polbuk-forum.com

Zwycięzca Ligi Mistrzów - Głosowanie

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down

Kto wygra Ligę Mistrzów

38% 38% 
[ 6 ]
31% 31% 
[ 5 ]
6% 6% 
[ 1 ]
25% 25% 
[ 4 ]

Wszystkich Głosów : 16

Zwycięzca Ligi Mistrzów - Głosowanie

Pisanie by Amadeo_07 on Nie Kwi 23, 2017 2:10 am

Kto wygra Ligę Mistrzów w tym sezonie?

Ja swój głos oddaje na Juventus Turyn, komu jak komu ale dla Juve się należy za ostatnie 2-3. Drużyna która ma bardzie mało szczęście, no i wiadomo Buffon, niech zdobędzie swoje upragnione trofeum. Trzymam kciuki:)

Amadeo_07

PBpoints : 126

Powrót do góry Go down

Re: Zwycięzca Ligi Mistrzów - Głosowanie

Pisanie by Cris07 on Nie Kwi 23, 2017 11:47 am

Tak jak wspomniałem w temacie "Liga Europejska - Pary półfinałowe" Kibicuję dla Juventusu Turyn i finał pomiędzy Juventusem, a Realem Madryt jest jak najbardziej możliwy. Ja swój głos oddaje na Juventus Turyn.

Cris07

PBpoints : 10

Powrót do góry Go down

Pisanie by Bukmacher999 on Nie Kwi 23, 2017 1:31 pm

Ja również myślę jak kolega wyżej. Pary są na prawdę bardzo ciekawe i wszystko może się zdarzyć, ale wydaję mi się mimo wszystko, że w Finale zagra Real Madryt i Juventus Turyn.

Bukmacher999

PBpoints : 8

Powrót do góry Go down

Pisanie by konan358 on Nie Kwi 23, 2017 4:21 pm

Wiem, że dla niektórych to będzie na pewno śmieszne. Ale ja wierzę w AS Monaco, zespół z Francji jest nieobliczalny i można powiedzieć śmiało, że jest to czarny koń tej edycji Ligi Mistrzów. Swój głos oddaje na AS Monaco.

konan358

PBpoints : 12

Powrót do góry Go down

Pisanie by Jaca123 on Nie Kwi 23, 2017 6:40 pm

Ja swój głos oddaję na ekipę z Madrytu. Moim zdaniem Real się rozpędza ze spotkania na spotkanie. Dodatkowo ich lider - Cristiano Ronaldo jest w niesamowitej formie.

Jaca123

PBpoints : 10

Powrót do góry Go down

The author of this message was banned from the forum - See the message

Pisanie by Wasil on Sob Kwi 29, 2017 12:16 am

Moim zdaniem wygra Juventus Turyn. Chciałbym z całego serca aby to Juventus Turyn zdobył najważniejsze trofeum w Europie. Na prawdę należy się to dla Buffona jak i dla Juventusu za ostatnie lata pracy. Według mnie ten zespół ma naprawdę najmniej szczęścia, ale mam nadzieję, że już w tym roku pokona finalistę (mam nadzieję Atletico Madryt). Dla Buffona brakuję tylko tego jednego trofeum, dajcie dla chłopaka zdobyć ten jeden upragniony Puchar i niech schodzi z dumą ze sceny Smile

Wasil

PBpoints : 206

Powrót do góry Go down

Pisanie by pilonek on Sob Kwi 29, 2017 12:39 am

Nie no Monaco i Juventus ładnie grają ale Real Madryt ma chyba najwieksze szanse, no ale wiadomo wszystko sie może zdarzyć każdy ma prawo uważać inaczej

pilonek

PBpoints : 190

Powrót do góry Go down

Pisanie by seboafc on Sob Kwi 29, 2017 11:29 am

Ja swój głos oddaje na As Monaco, zespół który rozgrywa fenomenalny sezon. W lidze mają już 92 bramki strzelone, w lidze mistrzów również dużo strzelają...a do tego gra tam Polak Kamil Glik. Bardzo chciałbym aby to Polak po raz kolejny sięgnął po puchar LM, a jak wiemy sporo czasu minęło od ostatniego wygrania LM przez Polaka. MONACO ma szansę, mają wyrównany i szeroki skład. Jeżeli nie Monaco to chcę zwycięstwa Juventusu
seboafc

PBpoints : 330

Powrót do góry Go down

Pisanie by dj-man on Sob Kwi 29, 2017 1:50 pm

Ja osobiście chciałbym zobaczyć finał Real Madryt-Juventus Turyn,zderzenie jakże róznych dwóch stylów gry i potęg jeśli chodzi o Europę.Sam nie wiem komu bym wtedy kibicował ale chyba oddaje swój głoś mimo wszystko na Juve,dawno nie wygrali jakiegoś trofeum europejskiego a wykonali naprawdę sporą robotę od czasu degredacji (chyba do 2 ligi ? ).Fajny byłby finał 2:2 i w karnych Juventus po znakomitej interewncji Gigiego Buffona Very Happy
dj-man

PBpoints : 467

Powrót do góry Go down

Pisanie by JanuszBiznesu on Nie Kwi 30, 2017 3:21 pm

Żal mi Buffona i jego braku LM w dorobku, ale myślę, że dwumecz z Monako pójdzie po ich myśli. Wezmą ich na przeczekanie a młodzi póki co do tej pory grali na fali. Wystarczy nie pójść na wymianę ciosów i Monako powinno zgłupieć. Wynik typu 1:0 w Turynie wcale by mnie nie zdziwił a znając Juventus to właśnie taki będzie plan. Nie stracić u siebie, żelazna defensywa a do tego punktowanie - jak wytrawny bokser (czego nie zrobiła Borussia, która od samego początku stawiała się w roli przegranego).

Drugi półfinał jest już do przynudy i może dlatego kibicuje Atletico. Simeone zrobił świetną pracę w futbolu jako trener (można nie lubić stylu Atleti, ale trzeba mu oddać, co jego) i chciałbym, aby wzniósł z zespołem LM. Real ma wszystko, aby zwyciężyć w tej parze, ale los bywa przewrotny. Do ilu razy może im się udawać? Liczę tu właśnie na jakąś niespodziankę.

No i finał - z jednej strony to Juve...z drugiej Atletico. Żal, aby przegrywał tu ktokolwiek (biorąc oczywiście ten optymistyczny scenariusz, który zakłada, że jestem Nostradamusem). Niemniej chyba jednak Juventus. Nie zdziwiłyby mnie karne tutaj a wtedy działoby się naprawdę wiele. Z tego co kojarzę to Oblak nie jest jakimś demonem rzutów karnych i na pewno Atletico wolałoby tego uniknąć, ale to już loteria. Dlatego też nie skłaniam się ku decydowaniu (z rzutu monetą wypadło Atletico Wink ).

JanuszBiznesu

PBpoints : 177

Powrót do góry Go down

Pisanie by Lesza on Pon Maj 01, 2017 3:24 am

Ogólnie 1:0 Juventusu u siebie nie da im gwarancji awansu. Monaco taki wynik by wzięło myślę spokojnie w swoje ręce, ich żelazną bronią jest właśnie gra przed swoją publicznością to właśnie to zaczyna ich nakręcać, ale wszyscy znamy mądrość i doświadczenie Juventusu, nie powinni mieć żadnego problemu z przejściem takiej ekipy jak Monaco, ale piłka nas już wiele nauczyła i wiemy, że jest bardzo nieprzewidywalna, ale tak czy siak stawiam na Juventus w tych całych rozgrywkach i liczę na finał Real Madryt - Juventus Turyn. No i w finale oczywiście, remis, rzuty karne i tam Buffon daję zwycięstwo swojej drużyny fenomenalnymi interwencjami. Czy może być lepszy scenariusz dla Buffona?Smile Swój głos oddaje na Juve

Lesza

PBpoints : 176

Powrót do góry Go down

Pisanie by Mbappe on Wto Maj 02, 2017 11:41 pm

Po tym co dzisiaj pokazał Real wątpię, żeby Juventus czy Monaco (z całym szacunkiem dla tych zespołów) były w stanie zatrzymać Królewskich. To jak dzisiaj potrafili wyłączyć wszystkie atuty Atletico, a przy tym grać piłką szybko na jeden kontakt. Po takim meczu w takiej fazie turnieju trzeba ich traktować jako drużynę kompletną i stawiać w roli faworyta do obrony tytułu. Stąd też mój głos idzie na Królewskich Smile
Mbappe

PBpoints : 85

Powrót do góry Go down

Pisanie by kobietabet on Sob Cze 03, 2017 10:25 am

Moim skromnym zdanie dziś ze zwycięstwa będzie cieszyła się Stara Dama 
Kibicuje Juve i wierze w ich końcowy sukces 
Per combattere la Juventus

kobietabet

PBpoints : 47

Powrót do góry Go down

Pisanie by Savickas on Sob Cze 03, 2017 10:45 am

@kobietabet napisał:Moim skromnym zdanie dziś ze zwycięstwa będzie cieszyła się Stara Dama 
Kibicuje Juve i wierze w ich końcowy sukces 
Per combattere la Juventus

Kibicujesz Juve, ale to nie znaczy że wygrają. Ciekawy mecz bo wydaje się, że aktualnie jedyną drużyną która może pokonać Juventus jest Real i jedyną która może pokonać Real to Juventus. Na pewno ciekawe spotkanie się zapowiada, ja idę jednak w stronę Realu - dla mnie są ekipą kompletną.

Savickas

PBpoints : 29

Powrót do góry Go down

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry