polbuk-forum.com

TURNIEJE WTA

Strona 5 z 5 Previous  1, 2, 3, 4, 5

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down

Re: TURNIEJE WTA

Pisanie by dj-man on Czw Maj 25, 2017 4:09 pm

Witthoeft-Krejcikova 6:3 3:6 6:7 +++

Dość spora niespodzianka,po 1 secie wydawało się że Niemka ma wszystko pod kontrolą pożniej Czeszka doszła do głosu i ostatetcznie wygrała mecz,warto na nią zwrócić uwagę przy następnych meczach.
dj-man

PBpoints : 467

Powrót do góry Go down

Pisanie by dj-man on Pią Maj 26, 2017 4:35 am

Peng-Stosur
Typ: Stosur -2
Kurs: 1.61
Lvbet

Samantha wraca do bardzo dobrej formy,oglądałem jej mecz z SuarezNavarro i wyglądała naprawdę dobrze.Była regularna,mało niewymuszonych błędów i potrafiła np. w jednym gemie zaserwować 3 asy.
Do tego h2h wygląda obiecująco,ostatnie 5 spotkań to wygrane Australijki i nie sądze ze w takiej formie się to dziś zmieni.
dj-man

Powrót do góry Go down

Pisanie by dj-man on Pią Maj 26, 2017 7:10 pm

Peng-Stosur 6:7 4:6 +++

Peng grała mądrze ale Tiebreak trochę ją podłamał 0:7.Dziś słabszy mecz Stosur niz wczoraj a mimo to dała radę.
dj-man

Powrót do góry Go down

Pisanie by dj-man on Sob Maj 27, 2017 10:28 am

Stosur-Gavrilova
Typ: 1
Kurs: 1.75
STS

Konsekwentnie gram w stronę Samanthy,wczoraj bardzo dobry mecz przeciwko Peng która była trudną rywalką.Cały czas forma u niej rośnie,dobrze trzyma serwis i dziś napewno większe doświadczenie po jej stronie.Gavrilova jak dla mnie jest bardzo nie równa potrafi zrobić kapitalną akcję a zaraz zepsuć dwie proste piłki.Stawiam dziś na starszą z Australijek.
dj-man

Powrót do góry Go down

Pisanie by dj-man on Sob Maj 27, 2017 8:07 pm

Stosur-Gavrilova 5:7 6:4 6:3 +++

Młoda walczyła ale jednak doświadczenie wzięło górę.3 set poezja w wykonaniu Samanthy,grała z głową i bardzo mądrze.Zmiana pokolenia jeszcze nie w tym roku Smile 
Myślę ze w takiej formie warto zwrócić uwagę na Stosur w Paryżu.
dj-man

Powrót do góry Go down

Pisanie by dj-man on Pon Maj 29, 2017 7:49 am

Errani-Doi
Typ: Doi +1,5 (sety)
Kurs: 1.83
Lvbet

Sara przebijała się tu przez kwalifikacje i to bez większych problemów ale rywalek nie miała raczej zbyt wymagających,pokonała w dwóch setach Cakarevic,Kudermentovą i Gibbs.Włoszka to juz nie jest ta jakość z parę lat temu.Japonka zagrała niezly truniej w Norymberze gdzie przegrała po kreczu z Bertens,wygląda na to ze z jej zdrowiem jest juz wszystko ok i istnieje spora szansa ze urwie dzis seta.
dj-man

Powrót do góry Go down

Pisanie by dj-man on Pon Maj 29, 2017 6:59 pm

Errani-Doi 7:6 6:1

Japonka miała dobra okazję wygrać 1 seta,prowadziła 5:4 i miała swoje podanie ale zaraz dałą się przełamać..
dj-man

Powrót do góry Go down

Pisanie by dj-man on Wto Maj 30, 2017 11:18 am

Ferro-Radwańska
Typ: Ferro +6,5
Kurs: 2.02
Lvbet

Forma Radwańskiej wielką niewiadomą,ten sezon w jej wykonaniu jest najgorszy od ładnych paru lat.Szczerze wątpie aby nagle odpaliła z formą i wydaje mi się że moze mieć problemy juz w pierwszym meczu.Na serwisie napewno będzie miała kłopoty i nie spodziewam się tutuaj jakiegoś pogormu z jej strony a kurs całkiem niezły.
dj-man

Powrót do góry Go down

Pisanie by dj-man on Wto Maj 30, 2017 8:55 pm

Ferro-Radwańska 1:6 1:6

Ferro chyba przegrała sama ze sobą,jak miała np. 30:0 czy 14:15 to naglwe presja ją zjadała.Agnieszka nic wielikiego nie grała wystarczyło przebijać na drugą stronę.Raczej będę grał konsekwentnie przeciwko naszej rodaczce tylko trzeba poczekać na lepszą przeciwniczkę.
dj-man

Powrót do góry Go down

Pisanie by dj-man on Sro Maj 31, 2017 10:53 am

Buyukakcay-Rogers
Typ: Buyukakcay +5
Kurs: 1.88
Lvbet

Buyukakcay-Rogers
Typ: 1
Kurs: 4,15
Lvbet

Typ głównie ze względu na ostatnie bardzo dobre spotkanie Cagli w którym pokonała 6:3 6:3 faworyzowaną LucicBaroni i zagrała naprawdę mądrze.Dzisiaj gra z Rogers która gra podobnie do Chorwatki także głównie tenis siłowy więc widzę spore szanse dla Turczynki.Jezeli zagra dobrze taktycznie i nie zje jej presja co razej jej nie grozi bo gra na luzie to moze powalczyc o wygraną.
dj-man

Powrót do góry Go down

Pisanie by dj-man on Sro Maj 31, 2017 2:47 pm

Buyukakcay-Rogers 6:7 4:6 

Buyukakcay +5  +++
Buyuykakacay Win

Była spora szansa na zwycięstwo,w 1 secie tiebreak i przegrana 6:8,w drugim secie takze szły równo ale to Rogers zaczynała seta i przy stanie 4:5 Buyukakcay nie wytrzymała.
dj-man

Powrót do góry Go down

Pisanie by dj-man on Czw Cze 01, 2017 6:32 am

Van Uytvanck-Radwańska
Typ: Van Uytvanck +5
Kurs: 1.55
Lvbet

Konsekwetnie będę grał handi niestety przeciwko naszej rodaczce,ogłądałem ją w spotkaniu z Ferro i mimo wysokiego wyniku jej gra mnie nie przekonuje,w sumie to nigdy nie byłem zwolennikiem jej stylu gry.Beligijka gra tutaj od kwalifikacji i jak narazie spisuje sie niezle,wszystkie mecze wygrała bez straty seta a pokonała takie rywalki jak Kenin,Hradecka czy Osaka.
dj-man

Powrót do góry Go down

Pisanie by dj-man on Czw Cze 01, 2017 4:16 pm

Van Uytvanck-Radwańska 7:6 2:6 3:6

A zastanawialem sie czy nie dać seta dla Belgijki,tym razem nie oglądałem meczu wieć nie wiem jak Aga zagrała.
dj-man

Powrót do góry Go down

Pisanie by dj-man on Sob Cze 03, 2017 12:48 pm

Witthoeft-K.Pliskova
Typ: Witthoeft +5
Kurs: 1.58
Lvbet

Niemka jest w bardzo dobrej formie,rozegrała tutaj dwa bardzo dobre mecze i wygrała z Davis w 3 setach oraz w miarę gładko Parmentier.Co najwazniejsze potrafi trzymać swój serwis i nie popełnia duzo niewymuszonych błędów.Pliskova jest raczej daleka od swojej optymalnej formy,potrafiła stracić seta ostatnio z Aleksandrovą i myślę ze dziś będzie miała spore problemy.

ps. Aga już za burtą,6:2 6:1 z Cornet i nasza rodaczka chyba nie wygrała ani razu swojego podania!
dj-man

Powrót do góry Go down

Pisanie by dj-man on Nie Cze 04, 2017 2:41 pm

Witthoeft-Pliskova 5:7 1:6

Śledziłem mecz do momentu w którym w 1 secie było 4:2 dla Niemki i od tej chwili ugrała 2 gemy a Pliskova 11 :O Nie mam pojecia co się stało ale wątpie zeby Pliskova zaczeła tak dobrze grać.
dj-man

Powrót do góry Go down

Pisanie by dj-man on Wto Cze 06, 2017 7:57 am

Wozniacki-Ostapenko
Typ: Ostapenko +1,5 (sety)
Kurs: 1.43
Fortuna

Kurs dobry do Ako i wydaje mi się bardzo pewny.Napewno większe doświadczenie po stronie Karoliny ale moim zdaniem nic wielkiego ona nie gra w Paryżu.W 3 z 4 spotkań traciła seta z Bellis,Kuzniecową i Fourlis.Ostapenko gra ofensywny i agresywny tenis co moze się podobać a taki styl nie lezy Wozniackiej.H2H tez wygląda ciekawie,rozegrały 3 spotkania i wszystkie wygrała Jelena.
dj-man

Powrót do góry Go down

Pisanie by dj-man on Wto Cze 06, 2017 10:45 pm

Wozniacki-Ostapenko 6:4 2:6 2:6 +++

Pierwszy set słaby w wykonaniu Łotyszki,duzo niewymuszonych błędów i tylko bluzgała coś pod nosem.Kwestią czasu było az zacznie trafiać i pozniej tylko popis jej gry.
dj-man

Powrót do góry Go down

Pisanie by dj-man on Sro Cze 07, 2017 7:05 am

Svitolina-Halep
Typ: Powyżej 21
Kurs: 1,82
Lvbet

Jak dla mnie to jest chyba bet dnia,co prawda u kobiet overy to swego rodzaju loteria bo wystepują duze wahania formy danego dnia,mimo to zakladam uwazam za dość pewny.Obie są chyba w zyciowej formie,grały ze sobą niedawno bo 21 maja w Rzymie i skończyło się 3 setami.Rumunka napewno jest faworytką ale uważam że Svitolina się mocno postawi a argumenty na to ma i to spore.
dj-man

Powrót do góry Go down

Pisanie by dj-man on Sro Cze 07, 2017 4:27 pm

Svitolina-Halep 6:3 6:7 0:6 +++

Ale come back Rumunki w tym meczu,było juz 6:3 5:1 i nagle Halep zaczeła odrabiać i wygrała 2 set.
W trzecim to juz chyba Ukrainka miała głowie ze dawno temu mogła wygrać.
dj-man

Powrót do góry Go down

Pisanie by dj-man on Czw Cze 08, 2017 6:34 am

Halep-K.Pliskova
Typ: Powyżej 20,5
Kurs: 1.82
Lvbet

Uważam ze linia nie jest zbyt wysoko ustawiona, dlatego znowu próbuję over.Halep jest zdecydowaną faworytką ale czy aby napewno? Wczoraj znakomity come back w straciu ze Svitoliną ale to bardziej Ukrainka przegrała w głowie zamiast zamknąc mecz.Pliskova potrafi dobrze trzymać serwis i wątpię aby skończyło się tu jakimś pogromem a niewykluczone tez ze zobaczymy więcej niz 2 sety.
dj-man

Powrót do góry Go down

Pisanie by JanuszBiznesu on Czw Cze 08, 2017 10:14 am

Dzisiaj ciężkie do wytypowania półfinały chociaż ogółem mecze kobiet ciężko tykać.

Dziwi mnie zwłaszcza Halep i 1,2. Ja rozumiem, że po takim come backu można uwierzyć w siebie, ale bez przesady. Pliskova to nie jest jakaś Carla Suarez Navarro żeby oddać ten mecz przed rozpoczęciem.

Kobiety grają często falami, więcej zwrotów akcji niż u mężczyzn i takie tam. Uważam, że dziś Simona wygra, ale te 1,26-1,28 można co najwyżej do jakiegoś ako dodać, do ako z równie patologicznymi meczami, bo nie zdziwi mnie tu nawet Pliskova, która serwisem ugra tu coś ponad stan.

W drugim półfinale widzę szanse dla Ostapenko. Timea do tej pory wygrywała dzięki swojej głowie, młoda gra mocno i trafia. Dla mnie na pewno powalczy i tutaj bym Timei nie ruszał. Oczywiście wiele czynników na to wpływa, ale widzę tu 3 sety i wyrównane spotkanie. Kto je wygra? Ciężko stwierdzić - obie mają swoje zalety i wady. Ciekawe czy początek meczu będzie dla Timei tak jak był dla Caroliny (tam Ostapenko wydawała się stremowana, dopiero potem zaczęła grać swój tenis).

JanuszBiznesu

PBpoints : 177

Powrót do góry Go down

Pisanie by dj-man on Czw Cze 08, 2017 8:12 pm

Halep-K.Pliskova 6:4 3:6 6:3 +++

Over siadł i to spokojnie,Halep w finale i chyba zasłużenie.Zapowiada się ciekawy finał z Ostapenko.
dj-man

Powrót do góry Go down

Pisanie by dj-man on Nie Cze 18, 2017 9:04 am

Konta-Vekic
Typ: Vekic +5,5
Kurs: 1.66
Lvbet

Tak wiem Konta gra u siebie i jest zdecydowana faworytką w tym meczu i w pełni się z tym zgadzam jednak kursy na nią rzędu 1.19 to jak dla mnie o wiele za mało,dlatego zdecydowałem się pograć na dość spory handicap w stronę Vekic +5,5.Liczę tu na nawierzchnię na której Donna potrafi grac i na dobry pierwszy serwis w jej wykonaniu.
dj-man

Powrót do góry Go down

Pisanie by dj-man on Nie Cze 18, 2017 7:11 pm

Konta-Vekic 6:2 6:7 5:7 +++

Handi weszło ba nawet Chorwatka wygrała co jest sporą niespodzianką.Co mnie bardzo irytowało w jej grze,niemal przez cały mecz cierpiała na korcie i nie mam tu na myśli kontuzji czy urazu poprostu ciagle jej cos nie pasowało i była obrazona na cały świat,nie cierpię czegoś takiego.Koniec końców zdobyła drugi tytuł w karierze.
dj-man

Powrót do góry Go down

Pisanie by JanuszBiznesu on Wto Sie 29, 2017 3:02 pm

Radwańska - Martic @ Martic +4,5 2,1

Nie lubię grać przeciwko Polakom, ale tutaj aż się prosi. Radwańska nie jest w żadnej formie, na Szlemie nie wygra raczej też niczego ciekawego w tym sezonie. Martic to zawodniczka solidna, potrafi serwować - zagrała świetny Wimbledon. Myślę, że może pokusić się o pokrycie tego handicapu a może nawet wygra tu seta.

Dodać należy, że może przegrać w tym meczu a zakład będzie na plus. Nie zdziwię się jak przegra (odpadnięcie Radwańskiej w 1 rundzie to byłby olbrzymi cios dla polskiego tenisa), dlatego nie gram na jej zwycięstwo. Spodziewam się jednak wyrównanego dość wyniku a nawet 6-4 6-4 nas uraduje w końcowym rozrachunku. W Wielkim Szlemie raczej nie ma mowy o puszczaniu jak to miało miejsce w mniejszych turniejach przed. Martic ma papiery na grę i może pokusić się tu o wyrównaną rywalizację.

JanuszBiznesu

PBpoints : 177

Powrót do góry Go down

Strona 5 z 5 Previous  1, 2, 3, 4, 5

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry