polbuk-forum.com

Lotto Ekstraklasa

Strona 6 z 10 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down

Re: Lotto Ekstraklasa

Pisanie by Mbappe on Nie Maj 14, 2017 7:04 pm

@dj-man napisał:O boże tego to się nie spodziewałem,liczyłem że bramki czy coś czyli w przypadku gdy nawet Lechia wygra z Jageillonia w nastepnej kolejce to i tak ich nie wyprzedzi..

Dokładnie, a w przypadku porażki w 3 kolejkach musi zdobyć 7 punktów więcej od Jagiellonii co jest praktycznie niemożliwe, żeby Jaga przegrała wszystko do końca. A Lechia też ma mecze z Lechem i Legią. Także dla Lechii to jest must win mecz, żeby jeszcze się liczyć.
Mbappe

PBpoints : 85

Powrót do góry Go down

Pisanie by Mbappe on Nie Maj 14, 2017 7:52 pm

Legia Warszawa - Termalica Bruk-Bet Nieciecza
Handicap 0:1
TYP: Legia Warszawa
1.80
Forbet

Typ na spokojnie wszedł, Termalica to porażka tego systemu. 3 mecze bilans bramek 0-11. Mam nadzieje, że już więcej nie awansują do grupy mistrzowskiej.
Mbappe

Powrót do góry Go down

Pisanie by Kane on Pon Maj 15, 2017 1:00 pm

Pogoń-Termalica
typ:powyżej 2.5 goli
kurs:1.88
LVbet

Wg bukmacherów szanse na mniej jak i więcej niż 2,5 bramki są tu niemal równe. Według mnie "faworytem" jest tu powyżej. Pogoń u siebie z reguły gra widowiskowo i strzela wiele bramek szczególnie jeśli nie gra przeciwko najlepszym w lidze.
Termalica strzela mało ale oba kluby są na ostatnich miejscach w grupie mistrzowskiej z 3 porażkami na koncie. Każde miejsce wyżej to spora premia finansowa a więc remis tu nic nie daje i spodziewam się otwartej gry z obu stron.

Kane

PBpoints : 297

Powrót do góry Go down

Pisanie by dj-man on Wto Maj 16, 2017 9:51 am

Ruch-Piast
Typ: Ruch (bez remisu)
Kurs: 1.90
Lvbet

Ruch zajmuje ostatnią pozycję w grupie spadkowej i ma stratę 2 punktów do dzisjeszego rywala który jest na ostatniej bezpiecznej pozycji.Gram tutaj w stronę Ruchu bo praktycznie jest chyba mecz ostatniej szansy dla nich i determinacja powinna być na najwyzszym poziomie.Dostali licencję na nastepny sezon gry w Ekstraklasie więc teraz pozostaje im walka na boisku.
dj-man

PBpoints : 467

Powrót do góry Go down

Pisanie by dj-man on Wto Maj 16, 2017 10:20 am

Arka-Wisła Płock
Typ: Obie strzelą
Kurs: 1.73
Lvbet

Arka obecnie 5 miejsce w grupie spadkowej z 20 punktami na koncie czyli 2 punkty przewagi nad Łęczną która zajmuje miesjce spadkowe.Wisła Płock 25 punktów na koncie i obecnie ma tak zwany spokój ale napewno jeszcze nie zapewnione utrzymanie.Wisła na wyjazdach lubi grać otwartą grę i w jej meczach bardzo często wpadają gole,w ostatnich 4 meczach z jej udziałem obydwie druzyny strzelały gole,jedynie Lechowi nie zdołali strzelić.Liczę dziś na walkę na całego i ofensywny mecz.
dj-man

Powrót do góry Go down

Pisanie by Mbappe on Wto Maj 16, 2017 5:12 pm

Arka Gdynia - Wisła Płock
Poniżej/Powyżej 2.5 goli
TYP: Poniżej 2.5 gola
1.70

Arka wygrywając ostatnio z Łęczną poczyniła krok w kierunku utrzymania. Dzisiaj nie mogą pozwolić sobie na stratę punktów. Z drugiej strony Płock, który już niewiele potrzebuje aby się utrzymać. Drużyny Ojrzyńskiego charakteryzują się dobrą defensywą i już po kilku meczach można stwierdzić, że defensywna gra Arki poprawiła się. Wisła wątpie, że będzie forsowała tempo mimo iż ostatnimi czasy notuje overowe wyniki. W moim przekonaniu nie zobaczymy tu więcej niż 2 bramek.
Mbappe

Powrót do góry Go down

Pisanie by Mbappe on Wto Maj 16, 2017 5:14 pm

Górnik Łęczna - Cracovia Kraków
Wynik końcowy
TYP: Cracovia Kraków
2.45
Forbet

Tutaj idę w Cracovie z kilku powodów. Ostatni mecz z Lubinem to świetna pierwsza połowa i dekoncentracja w końcówce. Jest to idealny moment i przeciwnik do przełamania się na wyjazdach. Defensywa Łęcznej to szwajcarski ser i potrzeba tylko kogoś kto ją wykorzysta. A w Cracovii jest choćby Piątek czy Steblecki. W Łęcznej zabraknie Bonina co bardzo zmniejsza atuty ofensywne Łęcznej.
Mbappe

Powrót do góry Go down

Pisanie by Mbappe on Wto Maj 16, 2017 7:58 pm

Górnik Łęczna - Cracovia Kraków
Wynik końcowy
TYP: Cracovia Kraków
2.45
Forbet

Podziurawiona to była, ale Cracovia. Pasy tragedia...
Mbappe

Powrót do góry Go down

Pisanie by dj-man on Wto Maj 16, 2017 8:01 pm

Arka-Wisła Plock 0:1

15 strzałów Arki na bramkę i 2 celne..na dodatek końcówka meczu a ci podają jeden do drugiego,co oni na czas grali? haha
Wisła Plock chyba zapewniła sobie utrzymanie,a Arka komplikuje sobie sytuację.
Istotne tez 3 pkt Górnika Łęczna który wygrywa z Cracovią 3:0.
dj-man

Powrót do góry Go down

Pisanie by Mbappe on Wto Maj 16, 2017 8:04 pm

Arka Gdynia - Wisła Płock
Poniżej/Powyżej 2.5 goli
TYP: Poniżej 2.5 gola
1.70

A to akurat trafione. Dj-man dobrze, że tak mało celnych, przynajmniej siadł under Razz
Mbappe

Powrót do góry Go down

Pisanie by Mbappe on Wto Maj 16, 2017 8:07 pm

Zagłębie Lubin - Śląsk Wrocław
Poniżej/Powyżej 2.5 goli
TYP: Powyżej 2.5 gola
2.05
Forbet

Kurs na over w tym meczu powyżej 2? Biorę z pocałowaniem ręki. Śląsk w ofensywie zaczął funkcjonować, wbili 6 bramek Ruchowi. Zagłębie w tym roku wygląda dobrze z przodu, natomiast z tyłu niestety słabo, co wielokrotnie podkreślałem w swoich analizach. Jeszcze dodatkowo spróbuję pograć over 2,5 i obie strzelą po 2.25.
Mbappe

Powrót do góry Go down

Pisanie by Mbappe on Wto Maj 16, 2017 8:09 pm

Ruch Chorzów - Piast Gliwice
Wynik końcowy
TYP: X
3.20
Forbet

Derby rządzą się swoimi prawami. Podziurawiona przez Śląsk defensywa Ruchu dzisiaj pewnie skupi się, żeby tej bramki nie stracić. Z drugiej strony Piast, który też jakoś sobie nie tworzy tych sytuacji niewiadomo ile. Ważny mecz, ekipa która przegra będzie miała ogromne kłopoty z utrzymaniem się w lidze. Dla mnie typowy mecz na 0:0, 1:1.
Mbappe

Powrót do góry Go down

Pisanie by frank1989 on Wto Maj 16, 2017 8:50 pm

No i pięknie jak tak dalej pójdzie to w LE reprezentował będzie nas drugoligowiec czyli (1liga)
Żenada ta nasza podwórkowa piłka kopana

frank1989

PBpoints : 272

Powrót do góry Go down

Pisanie by Krystian on Wto Maj 16, 2017 9:24 pm

No to jakaś masakra co ta Arka gra, ten puchar Polski to pewnie był sprzedany Lech się podłożył jak nic

Krystian

PBpoints : 107

Powrót do góry Go down

Pisanie by JanuszBiznesu on Wto Maj 16, 2017 9:42 pm

Właściwie to przypominając sobie ostatni post odnośnie tego, co pisałem o potencjalnych spadkowiczach to wszystko wygląda tak jak powinno.

Arka, Piast, Ruch - 2 z 3 drużyn, które w wyścigu o 1 ligę mają największe szanse. Dla Arki szansą jest to, że jeszcze mają Ruch przed sobą. Wątpię, aby punktowali z Lubinem, wątpię nawet w punkty ze Śląskiem (tak, tym słabym Śląskiem).

Ruch gra obecnie z Piastem i nie zdziwi mnie tu podział punktów, bo obie ekipy są marne żeby nie powiedzieć - nie na poziomie ekstraklasy. W weekend szedłbym w stronę Śląska właśnie z Arką. Wrocławianie w wypadku porażki znowu sobie skomplikują sytuację.

Niemniej zauważyłem już, że w polskiej lidze to można sobie skreślać jak w totku i raczej się temu przyglądam. Nie zdziwi mnie nagła wygrana Gdynian i jakiś super ultra mecz 4-3 (a po klubach bym się spodziewał 1-0, w którąś stronę). Ta liga jest tylko dla koneserów Very Happy .

JanuszBiznesu

PBpoints : 177

Powrót do góry Go down

Pisanie by dj-man on Wto Maj 16, 2017 10:20 pm

Ruch-Piast 0:3 

Liczyłem że może kibice ich poniosą,będzie wiara w utrzymanie ale jak się z Piastem u siebie w takim stosunku przegrywa to juz chyba witaj 1 ligo.
dj-man

Powrót do góry Go down

Pisanie by Mbappe on Wto Maj 16, 2017 10:26 pm

Zagłebie i Wisła już się praktycznie utrzymały. Ruch prawdopodobnie z taką grą już spadek pewny. W następnej kolejce mecz Arka - Śląsk będzie bardzo ważny w kwestii utrzymania.

Teraz jeszcze Riera dostaje czerwo po kopnięciu bez piłki więc chyba do końca już nie pomoże Śląskowi w walce o utrzymanie.
Mbappe

Powrót do góry Go down

Pisanie by dj-man on Sro Maj 17, 2017 6:19 am

Lechia-Jagiellonia
Typ: 1
Kurs: 2.20
Lvbet

Lechia ma 3 punkty straty do dzisiejszego rywala Jagiellonii i dzisiaj koniecznie potrzebuje 3 oczek aby zrównać się punktami z Jagą.Mimo ostatniej wpadki z Koroną 0:0,Lechia i tak jest najlepszą drużyną na własnym boisku i dzisiaj idę w jej stronę.Napewno zabraknie Janickiego (kartki) ale czy będzie to az taki osłabieniem? wątpię.Ostatnie 4 spotkania Lechia wygrała z Jagiellonią i liczę że dzisiaj ta passa zostanie podtrzymana,w przeciwnym wypadku o pucharach w Gdańsku będzie chyba mozna zapomnieć.
dj-man

Powrót do góry Go down

Pisanie by dj-man on Sro Maj 17, 2017 6:26 am

Legia-Lech
Typ: 1 (Bez remisu)
Kurs: 1.52
Lvbet

Legia z sezonu na sezon w decydującej fazie wskakuje na wyższy "level".Śmiem twierdzić ze w dzisjeszym meczu mogą rozstrzygnąc się losy mistrzostwa bo w przypadku wygranej i dobrym wyniku w Gdańsku,Legia zostanie liderem i wątpie że komuś odda juz ten status.Dodatkowo na ostatnie 5 spotkań 4krotnie Legioniści wygrywali z Lechem a jedyną porażkę ponieśli w superpucharze.Jeżeli chodzi o bezposednie mecze drużyn z top4 to Legia bije wszystkich.Jako zabezpieczenie dałem draw no bet bo Lech badz co badz ma solidną defensywę.
dj-man

Powrót do góry Go down

Pisanie by Mbappe on Sro Maj 17, 2017 7:48 pm

Pewna wygrana Lechii, chyba w walce zostają już 3xL, czyli Lech, Legia, Lechia. Nie wierzę, że Jagiellonia podniesie się po takiej porażce.
Mbappe

Powrót do góry Go down

Pisanie by Mbappe on Sro Maj 17, 2017 8:01 pm

Pogoń Szczecin - Termalica Bruk-Bet Nieciecza
Wynik końcowy
TYP: Pogoń Szczecin
1.75
Forbet

O Termalice pisałem już kilka razy i to widać, że wakacje się dla nich rozpoczęły. 6:0 na Łazienkowskiej to wstyd, ale zasłużony wynik. Termalica nie gra nic, natomiast Pogoń myślę, że powalczy o miejsce 5. Nie mieli szczęścia w poprzedni meczach, zawsze ktoś pauzował, kontuzje - dzisiaj podejdą do tego meczu z chęcią ogrania Bruk-Betu, bo jest w końcu realna szansa na 3 punkty. Wraca Delev, Murawski - warto grać na Pogoń.
Mbappe

Powrót do góry Go down

Pisanie by dj-man on Sro Maj 17, 2017 8:06 pm

Lechia-Jagiellonia 4:0 +++

Gdybym wiedział że tak to się moze skończyć zagrałbym grubiej Razz Jak to powiedział komentator Lechia jak wytrawny bokser wypunktowała Jagę a po pierwszych minutach powinno być conajmniej 0:2,w każdym razie Lechia wraca do gry tak naprawdę tym zwycięstwem.
dj-man

Powrót do góry Go down

Pisanie by Mbappe on Sro Maj 17, 2017 8:10 pm

@dj-man napisał:Lechia-Jagiellonia 4:0 +++

Gdybym wiedział że tak to się moze skończyć zagrałbym grubiej Razz Jak to powiedział komentator Lechia jak wytrawny bokser wypunktowała Jagę a po pierwszych minutach powinno być conajmniej 0:2,w każdym razie Lechia wraca do gry tak naprawdę tym zwycięstwem.

Moim zdaniem zabrakło Jagiellonii tego doświadczenia, po tych 2 karnych siedli kompletnie i prosili się o większy wymiar kary. Nie miał tam kto pociągnąć. Jak zupełnie inaczej wyglądałby mecz gdyby na początku udało im się strzelić, bo Lechia tak na prawdę w pierwszej połowie nie zagrażała wogóle. Już wcześniej widziałem, że ten Gordon jest elektryczny, ale że zawali w tak ważnym momencie dla klubu to się nie spodziewałem.
Mbappe

Powrót do góry Go down

Pisanie by dj-man on Sro Maj 17, 2017 10:25 pm

Legia-Lech 2:0 +++

Legia liderem,wydaje mi się że juz tego nie wypuści.Pozostałe trzy ekipy mają po 37 pkt,zapowiada się ciekawa walka.
dj-man

Powrót do góry Go down

Pisanie by dj-man on Pią Maj 19, 2017 11:59 am

Śląsk-Arka
Typ: Powyżej 2
Kurs: 1.56
Lvbet

Arcywazne spotkanie dla układu tabeli,obie ekipy maja po 20 punktów i zajmują 6 i 7 miejsce w grupie spadkowej,jednak to Śląsk jest wyżej bo zajmował wyższą lokatę po rundzie zasadniczej.Spodziewam się dzisiaj ofensywnego nastawienia z obu stron,Arka nie moze tylko się bronić i musi postawić na atak.Obie druzyny ostatnio zagrały słabiutkie spotkania więc licze że dziś będzie dobry mecz i kilka bramek.
dj-man

Powrót do góry Go down

Strona 6 z 10 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry