skreczowała.Na podstawie meczu ze słabą tego dnia Pliskovą stwierdzam ze jak Halep będzie grac ofensywnie jak to ma zwyczaju i spychać Ukrainke do defensywny to nie widzę większych szans dla Svitoliny w tym meczu.
avatar
dj-man

Posts : 853

Pisanie by dj-man on Nie Maj 21, 2017 3:21 pm

Halep-Svitolia 6:4 5:7 1:6

No jasne jak raz na nią pograłem to masz..jak mnie to wkur...
Ktoś oglądał cały mecz? bo mniej więcej od połowy meczu przestała biegać i grać ; /
coś mówili o skręconej kostce,mozliwe ze przez to..jakby nie mogła skreczować Razz

STS

Tatjana Maria chyba wraca do lepszej formy po kilku porażkach,rozegrała dobry turniej w Rabacie gdzie pokonała Szvedovą oraz Begu i odpadła z pozniejszą finalistką Schiavone.Niemka gra tutaj "u siebie" i myslę że będzie zdeterminowana aby wygrać.Panie spotkały się raz w 1014 roku i wygrała Maria 2:0.
avatar
dj-man

Posts : 853

Pisanie by dj-man on Pon Maj 22, 2017 4:17 pm

Maria-Bouzkova 6:0 6:1 +++

Duza determinacja po stronie Niemki i spora chęc do gry,Czeszka niemrawa strasznie.Pogrom.

STS

Carla po niezłych wystepach w Madrycie gdzie pokonała Peng i Wozniacką odpadła nieoczekiwanie z Coco.W Rzymie przytrafiła się jej wpadka z zawsze grozna Lauren Davis ale wczoraj zagrała tutaj pierwszy mecz i wyglądała naprawdę niezle i wygrała bez problemów z Japonką Osaką.Mchale po serii porazek (bodajze 6 z rzędu) wczoraj wreszcie wygrała w 3 setach będaca rowniez bez formy Niemką Petkovic.Myslę ze Hiszpanka dzisiaj powinna wygrać bez większych kłopotów.
avatar
dj-man

Posts : 853

Pisanie by dj-man on Wto Maj 23, 2017 1:12 pm

SuarezNavarro-Mchale 6:4 6:1 +++

Amerykanka próbowała walczyć w 1 secie,odrabiała straty co gem i gdy wydawało się ze wróci do tego meczu jak odrobiła przełamanie na 5:4 znów strtaciła podanie i całego seta,pózniej już z górki i Hiszpanka gładko wygrała 2 seta.

Forbet

Turniej w Norymberdze i starcie dwóch Niemek.Georges niezły występ w Rzymie gdzie pokonała m.in Maldenovic i odpadła dopiero z Muguruzą,tutaj rozegrała jeden mecz z Hibino wygrywając 2:0.Witthoeft po paru porażach wraca do dobrej formy wczoraj pokonała Johanne Larsson i to w stosunku 6:1 6:0.Goerges będzie bazowała na dobrym serwisie z racji swoich warunków fizycznych ale myslę że jak dojdzie do dłuższych wymian to Carina ma tutaj większe szanse.
avatar
dj-man

Posts : 853

Pisanie by dj-man on Sro Maj 24, 2017 8:13 pm

Georges-Witthoeft 1:6 5:7

Liczyłem na bardziej zacięte widowisko,głównie ze strony Julii która była jakby nieobecna na korcie.Serwis tyle razy połamany a przeciez parędni temu stał na bardzo wysokim poziomie..

Lvbet

Całkiem wysokie handi na Czeszkę,wczoraj zagrała bardzo dobry i zacięty mecz z Siegemund która wiadomo w jakiej ostatnio jest formie.Do końca nie wiadomo jakby się skończyło ale Niemka doznała kontuzji i poddała mecz.Carnia wygrała dośc spokojnie w dwóch setach z Georges ale to głównie ze względu na słabą postawę tej drugiej.