polbuk-forum.com

Zwycięzca Ligi Europejskiej - Ankieta

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down

Jaki zespół wygra Ligę Europejską?

25% 25% 
[ 3 ]
25% 25% 
[ 3 ]
50% 50% 
[ 6 ]
0% 0% 
[ 0 ]

Wszystkich Głosów : 12

Zwycięzca Ligi Europejskiej - Ankieta

Pisanie by Amadeo_07 on Nie Kwi 23, 2017 2:14 am

Który zespół wygra Ligę Europejską w tym sezonie?

Ja osobiście swój głos oddaje na Manchester United. Mimo braku Ibrahimovica(zerwane wiązadło krzyżowe w kolanie - uraz) do końca tych rozgrywek. Wydaję mi się, że Manchester United powinno to spokojnie wygrać.

Proszę również o uzasadnienie swoich oddanych głosów w odpowiedzi.

Amadeo_07

PBpoints : 126

Powrót do góry Go down

Re: Zwycięzca Ligi Europejskiej - Ankieta

Pisanie by Cris07 on Nie Kwi 23, 2017 11:49 am

Ja swój głos oddaje na Olympique Lyon. Moim zdaniem mają na prawdę dobrą i zgraną paczkę by sięgnąć po Puchar Ligi Europejskiej. No i oczywiście bardzo fajnie by było gdyby Polak - Maciej Rybus mógł podnieść wspólnie ze swoją drużyną trofeum.

Cris07

PBpoints : 10

Powrót do góry Go down

Pisanie by Bukmacher999 on Nie Kwi 23, 2017 1:41 pm

Moim zdaniem Manchester United jest głównym faworytem do wygrania Ligi Europejskiej, a więc mój głos idzie na "Czerwone Diabły". I wydaję mi się, że kontuzja Ibrahimovica w tym im nie przeszkodzi.

Bukmacher999

PBpoints : 8

Powrót do góry Go down

Pisanie by konan358 on Nie Kwi 23, 2017 4:16 pm

Ja stawiam na Manchester United, sądzę, że są drużyną kompletną i na pewno stać ich na wywalczenie tytułu. Mój głos ląduję na Manchester United

konan358

PBpoints : 12

Powrót do góry Go down

Pisanie by TylkoLegia on Nie Kwi 23, 2017 5:59 pm

A ja zagłosuję na Ajax Amsterdam, widać, że Ci chłopacy rozpędzają się ze spotkania na spotkanie. Mam nadzieję, że w finale pokonają zespół Manchesteru United i sięgnął po tytuł.

TylkoLegia

PBpoints : 10

Powrót do góry Go down

The author of this message was banned from the forum - See the message

Pisanie by Wasil on Sob Kwi 29, 2017 12:27 am

Swój głos oddaje na Manchester United. Moim zdaniem mają najlepszą paczkę i największe szansę na zdobycie Pucharu. Mimo kontuzji Ibrahimovica myślę, że są spokojnie w stanie zdobyć Mistrzostwo Ligi Europejskiej, tym bardziej, że kupili takiego zawodnika jak Pogoba i wydali na niego ogromną ilość pieniędzy. Nie wyobrażam sobie tego aby Manchester nie zdobył Pucharu. Na pewno Olimpique Lyon postawi im ciężkie warunki, ale sądzę, że to ekipa Manchesteru United zdobędzie tytuł i także na Manu oddaje swój głos.

Wasil

PBpoints : 206

Powrót do góry Go down

Pisanie by seboafc on Sob Kwi 29, 2017 3:12 pm

Stawiam na Manchester United, ponieważ uwielbiam Premier League. W lidze mistrzów angielskie zespoły już dawno wyeliminowane ale za to w lidze europy jest przedstawiciel angielskiej piłki. Manchester United ma najlepszą paczkę moim zdaniem z tych zespołów które zostały w stawce i mimo braku Zlatana powinni oni sobie poradzić i wygrać Ligę Europejską
seboafc

PBpoints : 330

Powrót do góry Go down

Pisanie by Lewy_10 on Sob Kwi 29, 2017 10:03 pm

Popieram kolegów wyżej i również swój głos oddaje na zespół Manchesteru United. Drużyną na pewno z najlepszą paczką z tych wszystkich drużyn. Bardzo ciekawy pojedynek zapowiada się o awans do finału między: Olympique Lyon a Ajaksem Amsterdam, według mnie faworytem w tym spotkaniu będzie zespół z Lyonu. Chociaż Ajaks z bardzo młodą drużyną i perspektywiczną może także namieszać. Swój głos oddaje na Manchester United.

Lewy_10

PBpoints : 57

Powrót do góry Go down

Pisanie by JanuszBiznesu on Nie Kwi 30, 2017 3:14 pm

Może po dzisiejszym wiele się zmieniło. To tylko pokazuje, że ciężko przewidywać. W United raczej kolejne kontuzje i to wyglądające poważnie. Póki co na dzień dzisiejszy out są.

- Jones
- Smalling
- Bailly (z dzisiaj)
- Rojo
- Shaw
- Pogba
- Ibrahimovic
- Mata

Szczerze to przy tych absencjach muszą Diabły zrobić wszystko, aby wywieźć dobry wynik z Vigo (a najlepiej wyleczyć kogoś, bo aktualnie personalnie jest bieda z nędzą). Para stoperów Blind - Darmian czy Carrick - Blind i nawet Aspas może zostać katem Mourinho. Czy Portugalczyk postawi autobus? Ciężko stwierdzić, ale na pewno z Vigo musi przywieźć coś dobrego. Sytuacja Diabłów jest teraz prawie krytyczna (w lidze między Celtą jest wyjazd na Emirates - jak dzisiaj Arsenal zremisuje/wygra to Kanonierzy będą tu szli po 3 punkty, w innym wypadku zresztą także).

Kto wygra LE? W finale biorąc powyższe dałbym Celtę właśnie i w drugim półfinale nie mam pomysłu. Wszystko zależy chyba też od tego jak Ajax będzie sobie radził w lidze, bo dogonienie w ostatniej fazie Feyenoordu dałoby im mega kopa. Przewrotnie powiem także, że ktoś z drugiego półfinału właśnie wygra Ligę Europy zatem Lyon lub Ajax. Skłaniam się może przez sympatię (bo raczej faworytem nie są) do Ajaxu właśnie.

JanuszBiznesu

PBpoints : 177

Powrót do góry Go down

Pisanie by pilonek on Nie Kwi 30, 2017 5:44 pm

Moim zdaniem Ajax Amsterdam błyszczy Razz

pilonek

PBpoints : 190

Powrót do góry Go down

Pisanie by Lesza on Pon Maj 01, 2017 2:49 pm

Według mnie w finale Ligi Europejskie spotkają się ze sobą Olympique Lyon z Manchesterem United. Takie spotkanie na pewno będzie bardzo ciekawe. Ciężko będzie wskazać faworyta, jeżeli do takiego finału dojdzie. Jeszcze dwa-trzy tygodnie temu, śmiało bym napisał, iż w takiej potyczce faworytem byłby Manchester United, ale jak wiemy Mourinho ma bardzo duży problem z kadrą meczową i z ustaleniem składu. Wielu zawodników wypadło ze składu z powodu kontuzji i Manchester United już nie nie jest taki wielkim faworytem do wygrania Ligi Europejskiej. Swój głos oddaje na Olympique Lyon.

Lesza

PBpoints : 176

Powrót do góry Go down

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry