USA - NBA...

Strona 3 z 5 Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down

Re: USA - NBA...

Pisanie by Adam05 on Pon Maj 08, 2017 1:03 am

Ciekawy bet ale niestety zawalili pierwszą kwartę.

Adam05

Powrót do góry Go down

Pisanie by Adam05 on Pon Maj 08, 2017 2:40 pm

Podsumowując noc to byliśmy świadkami nierównych meczy wszystkich drużyn. Wizards i Rockets wyrównały rezultaty na 2:2 w swoich parach także teraz powinno już zacząć się granie na maxa.

Adam05

Powrót do góry Go down

Pisanie by seboafc on Pon Maj 08, 2017 8:56 pm

Utah Jazz - Golden State Warriors
Typ over 206.5
Kurs 1.85
Forbet
Chyba ostatni mecz w serii, goście sa zdecydowanie lepszą ekipą. Statystyki obu zespołów znajdują się na poprzedniej stronie , wydaje mi się że jutro nad ranem padnie over w tym meczu. Utah musi postawić wszystko na jedno kartę i zagrać bardziej ofensywnie bo jak widać defensywą nic nie zdziałają. Goście powinni swoje rzucić, wydaje mi sie że over powinien paść
seboafc

Powrót do góry Go down

Pisanie by Kane on Pon Maj 08, 2017 10:01 pm

Boston Celtics - Washington Wizards 
typ 2
Kurs:2.7
Totolotek

Sporo drużynę Bostonu kosztowała walka z Cleveland o 1 miejsce na Wschodzie w sezonie zasadniczym. Przegrali 2 pierwsze mecze z Chicago, później odwrócili serię ale teraz grają z dużo lepszym zespołem. W stolicy w żadnym meczu nie mieli większych szans a jeszcze w Bostonie wygrali z dużymi trudnościami.
Washington jest lepszym, bardziej wyrównanym zespołem - mimo niższego miejsca po sezonie zasadniczym - co powinni udowodnić w tym meczu i wyjść na prowadzenie

Kane

Powrót do góry Go down

Pisanie by Adam05 on Pon Maj 08, 2017 10:08 pm

Utah Jazz - Golden State Warriors
TYP GSW (-5.5)pkt @ 1.58
Wyścig do 20pkt TYP GSW @ 1.5

Dwie propozycje na nocne starcie. Myślę że GSW już sobie tak nie odpuści jak ostatnio kiedy musieli robić przewagę w 4Q i dzisiaj bez nerwów zameldują się w kolejnej rundzie.

Adam05

Powrót do góry Go down

Pisanie by Adam05 on Sro Maj 10, 2017 2:51 am

@Adam05 napisał:Utah Jazz - Golden State Warriors
TYP GSW (-5.5)pkt @ 1.58

Dwie propozycje na nocne starcie. Myślę że GSW już sobie tak nie odpuści jak ostatnio kiedy musieli robić przewagę w 4Q i dzisiaj bez nerwów zameldują się w kolejnej rundzie.

Tutaj oba typy na +++. Gładkie zwycięstwo GSW.

Jeśli chodzi o trwający mecz San Antonio z Houston to można próbować grać live jakieś overki. Dzisiaj nie najlepiej bronią gospodarze.

Adam05

Powrót do góry Go down

Pisanie by Mbappe on Sro Maj 10, 2017 9:58 am

@Adam05 napisał:
@Adam05 napisał:Utah Jazz - Golden State Warriors
TYP GSW (-5.5)pkt @ 1.58

Tutaj oba typy na +++. Gładkie zwycięstwo GSW.

Jeśli chodzi o trwający mecz San Antonio z Houston to można próbować grać live jakieś overki. Dzisiaj nie najlepiej bronią gospodarze.

Myślałem, że Spurs to wezmą na miękko. Co to tam się wydarzyło, że dali się tak dojechać przez Rockets? ;d
Mbappe

Powrót do góry Go down

Pisanie by Mbappe on Czw Maj 18, 2017 1:00 am

Coś cisza tutaj, a ciekawe mecze teraz się szykują ;d

Boston Celtics - Cleveland Cavaliers
Handicap +3.5/-3.5
TYP: Cleveland Cavaliers
1.75
Forbet

Gram po przyjemnym kursie. Cavs idą przez playoffy jak burza dwie  wygrane z Toronto i Atlantą bez straty choćby jednego meczu. Z drugiej strony mamy Celtów, którzy pokonali z ogromnymi kłopotami Wizzards 4:3 i to też było w pewnych momentach bardzo szczęśliwe, a wcześnie Chicago Bulls 4:2. W h2h pomiędzy tymi drużynami na ostatnie pięć meczów na parkiecie Bostonu Cavaliers wywoziło zwycięstwo 4 razy.
Mbappe

Powrót do góry Go down

Pisanie by Mbappe on Czw Maj 18, 2017 1:19 am

Do tego jeszcze gram

L. James poniżej/powyżej 30,5 punktów
TYP: Powyżej 30,5
1.75
Forbet

Kurs przyjemny, a na LBJ patrzy się świetnie i tą trzydziestke powinen zrobić. Mam wrażenie, że osiągnął swoją szczytową formę i powinien pociągniąć Cavs dzisiaj.
Mbappe

Powrót do góry Go down

Pisanie by Mbappe on Czw Maj 18, 2017 11:46 am

Handicap +3.5/-3.5
TYP: Cleveland Cavaliers
1.75
Forbet

L. James poniżej/powyżej 30,5 punktów
TYP: Powyżej 30,5
1.75
Forbet

Łatwo ;d
Mbappe

Powrót do góry Go down

Pisanie by dj-man on Wto Maj 23, 2017 11:52 pm

Cleveland-Boston
Typ: Cleveland powyżej 114,5
Kurs: 1.77
Lvbet

Stan 2:1 dla Cavaliers,nieoczekiwanie dwa dni temu wygrał Boston 108-111 i w końcu trafił się słabszy dzień Lebronowi.Myslę że dziś Lebron i spółka zamkną usta mediom i mecz będzie wyglądał podobnie do dwóch wczesniejszych gdzie Cleveland zdobywali 117 i 130 punktów.
dj-man

Powrót do góry Go down

Pisanie by dj-man on Sro Maj 24, 2017 5:49 am

Cleveland-Boston 112-99

Zabrakło 3 oczek,mimo że w ostatniej kwarcie trochę odpuścili.Lebron 34 pkt i chyba zamknął usta pismakom.
dj-man

Powrót do góry Go down

Pisanie by Special on Nie Gru 03, 2017 12:24 am

Cleveland Cavaliers - Memphis Grizzlies
Typ: (AH) -9.5 Cleveland Cavaliers
Kurs: 1.48 -
Fortuna

Analiza: Dziś o godzinie 01:30 rozpocznie się spotkanie pomiędzy Cleveland Cavaliers a Mephis Grizzlies, faworytem tego spotkania według bukmacherów jest na pewno zespół gospodarzy. Cleveland zajmują obecnie 2 miejsce w Konferencji Wschodniej, Mephis Grizlies plasują się obecnie na 12 miejscu w Konferencji Zachodniej, są daleko od dobrej formy nie wygrali spotkania od 10 spotkań co jest fatalnym wynikiem! Cleveland jest w bardzo dobrej formie, wygrali 10 kolejnych spotkań z rzędu. Nie powinni dać żadnych szans w tym spotkaniu dla Mephis Grizllies.

Special

Powrót do góry Go down

Pisanie by Special on Nie Gru 03, 2017 12:37 am

Philadephia 76ers - Detroit Pistons
Typ: (AH) +8.5 Detroit Pistons
Kurs: 1.40 +
Fortuna

Analiza: Kolejne spotkanie z nocnego repertuaru NBA. Philadelphia 76ers zmierzy się z Detroit Pistons, faworytem w tym spotkaniu są gospodarze. Philadephia zajmuje obecnie 5 miejsce w Konferencji Wschodniej, Detroit zajmuje 5 miejsce, a więc można uznać, że spotkanie będzie na pewno bardzo wyrównane. Philadephia ostatnio słabiej wyglądała w spotkaniu z Bostonem i dlatego uważam, że handicap +8.5 w stronę Detroit to dobry typ na to spotkanie.

Special

Powrót do góry Go down

Pisanie by Special on Nie Gru 03, 2017 12:41 am

Milwaukee Bucks - Sacramento Kings
Typ: (AH) Milwaukee Bucks -8.5
Kurs: 1.43 -
Fortuna

Analiza: Milwaukee Bucks - Sacramento Kings to kolejne spotkanie, które dla was przygotowałem. Milwaukee Bucks na pewno jest w tym spotkaniu faworytem, kurs na nich wynosi 1.07, dlatego postanowiłem pójść tutaj w stronę handicapu w gospodarzy. Gospodarze zajmują obecnie 6 miejsce w Konferencji Wschodniej i są w dobrej formie. Sacramento niema najlepszej dyspozycji i zajmuje 14 miejsce w Konferencji Zachodniej. Myślę, że typ -8.5 w stronę gospodarzy jest tutaj bardzo dobrym typem.

Special

Powrót do góry Go down

Pisanie by Margi on Nie Gru 03, 2017 1:21 am

Cleveland Cavaliers - Memphis Grizzlies
Typ: (AH) -9.5 Cleveland Cavaliers
Kurs: 1.48 -
FORTUNA

Cleveland Cavaliers - Memphis Grizzlies to spotkanie się zacznie dziś o godzinie 01:30. Myślę podobnie jak kolega @Special, Według mnie Cleveland Cavaliers nie da szans w tym spotkaniu dla Memphis Grizzlies i pewnie to spotkanie wygra. Forma obu zespołów jest odwrotnością, Cleveland w bardzo dobrej formie 10 spotkań wygranych, goście tego spotkanie odwrotność - 10 spotkań przegranych. Mimo tego, że na 5 ostatnich bezpośrednich spotkań mamy bilans 3:2 dla Memphis Grizzlies, myślę, że w dzisiejszym spotkaniu nie mają żadnych szans.

Margi

Powrót do góry Go down

Pisanie by Special on Pon Gru 04, 2017 12:09 am

Miami Heat - Golden State Warriors
Typ: Miami Heat (AH) -8.5
Kurs: 1.62
FORTUNA

Analiza: Miami Heat - Golden State Warriors to spotkanie, które wam przygotowałem na dziś, faworytami w tym spotkaniu według bukmacherów oczywiście zespół Golden State Warriors. Miami Heat plasuję się obecnie na 9 miejscu w Konferencji Wschodniej, Goldeny w fenomenalnej formie na 2 miejscu w Konferencji Zachodniej myślę, że nie dadzą szans w tym spotkaniu dla Miami Heat i wygrają przynajmniej 9 pktami Wink

Special

Powrót do góry Go down

Pisanie by Special on Pon Gru 04, 2017 12:13 am

Oklahoma City Thunder - San Antonio Spurs
Typ: HT/FT: 1/1
Kurs: 1.65
FORTUNA

Analiza: Lecimy z kolejnym spotkaniem na dzisiejszą noc z NBA. Oklahoma City Thunder zmierzy się z San Antonio Spurs, zdecydowanym faworytem w tym spotkaniu jest zespół gospodarzy, warto też dodać, że kursy na gospodarzy tego spotkania poszybowały strasznie w dół, a to wszystko przez kontuzję dwóch kluczowych zawodników - Leonard i White. Myślę, że bez tych koszykarzy nie mają szans w tym spotkaniu. Dlatego moim typem na to spotkanie jest 1/1 (1 połowa/wynik końcowy).

Special

Powrót do góry Go down

Pisanie by Margi on Pon Gru 04, 2017 12:30 am

Miami Heat - Golden State Warriors
-8.5 Golden State Warriors
Kurs: 1.62
FORTUNA
______________________________________________________________________________________________________________________

Myślę, że ten typ jest bardzo prawdopodobny w tym spotkaniu. Niema co się ukrywać, ale Miami Heat a Golden State Warriors to są zupełnie dwie inne pułki w NBA. Zdecydowanymi faworytami w tym spotkaniu jest ekipa gości, która zagra w najsilniejszym składzie. W zespole gospodarzy w kadrze meczowej nie znaleźli się: McGruider, White, Whiteside. Typ z handicapem -8.5 jest jak najbardziej prawdopodobnym typem na to spotkanie.

Margi

Powrót do góry Go down

Pisanie by Margi on Pon Gru 04, 2017 12:36 am

Minnesota Timberwolves - Los Angeles Clippers
+14.5 Los Angeles Clippers
Kurs: 1.59
FORTUNA
____________________________________________________________________________________________________________
Minnesota Timberwolvers - Los Angeles Clippers, zdecydowanym faworytem w tym spotkaniu jest zespół gospodarzy. W zespole gospodarzy nie zagra dziś - Patton, co jest sporym osłabieniem gospodarzy. Oba zespoły ostatnio grają strasznie w kartę. Handicap +14.5 w stronę gości to dobry wybór na to spotkanie.

Margi

Powrót do góry Go down

Pisanie by Margi on Pon Gru 04, 2017 12:41 am

Oklahoma City Thunder - San Antonio Spurs
-6.5 Oklahoma City Thinder
Kurs: 1.57
Fortuna
__________________________________________________________________________________________________________________________
Pójdę troszkę śladami kolegi - @Special, uważam, iż San Antonio Spurs niema żadnych szans w tym spotkaniu chociażby z uwagi na kontuzje swoich kluczowych koszykarzy. Oklahoma ostatnio ładne spotkanie rozegrała z Minnesota Timberwolves, San Antonio cztery ostatnie spotkania bez porażki. Na ostatnich pięć spotkań bezpośrednich, trzy razy lepsze było San Antonio. Mimo wszystko uważam, że dzisiejsze spotkanie będzie spotkaniem dla gospodarzy. Typuję handicap -6.5

Margi

Powrót do góry Go down

Pisanie by Special on Pon Gru 04, 2017 2:52 am

Los Angeles Lakers - Houston Rockets
Typ: -9.5 Houston Rockets
Kurs: 1.57
Fortuna

Analiza: Kolejne spotkanie z nocnego repertuaru NBA. Los Angeles Lakers zmierzy się z Houston Rockets. Faworytami tego spotkania według bukmacherów jest oczywiście zespół gości, który jest obecnie w kapitalnej formie, na ostatnich 13 spotkań, aż 12 wygrali! co jest kapitalnym wynikiem jak na taką silną ligą jaką jest NBA, dodatkowo bardzo słaba forma Lakersów, cztery ostatnie spotkania przegrane z rzędu. Myślę, że Houston nie da im szans w tym spotkaniu i wygra minimum 10 punktami.

Special

Powrót do góry Go down

Pisanie by Margi on Pon Gru 04, 2017 3:04 am

Los Angeles Lakers - Houston Rockets
Typ: -10.5 Houston Rockets
Kurs: 1.63
Fortuna

__________________________________________________________________________________________________________________________
Myślę, że w tym spotkaniu Houston Rockets rozjedzie Los Angeles Lakers, "Rocketsi" są obecnie w życiowej formie i grają bardzo dobrą koszykówkę, czego nie można powiedzieć o Los Angeles Lakers. Mimo tego, że w kadrze meczowej Houston Rockets nie będzie dziś: Qi i Williams'a, zwycięstwo 11 punktami powinni wywalczyć na luzie w tym spotkaniu, biorąc również fatalną w ostatnim czasie formę dzisiejszych gospodarzy - Los Angeles Lakers. Stawiam na to, że Houston Rockets podtrzymają swoją bardzo dobrą formę i wygrają minimum 11 punktami.

Margi

Powrót do góry Go down

Pisanie by Special on Wto Gru 05, 2017 12:04 am

Indiana Pacers - New York Knickw
Typ: AH -6.5 Indiana Pacers
Kurs: 1.51
Totolotek

Dziś o godzinie 01:00 rozpocznie się spotkanie w najlepszej lidze świata koszykówki - NBA. Indiana Pacers zmierzy się z New York Knicks. Faworytami tego spotkaniu według wszystkich bukmacherów jest zespół gospodarzy, ogólnie to oba zespoły są obecnie w nie najlepszej formie, ale na pewno lepszą kadrę potencjalnie ma zespół gospodarzy. Indiana zajmuje obecnie 8 miejsce, a New York Knicks 9 w Konferencji Wschodniej. Mimo wszystko uważam, że faworytem w tym spotkaniu jest zespół gospodarzy i stawiam, że wygrają minimum 7 punktami.

Special

Powrót do góry Go down

Pisanie by ZawodowyGracz on Wto Gru 05, 2017 12:18 am

Charlote Hornets - Orlando Magic
Typ: AH +9.5 Orlando Magic
Kurs: 1.55
TOTOLOTEK

Charlote Hornets są faworytami tego spotkania, jednak nie skreślałbym zespołu Orlando Magic, po za tym Charlote Hornets ostatnio w słabszej formie, przegrane cztery spotkania z rzędu. Orlando ostatnio pokonali New York Knicks 105:105. Myślę, że handicap +9.5 w stronę Orlando Magic to dobry typ na to spotkanie.

ZawodowyGracz

Powrót do góry Go down

Strona 3 z 5 Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry