polbuk-forum.com

Lotto Ekstraklasa

Strona 5 z 10 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down

Re: Lotto Ekstraklasa

Pisanie by Mbappe on Pią Maj 12, 2017 5:36 pm

Zagłebie - Piast
Typ: Zagłebie
Kurs: 2.25
Efortuna

Ja idę na dzisiaj w pierwszym meczu w stronę gospodarzy. U siebie takie mecze muszą zacząć wygrywać, a nie ciągle remisować. Mają lepszych piłkarzy od 3/4 grupy spadkowej, a meczu wygrać nie potrafią. Dla mnie dzisiaj to się zmieni. Szczególnie, że taka wygrana da im już na prawdę duży komfort w tabeli.Są już składy, Mazek, Starzyński i Nespor wychodzą od początku. Piast wychodzi ofensywnie na 2 napastników - Papadopulos i Jankowski. Może paść tutaj kilka bramek, oby jedna więcej dla Zagłebia ;d
Mbappe

PBpoints : 85

Powrót do góry Go down

Pisanie by dj-man on Pią Maj 12, 2017 7:50 pm

Zagłębie-Piast 3:1

W końcu 3 punkty dla "Miedziowych",choć zaczęło się jak zwykle pierwsi stracili gola i dopiero zaczęli grać,chyba coś z koncentracją u nich nie tak na początku spotkań.
Teraz Arka i Łęczna jeszcze bardziej muszą walczyć o 3 pkt bo mogą wyprzedzić Piast.
dj-man

PBpoints : 467

Powrót do góry Go down

Pisanie by Mbappe on Pią Maj 12, 2017 7:52 pm

Zagłebie - Piast
Typ: Zagłebie
Kurs: 2.25
Efortuna

@dj-man oglądałem mecz i Piast na prawdę fajnie rozpoczął mecz, a potem jakoś opadli po tej bramce z niczego(wolny i rykoszet). Zagłębie zgodnie z przewidywaniami wygrywa i może spokojniej podchodzić do następnych spotkań narazie jako lider grupy spadkowej ;d
Mbappe

Powrót do góry Go down

Pisanie by dj-man on Pią Maj 12, 2017 10:28 pm

Arka-G.Łęczna 1:0

Siemaszko gol
3.00

Ważne 3 punkty Arki w kontekście utrzymania.
Dziwna ta nasz liga jak nic,jedni co tydzień temu nic nie grali nagle wylądają bardzo dobrze a drudzy ostatnio grali niezle,nagle zapominają jaksię gra w piłkę Razz 
Bramka nie kto inny jak Siemaszko,kurs 3.00 jak w masło.
dj-man

Powrót do góry Go down

The author of this message was banned from the forum - See the message

Pisanie by JanuszBiznesu on Sob Maj 13, 2017 9:31 am

Muszę przyznać, że tego się nie spodziewałem. O ile fakt, że padło mało goli w meczu Arki mnie nie dziwi tak postawa Łęcznej - dramatycznie przeciwna do tej ostatniej i po prostu żałośnie słaba.

I weź tu bądź mądry, coś przewidź. Prawie jak w totolotku. Very Happy

JanuszBiznesu

PBpoints : 177

Powrót do góry Go down

Pisanie by dj-man on Sob Maj 13, 2017 11:42 am

Jagiellonia-Wisła
Typ: Powyżej 4,5 rożnych (1 połowa)
Kurs: 1.75
Lvbet

Mimo ze Wisła dziś osłabiona brakiem Głowackiego i Sadloka to nie gram w stronę Jagiellonii.Jak na lidera to zupełnie mnie nie przekonują,jak wygrywają to raczej są to wymęczone zwycięstwa,ostatnio z Koroną szczęsliwy remis gdzie Koroniarze powinni spokojnie wygrać.Jagiellonia u siebie nabija sporo rożnych i myslę że dziś zaatakują od pierwszych minut i sami mogą nabić 5 roznych do przerwy a Wisła napewno tez poszuka swoich szans.
dj-man

Powrót do góry Go down

Pisanie by Mbappe on Sob Maj 13, 2017 2:16 pm

Jagiellonia Białystok - Wisła Kraków
Poniżej/Powyżej 2.5 goli
TYP: Powyżej 2.5 gola
1.85
Forbet

Myślę, że typ bardzo przyjemny do grania. Wisła dzisiaj bez Głowackiego i Sadloka, także obrona lekko rozsypana. W Jadze nie wiadomo, czy zagra Runje. Spojrzałem na h2h to jeśli chodzi o mecze w Białymstoku zawsze między tymi ekipami padało mnóstwo bramek. Przeczuwam, że nie inaczej będzie dziś i w taki typ też idę i polecam go Smile
Mbappe

Powrót do góry Go down

Pisanie by Bastek on Sob Maj 13, 2017 2:42 pm

Jagiellonia Białystok - Wisla Kraków
Typ: Wisła lub remis
Kurs: 1.87
Efortuna

Ogladalem ostatnie dwa mecze Wisly i jestem zdziwiony, że tylko jeden punkt udało im się zdobyć. Można powiedzieć, że jest to najlepsza drużyna z dolnej czwórki górnej ósemki Very Happy
Jagiellonia z Koroną powinna przegrać, z Pogonią też nie pokazala nic szczegolnego wygrywając po zrobieniu jednej akcji z bramką Sheridana. Malo sytuacji ogolnie ostatnio sobie stwarzają i jesli Sheridan bedzie mial slabszy dzien to Jagiellonia może miec duzy problem.

Bastek

PBpoints : 51

Powrót do góry Go down

Pisanie by dj-man on Sob Maj 13, 2017 5:33 pm

Jagiellonia-Wisła
Typ: Powyżej 4,5 rożnych (1 połowa)
Kurs: 1.75
Lvbet

W 1 połowie 6 rożnych także typ na +++.
Co do meczu,moze to ze mna jest cos nie tak ale znowu Jagiellonia mnie nie przekonała Razz napewno szacunek ze wygrywają.Wisła juz myslami chyba przy następnym sezonie,0 strzałow celnych na bramkę/
dj-man

Powrót do góry Go down

Pisanie by Mbappe on Sob Maj 13, 2017 5:35 pm

Jagiellonia Białystok - Wisła Kraków
Poniżej/Powyżej 2.5 goli
1.85
Forbet

Wisła zagrała ofensywniej, ale tak na prawdę niestety nic z tego nie wynikało. Jagiellonie czeka prawdziwa weryfikacja już w środę w Gdańsku, gdzie przekonamy się na co na prawdę ich stać.
Mbappe

Powrót do góry Go down

Pisanie by Mbappe on Sob Maj 13, 2017 5:50 pm

Śląsk Wrocław - Ruch Chorzów
Wynik końcowy
TYP: X
3.30
Forbet

Szybka analiza, bo zaraz mecz. Obie ekipy wyraźnie pod formą i obie mają słabą sytuacje w tabeli. Mecz wydaje się być typowym na remis, każda z ekip najpierw będzie chciała nie stracić a dopiero potem zrobić coś z przodu. I tak też gram, spodziewam się remisu w postaci 0:0 lub 1:1.
Mbappe

Powrót do góry Go down

The author of this message was banned from the forum - See the message

Pisanie by dj-man on Sob Maj 13, 2017 10:23 pm

Dzisiejsze wyniki:

Jagiellonia-Wisła 2:0
Śląsk-Ruch 6:0
Wisła Płock-Cracovia 1:1

Co istotne,napewno 3 pkt dla Jagi która po tej kolejce nadal będzie liderem niezależnie od jutrzejszych wyników,a jestem zdania ze jutro ktoś z trójki Lech,Legia,Lechia moze sie potknąć.
Napewno uznanie dla Śląska ze sie obudzili i to w jakim stylu,taka wygrana i jeszcze na przełamanie złej passy,dobry to zwiastun dla nich.
Wisła Płock podzieliła się punktami z Cracovią co moze cieszyć pozostałe zainteresowane druzyny w walce o utrzymanie.
dj-man

Powrót do góry Go down

Pisanie by Mbappe on Sob Maj 13, 2017 10:56 pm

@Adam05 napisał:Wczoraj Górnik robi zawód a dzisiaj Śląsk miłą niespodziankę dla swoich kibiców. Ah ta nasza Ekstraklasa Very Happy

Śmieszne jest to, że po pierwszej kolejce Górnik po zwycięstwie ze Śląskiem wskoczył na 11 miejsce, by 2 kolejki później znowu znaleźć się w strefie spadkowej. Za to teraz jak wygra to znowu może wyjść na wyższe pozycje ;d
Mbappe

Powrót do góry Go down

Pisanie by dj-man on Nie Maj 14, 2017 7:59 am

Lechia-Korona
Typ: 1 
Kurs: 1.55
Lvbet

Lechia u siebie bardzo mocna,bilans 13-1-2 i gdyby wziać pod uwagę mecze tylko na własnym stadionie to byłaby zdecydowanym liderem.Dodatkowo jeśli Lechia chce pozostać w walce o mistrzostwo i puchary to musi dzisiaj wygrać.Korona z pewnością postawi trudne warunki,być moze nawet takie jak w Poznaniu ale myślę że 3 punkty zostaną dzisiaj w Gdańsku.
dj-man

Powrót do góry Go down

Pisanie by Mbappe on Nie Maj 14, 2017 10:48 am

Lechia Gdańsk - Korona Kielce
Poniżej/Powyżej 2.5 goli
1.75
Forbet

Lechia u siebie strzela mnóstwo bramek. Dzisiaj zagrają z Koroną, która pokazała już że w tej fazie sezonu stawia na ofensywe i grę do przodu. Dodatkowo na ostatnie 5 meczów między tymi ekipami w Gdańsku 4x padał over 2,5. Myślałem, że na ten over kurs będzie niższy, ale jest na tyle przyzwoity że warto zagrać.
Mbappe

Powrót do góry Go down

Pisanie by Mbappe on Nie Maj 14, 2017 10:55 am

Legia Warszawa - Termalica Bruk-Bet Nieciecza
Handicap 0:1
TYP: Legia Warszawa
1.80
Forbet

Legia zagrała prawie idealny mecz z Pogonią w Szczecinie, natomiast Termalica pokazała u siebie z Lechem, że urlopy już rozpoczęte. Drużyna z Niecieczy jest jedyną w lidze, która nie przegrała z Legią do dziś ;d
Legia ma wszelkie argumenty by wygrać z Bruk-Betem, pauzuje tylko Moulin za kartki. Stawiam na przełamanie tej niemocy u siebie Legii i pewną wygraną przed arcyważnym środowym meczem z Lechem.
Mbappe

Powrót do góry Go down

Pisanie by Kane on Nie Maj 14, 2017 1:28 pm

Legia-Termalica
typ:1
kurs:1.32
Fortuna

Oczywiście kurs nie jest ogromny ale trudno mi sobie wyobrazić że Legia nie wygra w tym meczu a więc szanse na mistrzostwo bardzo mocno spadną. Przewidywałem że Wisłą może sprawić duże problemy Legii i tak się stało ale tu szanse oceniam nawet wyżej niż aktualny kurs. Termalica szczególnie u siebie ma patent na Legię ale tu nie powinna mieć większych szans. Zaryzykuję stwierdzenie że jeśli coś będzie nie tak to się dogadają.....

Kane

PBpoints : 297

Powrót do góry Go down

Pisanie by Kane on Nie Maj 14, 2017 1:48 pm

Górnik-Cracovia
typ:2
kurs:2.93
Etoto

Górnik po objęciu stanowiska trenera przez Franciszka Smudę zmienił się zdecydowanie na lepsze. Nie mają przecież świetnych piłkarzy nawet jak na nasze warunki grają ładnie, ofensywnie, z polotem. Coś zacięło się jednak w ostatnim meczu w Gdyni. Szczególnie w 1 połowie wyglądało to tak jakby nie wyszli z szatni. Dodatkowo nie zagra w tym meczu za kartki ich najlepszy zawodnik - Grzegorz Bonin.
Cracovia nieźle zaprezentowała się w Płocku - miała nawet optyczną przewagę - jedyny problem że mają 1 dzień odpoczynku mniej.

Kane

PBpoints : 297

Powrót do góry Go down

Pisanie by Mbappe on Nie Maj 14, 2017 3:02 pm

Lech Poznań - Pogoń Szczecin
Obie drużyny strzelą bramkę
TYP: Tak
1.95
Forbet

Idę w BTS. Co do tego, że Lech strzeli nie ma wątpliwości. Pogoń w ostatnich dwóch meczach ligowych przy Bułgarskiej notowała bramkę. Jest Delev, jest Gyurcso czy nawet Kort, który potrafi uderzyć z daleka. Nie wiem jak sytuacja z Frączczakiem, ale jest prawdopodobne że go zobaczymy. Także w meczu z Legią pojawił się Rafał Murawski, więc możliwe że i dziś go zobaczymy, a to daje więcej jakości Pogoni w środku pola.
Mbappe

Powrót do góry Go down

Pisanie by Mbappe on Nie Maj 14, 2017 5:30 pm

Lechia Gdańsk - Korona Kielce
Poniżej/Powyżej 2.5 goli
1.75
Forbet

Lech Poznań - Pogoń Szczecin
Obie drużyny strzelą bramkę
TYP: Tak
1.95
Forbet

Oglądałem Lechie także o Lechu nie powiem za dużo. Lechia dla mnie powinna ten mecz przegrać, Górski o tyle dobrze znajduje się w dogodnych sytuacjach, tylko ma duże problemy ze skutecznością. Lechia tym wynikiem powoduje, że w tygodniu gra mecz o życie z Jagiellonią i w przypadku porażki praktycznie odpada z walki o mistrza.
Mbappe

Powrót do góry Go down

Pisanie by dj-man on Nie Maj 14, 2017 5:36 pm

Lechia-Korona 0:0

I stało się pierwszy mecz na Lechii u siebie 0:0,ale kto się mógł teg spodziewać,dobry był tok myslenia ze ktoś straci punkty ale zęby Lechia..
Niech mi ktoś teraz powie co się liczy w przypadku równej liczby punktów? bo Lechia następny mecz gra z Jagiellonią u siebie i w przypadku wygranej mają po tyle samo punktów.
dj-man

Powrót do góry Go down

Pisanie by Mbappe on Nie Maj 14, 2017 6:51 pm

@dj-man napisał:Lechia-Korona 0:0

I stało się pierwszy mecz na Lechii u siebie 0:0,ale kto się mógł teg spodziewać,dobry był tok myslenia ze ktoś straci punkty ale zęby Lechia..
Niech mi ktoś teraz powie co się liczy w przypadku równej liczby punktów? bo Lechia następny mecz gra z Jagiellonią u siebie i w przypadku wygranej mają po tyle samo punktów.

@dj-man

Liczy się kto zajmował wyższe miejsce po rundzie zasadniczej, czyli Jagiellonia zawsze i z każdym w przypadku równej liczby punktów będzie wyżej.
Mbappe

Powrót do góry Go down

Pisanie by dj-man on Nie Maj 14, 2017 6:53 pm

O boże tego to się nie spodziewałem,liczyłem że bramki czy coś czyli w przypadku gdy nawet Lechia wygra z Jageillonia w nastepnej kolejce to i tak ich nie wyprzedzi..
dj-man

Powrót do góry Go down

Strona 5 z 10 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry