polbuk-forum.com

Lotto Ekstraklasa

Strona 10 z 10 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down

Re: Lotto Ekstraklasa

Pisanie by frank1989 on Pon Lis 20, 2017 8:42 am

Niestety masz rację chociaż nie jest mi to na rękę Sad
Dzisiaj na boiska wybiegną ekipy z Lublina i Kielc. Moim zdaniem pomimo tego, że korona w ostatnim czasie jest w gazie to w potyczce z Zagłębiem dozna porażki. Nie można postrzegać Korony przez pryzmat jedynego do tej pory wygranego wyjazdowego spotkania a właściwie demolki 0-5 w Gdańsku. Fakt ta wygrana z pewnością  dała dla Kielczan kopa jednak to wciąż tylko Korona. Zagłębie z pewnością będzie chciało się zrehabilitować za ostatnią  porażkę ligowa na własnym stadionie z ekipa Probierza czyli pasiasta częścią Krakowa. Nie zapominajmy też, że Zagłębie ma tez coś do udowodnienia Koronie gdyż w ostatnim czasie  już grali ze sobą i to w Lublinie  gdzie górą była właśnie Korona wygrywając 0-1.
Mój typ
Ekstraklasa 2017/2018
Zaglebie - Korona Kielce
w1
kurs 2.30 FORTUNA

frank1989

Powrót do góry Go down

Pisanie by bmx34 on Sob Gru 02, 2017 10:22 am

Sandecja-Legia
Typ: 2
Kurs: 1.90 -
Fortuna

Mimo ze to nasza rodzima ekstraklasa i w kazdym meczu moze się wszystko zdarzyć to uważam że Legię od Sandecji dzieli co najmniej roznica klas i kazdy inny wynik jak wygrana Legionistów będzie badz co badz duzym zaskoczeniem.Myslę że Sandecja po raz kolejny bedzie skupiac się na glównie na defensywie a Legia w ataku pozycyjnym stworzy sobie co najmniej kilka dogodnych sytuacji i napewno którąś wykorzysta.Po takim kursie warto.

bmx34

Powrót do góry Go down

Pisanie by Margi on Nie Gru 03, 2017 1:34 am

Piast Gliwice - Lech Poznań
Typ: Zwycięzca Meczu - Lech Poznań
Kurs: 2.05 -
Fortuna

______________________________________________________________________________________________________________________
Dnia dzisiejszego o godzinie 15:30 rozpocznie się spotkanie 18 kolejki - Lotto Ekstraklasy. Piast Gliwice, który jest totalnie bez formy zmierzy się w tym spotkaniu z Lechem Poznań. Według mnie to Lech Poznań będzie faworytem w tym spotkaniu, Kolejorz zajmuje obecnie 5 miejsce w tabeli z dorobkiem 28 punktów na swoim koncie, ostatnio po bardzo ładnym spotkaniu pokonali Wisłę Płock 2:1. Natomiast Piast Gliwice plasuje się obecnie na 15 miejscu w dorobku ma 17 punktów, ostatnie 2 spotkania bez porażki. Mimo tego według mnie Lech musi wygrać to spotkanie, jeżeli myśli o Mistrzostwie Polski, a każdy z nas wie, że taki był cel Kolejorza.

Margi

Powrót do góry Go down

Pisanie by Margi on Nie Gru 03, 2017 1:40 am

Wisła Kraków - Górnik Zabrze
Typ: 1X
Kurs: 1.40
FORTUNA

______________________________________________________________________________________________________________________
To spotkanie zostało nazwane hitem 18 kolejki - Lotto Ekstraklasy. O godzinie 18:00 Wisła Kraków na własnym terenie zagra z ekipą Górnika Zabrze. Oba zespoły są w fenomenalnej formie. Wisła nie przegrała od czterech spotkań z rzędu, natomiast Górnik jest obecnie liderem z 32 punktami na swoim koncie. Przypomnę, że Wisła zajmuje obecnie 6 miejsce z 28 punktami na swoim koncie. Wisła kapitalnie gra u siebie i mam nadzieję, że ekipa z Zabrza będzie miała problem na tym "gorącym" terenie.

Margi

Powrót do góry Go down

Pisanie by bmx34 on Nie Gru 03, 2017 5:08 am

Wisła-Górnik
Typ: X2
Kurs: 1.57 +
Fortuna

Co prawda Wisła na własnym obiekcie zdobywa sporo punktów ale dzisiaj o to będzie bardzo ciezko,przyjedza Górnik który zachwyca wszystkich i gra chyba obecnie najlepszą piłkę w Polsce.Biała gwiazda notuje często przestoje w grze,przez co traci sporo goli.Wiślacy zawsze opierali grę na skrzydłach a teraz moim zdaniem jej skrzydłowi są bez formy (Boguski,Małecki) co odbija się na jej grze.

bmx34

Powrót do góry Go down

Pisanie by bmx34 on Pon Gru 04, 2017 5:48 pm

Cracovia-Korona
Typ: Rzuty rozne-over 9,5 -
Kurs: 1.55

Szykuje się ofensywny mecz z duża liczbą sytuacji i strzałów a co za tym idzie licze tez na sporą liczbe kornerów z jednej i drugiej strony.Cracovia zagra szybkimi skrzydłami (Wdowiak,Wojciki) co myslę tez sprzyja liczbie rogów.

bmx34

Powrót do góry Go down

Pisanie by Margi on Pią Gru 08, 2017 4:39 pm

Górnik Zabrze - Lechia Gdańsk
Kurs: 1.64
Fortuna
__________________________________________________________________________________________________________________________

To spotkanie będzie dla mnie hitem 19 kolejki Lotto Ekstraklasy. Górnik Zabrze na własnym stadionie podejmie Lechie Gdańsk, bukmacherzy dość podobnie oceniają szansę obu ekip na zwycięstwo, jednak minimalnym faworytem w tym spotkaniu jest Górnik Zabrze, obie ekipy są w bardzo dobrej formie. Myślę jednak, że to Lechia dziś pokona Górnik, ostatnie spotkania Lechii są grane na prawdę na bardzo wysokim poziomie. Jednak zabezpieczam się typem X2.

Margi

Powrót do góry Go down

Pisanie by Special on Pią Gru 08, 2017 5:25 pm

Górnik Zabrze - Lechia Gdańsk
Kurs: 1.64 +
FORTUNA

Analiza: Akurat w tym typie zgodzę się z @Margi. Moim zdaniem Górnik tego spotkania nie wygra na 100%. Górnik aktualnie zajmuje 1 miejsce w ekstraklasie z dorobkiem 35 punktów, mają 3 punkty przewagi nad Legią. Lechia ostatnio gra dużo lepiej i obecnie zajmuje 9 miejsce z 23 punktami. Stawiałbym tutaj czyste zwycięstwo na Lechię, ale jednak zabezpieczę się X2

Special

Powrót do góry Go down

Pisanie by Poldi25 on Wto Gru 12, 2017 3:29 pm

Jagiellonia Białystok - Korona Kielce
Jagiellonia 2,07 eFortuna +
Jagiellonia strz. +1,5 1,97 eFortuna +

Korona Kielce po fantastycznej serii 12 meczów bez porażki z rzędu zderzyła się ze ścianą w postaci Arka Gdynia i to na własnym obiekcie ulegli aż 0:3... czy to zwiastuje lekką zadyszkę zespołu? Hm.. za duże słowa ale są pewne problemy z kontuzjami w drużynie Korony i jednak może już brakować świeżości niektórym zawodnikom. Sam trener wspomniał przed meczem z Jagą, że mają w dalszym ciągu spore problemy z kontuzjami, ledwo wrócili do treningów Jukić i Aankour a już muszą być gotowi na spotkanie bo kolejni zawodnicy są kontuzjowani.
Jeśli chodzi o Jagiellonię to nikt o nich nie mówi w temacie "Mistrza".. mówi się o Górniku, Koronie, Legii a tutaj Jagiellonia punktuje i plasują się na 3 miejscu ze stratą 3 punktów do lidera. Ostatnie 2 mecze to 2 wygrane skromne po 1:0 z Pogonią i Sandecją. Jaga od 5 meczy nie przegrali u siebie i myślę, że podtrzymają tę passę a także zwiększą do 3 zwycięstw z rzędu.
Reasumując myślę, że Jaga u siebie zakończy ten rok 3 punktami a Korona jednak zakończy końcówkę roku nie najlepiej.

Poldi25

Powrót do góry Go down

Pisanie by Poldi25 on Wto Gru 12, 2017 3:30 pm

Piast Gliwice - Legia Warszawa
Legia 1,90 eFortuna

Po katastrofalnym początku sezonu nie ma już śladu w Warszawie, oczywiście ta gra może być jeszcze lepsza ale już wyniki są, zajmują 2 pozycję w lidze ze stratą1 oczka do Górnika i jeśli wygrają to przynajmniej na parę godzin awansują na pozycję lidera a może i nawet będą tym liderem przez całą przerwę zimową. Można by powiedzieć, że byłby to mały sukces Legii zważywszy patrząc jak ta drużyna grała jeszcze parę kolejek wstecz.
W Legii dalej kontuzjowani są Radović i Jędza.
W Legii coraz lepiej spisuje się Pasquato. Hamalainen i Guilherme dobrze rozumieją się z Niezgodą i wygląda to całkiem dobrze
Jeśli chodzi o Piast Gliwice to mimo, że nie przegrywają ostatnio zbyt często to większość meczy remisują dość szczęśliwie, mowa tutaj choćby o ostatnim meczu ze Śląskiem czy z Pogonią a nawet z Lechem 0:0 nie pokazali nic ciekawego, to Lech prowadził grę i przeważał przez większość czasu a myślę, że Lech w tej formie nie jest jakimś dobrym wyznacznikiem... Myślę, że Legia wygra to spotkanie.

Poldi25

Powrót do góry Go down

Pisanie by Poldi25 on Wto Gru 12, 2017 3:31 pm

Arka Gdynia - Górnik Zabrze
Górnik z remisem 1,45 eFortuna
obie strzelą 1,57 eFortuna

Jedna jaskółka wiosny nie czyni tak można powiedzieć o Arce, gdzie po wygranej z Koroną 3:0 są nagle faworytem z liderem... Oczywiście Arka ostatnio gra lepiej i to nie tylko wygrana z Koroną ale także wygrana 5:0 z Sandecją czy 2:1 ze Śląskiem ale akurat dla mnie te drużyny potrafią zagrać dobrze mecze ale także takie jak z Arką.
Górnik mimo wszystko trzyma ten poziom od samego początku i nie schodzi z niego i myślę, że dziś będzie podobnie, remis to max co Arka może ugrać w tym spotkaniu.
Dla Górnika bycie liderem na koniec roku byłby nagrodą za cały ten sezon i należy im się to.
W Górniku nie ma kontuzji co jest też świetną informacją bo w tej drużynie nie ma aż tak dobrych zawodników co w pierwszej 11-stce dlatego póki pierwsza 11-stka będzie zdrowa będą trudnym rywalem dla każdego.

Poldi25

Powrót do góry Go down

Pisanie by ZawodowyGracz on Wto Gru 12, 2017 8:23 pm

Arka Gdynia - Górnik Zabrze
Typ: Arka Gdynia
Kurs: 2.65 +
TOTOLOTEK

Arka Gdynia zmierzy się z Górnikiem Zabrze, wszyscy myślą, że w tym spotkaniu faworyt może być tylko jeden i stawiają na Górnik, który zajmuj e obecnie 2 miejsce w Ekstraklasie. Jednak według mnie to Arka dziś jest faworytem, w ostatnim spotkaniu pokazali się z bardzo dobrej strony i pokonali 0:3 - Koronę Kielce. W dodatku atutem Arki na pewno będzie gra na własnym stadionie. Myślę, że Arka wygra to spotkanie.

ZawodowyGracz

Powrót do góry Go down

Pisanie by Poldi25 on Pią Gru 15, 2017 3:06 pm

Dyscyplina: Piłka Nożna - Polska, Ekstraklasa
Godzina: 20:30
Spotkanie: Śląsk Wrocław - Jagiellonia Białystok
Typ: 2/obie strzelą
Kurs: 4,35
Bukmacher: eFortuna
Analiza:

Przed nami ostatnia kolejka w tym roku, jeśli Jagiellonia wygra mecz będzie pewna, że przerwę zimową pozostaną na podium - bardzo dobra runda w ich wykonaniu.
Śląsk natomiast po słabym początku zaczął grać i zdobywać wiele punktów nawet w tych meczach gdzie wielu stawiało, że dostaną łomot przez kłopoty z kontuzjami... Aż 2 ostatnie miesiące znowu fatalne czym skutkuje, że ze stanowiskiem pożegna się trener Śląska - J. Urban . Miał być już wyrzucony przed ostatnią kolejką ale jeszcze będzie trenerem ten ostatni mecz.
Jeśli chodzi o formę to ta jest zdecydowanie po stronie gości, ostatnio rozegrali doskonały mecz u siebie z Koroną wygrywając aż 5:1 i nie pozostawili złudzeń Kielczanom, że to Oni są drużyną lepszą.
Jaga ma passę 3 zwycięstw z rzędu, u siebie z Kielcami 5:1, na wyjeździe z Sandecją 1:0 i u siebie z Pogonią 1:0.
W tym spotkaniu zdecydowanie stawiam w roli faworyta gości i to Oni przyjeżdżają po 3 punkty. Walka na boisku pewnie będzie z obu stron i bramek w tym spotkaniu nie powinno zabraknąć o czym przekonujemy się w większości meczy we Wrocławiu.

Jeśli chodzi o braki kadrowe to tych zdecydowanie więcej po stronie gospodarzy:
Jagiellonia - Sheridan
Ślask - Kokoszka, Jović, Mi. Mak, Cotra i Dankowski

Poldi25

Powrót do góry Go down

Pisanie by Master77 on Sob Gru 16, 2017 3:19 pm

Pogoń Szczecin - Arka Gdynia
Typ: Pogoń Szczecin
Kurs: 1.96
Fortuna

Pogoń Szczecin - Arka Gdynia to spotkanie rozpocznie się dziś o godzinie 15:30. Jest to spotkanie 21 kolejki Lotto Ekstraklasy. Pogoń zajmuje obecnie 16 miejsce w tabeli z dorobkiem 14 punktów, Arka plasuje się na 5 pozycji z dorobkiem 31 punktów. Pogoń ostatnim spotkaniem wygranym wyjazdowym z Lechią przerwała fatalna passę i na własnym terenie na pewno będą bardzo niebezpieczni. Ostatnie 3 spotkania bezpośrednie z Arką Pogoń wygrała, moim zdaniem dziś Pogoń powinna to spokojnie wygrać.

Master77

Powrót do góry Go down

Pisanie by Poldi25 on Sob Gru 16, 2017 4:57 pm

Legia Warszawa - Wisła Płock
Legia i obie strzelą 3,20 eFortuna

Wbrew pozorom bardzo trudne spotkanie czeka Legię... Czuje, że Wisła Płock strzeli bramkę.
Po pierwsze, Legia w tym meczu zagra w obronie eksperymentalnie, zabraknie Pazdana, Dąbrowskiego, Jędrzyjczyka pierwszy raz w sezonie zagra para Astiz, Czerwiński, który wrócił dopiero co po kotnuzji. Ostatni mecz w Legii zagra Guilherme więc na pewno będzie chciał pożegnać się z kibicami dobrą grą, może bramką a na pewno wygranym meczem.
Legia coraz lepiej gra w piłkę, nie ma już śladu bezradności z początku sezonu...
Jeśli chodzi o Wisłę to Oni także ostatnio w niezłej formie, wygrana z Arką 2:0 i na wyjeździe z Wisłą Kraków 1:0 ostatnio remis 2:2 z Sandecją dość niespodziewany.
Reasumując z braku podstawowej obrony w Legii czuję bramkę dla Wisły lecz koniec końców 3 punkty powinny pozostać przy Łazienkowskiej.

Poldi25

Powrót do góry Go down

Pisanie by bmx34 on Sob Gru 16, 2017 5:43 pm

Legia-Wisła Płock
Typ: under 2,5
Kurs: 1.85
Totolotek

Ja mam nieco odmienne zdanie na ten mecz.Legia od kilku spotkań zaczęła grac strsznie zachowawczo,wymęczone zwycięstwa i ich siła ognia nie jest juz taka jak chocby na początku sezonu,to zapewne zesprawą taktyki nakreslonej przez trenera Jozaka.Stawiam na 1:0.

bmx34

Powrót do góry Go down

Pisanie by bmx34 Today at 7:16 am

Górnik-Cracovia
Typ: 1
Kurs: 1.78
Fortuna

W Cracovii napewno morale po porażce w derbach u siebie 1:4 nie są za wysokie i wydaje mi się że będzie to widać na boisku.Górnik u siebie bardzo mocny,na 10 rozegranych meczy 6 wygranych i 4 remisy.Na dodatek w przypadku wygranej Zabrzanie wrócą na fotel lidera,bo mają 2 punktystraty do Legii ktora jak wiadomo swoj mecz przegrała.

bmx34

Powrót do góry Go down

Strona 10 z 10 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry