polbuk-forum.com

Lotto Ekstraklasa

Strona 2 z 10 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down

Re: Lotto Ekstraklasa

Pisanie by dj-man on Nie Kwi 30, 2017 6:29 am

Legia Warszawa-Wisła Kraków
Typ: Poniżej 2,5
Kurs: 2.10
Lvbet

Walka o mistrzostwo Polski zaczyna się na całego.Szczerze się przyznam że chyba dawno nie widziałem Wisły tak wysoko w tabeli,może to będzie nowy czas dla nich i w następnym sezonie powlaczą o coś więcej.
Z początku chciałem pograć na Legię,bo jak wiadomo jest ostatnie 7 kolejek i Legia musi wygrywać ale kurs 1.49(Lvbet) czy 1.45(forbet) mnie do zniechęciły więc wybrałem opcję czysto statystyczną.H2H z ostatnich 5 spotkań pomiędzy Legia i Wisłą to same undery!! Wyniki odpowiednio: 1:0,0:0,0:2,1:1,1:0.Tak więc myślę że dzisiaj może być podobnie.
dj-man

PBpoints : 467

Powrót do góry Go down

Pisanie by dj-man on Nie Kwi 30, 2017 6:41 am

Jagiellonia Białystok-Pogoń Szczecin
Typ: X2
Kurs: 1.95
Lvbet

Dalej będę się trzymał zdania że Jagiellonia "spuchnie" w decydujących kolejkach o mistrzostwie kraju.Wydaje mi się że już dziś może stracić fotel lidera,Pogoń awansowała do grupy mistrzowskiej i może grać już zupełnie na luzie co w ich wypadku to spory plus.H2H tez wygląda całkiem niezle,ostatnie dwie wizyty portowców w Białymstoku to wyniki remisowe po 0:0.Dodatkowo może spróbować zagrać równiez czysty remis.
dj-man

Powrót do góry Go down

Pisanie by JanuszBiznesu on Nie Kwi 30, 2017 10:54 am

Przychylam się do opinii powyżej. Może to tylko subiektywna ocena, ale dla mnie Jaga ma najkrótszą ławkę, najmniej wartościowych grajków na niej i wbrew pozorom najmniejsze szanse na wygraną mistrzostwa z tej czwórki, która jest.

Brak Vassiljeva jest u nich widoczny, owszem - wygrywali, ale te punkty przychodziły w bólach i mękach a też rywale dawali od siebie dodatkowo wiele.

Ciężko jednak powiedzieć, czy już dzisiaj Jaga straci punkty. Pogoń nie gra o nic, te kolejki, które musieli się wytężyć za nimi i teraz może przyjść rozluźnienie. Kurs na gospodarzy jest wysoki i chyba bukmacherzy też upatrują tutaj czegoś.

Ja znając naszą ligę raczej się wstrzymam z typowaniem.

Jeszcze co do Wisły. Jest to piąty zespół do rozstrzygania, jakkolwiek to brzmi. Niby nie walczą o nic (w teorii przynajmniej i zapewne w praktyce także), ale na pewno mecze z Wisłą dla czołówki będą decydujące. W wypadku Legii - Wiślacy mają im coś do udowodnienia, kiedyś te pojedynki elektryzowały, decyzje sędziowskie - bramki, zwroty akcji. Nie sądzę, aby Krakowianie tu odpuszczali i przed Wojskowymi ciężkie zadanie, chociaż grają u siebie. To na pewno najciekawszy mecz z pierwszej tury walki o mistrzostwo. Także - raczej chyba do ewentualnego oglądania.

JanuszBiznesu

PBpoints : 177

Powrót do góry Go down

Pisanie by seboafc on Nie Kwi 30, 2017 9:34 pm

Zagłębie - Cracovia
Mecz grupy spadkowej. Gospodarze u siebie legitymują się bilansem 4-5-6. W tej chwili zajmują drugie miejsce w grupie spadkowej. Goście natomiast na wyjazdach mają bilans 1-7-7 i zajmują 6 miejsce w grupie spadkowej. Szykuję się ciekawy mecz, w którym moim zdaniem wygrają gospodarze. Goście słabo grają na wyjazdach i powinni jutro ponieść porażkę.
seboafc

PBpoints : 330

Powrót do góry Go down

Pisanie by Lesza on Pon Maj 01, 2017 2:13 am

Zagłębie Lubin - Cracovia
Typ: Cracovia
Kurs: 3.45
FORBET

Obie drużyny są w fatalnych formach to potwierdzają ostatnie ich spotkania i statystyki. Zagłębie nie potrafi wygrać od sześciu spotkań. Cracovia na ostatnich dziewięć spotkań, odniosła tylko jedno zwycięstwo we Wrocławiu ze Śląskiem. Uważam, że "Pasy" są obecnie w lepszej formie od gospodarzy tego spotkania. Zagłębie jest na drugim miejscu w grupie spadkowej z dorobkiem 20 punktów na swoim koncie, natomiast Cracovia zajmuję 6 miejsce z dorobkiem 16 punktów. I na pewno Cracovia będzie dążyć w tym spotkaniu aby wyjść na troszkę bezpieczniejszą pozycję.

Lesza

PBpoints : 176

Powrót do góry Go down

Pisanie by dj-man on Pon Maj 01, 2017 6:23 am

Wczoraj Legia-Wisła 1:1 i mozna uznać że to strata 2 pkt Legii w walce o mistrzostwo,z pewnością ucieszyło to trzy pozostałe kluby bo Jaga,Lechia i Lech wygrały swoje mecze.

Dzisiaj zakończenie 31 kolejki i spotkanie w grupie spadkowej.

Zagłebie Lubin-Cracovia
Typ: Obie strzelą-TAK
Kurs: 1.80
Lvbet

Raczej rzadziej gram tego typu zakłady,szczególnie na Polską ligę ale nic innego mnie w tym meczy nie przekonuje.Wynik może być tak naprawdę każdy i moim zdaniem cięzko tu wybrać stronę która wygra.Dałem zakład że obie drużyny strzelą ze względu na statystykę,na ostatnie 5 meczy z tego co widzę tylko raz nie pokryli a więc bardzo możliwe że dzisiaj zobczymy bramki po obu stronach.
dj-man

Powrót do góry Go down

Pisanie by JanuszBiznesu on Pon Maj 01, 2017 3:46 pm

Ja już jak pisałem wcześniej - tę grupę spadkową to bym rzucił gdzieś w kąt. Cracovia z takim bilansem wyjazdowym jest tutaj zdecydowanym ,,anty- faworytem'', ale jak znam życie to popularne Pasy powalczą tutaj i to może nawet o największą pulę.

Nie wiem jak w Zagłębiu morale - nie śledzę szatni tego zespołu, ale to co im się przytrafiło musiało dać im solidnego mentalnego kopa w dół. Nie sądzę też, aby w Polsce nie robili sobie nic z tego, co się stało - nie mamy raczej psychicznie mocnych - większość piłkarzy jest mentalnie słaba. Rycerze Wiosny jak zwykło się mówić o Krecikach, w tym sezonie wiosnę mieli najgorszą jak tylko się da. Są bez formy, kibice zaś są wściekli. Te kwestie pozaboiskowe także mogą nieco rzutować na dzisiejszy mecz, bo z kwestii czysto sportowych ilość punktów na tę chwilę może Zagłębiu dawać poduszkę bezpieczeństwa.

Z absencji - bez wielkich sensacji. Cracovii punkty są też bardziej potrzebne. Można się pokusić w tym meczu o X albo o 2, ale szczerze to nie wiem ku czemu się przychylić, dlatego to zostawiam. Kurs 2,2 na gospodarzy też brzmi atrakcyjnie, bo przecież ten klub kiedyś się przełamie...Tylko kluczowe jest tu pytanie, kiedy. Mecz tylko do oglądania zatem (a najlepiej patrząc na ostatnie wyczyny w tej grupie to do odrzucenia). Myślę, że stawianie czegokolwiek jest tutaj jak rzut monetą.

JanuszBiznesu

Powrót do góry Go down

The author of this message was banned from the forum - See the message

Pisanie by frank1989 on Pon Maj 01, 2017 8:32 pm

Moim skromnym zdaniem właśnie dlatego, że to ekstraklasa to układ tabeli może się nie zmienić 
Trzeba pamiętać, że każda drużyna jeszcze straci punkty a moim zdaniem najgorszej sytuacji jest Lechia.
Lechia najsłabiej punktuje na wyjeździe a biorąc pod uwagę terminarz to ma najtrudniejszych przeciwników Lecha, Legie i Wisłę właśnie na wyjazdach. I nawet komplet punktów u siebie  może nie dać upragnionych i wyczekiwanych pucharów.

frank1989

PBpoints : 272

Powrót do góry Go down

Pisanie by JanuszBiznesu on Pon Maj 01, 2017 11:13 pm

Co do tego, że się nic nie zmieni to akurat się nie zgodzę. Jakieś tam zmiany będą - kwestia tego jak duże.

W Gdańsku na pewno narzekają na usytuowanie (wyjazdy do Krakowa to raczej złe wspomnienia, do Poznania też...na Łazienkowską paradoksalnie nie najgorsze w porównaniu do tej dwójki). Jednak, aby Wisła włączyła się do walki o top 4 powinna wygrać z Lechem/Jagiellonią i liczyć na potknięcia drużyny Nowaka w Gdańsku -ta przewaga to na dzień dzisiejszy 7 punktów, więc margines błędu jest naprawdę duży.

Patrzę z przymrużeniem oka na te wszystkie obiekcje na tym etapie rundy finałowej. Gdańsk ma komfortowy terminarz u siebie. Punkty z Koroną czy też Pogonią traktowane są tu raczej jako ,,must have'' a do tego zęby ostrzą sobie na Jagiellonię (co by oznaczało, że ta różnica punktowa zostanie zniwelowana o 3 w teorii i jeszcze zacieśni tabelę).

Są jeszcze mecze między Lechem/Legią/Jagiellonią oraz 1 i 3 z Wisłą i tam też zespoły pogubią punkty. Scenariusz, który zakłada, że wszyscy będą punktować lepiej, Wisła zdecydowanie najlepiej a Lechia pogubi wszędzie punkty traktuje póki co w kategoriach ,,małe szanse''. Równie dobrze Wisła mogłaby wyprzedzić każdą z innych drużyn, biorąc pod uwagę np jak Legia kompromitowała się swego czasu z Niecieczą czy też jak Lech remisował z Bruk Betem na wyjeździe i to w tym sezonie (inny zespół, teraz motywacja zerowa - ale to tylko polska piłka - impossible is nothing)...

Dla mnie póki co za mało informacji, aby dywagować. Zostaną te 3-4 kolejki i zacznie się kalkulacja. W strefie spadkowej zapewne będzie trwała do końca. Póki co można tylko obserwować ten wyścig. I raczej typować w stronę faworytów, o ile grają z 6-7-8 zespołem w tabeli.

JanuszBiznesu

Powrót do góry Go down

Pisanie by Mbappe on Czw Maj 04, 2017 7:19 pm

Zbliża się druga kolejka rundy mistrzowskiej dlatego już zacieram ręce i wrzucam kilka analizek na te spotkania.

Korona - Jagiellonia

Pierwszy na tapetę biorę mecz w grupie mistrzowskiej, zapowiadający się bardzo ciekawie. Korona podchodzi do tego meczu po pechowej porażce z Lechem przy Bułgarskiej 3:2, a Jagiellonia po wygranej u siebie z Pogonią 1:0. Oba mecze miałem okazję oglądać i już wtedy nasunęło mi się kilka wniosków do nadchodzącego meczu.
Po pierwsze Korona w lidze ma świetny bilans u siebie w tym roku 4-0-1, przy czym porażka była przy bardzo dużej presji i nie grali swojej piłki. Jutro zagrają na luzie tak jak w Poznaniu i na prawdę jestem zdania, że faworyci w Kielcach pogubią punkty. Do Jagi wrócił Vassiliev, natomiast nie wiadomo w jakiej formie będzie po kontuzji. Niby zagrał kilka minut w ostatnim meczu, ale ciężko po tak krótkim czasie coś stwierdzić. Niewątpliwie ciągnie ten zespół w górę Cillian Sheridan i to jest mocny punkt Jagi.
Dla mnie pierwszą ofiarą Korony padnie właśnie Jagiellonia. Przy takiej dobrej grze u siebie i będący w dobrej formie Jacek Kiełb mogą urwać punkty liderowi. Dla mnie zobaczymy tu podział punktów, natomiast spróbuję asekuracyjnie 1X.

Typ: Korona lub remis @ 1.64 Efortuna
Mbappe

PBpoints : 85

Powrót do góry Go down

Pisanie by Mbappe on Czw Maj 04, 2017 7:28 pm

Ruch - Zagłębie

Typ: 2
Kurs:2.47 Efortuna

Tutaj drugi piątkowy mecz i value znalezione na fortunie. Dla porównania na forbet jest teraz 2.3, podejrzewam że na fortunie będą spadać. Dla mnie po takim kursie warto zagrać, Zagłębie świetny comeback z 2:0 na 2:2 z Cracovią, może wreszcie ten zespół w siebie uwierzy. Z kim innym jednak bym nie zagrał, ale że to mecz z Ruchem to próbuję. Ruch to główny kandydat do spadku, Warzycha to świetny piłkarz przed laty, ale trener żaden. Fornalik to była ostatnia deska ratunku dla Ruchu i jak już on zdecydował się odejść to musi być na prawdę źle. Ogromna strata - Lipski też nie pomaga w utrzymaniu. Ruch zagrał słaby mecz z Płockiem, remis niby zasłużony, ale przez większą część meczu bardzo, bardzo średnia gra Ruchu. Zagłębie to wykorzysta, tak jak wspominałem - po takim powrocie do wyniku nogi same niosą ;d Podsumowując te wszystkie analizowane elementy gram czystą dwójkę po uważam świetnym kursie Wink
Mbappe

Powrót do góry Go down

Pisanie by Mbappe on Pią Maj 05, 2017 1:20 am

Łęczna - Płock
Typ: 1
Kurs: 2.45
Forbet

Łęczna w gazie ostatnimi czasy. Potrafili pokonać w ładnym stylu Wisłę Kraków, czy Śląsk Wrocław na wyjeździe. Franek Smuda jednak czyni te cuda. Płock to dla mnie drużyna zagadka. Mają piłkarzy na Ekstraklase, jednak nie wszystko tam funkcjonuje jak trzeba. Trzeba to powiedzieć, ze słabym Ruchem, powinni taki mecz u siebie wygrywać na spokojnie. Jak to się skończyło? Remis po dwóch bardzo kontrowersyjnych karnych dla Płocka, oczywiście tylko jeden wykorzystany. Łęczna to starzy wyjadacze grupy spadkowej, można się śmiać ale to że grają tam co roku powoduje, że mają doświadczenie jak sobie radzić z taką presją i jak podchodzić do tych specyficznych meczów. W ostatnich sezonach utrzymanie zapewniali sobie rzutem na taśmę, w tym podejrzewam, że to utrzymanie będzie w Łęcznej dużo wcześniej.
Mbappe

Powrót do góry Go down

Pisanie by dj-man on Pią Maj 05, 2017 9:35 am

Korona-Jagiellonia
Typ: Ponad 2,5
Kurs: 1.75
STS

Podoba mi się bet kilka postów wyżej na 1X,także myslę że dzisiaj Jagiellopnia straci co najmniej 2 punkty.Jednak żeby nie powielać waszych typów gram w stronę overu bramek,Korona już może grać sobie na luzie co całkiem niezle im wychodzi,grają ofensywnie i bez presji co pokazali w Poznaniu(3:2).Na ostatnie 5 spotkań pomiędzy Koroną i Jagą aż 4 razy padł over 2,5 i myślę ze dziś może byc podobnie.
dj-man

Powrót do góry Go down

Pisanie by dj-man on Pią Maj 05, 2017 9:53 am

Ruch-Zagłębie
Typ: 2 (Bez remisu)
Kurs: 1.70
STS

W tym meczu także skłaniam się ku wygranej Zagłębia,jednak wybrałem nieco bezpieczniejszą opcje bez remisu.Zagłębie musi w końcu kiedyś wygrać a punktem zwrotnym moze byc poprzedni mecz z Cracovią gdzie z 0:2 wyciągneli na 2:2.Ciekawe tez jest statystyka Miedziowych z ostatnich wyjazdów do Chorzowa ostatnie 3 mecze to 2 wygrane i 1 remis więc bardzo dobre wyniki.
dj-man

Powrót do góry Go down

Pisanie by JanuszBiznesu on Pią Maj 05, 2017 12:08 pm

W końcu ciekawa kolejka, bo ta czołowa czwórka gra na wyjazdach i można połapać ciekawe kursy.

Na początek w oczy rzuca się Legia na wyjeździe z Pogonią po 1,95. Na Wojskowych zapewne jakiś czas temu w tym meczu dawaliby 1,6 czy też 1,7, jednak teraz z racji tego meczu z Wisłą znowu powielają schemat z meczu z Cracovią (tam też dawali 2,0 około po wpadce u siebie). Wisła będzie dla każdego niewygodnym rywalem i nie ma co się tym sugerować. Legia nie może sobie za to pozwolić na kolejną stratę punktów, bo powoli to już się robi niebezpieczne i w tabeli rywale mogą im odskoczyć na zbyt duży dystans.

Korona i Jagiellonia - sam twierdziłem, że Jaga klapnie, ale nie byłem przekonany czy już ostatnio. Ostatnio im się udało. Co by jednak nie mówić mecz, gdzie oba zespoły oddały łącznie 1 celny mecz na bramkę ciężko nazwać jakimkolwiek wyznacznikiem formy. Koronie się chyba chcę, grają na dużym luzie i powinni zagrozić Jadze. To rzadkość wśród tych ekip z miejsc 5-8, więc tym większy szacunek. U siebie powinni być szczególnie groźni, bo jak prezentowali się w całym sezonie na wyjazdach - wiadomo.

Lechia przyjeżdża do Krakowa i tutaj raczej strata punktów Gdańszczan wydaje się być dość pewna. Tylko przewrotność naszej ligi może sprawić, że się pomylę, bo wszystko wskazuje tu za Wisłą. W Krakowie grają dobrze, o ile nie bardzo. Lechia nie lubi wyjazdów do Krakowa (gubi tu punkty na potęgę), Lechia nie lubi wyjazdów ogółem. Nie wiem, czy jest cokolwiek co sprawia, że Lechia może z tego wyjść zwycięska. Temu dziwi te 3,15 na Gdańsk. Czy ja o czymś nie wiem? Czy drużyna Nowaka nagle miałaby się nauczyć? Bo na wygraną Wisły kursy powyżej 2 sugerują chyba właśnie to.

No i na koniec Lech grający z najgorszą z drużyn z tej ósemki czyli Termaliką. Bruk Bet zaprezentował się żenująco, grali od niechcenia i nie wiem czy ten zespół jeszcze jest gotów się podnieść. Tymczasem na Lecha ~ 1,7 co jest dość dziwne. Fakt, grali finał PP z dogrywką i to pewnie rzutuje na kursy, bo jednak było to w tygodniu. Ale znowuż nie było to tak niedawno a na Termalikę trzeba obecnie niewiele. No i przegrana w PP raczej powinna ich podrażnić. 

Na moje zatem.

Jagiellonia zgubi punkty
Lechia zgubi punkty
Legia wygra
Lech wygra

Nie wiem jednak czy wszystko się ziści, zatem raczej będę się starał wyciągać w tym kierunku pojedyncze zakładu w stylu 1X czy też czyste 2.

JanuszBiznesu

Powrót do góry Go down

Pisanie by Mbappe on Pią Maj 05, 2017 12:20 pm

@JanuszBiznesu napisał:Jagiellonia zgubi punkty
Lechia zgubi punkty
Legia wygra
Lech wygra

Co do Legi to zgadzam się. Lech też to raczej powinien wziąć, w tydzień chyba nie przegrają całego sezonu(?).
Sam grałem na 1X Korona, ale teraz mam poważne wątpliwości. Nie zagra Możdżeń pauzujący za kartki, w dodatku z korona-kielce.pl:
"Pod nieobecność pauzującego za żółte kartki Radka Dejmka i kontuzjowanego Djibrila Diawa, w meczu z Jagiellonią Białystok na środku obrony ponownie zagra Rafał Grzelak."
Tak jak jeszcze Diaw to niespecjalna strata, bo ostatnio jego gra wyglądała przeciętnie, tak brak Radka Dejmka to dla mnie znacząca strata. Wątpię, żeby Grzelczak dał tyle defensywie, co Dejmek. Ale na pewno warto w tym meczu pomyśleć o jakimś overze w takim przypadku.

Co do Lechii, Nowak na konferencji coś wspominał o problemach Wolskiego i Krasicia. Jeśli mieliby nie wystąpić z Wisłą, to tak jak brak Krasicia da się łatwo zastąpić, bo Serb nie jest w swojej najwyższej formie. Tak brak Wolskiego byłby mocnym spadkiem jakościowym drugiej linii, pewnie za niego zagrałby Flavio jednak to nie ten typ piłkarza.
Mbappe

Powrót do góry Go down

Pisanie by JanuszBiznesu on Pią Maj 05, 2017 2:05 pm

Naprawdę w meczach naszej ligi na środku obrony mógłby zagrać każdy i czasem nie robiłoby to różnicy. Oglądałem mecz Korony z Ruchem bodaj jeszcze, gdy byli na musiku i tam grała podstawowa para stoperów a ich ustawienie - jak w gimnazjum. Przechodziło wszystko (sam nie wiem, jak oni wtedy nie stracili gola po kontrataku).

Nie sugerowałbym się zatem występem kogokolwiek na środku obrony. Jagiellonia w ataku pozycyjnym jest dla mnie słabą drużyną a liczby, które wykręcają tylko to potwierdzają.

O ile ktoś pamięta takie mecze jak szalone 4:3 z Zagłębiem czy chociaż ich ostatni mecz - widać, że ta drużyna lepiej czuje się w szybkich atakach a inaczej się męczy. Gdy grali z Cracovią to zremisowali a mecz wybronił Sandomierski (tak naprawdę całe 2 sytuacje). Drużyna Probierza to nie dominatorzy, oni po prostu są szczelni z tyłu a z przodu wykorzystują ,,prezenty'' naszej ligi. 

Poczekam do składów i zobaczę jak się to prezentuje, bo bardziej ciekawi mnie środek pola Korony od linii obrony. Myślę jednak, że Korona może albo przegrać ten mecz w szatni i prowadzić grę albo też powalczyć i poszukać swoich okazji, jednocześnie oddając inicjatywę Jadze, która z zawodnikami takimi jak Frankowski, Cernych raczej w ataku pozycyjnym liczy bardziej na przypadek.

Wiadomość o tym, że Serb raczej nie zagra to szczerze powiedziawszy także miód dla moich uszów. Krasic ostatnio formę miał...ciężko powiedzieć kiedy. Z jego prowadzenia niewiele wynika, podaje niecelnie a do tego opieszale się wraca. Gorzej wygląda potencjalny brak Wolskiego, ale Nowak chyba także dostrzegł potencjał w wystawianiu Haraslina z Peszką na skrzydłach - możliwe, że zagęści przez to środek do maksimum tak jak to zrobił ostatnio.

Sławczew, Borysiuk - przed nimi być może bracia Paixao - myślę, że z przodu można się spodziewać czegoś takiego. Byleby nie wszedł Sebek Mila...Bo co on robi jeszcze w składzie - tego nie wie nikt. Ale jest ociężały, słaby i bez rytmu meczowego. Nawet stałych fragmentów bić już nie potrafi.

Dziwię się też Nowakowi, że na wyjazdach nie zmienia swojej taktyki. W wielu meczach aż się prosi o szybszy skład i granie z kontry albo chociaż bardziej zrównoważone. Lechia nie musi w każdym meczu mieć tych 60% posiadania piłki. Pamiętam sprinty Van Kessella i myślę, że taki zawodnik mógłby dać więcej niż np. Kuświk grający fizycznie w pewnych momentach gry. Nowak z kolei każdy mecz gra tak samo - zna to niemal cała liga. Co więcej zrezygnował z kilku zawodników bez większej przyczyny - mowa tu chociażby o Maku, który z powodzeniem dla mnie konkurowałby jako czwarty skrzydłowy (licząc obie strony boiska Peszko, Haraslin, Paixao i Mak właśnie), Chrapku, który w środku pola jest solidniejszy od ławkowiczów jakimi są Mila , Van Kessela, który mógłby wchodzić z ławki na zmianę w zależności od potrzeb (aktualnie Kuświk jest zawsze, bo...bo właściwie tak).

Przez długi czas stawiono też na drewnianego do granic możliwości Stolarskiego, który poza dobrą wydolnością może niewiele a jego ograniczoność do jednej nogi i słaba postawa w defensywie raziła w oczy. Nie wiem skąd te decyzje personalne Nowaka, ale dla mnie on momentami sam zamyka sobie drogę do rozgrywania spotkań podle innych scenariuszy niż ten zaplanowany przez niego przed meczem.

Ale to może taka dygresja - jestem z Pomorza i stosunkowo często widuję Lechię - dla mnie ten klub personalnie to spokojnie top 3 Polski a z gry są ledwo co 4 siłą tej ligi, notując wpadki z tuzami pokroju Piasta czy też Ruchu i to niemal notorycznie (kiedyś nie wychodziły mecze domowe - teraz wyjazdowe ^^) . Wink

JanuszBiznesu

Powrót do góry Go down

Pisanie by Mbappe on Pią Maj 05, 2017 2:40 pm

Termalica - Lech
Typ: 2
Kurs: 1.75
Forbet

Zgadzam sie z JanuszemBiznesu i też idę w Lecha. Czuje, że kursy mogą jeszcze spaść i dlatego gram już dziś. Termalica to zdecydowanie najsłabsza drużyna w tej grupie i mam wrażenie, że to będzie taka Pogoń z ostatniego sezonu rozdająca punkty na lewo i prawo. Lechii w ogóle się nie postawili chociaż mogli powalczyć, a tak to oddane punkty za przysłowiowy "frajer". Lech podrażniony po porażce w pucharze, czy będzie rozbity? nie sądzę. Będą chcieli udowodnić za wszelką cenę, że to był wypadek przy pracy i teraz będą 2x zmotywowani, frustracje przemienią w motywację i przejadą się po Termalice. Bo atuty czysto sportowe Lecha przewyższają o wiele wiele te piłkarzy z Niecieczy.
Mbappe

Powrót do góry Go down

Pisanie by dj-man on Pią Maj 05, 2017 3:13 pm

Co do Lechii to nie do końca się zgodzę że grają tak samo właśnie wprost przeciwnie u nich wlasnie się to zmieniło np. ostatni mecz z Termalicą 1 polowa grali swoje a w drugiej nastawili się na kontry.
Co do Mili to napewno pomaga jak prawdziwy kapitan (wiadomo nie na boisku) tylko w szatni,motywuje drużynę itp. Wydaje mi się że zatrudnią go na dlużej w Lechii jak skończy mu się kontrakt,oczywiście już nie w roli piłkarza.
dj-man

Powrót do góry Go down

Pisanie by Mbappe on Pią Maj 05, 2017 5:52 pm

@dj-man napisał:Co do Lechii to nie do końca się zgodzę że grają tak samo właśnie wprost przeciwnie u nich wlasnie się to zmieniło np. ostatni mecz z Termalicą 1 polowa grali swoje a w drugiej nastawili się na kontry.
Co do Mili to napewno pomaga jak prawdziwy kapitan (wiadomo nie na boisku) tylko w szatni,motywuje drużynę itp. Wydaje mi się że zatrudnią go na dlużej w Lechii jak skończy mu się kontrakt,oczywiście już nie w roli piłkarza.

No dla mnie nie można powiedzieć, że coś się zmieniło na podstawie jednego meczu Razz
Haraslin wpakował szybko bramkę, która tak na prawdę nie powinna wpaść ( w krótki słupek przy którym tylko piłka by się zmieściła między słupek a bramkarza serio bramkarz to wpuszcza?).
Wracając, mieli dobry wynik i mogli sobie mówiąc kolokwialnie "pykać", potem druga bramka i po meczu. Z drugiej strony też Termalica mało robiła, żeby ten wynik zmienić ;d
Mila to nie jest już gość na E-klase i to już wiadomo od jakiegoś czasu. Takim kapitanem prawdziwym to chyba jest Milos Krasic, fizycznie i mentalnie. Bo taki zawodnik jak Krasić, który był gwiazdą Juve swego czasu musi mieć szacunek u kolegów z drużyny.
Mbappe

Powrót do góry Go down

Pisanie by dj-man on Pią Maj 05, 2017 8:05 pm

Ruch-Zagłębie 1:1

Co mozna powiedzieć o meczu,napewno Ruch walczy cały czas widać że bardzo zalezy im na utrzymaniu mimo ze od sprawy organizacyjnej słabo to wygląda,co ciekawe oddali chyba ponad 20 strzałów na bramkę,inna sprawa że powinni prowadzic po 1 połowie.Zagłębie jak to Zagłębie zaczęli dopiero grać jak stracili bramkę.W każdym razie kolejny mecz na remis w grupie spadkowej i chyba nikt nie może być zadowolony.
dj-man

Powrót do góry Go down

Pisanie by Mbappe on Pią Maj 05, 2017 10:51 pm

Ruch - Lubin 2 @2.47 ---
Korona - Jagiellonia 1X @1.64 +++

Słowem omówienia. Meczu pierwszego nie oglądałem, oprę się na opinii dj-mana. Zagłębiu na ten moment pasuje ten remis, bo utrzymują przewagę, ale jednak spodziewałem się że wejdą w tę rundę jak Wisła w poprzednich sezonach i wygrają ją na spokojnie tak się nie dzieje i to powinno prowadzić do zastanowienia się nad kilkoma sprawami w Lubinie.

Drugi mecz oglądałem i to absolutnie dobra gra Korony. Jaga się ślizga w tej grupie mistrzowskiej i tytułu jej nie wróżę. Natomiast Korona tak grając utwierdziła mnie w przekonaniu, że jeszcze punkty pourywa faworytom w pozostałych meczach.
Mbappe

Powrót do góry Go down

Strona 2 z 10 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry