polbuk-forum.com

TURNIEJE WTA

Strona 2 z 5 Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down

Re: TURNIEJE WTA

Pisanie by dj-man on Czw Maj 04, 2017 1:59 pm

Gavrilova-Errani weszło na lajcie a mecz jeszcze trwa.A więc próbujemy dalej Smile

Konjuh-Ostapenko
Typ: 2
Kurs: 1.70
Forbet

Rok temu grały tutaj i wygrała Konjuh 2:1,biorąc pod uwagę obecna formę myślę że tym razem wygra Ostapeńko.Wczoraj Jelena pokonała Wozniacką w 3 setach co napewno mentalnie ją podbuduje,mam nadzieję tylko że nie będzie zmęczona.
dj-man

PBpoints : 467

Powrót do góry Go down

Pisanie by dj-man on Pią Maj 05, 2017 10:08 am

Pawluczenkova-Errani
Typ: 1
Kurs: 1.45
STS

Ruska dobrze trzyma serwis i myślę że to będzie kluczowe w tym spotkaniu,bo Włoszkę napewno przełamie.Z początku chciałem pograć 2:0 po kursie 2.02 ale to w końcu WTA i wszystko moze się stac dlatego wybrałem czystą 1.Dwa lata temu grały na mączce w Madrycie i byłó 2:1 dla Pawluczenkovej.
dj-man

Powrót do góry Go down

Pisanie by Mbappe on Pią Maj 05, 2017 6:11 pm

Zaczyna się Madryt, zaczyna się życie w WTA Very Happy

Konta - Siegemund
Typ: Konta
Kurs 1.8
Forbet

Konta w Stuggarcie szybko odpadła, także miała czas żeby wypocząć na turniej w Madrycie. Siegemund mocno postawiła na tamten turniej, wygrała go ale nie da się cały czas być w gazie. Miała ledwie 5 dni odpczynku po maratonie w Stuggarcie, gdzie rozgrywała mecze jak choćby ten 3 godzinny z Pliskovą. Może się nie wydawać, ale jednak w nogach zostaje. Mam nadzieję, że wypoczęta Konta po prostu fizycznie zabije Siegemund mocnymi wymianami rozrzucając ją raz za razem po korcie.
Mbappe

PBpoints : 85

Powrót do góry Go down

Pisanie by dj-man on Sob Maj 06, 2017 7:01 am

Vinci-Kasatkina
Typ: Vinci +5
Kurs: 1.73
LVbet

Stawiam tutaj na doświadczenie Włoszki i cięzko mi sobie wyobrazić że będzie tu jakiś pogrom.Roberta potrafi się zmobilizować jeszcze na te lepsze turnieje a takim niewątpliwie jest WTA Madryt.Uważam że Kasatkina wygra ale nie będzie to dla niej łatwy mecz,liczę tez na dobre przygotowanie takyczne Włoszki.Z tego co widzę panie jeszcze nigdy się nie spotkały na mączce.
dj-man

Powrót do góry Go down

Pisanie by dj-man on Pon Maj 08, 2017 7:12 am

Bouchard-Sharapova
Typ: Bouchard +6
Kurs: 1.69
Lvbet

Jak dla mnie kursy na Marię przesadzone,nie jest ona jeszcze na tyle faworytką zeby 
dawać na nia po  kursie 1.18.Rozegrała dopiero jeden turniej i napewno ciągle brakuje jej ogrania,wczoraj strasznie się męczyła z LucicBaroni i gdyby Chorwatka nie zaczęła psuć sporej ilości piłek to miałaby ogromne problemy żeby awansować.Eugenie Bouchard natomiast przeciwnie wczoraj bardzo dobry mecz z Cornet i wygrana w setach,dlatego wysoki handicap w stronę Kanadyjki wydaje mi się byc dobrym zakładem.
dj-man

Powrót do góry Go down

Pisanie by dj-man on Pon Maj 08, 2017 11:02 pm

Bouchard-Sharapova 7:5 2:6 6:4
Bouchard +6

Dobry mecz Genie,widać że ma zatargi z Sharapovą i to poniosło ją do zwycięstwa.
Handi na sporym luzie weszło.
dj-man

Powrót do góry Go down

Pisanie by dj-man on Wto Maj 09, 2017 8:43 am

Vinci-Halep
Typ: Vinci +6
Kurs: 1.79
Lvbet

Moim zdaniem handicapy jakie wystawiły buki w stronę Włoszki są zdecydowanie za duze i widzę w tym spore prawdopodobieństwo ze +6 gemów wejdzie spokojnie.Włoszka jest niezwykle doświadczona i nawet przy bardzo dobrym spotkaniu ze strony Simony nie powinno tu być jakiegoś wielkiego pogromu.Typ siądzie nawet przy jednostronnym wyniku 6:3 6:4.
dj-man

Powrót do góry Go down

Pisanie by dj-man on Wto Maj 09, 2017 5:35 pm

Przynajmniej WTA wchodzi.

Vinci-Halep 3:6 6:2 6:7

Włoszka mogła nawet wygrać,prowadziła w 3 secie 5:2 ale ostatecznie przegrała 6:7/
dj-man

Powrót do góry Go down

Pisanie by dj-man on Wto Maj 09, 2017 7:20 pm

WTA dzisiaj wchodzi takze spróbujemy jeszcze jeden zakład na dzisiejszy mecz w Madrycie.

Ciblukova-Dodin
Typ: Powyżej 19,5
Lvbet

Ciblukova wczoraj stoczyła cięzki 3 setowy bój z Jeleną Jankovic i liczę że dziś będzie nieco podmęczona oraz nie jeden raz zaobserowowałem u niej że potrafi na początku meczów zlekceważyć nizej notowane rywalki.Dodin jak narazie w Madrycie spisuje się niezle pokonała Bondarenko,Soler Espinosę i Petkovic.Liczę że 1 set moze byc zacięty i niewykluczone ze wygra go Dodin.
dj-man

Powrót do góry Go down

Pisanie by dj-man on Wto Maj 09, 2017 10:30 pm

WTA na jutro.

Kerber-Bouchard
Typ: Bouchard +4
Kurs: 1.85
Lvbet

Genie jak narazie rozegrała w Madrycie dwa bardzo dobre spotkania, w setach pokonała najpierw Cornet a pozniej Sharapovą,widać że chyba w końcu wraca do bardzo dobrej formy.Co do Kerber to tak naprawdę nie powinno jej juz byc w tym turnieju,wczoraj w 3 secie przegrywała juz bodajze 5:2 ale Siniakova nie wytrzymała presji zeby zamknąc mecz i Niemka zdołała odwrócic losy meczu.Jutro uważam że będzie o wiele trudniej i Angelika musi zagrac naprawde dobry mecz aby wygrać.Co ciekawe na mączce grały ze sobą dwukrotnie i oba mecze wygrała Kanadyjka!!
dj-man

Powrót do góry Go down

Pisanie by dj-man on Sro Maj 10, 2017 8:59 am

Jeszcze rozliczenie z wczoraj.

Ciblukova-Dodin 2:6 4:6

Tak jak myslałem 1 set dla Francuzki ale myslałem że Dominika pozniej to wezmie a skończyło się 0:2 co było sporą niespodzianką.Dobry i dojrzały tenis ze strony Dodin,dziś mozna pomyśleć nad jakimś handi w jej stronę w starciu z Mladenovic.
dj-man

Powrót do góry Go down

Pisanie by dj-man on Sro Maj 10, 2017 10:36 pm

Kerber-Bouchard 3:6 0:5

Pierwszy set dla Genie a pozniej z tego co wiem to jakas kontuzja Angeliki na początku drugiego seta,w każdym razie Kanadyjka wygrywa.
dj-man

Powrót do góry Go down

Pisanie by dj-man on Czw Maj 11, 2017 11:39 am

Bertens-Sevastova
Typ: Sevastova +1,5 seta
Kurs: 1.42
Lvbet

Mecz pomiędzy 19 w rankingu Kiki Bertens i 22 w rankingu Anastasjia Sevstovą.Obie jak narazie radzą sobie świetnie w tym turnieju,Kiki pokonała Makarovą,Bacinszky i Begu we wszystkich meczach w stosunku 2:0.Anastasjia podobnie radzi sobie w Madrycie wygrała z Zhang,Karoliną Pliskovą i Arruabarreną także po 2:0.Wydaje mi się żę moze to być pierwszy dla nich w tym turnieju 3 setowy pojedynek,Łotyszka lepiej sobie radzi zza końcowej linii dlatego stawiam na seta dla Sevastovej.
dj-man

Powrót do góry Go down

Pisanie by dj-man on Czw Maj 11, 2017 3:38 pm

Bertens-Sevastova 3:6 3:6 

Fajny mecz Łotyszki,szczególnie jej skróty robią wrażenie i w dobrym momencie,zamaskowane i dobrze wykonane.Tym sposobem osiągneła życiowy sukces.
dj-man

Powrót do góry Go down

Pisanie by Mbappe on Czw Maj 11, 2017 3:42 pm

@dj-man napisał:Bertens-Sevastova 3:6 3:6 

Fajny mecz Łotyszki,szczególnie jej skróty robią wrażenie i w dobrym momencie,zamaskowane i dobrze wykonane.Tym sposobem osiągneła życiowy sukces.

Dzięki za ten typ, skorzystałem i udało się łatwo zarobić ;d
Mbappe

Powrót do góry Go down

Pisanie by Mbappe on Czw Maj 11, 2017 3:47 pm

Eugenie Bouchard - Svetlana Kuznetsova
Poniżej/Powyżej 21.5 gemów
TYP: Powyżej 21.5 gemów
1.90
forbet

Ode mnie taki typ i przyznam się, że trochę na czuja. Na Kuznetsovą niskie kursy, ale ja czuję wyrównany pojedynek. Kuznetsova wydaje się być faworytką, ale już np. zgubiła seta z Riske w Madrycie. Bouchard toczyła wyrównane boje z Szarapową czy Cornet. Spodziewam się zaciętego meczu z być może 3 setami.
Mbappe

Powrót do góry Go down

Pisanie by dj-man on Czw Maj 11, 2017 4:14 pm

Spoko fajnie że ktoś skorzystał.

Bouchard-Kuznetsova
Typ: Bouchard +4
Kurs: 1.77
Lvbet

Także zwróciłem uwagę na ten mecz jednak postanowiłem zagrac w stronę Kanadyjki.Genie tak jak juz wspominałem wcześniej idzie jak burza w Madrycie,pokonała Cornet,Sharapovą a wczoraj Kerber.W żadnym z tych meczów nie była faworytką i widać ze ta rola jej służy.Złapała chyba formę w odpowiednim momencie.Rosjankę oglądałem w spotkaniu z Riske i wyglądała jakby była zmęczona albo jej się nie chciało,jakoś tak niemrawo grała,tamten mecz zdołała odwrócić dziś moim zdaniem będzie o wiele trudniej.
dj-man

Powrót do góry Go down

Pisanie by dj-man on Czw Maj 11, 2017 11:09 pm

Bouchard-Kuznetsova 4:6 0:6 

Genie starczyło siły i zapału tylko na pierwszy set a szkoda.. i tym sposobem dwa wieczorne mecze tenisowe zepsuły taki dobry dzień ajj.
Kuznetsova z meczu na mecz coraz lepiej.
dj-man

Powrót do góry Go down

Pisanie by dj-man on Pią Maj 12, 2017 6:34 am

Halep-Sevastova
Typ: Sevastova +5
Lvbet

Wbrew pozorom Halep w tym turnieju nie gra żadnej rewelacji,problemy w meczach z Vinci czy ze Stosur mówią same za siebie,jedynie wczoraj gładkie zwycięstwo ale to głównie ze względu na bardzo słabą postawę Coco.Anastasjia Sevastova osiągneła juz najlepszy rezultat w karierze,gra naprawdę dojrzały tenis i myślę że jest w stanie dziś pokusić się nawet o niespodziankę.
dj-man

Powrót do góry Go down

Pisanie by fazi1916 on Pią Maj 12, 2017 11:05 am

Kuznetsova-Mladenovic
Typ: 1
Kurs:1.82
Lvbet

Wczoraj Kuznetsova nie dała szans Bouchard, w 2 gemie dosłownie zmiotła Gienie. Widać,że jest mocna fizycznie. Jest świetną zawodniczką, z wieloma sukcesami na koncie. Mladenovic miewa słabsze momenty na korcie i myślę że Rosjanka to wykorzysta.

fazi1916

PBpoints : 13

Powrót do góry Go down

Pisanie by Mbappe on Pią Maj 12, 2017 11:27 am

Eugenie Bouchard - Svetlana Kuznetsova
Poniżej/Powyżej 21.5 gemów
TYP: Powyżej 21.5 gemów
1.90
forbet

Bouchard tragedia w 2 secie, myślałem że dotrzyma tempa Kuznetsovej...
Mbappe

Powrót do góry Go down

Pisanie by Mbappe on Pią Maj 12, 2017 11:30 am

Simona Halep - Anastasija Sevastova
Zwycięzca
TYP: Simona Halep
1.22
Forbet

Halep niesamowicie mocna w tym turnieju i dla mnie jest jedną z głównych faworytek do zwycięstwa. Pokonała już dobrze tu grającą Vendeveghe, Stosur czy Vinci. Obie tenisistki spotkały się w tym roku w Stutggarcie, gdzie pewnie wygrała Halep 6-3, 6-1. Dzisiaj według mnie będzie podobnie. Gram na samo zwycięstwo, natomiast fajny też kurs jest na dw 2:0.
Mbappe

Powrót do góry Go down

Pisanie by dj-man on Pią Maj 12, 2017 2:24 pm

Kuznetsova-Mladenovic
Typ: Powyżej 20,5
Kurs: 1.57
Lvbet

Zakłady na overy gemowe w WTA to zawsze loteria ale wydaje mi się że ten mecz musi być poprostu zacięty.Maldenovic ostatnie turnieje to chyba jej życiowa forma i wątpie żeby nagle zagrała jakiś mega słaby mecz.Z drugiej strony Kuznetsova doświadczenie i pewność siebie.Z początku chciałem grać w stronę Rosjanki ale ten zakład wydał mi się pewniejszy.
dj-man

Powrót do góry Go down

Pisanie by dj-man on Pią Maj 12, 2017 3:25 pm

Halep-Sevastova 6:2 6:3

Oglądalem końcówkę pierwszego seta i pozniej drugiego ale z tego co mówił komentator to w drugim secie było juz 3:0 dla Sevastovej więc jakaś tam szansa była,ale Halep bardzo zdeterminowana chyba dotarło do niej ze broni tutaj duzej ilości punktów.
dj-man

Powrót do góry Go down

Pisanie by Mbappe on Pią Maj 12, 2017 3:44 pm

@Mbappe napisał:Simona Halep - Anastasija Sevastova
Zwycięzca
TYP: Simona Halep
1.22
Forbet

Halep niesamowicie mocna w tym turnieju i dla mnie jest jedną z głównych faworytek do zwycięstwa. Pokonała już dobrze tu grającą Vendeveghe, Stosur czy Vinci. Obie tenisistki spotkały się w tym roku w Stutggarcie, gdzie pewnie wygrała Halep 6-3, 6-1. Dzisiaj według mnie będzie podobnie. Gram na samo zwycięstwo, natomiast fajny też kurs jest na dw 2:0.

6:2, 6:3 +++
Mbappe

Powrót do góry Go down

Strona 2 z 5 Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry