Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down

Re: TURNIEJE WTA

Pisanie by dj-man on Czw Maj 25, 2017 4:09 pm

Witthoeft-Krejcikova 6:3 3:6 6:7 +++

Dość spora niespodzianka,po 1 secie wydawało się że Niemka ma wszystko pod kontrolą pożniej Czeszka doszła do głosu i ostatetcznie wygrała mecz,warto na nią zwrócić uwagę przy następnych meczach.

Lvbet

Samantha wraca do bardzo dobrej formy,oglądałem jej mecz z SuarezNavarro i wyglądała naprawdę dobrze.Była regularna,mało niewymuszonych błędów i potrafiła np. w jednym gemie zaserwować 3 asy.
Do tego h2h wygląda obiecująco,ostatnie 5 spotkań to wygrane Australijki i nie sądze ze w takiej formie się to dziś zmieni.
avatar
dj-man

Posts : 853

Pisanie by dj-man on Pią Maj 26, 2017 7:10 pm

Peng-Stosur 6:7 4:6 +++

Peng grała mądrze ale Tiebreak trochę ją podłamał 0:7.Dziś słabszy mecz Stosur niz wczoraj a mimo to dała radę.

STS

Konsekwentnie gram w stronę Samanthy,wczoraj bardzo dobry mecz przeciwko Peng która była trudną rywalką.Cały czas forma u niej rośnie,dobrze trzyma serwis i dziś napewno większe doświadczenie po jej stronie.Gavrilova jak dla mnie jest bardzo nie równa potrafi zrobić kapitalną akcję a zaraz zepsuć dwie proste piłki.Stawiam dziś na starszą z Australijek.
avatar
dj-man

Posts : 853

Pisanie by dj-man on Sob Maj 27, 2017 8:07 pm

Stosur-Gavrilova 5:7 6:4 6:3 +++

Młoda walczyła ale jednak doświadczenie wzięło górę.3 set poezja w wykonaniu Samanthy,grała z głową i bardzo mądrze.Zmiana pokolenia jeszcze nie w tym roku Smile
Myślę ze w takiej formie warto zwrócić uwagę na Stosur w Paryżu.

Lvbet

Sara przebijała się tu przez kwalifikacje i to bez większych problemów ale rywalek nie miała raczej zbyt wymagających,pokonała w dwóch setach Cakarevic,Kudermentovą i Gibbs.Włoszka to juz nie jest ta jakość z parę lat temu.Japonka zagrała niezly truniej w Norymberze gdzie przegrała po kreczu z Bertens,wygląda na to ze z jej zdrowiem jest juz wszystko ok i istnieje spora szansa ze urwie dzis seta.
avatar
dj-man

Posts : 853

Pisanie by dj-man on Pon Maj 29, 2017 6:59 pm

Errani-Doi 7:6 6:1

Japonka miała dobra okazję wygrać 1 seta,prowadziła 5:4 i miała swoje podanie ale zaraz dałą się przełamać..

Lvbet

Forma Radwańskiej wielką niewiadomą,ten sezon w jej wykonaniu jest najgorszy od ładnych paru lat.Szczerze wątpie aby nagle odpaliła z formą i wydaje mi się że moze mieć problemy juz w pierwszym meczu.Na serwisie napewno będzie miała kłopoty i nie spodziewam się tutuaj jakiegoś pogormu z jej strony a kurs całkiem niezły.
avatar
dj-man

Posts : 853

Pisanie by dj-man on Wto Maj 30, 2017 8:55 pm

Ferro-Radwańska 1:6 1:6

Ferro chyba przegrała sama ze sobą,jak miała np. 30:0 czy 14:15 to naglwe presja ją zjadała.Agnieszka nic wielikiego nie grała wystarczyło przebijać na drugą stronę.Raczej będę grał konsekwentnie przeciwko naszej rodaczce tylko trzeba poczekać na lepszą przeciwniczkę.

Lvbet

Typ głównie ze względu na ostatnie bardzo dobre spotkanie Cagli w którym pokonała 6:3 6:3 faworyzowaną LucicBaroni i zagrała naprawdę mądrze.Dzisiaj gra z Rogers która gra podobnie do Chorwatki także głównie tenis siłowy więc widzę spore szanse dla Turczynki.Jezeli zagra dobrze taktycznie i nie zje jej presja co razej jej nie grozi bo gra na luzie to moze powalczyc o wygraną.

Buyuykakacay Win

Była spora szansa na zwycięstwo,w 1 secie tiebreak i przegrana 6:8,w drugim secie takze szły równo ale to Rogers zaczynała seta i przy stanie 4:5 Buyukakcay nie wytrzymała.

Lvbet

Konsekwetnie będę grał handi niestety przeciwko naszej rodaczce,ogłądałem ją w spotkaniu z Ferro i mimo wysokiego wyniku jej gra mnie nie przekonuje,w sumie to nigdy nie byłem zwolennikiem jej stylu gry.Beligijka gra tutaj od kwalifikacji i jak narazie spisuje sie niezle,wszystkie mecze wygrała bez straty seta a pokonała takie rywalki jak Kenin,Hradecka czy Osaka.
avatar
dj-man

Posts : 853

Pisanie by dj-man on Czw Cze 01, 2017 4:16 pm

Van Uytvanck-Radwańska 7:6 2:6 3:6

A zastanawialem sie czy nie dać seta dla Belgijki,tym razem nie oglądałem meczu wieć nie wiem jak Aga zagrała.

Lvbet

Niemka jest w bardzo dobrej formie,rozegrała tutaj dwa bardzo dobre mecze i wygrała z Davis w 3 setach oraz w miarę gładko Parmentier.Co najwazniejsze potrafi trzymać swój serwis i nie popełnia duzo niewymuszonych błędów.Pliskova jest raczej daleka od swojej optymalnej formy,potrafiła stracić seta ostatnio z Aleksandrovą i myślę ze dziś będzie miała spore problemy.

ps. Aga już za burtą,6:2 6:1 z Cornet i nasza rodaczka chyba nie wygrała ani razu swojego podania!
avatar
dj-man

Posts : 853

Pisanie by dj-man on Nie Cze 04, 2017 2:41 pm

Witthoeft-Pliskova 5:7 1:6

Śledziłem mecz do momentu w którym w 1 secie było 4:2 dla Niemki i od tej chwili ugrała 2 gemy a Pliskova 11 :O Nie mam pojecia co się stało ale wątpie zeby Pliskova zaczeła tak dobrze grać.

Fortuna

Kurs dobry do Ako i wydaje mi się bardzo pewny.Napewno większe doświadczenie po stronie Karoliny ale moim zdaniem nic wielkiego ona nie gra w Paryżu.W 3 z 4 spotkań traciła seta z Bellis,Kuzniecową i Fourlis.Ostapenko gra ofensywny i agresywny tenis co moze się podobać a taki styl nie lezy Wozniackiej.H2H tez wygląda ciekawie,rozegrały 3 spotkania i wszystkie wygrała Jelena.
avatar
dj-man

Posts : 853

Pisanie by dj-man on Wto Cze 06, 2017 10:45 pm

Wozniacki-Ostapenko 6:4 2:6 2:6 +++

Pierwszy set słaby w wykonaniu Łotyszki,duzo niewymuszonych błędów i tylko bluzgała coś pod nosem.Kwestią czasu było az zacznie trafiać i pozniej tylko popis jej gry.

Lvbet

Jak dla mnie to jest chyba bet dnia,co prawda u kobiet overy to swego rodzaju loteria bo wystepują duze wahania formy danego dnia,mimo to zakladam uwazam za dość pewny.Obie są chyba w zyciowej formie,grały ze sobą niedawno bo 21 maja w Rzymie i skończyło się 3 setami.Rumunka napewno jest faworytką ale uważam że Svitolina się mocno postawi a argumenty na to ma i to spore.
avatar
dj-man

Posts : 853

Pisanie by dj-man on Sro Cze 07, 2017 4:27 pm

Svitolina-Halep 6:3 6:7 0:6 +++

Ale come back Rumunki w tym meczu,było juz 6:3 5:1 i nagle Halep zaczeła odrabiać i wygrała 2 set.
W trzecim to juz chyba Ukrainka miała głowie ze dawno temu mogła wygrać.

Lvbet

Uważam ze linia nie jest zbyt wysoko ustawiona, dlatego znowu próbuję over.Halep jest zdecydowaną faworytką ale czy aby napewno? Wczoraj znakomity come back w straciu ze Svitoliną ale to bardziej Ukrainka przegrała w głowie zamiast zamknąc mecz.Pliskova potrafi dobrze trzymać serwis i wątpię aby skończyło się tu jakimś pogromem a niewykluczone tez ze zobaczymy więcej niz 2 sety.
avatar
dj-man

Posts : 853

Pisanie by JanuszBiznesu on Czw Cze 08, 2017 10:14 am

Dzisiaj ciężkie do wytypowania półfinały chociaż ogółem mecze kobiet ciężko tykać.

Dziwi mnie zwłaszcza Halep i 1,2. Ja rozumiem, że po takim come backu można uwierzyć w siebie, ale bez przesady. Pliskova to nie jest jakaś Carla Suarez Navarro żeby oddać ten mecz przed rozpoczęciem.

Kobiety grają często falami, więcej zwrotów akcji niż u mężczyzn i takie tam. Uważam, że dziś Simona wygra, ale te 1,26-1,28 można co najwyżej do jakiegoś ako dodać, do ako z równie patologicznymi meczami, bo nie zdziwi mnie tu nawet Pliskova, która serwisem ugra tu coś ponad stan.

W drugim półfinale widzę szanse dla Ostapenko. Timea do tej pory wygrywała dzięki swojej głowie, młoda gra mocno i trafia. Dla mnie na pewno powalczy i tutaj bym Timei nie ruszał. Oczywiście wiele czynników na to wpływa, ale widzę tu 3 sety i wyrównane spotkanie. Kto je wygra? Ciężko stwierdzić - obie mają swoje zalety i wady. Ciekawe czy początek meczu będzie dla Timei tak jak był dla Caroliny (tam Ostapenko wydawała się stremowana, dopiero potem zaczęła grać swój tenis).

JanuszBiznesu

Posts : 282
PBpoints : 177

Pisanie by dj-man on Czw Cze 08, 2017 8:12 pm

Halep-K.Pliskova 6:4 3:6 6:3 +++

Over siadł i to spokojnie,Halep w finale i chyba zasłużenie.Zapowiada się ciekawy finał z Ostapenko.

Lvbet

Tak wiem Konta gra u siebie i jest zdecydowana faworytką w tym meczu i w pełni się z tym zgadzam jednak kursy na nią rzędu 1.19 to jak dla mnie o wiele za mało,dlatego zdecydowałem się pograć na dość spory handicap w stronę Vekic +5,5.Liczę tu na nawierzchnię na której Donna potrafi grac i na dobry pierwszy serwis w jej wykonaniu.
avatar
dj-man

Posts : 853

Pisanie by dj-man on Nie Cze 18, 2017 7:11 pm

Konta-Vekic 6:2 6:7 5:7 +++

Handi weszło ba nawet Chorwatka wygrała co jest sporą niespodzianką.Co mnie bardzo irytowało w jej grze,niemal przez cały mecz cierpiała na korcie i nie mam tu na myśli kontuzji czy urazu poprostu ciagle jej cos nie pasowało i była obrazona na cały świat,nie cierpię czegoś takiego.Koniec końców zdobyła drugi tytuł w karierze.
avatar
dj-man

Posts : 853

Pisanie by JanuszBiznesu on Wto Sie 29, 2017 3:02 pm

Radwańska - Martic @ Martic +4,5 2,1

Nie lubię grać przeciwko Polakom, ale tutaj aż się prosi. Radwańska nie jest w żadnej formie, na Szlemie nie wygra raczej też niczego ciekawego w tym sezonie. Martic to zawodniczka solidna, potrafi serwować - zagrała świetny Wimbledon. Myślę, że może pokusić się o pokrycie tego handicapu a może nawet wygra tu seta.

Dodać należy, że może przegrać w tym meczu a zakład będzie na plus. Nie zdziwię się jak przegra (odpadnięcie Radwańskiej w 1 rundzie to byłby olbrzymi cios dla polskiego tenisa), dlatego nie gram na jej zwycięstwo. Spodziewam się jednak wyrównanego dość wyniku a nawet 6-4 6-4 nas uraduje w końcowym rozrachunku. W Wielkim Szlemie raczej nie ma mowy o puszczaniu jak to miało miejsce w mniejszych turniejach przed. Martic ma papiery na grę i może pokusić się tu o wyrównaną rywalizację.