polbuk-forum.com

USA - NBA...

Strona 1 z 3 1, 2, 3  Next

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down

USA - NBA...

Pisanie by Amadeo_07 on Nie Kwi 23, 2017 3:14 pm

USA - NBA........

Amadeo_07

PBpoints : 126

Powrót do góry Go down

Re: USA - NBA...

Pisanie by JanuszBiznesu on Sro Kwi 26, 2017 10:52 pm

Boston -5,5 punkta @ 1,6 Totolotek

Boston fatalnie wszedł w serię z Bulls i wielu widziało ich już na przegranej pozycji (0-2) i wyjazdy do Chicago. Brzmi jak pogrzeb w play offach i to w NBA (gdzie przewaga parkietu ma na pewno znaczenie).

Jednak najlepsza drużyna sezonu regularnego na Wschodzie odnalazła swój rytm. Dwie wygrane w Chicago, wraca przewaga parkietu a do tego obie wygrane dość pokaźne, gdzie nie było ,,close game'' do samego końca. Dziś liczę na podobny scenariusz.

W Chicago znowu bez Rondo, ich gra się nieco posypała bez Rajona, słabiej rozprowadzają piłki. W ekipie gospodarzy Thomas daje radę jako lider, ma wsparcie z ławki oraz od startowej piątki. Aby poszalało Chicago i wygrało 3 mecz na wyjeździe (a byłby to wyczyn niespotykany) potrzebne byłoby w formie trio Wade - Butler - Mirotic. Brakuje tam nieco strzelb i o ile, któryś z nich nie wykręci 30+ wraz z pomocą pozostałych to nie widzę większych szans dla gości. Wygrana 6 punktami także wydaje się być całkiem realna stąd typ w tę stronę.

Atlanta i Washington to dla mnie niespodzianka (łatwość z jaką utrzymują parkiet w tej serii). Myślę jednak, że dziś Atlanta powinna powalczyć o wygraną, bo 3-2 stawiałoby Washington w uprzywilejowanej sytuacji (z deciderem w Washingtonie). Ten mecz jednak tylko do oglądania Wink .

JanuszBiznesu

PBpoints : 177

Powrót do góry Go down

The author of this message was banned from the forum - See the message

Pisanie by Sportowiec00 on Czw Kwi 27, 2017 12:12 am

A ja ogólnie bujdę w inną stronę, ostatnio polubiłem grać w koszykówce łamańce (1/2 - 1 połowa/wynik końcowy). Da się na tym zarobić, ale trzeba umieć dobrze planować swoim budżetem, no i czasami kombinować np w dwie strony dać łamańca 1/2 i 2/1 Smile

Ale dobra, przechodzimy do spotkania.

Boston Celtics - Chicago Bulls
Typ: 1/2 (1 połowa/wynik końcowy)
Kurs: 13.0
Bukmacher: FORBET

Zapowiada się na pewno bardzo ciekawe spotkanie, z jednej strony nie rozumiem kursów na Chicago Bulls, moim zdaniem są sporo zawyżone. Jest to piąte spotkanie w play off i po czterech spotkaniach mamy wynik remisowy 2:2. Dość niespodziewanie Chicago wygrywało rywalizację 0:2, ale Boston wyrównał na 2:2. Wszystkie spotkania do tej pory (cztery) wygrywają drużyny przyjezdne. Moim zdaniem łamaniec w tym spotkaniu jest jak najbardziej możliwy.

Sportowiec00

PBpoints : 130

Powrót do góry Go down

Pisanie by JanuszBiznesu on Czw Kwi 27, 2017 9:00 am

@JanuszBiznesu napisał:Boston -5,5 punkta @ 1,6 Totolotek

Boston fatalnie wszedł w serię z Bulls i wielu widziało ich już na przegranej pozycji (0-2) i wyjazdy do Chicago. Brzmi jak pogrzeb w play offach i to w NBA (gdzie przewaga parkietu ma na pewno znaczenie).

Jednak najlepsza drużyna sezonu regularnego na Wschodzie odnalazła swój rytm. Dwie wygrane w Chicago, wraca przewaga parkietu a do tego obie wygrane dość pokaźne, gdzie nie było ,,close game'' do samego końca. Dziś liczę na podobny scenariusz.

W Chicago znowu bez Rondo, ich gra się nieco posypała bez Rajona, słabiej rozprowadzają piłki. W ekipie gospodarzy Thomas daje radę jako lider, ma wsparcie z ławki oraz od startowej piątki. Aby poszalało Chicago i wygrało 3 mecz na wyjeździe (a byłby to wyczyn niespotykany) potrzebne byłoby w formie trio Wade - Butler - Mirotic. Brakuje tam nieco strzelb i o ile, któryś z nich nie wykręci 30+ wraz z pomocą pozostałych to nie widzę większych szans dla gości. Wygrana 6 punktami także wydaje się być całkiem realna stąd typ w tę stronę.

Atlanta i Washington to dla mnie niespodzianka (łatwość z jaką utrzymują parkiet w tej serii). Myślę jednak, że dziś Atlanta powinna powalczyć o wygraną, bo 3-2 stawiałoby Washington w uprzywilejowanej sytuacji (z deciderem w Washingtonie). Ten mecz jednak tylko do oglądania Wink .
107-98 po dość close game, ale plus +++

JanuszBiznesu

Powrót do góry Go down

Pisanie by Sportowiec00 on Czw Kwi 27, 2017 4:20 pm

Boston Celtics - Chicago Bulls
Typ: 1/2 (1 połowa/wynik końcowy)
Kurs: 13.0

Było dość blisko, ale niestety Smile

Sportowiec00

Powrót do góry Go down

Pisanie by dj-man on Czw Kwi 27, 2017 7:38 pm

Memphis Grizzlies-San Antonio Spurs
Typ: San Antonio Spurs -4,5
Kurs: 1.78
Lvbet

Stan rywalizacji to 3-2 dla Spurs i wydaje mi się że dziś spokojnie zamkną tą rywalizację,Spursi to drużyna o klasę lepsza i będą dziś zdeterminowani zeby zakończyć 4-2.
Jeśli ktoś ma jakieś info o absencjach itp. to będę wdzięczny.
dj-man

PBpoints : 467

Powrót do góry Go down

Pisanie by Sportowiec00 on Czw Kwi 27, 2017 8:00 pm

Milwaukke Bucks - Toronto Raptors
Typ: Toronto Raptors
Kurs: 1.9

Stan rywalizacji na obecną chwilę to 3:2 dla Toronto Raptors, moim zdaniem zespół Toronto Raptors zakończy tą rywalizację w dzisiejszym spotkaniu. W zespole Milwaukke Bucks zabraknie kontuzjowanego Parker'a co jest dość dużym osłabieniem dla zespołu gospodarzy. 

Co wy myślicie o tym spotkaniu?

Sportowiec00

Powrót do góry Go down

Pisanie by Sportowiec00 on Czw Kwi 27, 2017 11:18 pm

Memphis Grizzlies - San Antonio Spurs
Typ: San Antonio Spurs handicap (-4.5)
Kurs: 1.95
Bukmacher STS.

Zapowiada się bardzo ciekawe spotkanie pomiędzy Memphis Grizzlies a San Antonio Spurs. Faworytem według bukmacherów w tym spotkaniu będzie zespół San Antonio Spurs, bukmacher STS oferuję 1.45 na zwycięstwo gości w tym spotkaniu. Warto dodać, że jest to szóste spotkanie w playy off i zwycięstwo San Antonio Spurs da im awans do następnej rundy. W zespole Memphis Grizzlies nie zagrają dziś z powodu kontuzji Allen i Parson, San Antonio Spurs wyjdą do tego w swoim najmocniejszym składzie. We wszystkich pięciu wcześniejszych spotkaniach bezpośrednich play off wygrywali za każdym razem gościem. Jednak moim ostatecznym typem w tym spotkaniu jest zwycięstwo San Antonio Spurs hadnicapem -4.5, kurs 1.85 który oferuję STS jest kursem bardzo zachęcającym.

Sportowiec00

Powrót do góry Go down

Pisanie by JanuszBiznesu on Czw Kwi 27, 2017 11:45 pm

Memphis - SAS
Typ: Memphis +5,5 punkta
Kurs: 1,8
Bukmacher: Totolotek

Idę w tym meczu w stronę gospodarzy. Miśki u siebie na pewno są lepszą drużyną niż na wyjeździe i to w istnym piekle jakim jest hala Spurs. Conley odpali, pomoże Gasol i ze starą gwardią mogą nawet doprowadzić do game 7 (szczerze to tam nie widzę już ich szans, ale tutaj myślę, że będzie close i możliwe, że na ambicji się uda).

Wśród absencji - ciężko o coś wielkiego, raczej bez zmian w stosunku do ostatniego - szkoda zwłaszcza Allena, który jako najlepszy obrońca Memphis robiłby różnicę (nie ma go całe play - offs). Pojedynek rozstrzygnie się w tym ,,ile rzuci Leonard'', bo Memphis nie ma na niego obrońcy na poziomie i to kosztuje ich 2-3 w rywalizacji do tej pory. Mam nadzieję, że Gasol wyeliminuje skutecznie Aldridge'a. Na rozegraniu Memphis ma lepszego zawodnika od swoich oponentów. Problemem jest ławka i tutaj upatruję luki w swoim myśleniu, bo SAS może wręcz zmieść rezerwy Memphis (zobaczymy jak potoczy się druga kwarta) - czy swoje dorzuci Ginobili i inni z talią Jokerów Popovicha.

SAS na pewno zrobi wszystko, aby zakończyć w 6 spotkaniach i się nie przemęczać, ale nerwy z ich strony mają na własne życzenie. Nie wiem, kto wygra, ale nie liczę tu na pogrom., stąd też ten typ z podpórką na dzisiejszych gospodarzy.

W drugiej parze raczej Toronto opanuje sytuację. Niemniej Milwaukee to młoda ekipa i odpalenie kogokolwiek może skutecznie uniemożliwić rozpędzenie Raptorsów. Dlatego też raczej szukam lekkiej niespodzianki w starciu pierwszym, bo drugie jest dla mnie jeszcze bardziej nieobliczalne.

JanuszBiznesu

Powrót do góry Go down

Pisanie by JanuszBiznesu on Pią Kwi 28, 2017 8:36 am

@JanuszBiznesu napisał:Memphis - SAS
Typ: Memphis +5,5 punkta
Kurs: 1,8
Bukmacher: Totolotek.
Powalczyli ale tylko 3 kwarty. - (103-97)

JanuszBiznesu

Powrót do góry Go down

Pisanie by Sportowiec00 on Pią Kwi 28, 2017 11:56 am

Milwaukke Bucks - Toronto Raptors
Typ: Toronto Raptors

Tak jak kolega wyżej napisał bardzo dziwny mecz, i po prostu Toronto Raptors po trzeciej kwarcie myśleli, że mają już wygrany mecz. Natomiast w czwartej kwarcie gospodarze wzięli się strasznie do pracy odrobili dużą stratę punktów i nawet wyszli na prowadzenie. Na szczęście dla nas Toronto Raptors potrafiło to wygrać, chociaż na prawdę potyczka z Bucksami nie należała do najłatwiejszej z Cleveland Cavaliers na pewno nie będą mieli łatwo Smile

Sportowiec00

Powrót do góry Go down

Pisanie by Sportowiec00 on Pią Kwi 28, 2017 12:00 pm

Memphis Grizzlies - San Antonio Spurs
Typ: San Antonio Spurs handicap (-4.5)
Kurs: 1.95

Mimo przegranej pierwszej połowy przez SAS (wynik do przerwy: 50-45 dla Memphis). Druga połowa już całkowicie należała do San Antonio Spurs, moim zdaniem zagrali na prawdę bardzo dobry mecz, mimo troszkę gorszego występu w pierwszej połowie. Teraz czeka na nich Houston Rockets i będzie na prawdę to bardzo ciekawa potyczka, ciężko wskazać faworyta w tym spotkaniu, ale liczę, że SAS zajdzie na prawdę daleko (po cichu liczę na finałSmile)

Sportowiec00

Powrót do góry Go down

Pisanie by JanuszBiznesu on Pią Kwi 28, 2017 10:49 pm

Trzy mecze i wszystkie dzisiaj są już decydujące. Gdzie zobaczymy ostatecznie game 7?

Atlanta Washington to pierwszy z mocnych kandydatów. Tutaj własny parkiet miał kluczowe znaczenie do tej pory i według kursów nadal powinno tak być. Jak oceniam ten mecz? Ciężko powiedzieć. Do tej pory nie było nawet blisko, aby przełamać serię domową, którejś z drużyn. Ostatnio Atlanta podeszła najbliżej rywali - teraz gra u siebie. Myślę, że zobaczymy spotkanie nr 7, ale nie stawiam, bo kursy na Atlantę dość niskie.

Boston przebudził się, wyszedł na prowadzenie 3-2 i dzisiaj ma szansę pogrążyć Chicago. Od czasu kontuzji Rondo ta seria właściwie została o 180 stopni obrócona i teraz podopieczni trenera gospodarzy muszą wznieść się na wyżyny. Nie wiem czemu, ale czuję, że Byki znowu zaskoczą wszystkich i tutaj pójdą po game 7. Wygrana Bostonu jest zbyt oczywista a to w końcu play - offy. Nie wiem tylko, kto miałby zostać bohaterem miejscowych. Na myśl przychodzi właściwie tylko i wyłącznie Butler. Czy da radę? Raczej mecz do oglądania, chociaż kurs na Chicago kusi. 

Ostatnie starcie i tutaj czuję, że Utah ostatecznie pogrąży Clippers. Odkąd wypadł Griffin to tutaj słusznymi faworytami są goście z Salt Lake City (dzisiejsi gospodarze). Niskie kursy w ich kierunku, ale powinni zamknąć serię u siebie. W strefie podkoszowej ciężko znaleźć kogoś, kto przeciwstawiłby się mocnym przecież graczom dzisiejszych gospodarzy. Do tego w formie jest większość strzelców ,,Nutek'' - dla mnie 4-2 dla Utah (szkoda tylko kursu 1,4 - może na żywo można wyhaczyć coś wyżej, ale nie będę miał możliwości oglądania).

A jak wy typujecie dzisiejszą nockę z NBA? Wink

JanuszBiznesu

Powrót do góry Go down

Pisanie by Wasil on Pią Kwi 28, 2017 11:09 pm

Atlanta Hawks - Washington Wizards
Typ: Washington Wizards
Kurs: 2.20
STS

Szóste spotkanie pomiędzy tymi drużnami zapowiada się na prawdę bardzo ciekawie. Faworytem według bukmacherów jest Atlanta Hawks czego wgl nie rozumiem. Według mnie w tym spotkaniu Washington Wizards pokażą, że są lepszą drużyną od gospodarzy spotkania. 2 zwycięstwa Atlanty to był dla mnie przypadek. Moim typem na to spotkanie jest zwycięstwo Washington Wizards, a kurs w postaci 2.20 który oferuję STS jest jak najbardziej zachęcający.

Wasil

PBpoints : 206

Powrót do góry Go down

Pisanie by Wasil on Pią Kwi 28, 2017 11:11 pm

Chicago Bulls - Boston Celtics
Typ: Boston Celtics
Kurs: 1.80
STS

Spotkanie zapowiada się na prawdę bardzo ciekawie, moim zdaniem faworytem w tym spotkaniu jest zespół Boston Celtics. Ogólny wynik play off w tej rywalizacji wynosi 3:2 dla Boston Celtics i moim zdaniem dziś postawią kropkę nad i. Tym bardziej, że są w gazie źle zaczęli spotkania z Chicago Bulls od dwóch porażek u siebie, ale to wszystko już poszło w zapomnienie, ponieważ ostatnie 3 spotkania pod rząd wygrali. Moim typem na to spotkanie jest zwycięstwo Boston Celtics.

Wasil

Powrót do góry Go down

Pisanie by Wasil on Pią Kwi 28, 2017 11:14 pm

Utah Jazz - Los Angeles Clippes
Typ: Los Angeles Clippes
Kurs: 2.80
STS

Faworytem według bukmacherów w tym spotkaniu jest Utah Jazz, wszyscy stawiają na gospodarzy dzisiejszego spotkania. Natomiast ja osobiście wierzę w zespół Clippersów i sądzę, że są jeszcze w stanie wygrać całą rywalizację. Chociaż będzie im na pewno bardzo ciężko. W zespole gospodarzy zabraknie dziś Burks. Jednak mimo wszystko stawiam na zespół Los Angeles Clippers, kurs 2.8 jest bardzo zachęcający.

Wasil

Powrót do góry Go down

Pisanie by seboafc on Sob Kwi 29, 2017 12:06 am

ATLANTA HAWKS- WASHINGTON WIZARDS
TYP: Over 209.5
Kurs: 1.8
STS
A więc już dzisiaj drużyna Gortata będzie miała okazję awansować dalej ale czy tak będzie to szczerze nie wiem, ponieważ obie drużyny są bardzo wyrównane, jednak przewagę własnego parkietu ma Atlanta. Ja jednak gram w tym meczu over 209.5 ptk, a dlaczego? A dlatego ponieważ w tym sezonie w 9 meczach między tymi drużynami 5 razy linia 209.5 została pokryta. Do tego obie ekipy preferują szybką grę, często tracą dużo punktów i dużo punktów rzucają. Gospodarze u siebie w tym sezonie rzucają średnio 106ptk, tracąc tyle samo ptk, a Washington na wyjazdach rzuca 108ptk.tracąc punktów 109. Obie drużyny wystąpią dziś pełnymi skladami. Ja spodziewam się wyrównanego meczu z dużo ilością punktów Smile te 210 powinni rzucić Very Happy
seboafc

PBpoints : 330

Powrót do góry Go down

Pisanie by seboafc on Sob Kwi 29, 2017 4:18 am

Utah Jazz - Los Angeles Clippes
Typ: OVER 197.5
Kurs: 2.1
STS
na chwilę obecną prowadzi zespół Utah 3-2 i Clippersi jeżeli chcą marzyć o awansie muszą dziś wygrać. Dla mnie obie drużyny są wyrównane i typowanie zwycięstwa któreś drużyny to czysta loteria. Ja stawiam na over 197.5 mimo iż drużyny tylko dwa razy w ostatnich pięciu meczach pokrywały te linię, ale zawsze rzucali w granicach 190ptk. W całym sezonie gospodarze rzucali 101ptk na mecz tracąc 97, Clippersi natomiast rzucali 109 ptk na mecz,tracąc 104. Liczę że obie drużyny wyrobią dziś swoje średnie ilości ptk w sezonie i w meczu padnie over 197.5 ptk a nawet ponad 200ptk
seboafc

Powrót do góry Go down

Pisanie by seboafc on Nie Kwi 30, 2017 1:35 pm

Boston Celtics- Washington Wizards
Typ: Over 213.5
Kurs: 1.75
Drużyna gospodarzy w poprzedniej rundzie wyeliminowali Chicago Bulls, goście natomiast wywalili za burtę zespół Atlanty Hawks, obie drużyny grają bardzo ofensywny mecz. Boston Celtics rzuca średnio 108ptk a traci 105ptk. Goście natomiast średnio rzucają 109 ptk, tracąc przy tym 108 ptk. Zapowiada sie ciekawy mecz, w ostatnich czterech meczach linia została pokryta a dwa razy brakowało zaledwie dwóch czy trzech punktów do pokrycia linii 213.5. Uważam że. Dziś linia zostanie spokojnie pokryta
seboafc

Powrót do góry Go down

Pisanie by seboafc on Nie Kwi 30, 2017 3:06 pm

Los Angeles Clippers - Utah Jazz
Typ: Over 190.5.
Kurs : 1.80
Forbet
Ostatni decydujący mecz o awansie do następnej rundy. Bardzo wyrównana rywalizacja, ciężko wytypować zwycięzcę dlatego stawiam na over 190.5 ptk w meczu. W ostatnim meczu padło właśnie 191 ptk i dziś powinno również tyle spokojnie być. Clippersi w sezonie rzucają średnio 108 ptk tracąc 104 a Goście rzucają 100ptk tracąc 97. Szykuje sie zacięty mecz, ciężko wytypować zwycięzcę dlatego typuje over 190.5 ptk. Powinno gładko siąść...
seboafc

Powrót do góry Go down

Strona 1 z 3 1, 2, 3  Next

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry