polbuk-forum.com

Lotto Ekstraklasa

Strona 7 z 10 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down

Re: Lotto Ekstraklasa

Pisanie by dj-man on Pią Maj 19, 2017 12:04 pm

Cracovia-Ruch
Typ: Liczba goli-Ruch powyżej 0,5
Kurs: 1.60
Lvbet

Ruch nie ma nic do stracenia,zamykają tabelę z dorobkiem 17 oczek i stratą 3 pkt do Arki i Śląska.Niebiescy zapewne dzisiaj zagrają z kontry i to chyba dobra wiadomość,szybki Niezgoda oraz bardzo szybkie boki pomocy Moneta i Przybecki to moze im przyniesć parę fajnych kontr.Podobno tez w Cracovii nie dzieje się za dobrze,jakiś konflikt Zielińskiego z piłkarzami.
dj-man

PBpoints : 467

Powrót do góry Go down

Pisanie by Mbappe on Pią Maj 19, 2017 4:04 pm

Śląsk Wrocław - Arka Gdynia
Wynik końcowy
TYP: X
3.25
Forbet

Dla mnie typowy mecz na remis. Dla obu ekip bardzo ważny mecz i tutaj przegrany bardzo skomplikuje sobie możliwość utrzymania, a wygrana pozwoli odskoczyć na bezpieczny odstęp punktowy. Śląsk potrafił i siebie wygrać 6:0 z Ruchem, by potem zagrać bardzo zły mecz w Lubinie. Grają bardzo nierówno i nie widziałbym w nich aż takiego faworyta w tym meczu. Dlatego idę w podział punktów i walkę do końca o utrzymanie obu ekip.
Mbappe

PBpoints : 85

Powrót do góry Go down

Pisanie by Mbappe on Pią Maj 19, 2017 4:07 pm

Cracovia Kraków - Ruch Chorzów
Obie drużyny strzelą bramkę
TYP: Tak
1.85
Forbet

Chciałem grać w stronę Craxy, ale kursy są bardzo małe. Próbuje typ, że obie strzelą z tego względu, że choćby z Łęczną Cracovia miała straszne dziury w defensywie i Ruch, który już prawdopodobnie zleci z ligi, będzie to potrafił wykorzystać. Nie wiem czy stać ich na urwanie punktów Cracovii, prawdopodobnie nie, ale też nie sądzężeby to był jakiś pogrom jak wskazują kursy.
Mbappe

Powrót do góry Go down

Pisanie by JanuszBiznesu on Pią Maj 19, 2017 5:36 pm

Zgodzę się, że jak już szukać czegoś w tej ekstraklasie to raczej wysokich kursów. Ja pójdę przekornie w Śląsk -1,5 azjana po 3,5 w LVBet. Dlaczego tak?

Dla Śląska ważny mecz, prestiżowy też w pewnym sensie. Wrocław trzyma z Gdańskiem a wiadomo Gdynia - Trójmiasto. Można powiedzieć, że kibicowsko będzie iskrzyło, a to też na pewno dodatkowo doładowuje piłkarzy.

Śląsk poza starciem w tym sezonie Arkę ogrywał u siebie regularnie. Należy też brać poprawkę na to, kiedy mecz był w tym roku rozgrywany. Ano, gdy Śląsk był beznadziejny a Arka jeszcze dobrze optowała i miała ostatnie przebłyski jakiejkolwiek formy (wtedy postawiła się też Jagielloni czy wygrała z Ruchem po serii wyników wołających o pomstę do nieba).

Patrzę na składy i nie widzę tu niczego ciekawego. Obaj trenerzy nie zaskakują i grają tym co mają. Pocieszające dla Gdynian jest to, że mają w zanadrzu mecz z Ruchem (tym spadającym już Ruchem na co wskazuje wszystko na niebie i ziemi) a do tego z Zagłębiem (z którym kibicowsko stali nieźle). Raczej nie mówi się o meczach w kontekście przyjaźni, ale Kreciki utrzymanie mają zapewnione. Im raczej nie będzie zależało a to zawsze furtka dla przeciętnej co by nie mówić ekipy Ojrzyńskiego.

Jako smaczek dodam, że Śląsk swego czasu zrzucił Arkę (chociaż to może za mocne słowa) po 5:0 w ostatniej kolejce. Na pewno zatem możemy być świadkami - mam nadzieję ciekawego widowiska. Tych meczy pełnych szachów mam już zdecydowanie dość.

JanuszBiznesu

PBpoints : 177

Powrót do góry Go down

Pisanie by dj-man on Pią Maj 19, 2017 7:50 pm

Śląsk-Arka 4:1 +++

Zaczęło się dobrze dla Arkowców ale pozniej Śląsk ich wypunktował,w pierwszej polowie 3 celne strzały i 3 gole.Cenne 3 pkt Wrocławian i na tę chwilę oddalili się od strefy spadkowej wyprzedzając Piasta,Cracovię i G.Łęczna.
dj-man

Powrót do góry Go down

Pisanie by Mbappe on Pią Maj 19, 2017 7:53 pm

Śląsk Wrocław - Arka Gdynia
Wynik końcowy
3.25
Forbet

A jednak grają w kratke i teraz wypadł dobry mecz ;d Wydaje mi się, że widać tu było bardziej minusy Arki niż plusy Śląska.

@JanuszBiznesu gratki za typ po świetnym kursie Very Happy
Mbappe

Powrót do góry Go down

Pisanie by dj-man on Pią Maj 19, 2017 10:25 pm

Cracovia-Ruch 2:0

Ruch znakomicie wszedł w mecz,w 1 minucie stracili bramkę,błędy w obronie to masakra ale to akurat mozna było przewidzieć do ich gra defensywna jest tragiczna z tym ze myslałem ze z przodu strzelą.
Ruch spada.
dj-man

Powrót do góry Go down

Pisanie by dj-man on Pią Maj 19, 2017 11:48 pm

Podobno w nowym sezonie nie będzie już podziału punktów,zostaje natomiast podział na grupę mistrzowską i spadkową.
dj-man

Powrót do góry Go down

Pisanie by Mbappe on Sob Maj 20, 2017 12:05 am

Cracovia Kraków - Ruch Chorzów
Obie drużyny strzelą bramkę
TYP: Tak
1.85
Forbet

Przy lepszej celności piłkarzy Ruchu, gdyby zamiast strzelać po poprzeczkach trafiali do siatki typ miałby szanse powodzenia. A tak to na ----
Mbappe

Powrót do góry Go down

Pisanie by JanuszBiznesu on Sob Maj 20, 2017 9:49 am

W następnej kolejce warto przyjrzeć się arce z ruchem. Do meczu jeszcze daleko, ale prawda jest taka, że Chorzów już wita się z 1 liga. Nie widać też większego zaangażowania zatem zwycięstwo arki można brać o ile kurs będzie zjadliwy. Co do tej kolejki to zastanawia mnie mecz piasta z Łęczna. Bardzo ważny, ale i zagadkowy. Wygrany teoretycznie zapewni sobie utrzymanie. Remis raczej nie powinien urządzać nikogo chociaż Łęczna też gra z ruchem i na pewno czułaby się z nim lepiej. Ogółem walka o spadek to nadal kwestia 3 (być może niedługo 2 zespołów) o jedno miejsce. Dla Chorzowa szans już nie widzę.

JanuszBiznesu

PBpoints : 177

Powrót do góry Go down

Pisanie by Bastek on Sob Maj 20, 2017 12:20 pm

Wisła Płock - Zagłebie Lubin
KURS: 3.1
EFORTUNA

Zagrałem remis w tym meczu. Zaglebie ostatnio lepiej wyglada, wygrana u siebie ze Slaskiem w derbach. Płock tez pewnie punktuje do tej pory. Obie ekipy sa na czele grupy spadkowej i wlasnie remis powoduje, ze obie zapewniaja sobie utrzymanie. Mysle, ze jesli mecz bedzie szedl na remis, zadna z ekip nie bedzie forsowala tempa i ten remis po prostu wezmie z checią. Polecam ten typ bo jest duze prawdopodobienstwo ze wejdzie.

Bastek

PBpoints : 51

Powrót do góry Go down

Pisanie by Mbappe on Sob Maj 20, 2017 12:29 pm

Wisła Kraków - Pogoń Szczecin
Wynik końcowy
TYP: Wisła Kraków
1.70
Forbet

Kurs już poleciał, ale i po takim jestem w stanie pograć. Wisła przekręcona w Kielcach tutaj będzie chciała powalczyć o komplet punktów, aby w końcu po kilku dobrych meczach zdobyć te 3 punkty w grupie mistrzowskiej i wrócić na 5 miejsce. U siebie są groźni, cisneli w 10 Lechie to czemu mieliby zgubić punkty z Pogonią, która nie potrafiła ograć Termalici u siebie?
Mbappe

Powrót do góry Go down

Pisanie by dj-man on Sob Maj 20, 2017 12:40 pm

Piast-G.Łęczna
Typ: 1
Kurs: 2.03
Lvbet

Piast ma tylko punkt przewagi na dzisiejszym rywalem z Łęcznej i moze zrobić znaczący krok w stronę utrzymania.W przypadku wygranej wyprzedzą wyprzedzą jeszcze Śląsk i Cracovię oraz będa mieli 5 punktów przewagi nad Arką która zajmuje miesjce 7 spadkowe,czyli dość spora zaliczka na 2 kolejki przed końcem.Łęczna na wyjazdach spisuje dużo słabiej niz "u siebie" co jest absurdem bo mecze domowe grają w Lublinie a nie w Łęcznej.
dj-man

Powrót do góry Go down

Pisanie by Kane on Sob Maj 20, 2017 3:03 pm

Wisła-Zagłębie
typ:powyżej 2.5 bramki
kurs:1.84

Oba kluby już spokojne o miejsce w Ekstraklasie. Teoretycznie wiele wskazywałoby na remis gdyby nie to że każde miejsce wyżej to solidna kwota pieniędzy więcej. Oba kluby taka sama ilość punktów. 2 poprzednie mecze w sezonie zawsze 3 bramki.

Kane

PBpoints : 297

Powrót do góry Go down

Pisanie by Mbappe on Sob Maj 20, 2017 3:54 pm

Piast Gliwice - Górnik Łęczna
Podwójna szansa
TYP: X/2
1.60
Forbet

Idę w Łęczną, oglądałem ich mecz z Cracovią, gdzie ją bardzo zdusili w defensywie. W dodatku wraca na ten mecz Bonin, czyli siła ofensywna wzrasta. Górnik gra dobrze, moim zdaniem zapewnią sobie wcześniej utrzymanie, przed ostatnimi kolejkami. Kurs fajny, szczególnie że to X2 dlatego biorę z pocałowaniem ręki i polecam Smile
Mbappe

Powrót do góry Go down

Pisanie by Kane on Sob Maj 20, 2017 5:07 pm

Spodziewam się w meczu Piasta i Górnika bramek. Piast ma w ofensywie kilku niezłych zawodników. Szczególnie mam na myśli Badię, Zivec też ma spore możliwości ale rzadko je pokazuje.
Górnik za kadencji Franciszka Smudy mimo że skład szczególnie na papierze nie prezentuje się zbyt okazale gra naprawdę niezły, ofensywny futbol i myślę że to zaowocuje golami.

Kane

PBpoints : 297

Powrót do góry Go down

Pisanie by dj-man on Sob Maj 20, 2017 8:27 pm

Piast-G.Łęczna 2:1 +++

Piast juz chyba tym meczem zapewnił sobie utrzymanie,a mógł wygrać zdecydowanie wyżej.
dj-man

Powrót do góry Go down

Pisanie by Mbappe on Sob Maj 20, 2017 8:57 pm

Piast Gliwice - Górnik Łęczna
Podwójna szansa
TYP: X/2
1.60
Forbet

Źle wszedł Górnik w mecz i od 15 min musieli odrabiać 2 bramkową stratę.
Mbappe

Powrót do góry Go down

Pisanie by dj-man on Nie Maj 21, 2017 12:37 pm

Lech-Lechia
Typ: Poniżej 2,5
Kurs: 1.91
Lvbet

Bardzo ważne spotkanie dla obu ekip,zapowiada się mecz walki i wątpię że zobaczymy tu sporo goli.Lech ma stabilną defensywę,traci raczej mało goli.Lechia ostatnio także w defensywie gra dobrze,nie straciła bramki od 4 spotkań i cały czas w znakomitej formie jest Dusan Kuciak.Wydaje mi się że na początku przynajmniej zobaczymy sporo piłkarskich szachów i żadna z druzyn nie będzie chciała się odkryć.
dj-man

Powrót do góry Go down

Pisanie by dj-man on Nie Maj 21, 2017 12:41 pm

Jagiellonia-Legia
Typ: 2
Kurs: 1.98
Lvbet

Drugi mecz z gatunku o mistrzostwo Polski i tutaj idę w stronę Legii.Tak jak pisałem wcześniej myslę że Legia pierwszego miejsca już nie wypuści i dzisiaj się to potwierdzi.Jagiellonia musi dziś zaatakować i nie może stać za podwójną gardą co będzie wodą na młyn dla piłkarzy Legii,bo iść z nimi na wymianę ciosów to trochę strzał w kolano moim zdaniem.Według statystyk Legioniści najlepiej punktują z druzynami top4 naszej ligi w meczach bezpośrednich.
dj-man

Powrót do góry Go down

Pisanie by dj-man on Nie Maj 21, 2017 7:55 pm

Lech-Lechia 0:0 +++

Spodziewałem się podobnego wyniku,sporo walki mało składnych akcji.Lech co prawda w drugiej połowie miał więcej okazji ale był mało konkretny.Lechia robiła wrazenie ze jest zadowolona z remisu.

Jagiellonia-Legia 0:0

Tutaj także bez bramek,wszyscy jakby bali się odkryć,nikt nie chce przegrać a najbardziej cierpią kibice na meczach bez goli.W tabeli w takim razie bez zmian.
dj-man

Powrót do góry Go down

Pisanie by frank1989 on Pon Maj 22, 2017 9:39 am

Czyli rozstrzygnięcie zapadanie w ostatniej kolejce 
Pomijając poziom ligi i takie szczegóły to można powiedzieć że w tym roku są wielkie emocje 
Nie ma drużyny która zdetronizowałaby całą ligę a aż 4 drużyny mogą zdobyć mistrza na 2 kolejki przed końcem 
Szkoda że nie są to 4 drużyny na wysokim poziomie a nie zapominajmy że w przyszłym sezonie realne szanse na włączenie do walki z tą 4 ma jeszcze Wisłą z Krakowa 
Chociaż moim skromnym zdaniem z tej czołówki wypadnie Jaga

frank1989

PBpoints : 272

Powrót do góry Go down

Pisanie by dj-man on Pon Maj 22, 2017 1:54 pm

Termalica-Korona
Typ: Poniżej 2,5
Kurs: 1.91
Lvbet

Ostatnio gram undery w naszej ekstraklasie i nawet neizle to wychodzi,Kluby grają albo na spinie bo o coś i często boją się odkryć albo są juz na wakacjach i grają sobie na luzie aby dograć ten sezon i niekoniecznie mają parcie na wynik.Dobry przykładem jest tu Brukbet który najlepiej zakończył by juz sezon,w grupie mistrzowskiej po podziale strzelili tylko jednego gola,w ostatniej kolejce z Pogonią.Z Koroną jest trochę inaczej oni słynną z tego ze walczą zawsze.Patrząc statystycznie to na ostatnie 5 spotkań pomiędzy obiema ekipami az 4 razy był under 2,5.
dj-man

Powrót do góry Go down

The author of this message was banned from the forum - See the message

Pisanie by dj-man on Pon Maj 22, 2017 7:39 pm

Czemu bez Vadisa? On dostał 2 zółte kartki a nie odrazu czerwoną więc moze grać jesli o to ci chodzi.
dj-man

Powrót do góry Go down

Strona 7 z 10 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry