polbuk-forum.com

USA - NBA...

Strona 2 z 3 Previous  1, 2, 3  Next

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down

Re: USA - NBA...

Pisanie by Lesza on Nie Kwi 30, 2017 7:35 pm

Los Angeles Clippers - Utah Jazz
Typ: handicap -3.5
Kurs : 1.80
Forbet

Ostatnie decydujące spotkanie między obiema drużynami. W fazie play off mamy wynik 3:3 i w lepszej sytuacji są gospodarze dzisiejszego spotkania. Dodatkowo swoje ostatnie spotkanie wygrali nie będąc faworytami. W zespole gospodarzy nie zagra dziś: Griffin i Stone. Natomiast w ekipie Utah Jazz nie zagra dziś Burks. Obie drużyny spotkały się aż 9 razy w tym roku, pięciokrotnie lepszy był zespół Los Angeles Clippers, cztery razy w pojedynkach bezpośrednich zwyciężali Utahh Jazz. Według mnie gospodarze dzisiejszego spotkania postawią w tym pojedynku kropkę nad i i zwyciężą handicapem -3.5.

Lesza

PBpoints : 176

Powrót do góry Go down

Pisanie by JanuszBiznesu on Nie Kwi 30, 2017 8:29 pm

Ostatnio byłem za Utah, licząc na to, że sensacja się ziści, ale dzisiaj grają znowu z Clippersami na wyjeździe, którzy we własnej hali często mają ,,przychylne ściany Wink ''.

Wiem, że to znowu szukanie dziury w całym, ale na papierze ten mecz to typowe 50/50. Clippersi nadal bez Griffina (druga strata raczej mało ważna). W Utah brak Burksa, wróci na sto procent Gobert, który podkręcił staw skokowy w 2 połowie poprzedniego meczu.

Właściwie niewiele przemawia tutaj za zdecydowanym rozstrzygnięciem, w którąś stronę. Ostatnio całość meczu pociągnął Paul - Pierce  to także play offowe doświadczenie i handicap po stronie gospodarzy, ale goście nie stoją tu wcale na przegranej pozycji.

Sercem jestem za Utah, co nie zmienia faktu, że tam gdzie wchodzi serce - nie ma miejsca na zakłady. Dlatego też raczej odpuszczam, aczkolwiek atakowałbym jakąś linię na mecz (myślę, że drugi tak underowy mecz się nie zdarzy, chociaż Utah słynie z dobrej obrony jak na NBA).

JanuszBiznesu

PBpoints : 177

Powrót do góry Go down

Pisanie by seboafc on Pon Maj 01, 2017 4:01 am

Clevland - Toronto
Typ over 208.5
Kurs 1.90
Gospodarze bronią mistrzostwa Nba, na ich drodze staje drużyna Toronto. To pierwszy mecz serii. Clevland to bardzo ofensywna drużyna , która rzuca średnio 110ptk na mecz a traci 107 ptk. TORONTO natomiast w tym sezonie rzuca średnio 106 ptk tracąc przy tym 102. W tym sezonie obie ekipy grały ze sobą Pięć razy i trzy razy linia 208.5 ptk była zdecydowanie przekraczana, w tym meczu liczę że będzie podobnie
seboafc

PBpoints : 330

Powrót do góry Go down

Pisanie by seboafc on Pon Maj 01, 2017 7:28 am

San Antonio Spurs - Houston Rockets
Typ San Antonio (-5.5)
Kurs 1.80
Forbet
Ciekawie zapowiadają się mecze miedzy tymi drużynami. W poprzedniej rundzie zespół gospodarzy odprawił z kwitkiem Memphis wygrywając w serii 4-2, a zespół gości pokonał faworyzowaną Oklahomę 4-1. Gospodarze na własnym parkecie mają bilans 31-10, goście na wyjazdach 25-16. W bezpośrednich pojedynkach w tym sezonie obie ekipy spotykały się 5 razy i 4 razy wygrywał zespół San Antonio. Wydaję mi się że gospodarze mają lepszą paczkę zawodników i napewno są bardziej doświadczeni . Stawiam na San Antonio z handicapem (-5.5).
seboafc

Powrót do góry Go down

Pisanie by seboafc on Pon Maj 01, 2017 7:57 am

Boston Celtics - Washington Wizards
Typ 1(-5.5)
Kurs 1.85
Pierwsze spotkanie dużo nam pokazało. To Boston był zespołem lepszym i pomimo początkowego prowadzenia Washingtonu wygrał 123-111. Przewaga własnego parkietu okazała się decydująca. Na 5 spotkań rozegranych w tym sezonie Między tymi drużynami zawsze wygrywali gospodarze. Boston u siebie pokonał Washington 3 razy wygrywając zawsze przynajmniej 8punktami. Tym razem powinno być podobnie dlatego stawiam handicap (-5.5) w stronę gospodarzy
seboafc

Powrót do góry Go down

Pisanie by Lesza on Pon Maj 01, 2017 4:24 pm

Cleveland Cavaliers - Toronto Raptors
Typ: Cleveland Cavaliers (-7)
Kurs: 1.85
FORBET

Cleveland Cavaliers - Toronto Raptors. Myślę, że w tym spotkaniu zespół Cleveland Cavaliers nie da zbyt dużych szans dla Toronto Raptors i wygra to spotkanie. W zespole gospodarzy zabraknie dziś w kadrze meczowej Felder'a. Jest to spotkanie play off, w poprzednich rundach, zespół Cleveland Cavaliers wyeliminował Indiana Pacers, pewnie wygrywając 4:0 (system do czterech zwycięstw). Natomiast Toronto Raptors wyeliminował Milwaukke Bucks 4:2. Myślę, że Cleveland wygra to spotkanie minimum ośmioma punktami.

Lesza

Powrót do góry Go down

Pisanie by Lesza on Pon Maj 01, 2017 4:29 pm

San Antonio Spurs - Houston Rockets
Typ: Handicapem 0:6 (typ: 2)
Kurs: 1.75
FORBET

San Antonio Spurs - Houston Rockets faworytem według bukmacherów w tym spotkaniu jest zespół gospodarzy - San Antonio Spurs. Jednak moim zdaniem może to dojść do niespodzianki z perspektywy kursów ustalonych przez bukmacherów. Houston Rockets ma na prawdę świetny zespół i szansę na awans do następnej rundy play off oceniam 50/50. Houston Rockets w poprzedniej rundzie play off pewnie pokonali 4:1 zespół Oklahoma City Thunder. Natomiast gospodarze tego spotkania - San Antonio Spurs w poprzedniej rundzie pokonali Memphis Grizzlies 4:2. Uważam, że spotkanie będzie bardzo wyrównane i wynik będzie stykowy. Dlatego też hadnicap 0:6 w stronę gości jest jak najbardziej możliwy w tym spotkaniu.

Lesza

Powrót do góry Go down

Pisanie by Lesza on Wto Maj 02, 2017 4:19 am

03:05.20.17 - Godz: 02:00
Typ: (+5) Washington Wizards
Kurs: 1.80
FORBET

W pierwszym spotkaniu play off między tymi zespołami Boston Celtics wygrał z Washington Wizards 123:111. Warto dodać, że Washington Wizards kapitalnie zaczęło to spotkanie, prowadziło nawet 16 punktami, ale Boston Celtics potrafił to odrobić i wygrać spotkanie. Według mnie Washington Wizards w tym spotkaniu mogą powalczyć i hadnicap +6 w ich stronę jest jak najbardziej dobrym typem na to spotkanie. Faworytem według bukmacherów jest oczywiście Boston Celtics, ale wcale nie pozostawiałbym Washington Wizards bez szans.

Lesza

Powrót do góry Go down

Pisanie by Lesza on Wto Maj 02, 2017 4:24 am

03:05.20.17 - Godz: 04:30
Golden State Warriors - Utah Jazz
Typ: -14 Golden State Warriors
Kurs: 1.90
FORBET

Golden State Warrios - Utah Jazz to kolejne spotkanie play off. Zdecydowanym faworytem w tym starciu są gospodarze. Dodajmy, że Golden State Warriors jest największym faworytem do wygrania całych rozgrywek. W poprzednim spotkaniu Golden State Warriors wyeliminowało Portland Trail Blazers 4:0, a Utah Jazz dość niespodziewanie wyeliminowało Los Angeles Clippers. Według mnie Golden State Warriors w tym spotkaniu bez problemów pokonają minimum 15 punktami zespół Utah Jazz.

Lesza

Powrót do góry Go down

Pisanie by Mbappe on Sro Maj 03, 2017 12:07 am

03.05.2017 - Godz: 02:00
Typ: Wizards z dogrywką
Kurs: 2.65
TOTLOTEK

Oglądałem pierwszy mecz i było widać, że Wizards są lepszą drużyną. Mocno zaczeli w pierwszej kwarcie, natomiast potem wskutek kontuzji Morrisa wyglądało to już znacznie gorzej. Dzisiaj będzie już gotowy do gry. Wygrana Celtów 12 punktami jest trochę złudna i mam wrażenie, że lekko rzutuje na dzisiejsze kursy. Próbuję na czysto Wizardsów, może warto też pograć jakiś handicap w ich stronę. Liczę na dobry występ Gortata, typ zagrany teraz zostaje tylko oglądać mecz Smile
Mbappe

PBpoints : 85

Powrót do góry Go down

Pisanie by seboafc on Sro Maj 03, 2017 3:51 pm

Clevland - Toronto
Typ over 211.5
Kurs 1.70
W pierwszym meczu padło 221 ptk. Tak jak pisałem "Clevland to bardzo ofensywna drużyna , która rzuca średnio 110ptk na mecz a traci 107 ptk. TORONTO natomiast w tym sezonie rzuca średnio 106 ptk tracąc przy tym 102" spodziewam się że over zostanie pokryty ponownie, tym razem linia ustawiona o 3 ptk więcej ale mimo to over powinien siąść.
seboafc

Powrót do góry Go down

Pisanie by Mbappe on Czw Maj 04, 2017 1:30 am

Wizards - było blisko, w dogrywce polegli

Spurs - Houston
Over 218,5
2.10 Forbet

Dzisiaj idę w over punktowy. Pierwszy mecz z serii wygrało Houston narzucając San Antonio swój agresywny, ale zarazem ofensywny styl. Spurs pewnie zdecydują się na rotację w składzie, nie mogą sobie pozwolić na kolejną porażkę na własnym parkiecie. Moim zdaniem łatwiej będzie Spurs podkręcić własną ofensywę, niż skupiać się na defensywie i próbować zatrzymywać ofensywę Rockets. Stąd moim zdaniem spotkanie będzie rozgrywane w szybkim tempie, z dużą ilością rzutów. Łapię dość wysoką linie, dla mniej odważnych linie na over 212,5 są jak najbardziej do grania. Niestety jutro trzeba wstać, także nie będę miał możliwości obejrzeć na żywo tego ciekawie zapowiadającego się meczu Smile
Mbappe

Powrót do góry Go down

Pisanie by seboafc on Czw Maj 04, 2017 2:08 am

Golden State Warriors - Utah Jazz
Typ over 204.5ptk
Kurs 1.90
Forbet
W pierwszym meczu padło równo 200 punktów a więc dużo nie zabrakło do dzisiejszego overa który stawiam. Gospodarze świetnie spisują się w tym sezonie zdobywają sporo punktów. W całym sezonie mają 67 zwycięstw i tylko 15 porażek. Rzucają średnio 118 ptk tracąc 102 ptk, warto wspomnieć że bez problemu pokonali Portland 4-0 w poprzedniej rundzie play off. Goście natomiast sensacyjnie wyeliminowali Los Angeles Clippers wygrywając serię 4-3. Goście rzucają średnio 100ptk a tracą 96. Jak widać drużyna Utah jest dość defensywną drużyna ja jednak liczę tu na super atak Warriors. Do tej pory obie ekipy zmierzyły się w tym sezonie czterokrotnie i dwa razy linia 204.5 była zdecydowanie pokrywana a dwa razy nie. Wydaję mi się że w tym meczu overek padnie spokojnie, liczę na szczególnie gospodarzy że rzucą sporo ptk w granicach 110, goście też powinni te 100 rzucić.
seboafc

Powrót do góry Go down

Pisanie by seboafc on Czw Maj 04, 2017 6:09 am

Typ @Mbappe jak najbardziej na plus jeżeli chodzi o over 218.5 w meczu Spurs-Houston...zabrakło 2 ptk, z czego w ostatniej minucie pudłowane były osobiste a do tego przez 40 sekund nic sie nie działo... Na 28 sekund przed końcem rozgrywający Spurs trzymał do końca 24 sekund Piłkę, nie wykazując jakiejkolwiek ochoty do gry... No masakra sam wiem z doświadczenia że takie przegrane bolą najbardziej. Na dwie minuty przed końcem byłem pewny że over 218.5 spokojnie wejdzie jednak koszykarze chcieli inaczej...
seboafc

Powrót do góry Go down

Pisanie by Mbappe on Czw Maj 04, 2017 4:57 pm

@seboafc napisał:Typ @Mbappe jak najbardziej na plus jeżeli chodzi o over 218.5 w meczu Spurs-Houston...zabrakło 2 ptk, z czego w ostatniej minucie pudłowane były osobiste a do tego przez 40 sekund nic sie nie działo... Na 28 sekund przed końcem rozgrywający Spurs trzymał do końca 24 sekund Piłkę, nie wykazując jakiejkolwiek ochoty do gry... No masakra sam wiem z doświadczenia że takie przegrane bolą najbardziej. Na dwie minuty przed końcem byłem pewny że over 218.5 spokojnie wejdzie jednak koszykarze chcieli inaczej...

No właśnie tak to czasem bywa. I wyobraź sobie teraz, że taki mecz zamyka Ci kupon na 2 koła, nic tylko się załamać Very Happy

Co do typu, wspominałem, że jest to ryzykowana linia, ale chciałem spróbować wuyższy kurs. Ale wspominałem w analizie, że o wiele niższa linia 212,5, kurs tam był w okolicach 1,5 -1,6, jest do pobrania także, sama analiza jak najbardziej na plus - natomiast typ główny na minus niestety Smile
Mbappe

Powrót do góry Go down

Pisanie by Mbappe on Czw Maj 04, 2017 11:28 pm

Pech w przypadku NBA, mnie nie opuszcza. Najpierw Wizards przegrana po dogrywce, potem over który został wyżej opisany.

Dziś zagrałem
Wizards - Celtics
Typ : Wizards wygra w regulaminowym czasie gry
Kurs: 1.5
Forbet

Jak to się mówi - jak nie teraz to kiedy. Tutaj mógłbym przytoczyć ostatnią analizę dotyczącą meczu  z tej serii. W drugim meczu byli blisko, Morris wrócił po kontuzji i wyglądało to o niebo lepiej. Teraz spotkanie w swojej hali, trybuny na pewno pomogą, a ciągle jestem zdania że Czarodzieje to lepsza drużyna w tym matchupie. Czekam z niecierpliwością na ten mecz, dzisiaj już obejrzę w końcu na żywo i mam nadzieję na pewne zwycięstwo ekipy Gortata.
Mbappe

Powrót do góry Go down

The author of this message was banned from the forum - See the message

Pisanie by Mbappe on Pią Maj 05, 2017 11:42 am

@Adam05 napisał:Ja uważam że Wizards i Boston są równymi drużynami w tych PO, ale na pewno atut własnej hali to sproy handicap szczególnie dla Wizards także powinni dzisiaj wygrać.

Problem Celtics po tym meczu to ogromne uzależnienie od Thompsona - a on zagrał tak mizernie rzucając tylko 13 punktów, tyle co nasz Gortat Razz Także lekki blowout się przytrafił Celtom na wyjeździe ;d
Ten mecz jeszcze bardziej utwierdził mnie w przekonaniu, że Wizards są o wiele wszechstronniejszą drużyną, bo kiedyś miałem takie wrażenie że uzależniają się od tego i wyłącznie co zrobi Wall. A tu pokazują, że każdy tam może pociągnąć grę. Brawo Czarodzieje i oby tak dalej, mam nadzieje że jeszcze trochę pooglądamy naszego PolishHammer w fazie PO Smile

Oczywiście rozliczam na +++ typ, szkoda że nie popróbowałem żadnego handi w strone Wiz.

Wizards - Celtics
Typ : Wizards wygra w regulaminowym czasie gry
Kurs: 1.5
Forbet
Mbappe

Powrót do góry Go down

Pisanie by dj-man on Pią Maj 05, 2017 3:19 pm

Ja akurat wczoraj pograłem Wizards -5 i weszło gładko,z tym że to nie był mój typ dlatego tutaj nie podawałem.
Obecnie stan jest 2:1 dla Celtics z tego co widziałem,miejmy nadzieję że Wizards z tego wyjdą Smile
dj-man

PBpoints : 467

Powrót do góry Go down

Pisanie by seboafc on Pią Maj 05, 2017 5:31 pm

Houston - San Antonio
Typ over 211.5
Typ 1.70
Forbet
Ostatnie dwa spotkania miedzy obiema drużynami zdecydowanie były overowe, padło kolejno 225 i 217 ptk. Na pięć meczy w tym sezonie miedzy tymi zespołami linia 211.5 była trzy razy pokrywana. Houston to bardzo ofensywa drużyna która dużo traci i często jeszcze więcej rzuca punktów. San Antonio także ma czym postraszyć w ofensywie. Wydaję mi się że linia 211.5 jak najbardziej do pokrycia, spokojnie powinno paść więcej ptk.
seboafc

Powrót do góry Go down

Pisanie by Mbappe on Pią Maj 05, 2017 11:13 pm

Toronto - Cleveland
Typ: Toro +5,5
Kurs: 1.6
Forbet

Trzeci mecz z serii, tym razem przenosimy się do Toronto. Cleveland dwa zwycięstwa na własnym parkiecie, a więc w serii narazie mają bezpieczne 2:0. W obu meczach raczej nie mieli za wiele do powiedzenia, Cleveland wygrywało ze spokojnym handicapem. Ale jak to zazwyczaj bywa własne ściany pomagają i przeczuwam, że nawet jeśli Cleveland wygra to będzie to typowy mecz close. Toronto często właśnie u siebie takie mecze rozgrywa, może nawet uda im się urwać u siebie jeden mecz w serii, czego im bardzo życzę Smile
Mbappe

Powrót do góry Go down

Pisanie by Mbappe on Pią Maj 05, 2017 11:19 pm

Houston Rockets - San Antonio Spurs
Typ: Rockets w reg. czasie gry
Kurs:1.55
Forbet

W serii aktualny wynik to 1:1, który jest na korzyść Rockets. Mają oni teraz dwa mecze u siebie i szansę na wyjście na solidne prowadzenie w tym matchupie 3:1. W poprzednim meczu kontuzji doznał Parker, czyli jakby nie było czołowy grać San Antonio Spurs. W poprzednim meczu był drugim w Spurs zawodnikiem po Leonardzie z największą ilością punktów. Nie wierzę, że bez niego Spurs w hali przeciwnika będzie w stanie ugrać ten mecz.
Mbappe

Powrót do góry Go down

Pisanie by dj-man on Nie Maj 07, 2017 10:45 pm

Washington Wizards-Boston Celtics
Typ: Washington ponad 54,5 w 1 połowie
Kurs: 1.80
STS

Typ nie mój a zapożyczony od znajomego co dobrze zna się na koszu,szczególnie na NBA.
Zapodaję bo moze ktoś szuka ciekawego typu i skorzysta,ja sam pogram i zobaczymy.
Stan: 2:1 dla Celtics
dj-man

PBpoints : 467

Powrót do góry Go down

Strona 2 z 3 Previous  1, 2, 3  Next

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry