polbuk-forum.com

Eliminacje do Mistrzostw Świata - Grupa Polski

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down

Pisanie by Amadeo_07 on Nie Kwi 23, 2017 3:05 pm

Amadeo_07

PBpoints : 126

Powrót do góry Go down

Re: Eliminacje do Mistrzostw Świata - Grupa Polski

Pisanie by dj-man on Wto Maj 09, 2017 2:08 pm

Akurat informacja nie z naszej grupy ale myślę że ciekawa,nowym trenerem reprezentacji Holandii został Dick Advokaat.
Jak wiadomo reprezentacja pomarańczowych jest w głębokim kryzysie ale czy doświadczony Dick Advokaat będzie na to recpetą? Śmiem wątpić,moim zdaniem powinni poszukać kogoś zupełnie nowego ze swieżym spojrzeniem (Nie uważam za takiego Blinda który był poprzednim selekcjonerem.)
dj-man

PBpoints : 467

Powrót do góry Go down

The author of this message was banned from the forum - See the message

Pisanie by dj-man on Czw Cze 08, 2017 1:23 pm

Polska-Rumunia
Typ: Polska powyżej 1,5
Kurs: 1.87
Lvbet

Mecz juz w sobotę dlatego zapodaję moją propozycję.Gramy u siebie dlatego stawiam na siłe ofensywną naszej ekipy,nie ma jeszcze składów ale raczej wątpię aby były jakieś większe zmiany do tego jakim składem gralismy do tej pory,moze jedynie Kuba był ostatnio kontuzjowany ale jest powołany więc chyba z jego zdrowiem wszysto ok.Liczę na sporo akcji skrzydłami,co moim zdnaiem będzie kluczem w tym meczu i wiadomo skuteczność Lewandowskiego.Rumunia nie ma wcale jakieś rewelacyjnej defensywny,wystarczy wziać ich lidera tej formacji Chiricesa który potrafi popełniać szkolne błędy w ustawieniu.Na wyjezdzie strzeliliśmy im 3 więc liczę ze u siebie co najmniej 2 bramki zdobędziemy spokojnie.
dj-man

Powrót do góry Go down

Pisanie by JanuszBiznesu on Sob Cze 10, 2017 8:15 pm

Nie wiem co tu taka cisza - w sumie prawie wszędzie Very Happy . Eliminacje już rozpoczęte, wczoraj ciała dała Francja, dzisiaj podobnie Anglia. Mecze o 20:45, bo do nich najlepiej mi się odnieść i co tu widzę?

U Polski niestety nie grałbym w stronę naszych. Myślę, że wygramy, ale wynik nie będzie wysoki. Skład reprezentacji i środek Linetty - Mączyński - Zieliński nie przekonuje mnie. Podobnie środek obrony i Cionek. Nie wiem czemu nie gra Lewczuk, ale to decyzja Nawałki. Szedłbym jednak tutaj z racji różnic kursowych w under 2,5. Nie są to jakieś kokosy, ale 1,72 także nie należy do najgorszych. 

W pozostałych starciach? Nie rozumiem faworyzowania Czechów z Norwegią. To prawda - Norwegia kompromituje się, to prawda - Norwegia ma 3 punkty na koncie. Ale Czesi reprezentacyjnie są słabi - pokazały to remisy z Irlandia Północną czy też Azerbejdżanem i to u siebie. Myślę, że Norwegów stać tutaj o ile nie na sprawienie niespodzianki to na bramkę - a że kursy na sam gol 1 czy też 2 jest bardzo niski. Po prostu nie ruszam tego meczu.

Niemcy grają z San Marino i to klasyczne ,,no bet''. O ile naszym zachodnim sąsiadom się zachce to będziemy mieli tu 7-8:0. Gdy im się nie zachce to będzie tu 5-6:0. W każdym razie kursy takie, że ciężko tutaj o coś pożytecznego, dlatego też bym zostawił. 

Ciekawie wygląda za to Słowacja z Litwą. Czego by o Litwinach nie powiedzieć, to w eliminacjach i to każdych grają oni straszny piach. Dostają 2-3 gole a sami strzelają rzadko. Słowacy na pewno głodni sukcesu, mają swojego generała i w pierwszym meczu pokazali naszym sąsiadom miejsce w szeregu. Fakt - wyjazd to zawsze trudniej, ale na takich rywalach trzeba punktować jeśli marzy się o MŚ. Kurs przyzwoity, bo 1,63 a było nawet 1,7.

No i w ostatnim meczu wielka niewiadoma. Armenię lekceważy się poniekąd, ale oni nie są naprawdę tacy źli. Polacy się z nimi męczyli, Rumunia dostała czerwoną bardzo szybko i grała 11 na 10 cały mecz...Myślę, że Czarnogóra nie będzie miała łatwo, ale to też zespół własnego boiska. Nie grałbym tutaj niczego, ewentualnie może coś w stronę Armeńców, ale jak pisałem - u siebie to inny zespół a teren Czarnogóry to ciężki rejon dla każdego.

JanuszBiznesu

PBpoints : 177

Powrót do góry Go down

Pisanie by dj-man on Nie Cze 11, 2017 1:27 pm

Polska-Rumunia 3:1 +++

Lewy sam załatwił sprawę w kwestii bramek.
Na lvbet mozna było niezle zarobic z ich promocją 25% +
dj-man

Powrót do góry Go down

Pisanie by JanuszBiznesu on Nie Cze 11, 2017 3:45 pm

I częściowo sprawdziło się.

Zaskoczył mnie zwłaszcza mecz Polski, ale po pierwszych 20 minutach wszystko przemawiało za underem. Ogółem Rumunia sama sobie winna - 2 karne w bardzo frajerski sposób. To właściwie ustawilo ten mecz i pogrążyło under.

W innych meczach bez niespodzianek. Słowacja łatwo. Czarnogóra zaskakująco łatwo (Jovetic odpalił i nie było co zbierać). W meczu Norwegii spodziewałem się utraty punktów przez Czechów i także się nie zawiodłem. Niemcy zgodnie z planem - można było pobierać under 8.5.

JanuszBiznesu

Powrót do góry Go down

Pisanie by Transfero on Pon Cze 12, 2017 10:40 am

Piłkarska reprezentacja Polski w sobotni wieczór zagra o swoje piąte zwycięstwo w eliminacjach do przyszłorocznego mundialu w Rosji. Spokojny przed starciem jest selekcjoner polskiej reprezentacji Adam Nawałki, który nie szczędził pochlebnych słów w kierunku rywali, a jednocześnie chwalił kibiców wspierających Biało-czerwonych na PGE Narodowym.
- Do każdego spotkania przygotowujemy się bardzo starannie - rzekł selekcjoner reprezentacji Polski.
- Znamy personalia naszych rywali, ale nieobecności trzech zawodników nie będą miały wpływu na postawę zespołu.
- Rumunia to waleczna ekipa i tak będzie w meczu z nami. Nazwiska nie grają, liczy się drużyna, a nasz rywal gra bardzo zespołowo - zaznaczył Nawałka.
Od ośiu meczów polska ekipa nie przegrała w roli gospodarza na PGE Narodowym. Opiekun polskiego zespołu zdaje sobie sprawę, że gra w roli gospodarza to duży atut dla jego drużyny. - Stadion Narodowy to nasz dom i nasza twierdza. Gra nam się na tym obiekcie fantastycznie. Przy wspaniałym dopingu drużyna jest zawsze w stanie wykrzesać dodatkowe siły. Na swoim stadionie jesteśmy jeszcze groźniejszą drużyną - mówił były szkoleniowiec zabrzańskiego Górnika.
- Mówiąc o meczach na Stadionie Narodowym, miałem na myśli to, że mamy świetne wsparcie ze strony kibiców, to nam pomaga. Zawodnicy pokazali dotychczas, że czy u siebie, czy na wyjeździe, zawsze dają z siebie wszystko. Tak też będzie z Rumunią - uzupełnił.
Dla wielu polskich kibiców niewiadomą pozostaje dyspozycja Grzegorza Krychowiaka. Nawałka jest jednak spokojny o formę pomocnika Paris Saint-Germain. - Grzegorz jest w bardzo dobrej dyspozycji zarówno zdrowotnej, jak i sportowej. Co do składu, decyzje będą podejmowane po jutrzejszym rozruchu - powiedział 59-latek.

Transfero

PBpoints : 64

Powrót do góry Go down

Pisanie by dj-man on Pon Cze 12, 2017 10:46 am

@Transfero ty wiesz że ten mecz był w tą sobotę? Trochę nie w porę ten post.
dj-man

Powrót do góry Go down

Pisanie by Transfero on Pon Cze 12, 2017 11:03 am

Tak wisiało mi to na przeglądarce od piątku, odpaliłem dziś kompa i klik "send"
Niestety nie mogę usunąć tego postu Smile
Napisałem nawet w tej sprawie do Admina

Transfero

PBpoints : 64

Powrót do góry Go down

Pisanie by JanuszBiznesu on Wto Sie 29, 2017 3:21 pm

Polacy grają z Danią i ciekawe, wysokie kursy na naszych. Z czego wynikają?

Zapewne z ogólnie słabej dyspozycji Polaków w klubach. Jest Grosicki, Lewandowski, Zieliński oraz Glik...Na tym jednak plusy się kończą. Co bym tu widział zatem? To przede wszystkim bramki z racji ogólnej dyspozycji z podziałem na pozycję graczy.

Obie strzelą po 1,75 wydaje się być bardzo dobrą opcją. Polska ma siłę ognia, ale nasza defensywa jest w opłakanym stanie. Linetty czy Mączyński nie zagwarantują szczelnej obrony w środku. Pazdan jest totalnie bez formy, podobnie jak Jędrzejczyk - Wojtek zaczął sezon na ławce, możliwe że jednak zagra. Piszczek i Glik grają po tej samej stronie, zatem po drugiej robi się spora luka. Z drugiej strony obiecująco wygląda zwłaszcza Zieliński oraz nasz snajper Lewy. Bramki będą? Wydaje się mi to nieuniknione, aczkolwiek trzeba brać pod uwagę możliwie defensywną taktykę naszych. To na Duńczykach jest presja i to oni powinni kontrolować ten mecz.

JanuszBiznesu

Powrót do góry Go down

Pisanie by Sasha on Wto Wrz 05, 2017 5:01 pm

No naszym nie poszło wczoraj...

Sasha

PBpoints : 11

Powrót do góry Go down

Pisanie by kobietabet on Pią Paź 06, 2017 8:00 pm

Już w niedzielę zakończymy eliminacje do MŚ w Rosji
Mam nadzieję, że będą szczęśliwe dla nas i reprezentacja potwierdzi swoją klasę oraz aspiracje. Wszystko w nogach naszych piłkarzy bo trudno liczyć na to, że Dania straci punkty u siebie z Rumunami. Polakom do awansu wystarczy remis ale nie można wyjść z tego założenia gdyż strata przypadkowej bramki może zaprzepaścić pracę całego sztabu Nawałki. Gramy w takim razie o komplet punktów na narodowej twierdzy gdzie nie straciliśmy punktów w trwających eliminacjach

kobietabet

PBpoints : 47

Powrót do góry Go down

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry