polbuk-forum.com

WŁOCHY - LEGA A

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down

WŁOCHY - LEGA A

Pisanie by Amadeo_07 on Nie Kwi 23, 2017 3:15 pm

Włochy

Amadeo_07

PBpoints : 126

Powrót do góry Go down

Re: WŁOCHY - LEGA A

Pisanie by seboafc on Sob Kwi 29, 2017 4:09 pm

Pesaro-Milano
Typ: Milano (-5.5)
Kurs: 1.8
Rozumiem że gospodarze walczą o utrzymanie ale Milano nie jest zespołem który odpuszcza. Milano w przeciwieństwie do gospodarzy mają w skladzie wiele gwiazd, którym poprostu nie wypada przegrać z takim zespolem jak Pesaro. Handicap bardzo zachęcający. Milano ostatnio niby w słabszej formie ale w ostatnim meczu pokonali już mocną Regianne aż 20punktami i myślę że dziś zespół Milano wbije gwóźdź do trumny Pesaro dla których porażka może oznaczać spadek do niższej ligi
seboafc

PBpoints : 330

Powrót do góry Go down

Pisanie by seboafc on Sob Kwi 29, 2017 4:23 pm

Sassari-Venezia
Typ:over154.5
Kurs: 1.90
Mecz na szczycie. Gospodarze rzucają u siebie 82 ptk a tracą 72 ptk. Goście natomiast rzucają na wyjazdach średnio 81 punktów tracąc także 81 punktów. Obie ekipy potrafią i lubią zagrać ofensywnie, do tego spodziewam się zaciętego meczu, jak przystało na mecz na szczycie. Spodziewam się że linia 154.5 zostanie pokryta. Jutro zapewne po takim kursie linia będzie wyższa
seboafc

PBpoints : 330

Powrót do góry Go down

Pisanie by Lesza on Wto Maj 02, 2017 4:31 am

Sassari - Venezia
Typ: +5 Venezia
Kurs: 1.70
FORBET

Sassari - Venezia według mnie spotkanie będzie bardzo wyrównane. Faworytem według bukmacherów są gospodarze, ale na pewno zespołu gości w tym spotkaniu bym nie skreślał. Sassari obecnie zajmuję 4 miejsce z dorobkiem 34 punktów, natomiast ich przeciwnicy zespół - Venezia, plasuję się na 4 pozycji i jest w bardzo dobrej formie, zespół Venezii wygrał ostatnie 5 spotkań w lidze. Byłbym skłonny postawić tutaj nawet na zwycięstwo gości, ale wolę się zabezpieczyć handicapem +5 w ich stronę.

Lesza

PBpoints : 176

Powrót do góry Go down

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry