polbuk-forum.com

TURNIEJE WTA

Strona 1 z 5 1, 2, 3, 4, 5  Next

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down

TURNIEJE WTA

Pisanie by Amadeo_07 on Nie Kwi 23, 2017 3:20 pm

TURNIEJE WTA

Amadeo_07

PBpoints : 126

Powrót do góry Go down

Re: TURNIEJE WTA

Pisanie by dj-man on Czw Kwi 27, 2017 6:56 am

WTA Stuttgart
Sharapova-Makarova
Typ: 2:0
Kurs: 1.62
Lvbet

Oglądałem wczoraj wielki powrót Marii i to był naprawdę znakomity mecz w jej wykonaniu,widać że przez ponad rok nie obijała się tylko ciężko trenowała.Tak naprawdę to chyba pierwsze 2 gemy była spięta a pożniej doświadczona Vinci nie miała raczej nic do powiedzenia.Gemy serwisowe Sharapovej wyglądały naprawdę bardzo dobrze,zanotowała chyba 10 czy 11 asów co jest bardzo dobrym wynikiem.Myślę że dzisiaj Makarova nie będzie miała większych szans i mecz skończy się podobnie jak wczoraj 2:0.
dj-man

PBpoints : 467

Powrót do góry Go down

Pisanie by Sportowiec00 on Czw Kwi 27, 2017 4:22 pm

A co myślisz na temat dzisiejszego spotkania Kuznetsovej z Siegemund?

Moim zdaniem Niema w turnieju w Sttugarcie może na prawdę powalczyć o zwycięstwo, zresztą wygrana z Kuznetsovą 2:0 też nie była przypadkiem, jednym słowem, świetny mecz reprezentantki Niemiec.

Sportowiec00

PBpoints : 130

Powrót do góry Go down

Pisanie by dj-man on Czw Kwi 27, 2017 4:40 pm

No tak oglądałem i zgadzam się świetnie taktycznie rozegrała ten mecz.Warto dodać że rok temu doszła tutaj do finału co wtedy było sporą niespodzianką,przegrała dopiero z Kerber w finale.Napewno widać sporą determinację w jej grze i rzeczywiście może dojść daleko.
dj-man

Powrót do góry Go down

Pisanie by dj-man on Czw Kwi 27, 2017 6:06 pm

@dj-man napisał:WTA Stuttgart
Sharapova-Makarova
Typ: 2:0
Kurs: 1.62
Lvbet

Oglądałem wczoraj wielki powrót Marii i to był naprawdę znakomity mecz w jej wykonaniu,widać że przez ponad rok nie obijała się tylko ciężko trenowała.Tak naprawdę to chyba pierwsze 2 gemy była spięta a pożniej doświadczona Vinci nie miała raczej nic do powiedzenia.Gemy serwisowe Sharapovej wyglądały naprawdę bardzo dobrze,zanotowała chyba 10 czy 11 asów co jest bardzo dobrym wynikiem.Myślę że dzisiaj Makarova nie będzie miała większych szans i mecz skończy się podobnie jak wczoraj 2:0.

+++++++++
Rozliczam tak bo typ dalem wczesnie rano.
dj-man

Powrót do góry Go down

Pisanie by dj-man on Czw Kwi 27, 2017 8:15 pm

Vandenweghe-K.PLiskova
Typ: Powyżej 9,5 1set
Kurs: 1.92
Lvbet

Kurs moim zdaniem jak najbardziej wart ryzyka.Coco wczoraj pokazala się z dobrej strony na serwisie i moim zdaniem co najmniej 4 gemy ugra w 1 secie,o Karolinę i jej serwis raczej się nie martwię powinna spokojnie wygyrwać swoje gemy serwisowe zapewne zdobywając kilka asów.
dj-man

Powrót do góry Go down

Pisanie by dj-man on Czw Kwi 27, 2017 9:39 pm

Kurs: 1.92
6:7

Tak jak myślałem weszło spokojnie,można było nawet dać większą ilość gemów.
2 seta jednak już nie ryzykuję na ilość gemów bo często się zdarza że jak w pierwszym byłó spora ilość to w drugim będzie odwrotnie,a underów gemowych nie gram wcale.
dj-man

Powrót do góry Go down

Pisanie by dj-man on Pią Kwi 28, 2017 6:19 am

Ciekawe starcie dziś na kortach w Stuttgarcie.Po odpadnieciu Kerber,Laura Siegemund(obecnie 49 w rankingu) staje się faworytką gospodarzy i zagra dziś ze zdecydowanie wyzej w rankingu Karoliną PLiskovą (3).Uważam że Niemka nie jest bez szans,wczoraj bardzo dobry mecz gdzie pokonała Kuznetsovą w 2 setach.Tak jak mówiłem wcześniej rok temu była tu w finale i napewno determinacji jej nie zabraknie a i publika będzie po jej stronie.Kursy w okolicach 2,50 napewno zachęcają.
dj-man

Powrót do góry Go down

Pisanie by Sportowiec00 on Pią Kwi 28, 2017 1:15 pm

Kontaveit - Sharapova
Typ: Kontaveit (+1.5 seta)
Kurs: 1.85
Bukmacher: STS

Spotkanie pomiędzy Kontaveit a Sharapovą jest dla mnie sporą okazją do zarobienia gotówki, przynajmniej tak mi się wydaję. Sharapova jak wszyscy wiemy wraca po długiej przerwie ze względu na branie dopingu i sądzę, że nawet przygoda Rosjanki w turnieju w Sttugarcie może się zakończyć na tym spotkaniu. Maria trafia tutaj na młodą zawodniczkę, głodną gry i w super formie. Ale wolę się tutaj zabezpieczyć i typuję na to, że Kontaveit wygra przynajmniej jednego seta, kurs w postaci 1.85 jaki oferuję STS jest kursem bardzo dobrym.

Sportowiec00

Powrót do góry Go down

Pisanie by Sportowiec00 on Pią Kwi 28, 2017 1:21 pm

Servastova - Halep
Typ: Dokładny wynik: 0:2
Kurs: 1.65

Ciężko sobie wyobrazić w tym spotkaniu to, aby Halep przegrała chociażby jednego seta, przynajmniej takie jest moje zdanie co do tego spotkania. Widać, że Halep się rozkręca ze spotkania na spotkanie i jest na prawdę w coraz lepszej formie. Umiejętność gry i prowadzenie wymian Halep ma na bardzo wysokim poziomie. Dlatego myślę, że w tym spotkaniu Rumunka nie da żadnych szans dla Servastovej i gładko wygra to spotkanie 2:0, kurs jaki oferuję STS jest kursem całkiem niezłym do zakładu akumulowanego

Ostatnio zmieniony przez Sportowiec00 dnia Pią Kwi 28, 2017 1:29 pm, w całości zmieniany 1 raz

Sportowiec00

Powrót do góry Go down

Pisanie by Sportowiec00 on Pią Kwi 28, 2017 1:23 pm

Mladenovic - Suarez Navarro
Typ: Mladenovic
Kurs: 1.75

Zapowiada się bardzo ciekawe i wyrównane spotkanie. Ale według mnie jednak Mladenovic wygląda lepiej na kortach ziemnych w Sttugarcie. Suarez Navarro uwielbia grać na cegle. W Stuggarcie nigdy nie doszła nawet do ćwierćfinału. Mladenovic gra swój sezon życia. Warto dodać, że te korty ziemne są bardzo szybkie i mówi się nawet, że bliżej im do tych amerykańskich, niż europejskich - A jak wiemy, czym korty szybsze tym większa szansa dla Mladenovic. Ostatecznym moim typem w tym spotkaniu jest zwycięstwo Mladenovic.

Ostatnio zmieniony przez Sportowiec00 dnia Pią Kwi 28, 2017 1:29 pm, w całości zmieniany 2 razy

Sportowiec00

Powrót do góry Go down

Pisanie by dj-man on Pią Kwi 28, 2017 1:26 pm

Pozwolę sobie jeszcze raz się z tobą nie zgodzić Razz ale w końcu od tego jest forum żeby dyskutować.
Widziałem wczoraj Sevastovą w starciu z wyżej notowaną Johanną Kontą i wyglądała naprawdę dobrze,w wymianach dawała radę,dobrze returnowała i miała tez sporą ilosć winnerów.Na serwisie tez sobie niezle radzi,spora ilość gemów wygrała dość spokojnie do tego miała kilka asów.

ps. Halep to Rumunka Smile
dj-man

Powrót do góry Go down

Pisanie by Sportowiec00 on Pią Kwi 28, 2017 1:32 pm

Wiem, wiem, że Rumunka Smile Po prostu za szybko pisałem i napisałem, że Belgijka Smile A co do twojego komentarza, masz rację Servastova dobrze wyglądała w spotkaniu z Kontą. Ale w tym momencie Simona Halep wygląda też na prawdę świetnie i moim zdaniem wraca do swojej życiowej formy, moim zdaniem ten turniej będzie jej Smile

Tak, tak masz rację Smile To jest forum i możemy się wymieniać swoimi sugestiami i nikt nam tego nie zabroni. A co myślisz o moim typie z Mladenovic?

Sportowiec00

Powrót do góry Go down

Pisanie by dj-man on Pią Kwi 28, 2017 1:38 pm

Jestem zdania że jezeli pierwszy serwis Mladenovic będzie że tak powiem "siedział" to Carla nie będzie miała większych szans.Wczoraj napewno Francuzka się podbudowała psychicznie eliminując faworytkę gospodarzy Angelikę Kerber która przeciez rok temu tu w Stuttgarcie wygrała.H2H co prawda na korzyść Hiszpanki 2:0 i teraz Kiki ma znakomitą szansę to przełamać.
dj-man

Powrót do góry Go down

Pisanie by Sportowiec00 on Pią Kwi 28, 2017 1:43 pm

Lecimy z kolejną analizą Smile

Buyukakcay - Mertens
Typ: +1.5 seta Buyukakcay
Kurs: 1.70

Buyukakcay - Mertens zapowiada się kolejne bardzo ciekawe spotkanie. Jak wszyscy wiemy Buyukakcay jest Turczynką i gra u siebie, bardzo dobrze wygląda na kortach w Turcji. Wczoraj ograła 2:0 Babos co było bardzo dużą niespodzianką. Skoro ograło Babos 2:0 nic nie stoi na przeszkodzie by wygrała chociaż jednego seta z Mertens, która wcale nie gra tak rewelacyjnie w tym turnieju. Turczynka jest w miarę wypoczęta, trzy tygodnie przed tym turniejem wgl nie grała. Moim typem na to spotkanie jest przynajmniej jeden ugrany set przez reprezentantkę Turcji - Buyukakcay

Sportowiec00

Powrót do góry Go down

Pisanie by dj-man on Pią Kwi 28, 2017 2:06 pm

Powyższy typ na reprezentantkę Turcji bardzo mi się podoba,zdecydowanie jestem za i nawet zaryzykowałbym na jej wygraną,widać że gra u siebie jej śłuży a z kolei Elize Mertens nie jest jakąś zawodiczka ze ścisłego topu.Myślę że dziś też o niespodziankę może pokusić się młoda Ukrainka Yastremska,Cepelova to chyba nigdy mnie do siebie nie przekona,owszem zanotowała kilka dobrych występów w karierze ale tutaj w Stambule jak narazie nie pokanała żadnych zbyt wymagających rywalek.
dj-man

Powrót do góry Go down

Pisanie by dj-man on Sob Kwi 29, 2017 10:49 am

Kristina Mladenovic-Maria Sharapova
Typ: 2
Kurs: 1.50
Lvbet 

Kristina Mladenovic-Maria Sharapova
Typ: DW 0:2
Kurs: 2.20
Lvbet

W ostatnich meczach Maria daje zarobić a więc próbujemy dalej grac w jej strone,póki kursy na nią nie są jeszcze w granicach 1,20-1,30 (tak jak to było przed zawieszeniem).Serwis Rosjanki funkcjonuje znakomicie,wysoki % wygranych piłek po 1 serwisie oraz zawsze przynajmniej kilka asów.Przy returnie oczywiscie Rosjanka tez zdobywa sporo punktów,gra agresywnie i bardzo często trafia.
dj-man

Powrót do góry Go down

Pisanie by dj-man on Nie Kwi 30, 2017 10:40 am

Kiki Mladenovic-Laura Siegemund
Typ: 1
Kurs: 1.70
Forbet

Wczoraj gralem przeciwko niej ale oglądałem mecz i Kiki gra chyba "życiówkę".Szczególnie imponuje mi jej spokój w grze,potrafi wychodzic z trudnych sytuacji 0:40 przy własnym podaniu czy 15:40.Jezeli dziś zagra podobnie jak z Sharapovą to jestem pewien ze dorzuci 2 tytuł w karierze.Laura podobnie jak rok temu ponownie dotarła do finału tutaj i myslę ze moze być z jej strony podobny scenariusz,wtedy się trochę spaliła i nie miała szans w finale.
dj-man

Powrót do góry Go down

Pisanie by dj-man on Nie Kwi 30, 2017 6:15 pm

Jednak Laura Siegemund wygrywa w Stuttgarcie,to jej zyciowy sukces jak narazie.Fajny mecz do oglądania 2 sety bez historii i w 3 secie tiebreak.Swoją drogą w tiebreaku Mladenovic miała 4:1 i nie dała rady..
Ciekawa sytuacja miała miejsce pod koniec 3 seta,Siegemund miała 5:4 i swoje podanie w którym było 30-15 dla Kiki i dostała karny punkt za opóznianie serwisu i to w takim momencie a przeciez duzo wczesniej powinna go dostać,gdyby przegrała to pewnie byłoby ogromne oburzenie.
dj-man

Powrót do góry Go down

Pisanie by seboafc on Pon Maj 01, 2017 8:33 am

Wang-Sakkari
Typ: 2 (-2.5)
Kurs: 1.90
Wang na clayu rozegrała 11 spotkań w dotychczasowej karierze z czego wygrała zaledwie cztery... Jej przeciwniczka za to uwielbia nawierzchnie ziemną, to jej ulubiona nawierzchnia. Obie Panie spotkaly sie w pierwszej rundzie US Open w 2015 roku , wygrała Wang, ale od tego czasu Sakkari bardzo się rozwinęła. Stawiam na młodą Greczynkę która powinna wygrać bez problemu i pokryć handicap (-2.5)
seboafc

PBpoints : 330

Powrót do góry Go down

Pisanie by dj-man on Pon Maj 01, 2017 9:50 am

Viklyantseva-Duque Marino
Typ: 1
Kurs: 1.65
Forbet

WTA Praga,jak dla mnie to jest pewniaczek na dziś z niezłym kursem mimo że to WTA i dzieją się czasami rzeczy niemozliwe Razz Młoda Rosjanka ma naprawdę papiery na grę,wczoraj grała ze Smitkovą i szczerze mówiąć myślałem o handi w stronę Czeszki ale dobrze że odpuściłem bo Rosjanka nie dała jej żadnych szans,wczęsniej pokanała równiez 2:0 naszą Kaśkę Piter.Co do Duque Marino to według mnie jest zupełnie bez formy,odpada zazwyczaj w 1 rundach.
dj-man

Powrót do góry Go down

Pisanie by Lesza on Pon Maj 01, 2017 3:30 pm

Wang-Sakkari
Typ: 0:2
Kurs: 2.15
Forbet

Wang - Sakkari bukmacherzy proponują nam bardzo wyrównane kursy w stronę dwóch zawodniczek. Ale moim zdaniem Sakkari jest pewniakiem w tym spotkaniu. Wang preferuję korty twarde i na ziemnych już nie jest taka mocna jak na nawierzchni twardej, natomiast Sakkari mimo też nie za dobrej gry na tych kortach moim zdaniem lepiej się prezentuję od Chinki. Zawodniczki jeszcze nigdy ze sobą nie grały do tej pory. Myślę, że Sakkari bez problemu wygra 2:0 w tym spotkaniu.

Lesza

PBpoints : 176

Powrót do góry Go down

Pisanie by dj-man on Sro Maj 03, 2017 9:40 am

Haddad Maia-Stosur
Typ: Haddad Maia +4,5
Kurs: 1.75
STS

wta Praga.Tutaj moze nieco bardziej ryrykowny typ ode mnie,bardziej na czuja.Jak patrzę i oglądam Stosur to widzę sportową emeryturę,raczej wątpię abym jeszcze kiedyś zagrał w jej stronę.20 letnia Brazylijka potrafi zaskoczyć,pokonała tutaj juz Alexandrovą,Sramovą,Vekic i Mchale.
dj-man

Powrót do góry Go down

Pisanie by dj-man on Sro Maj 03, 2017 6:21 pm

Haddad Maia jak w masło,wygrała w 2 setach z tą emerytka.

Konjuh-Vondrousova
Typ: 1 set ponad 9,5
Kurs: 1.98
STS

Na szybko bo zaraz powinny zacząć,młoda Czeszka osiąga coraz lepsze wyniki nie widać u niej zadnej presji jak gra z wyzej notowanymi rywalkami.Konjuh ostatnio bez formy ale mam przeczucie ze 1 set będzie zacięty stąd taki typ.
dj-man

Powrót do góry Go down

Pisanie by dj-man on Czw Maj 04, 2017 9:15 am

Gavrilova-Errani
Typ: Powyżej 20,5
Kurs: 1.80
STS

Wydaje mi się że będzie to zacięte spotkanie,Sara po "zniknięciu" z top 100 zaczyna grać naprawdę niezle.Turniej na mączce gdzie tylko na tej nawierzchni Sara moze osiągać dobre relutaty (moim zdaniem na twardą lub trawiastą się nie nadaje).Myślę że jest spora szansa ze zobaczymy 3 sety a wtedy typ lajtowo wejdzie.
dj-man

Powrót do góry Go down

Strona 1 z 5 1, 2, 3, 4, 5  Next

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry