polbuk-forum.com

Liga Mistrzów - Pary Półfinałowe

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down

Liga Mistrzów - Pary Półfinałowe

Pisanie by Amadeo_07 on Nie Kwi 23, 2017 2:01 am

Pary Półfinałowe Ligi Mistrzów.

[b]
Real Madryt - Atletico Madryt
Juventus Turyn - AS Monaco[
/b]

Amadeo_07

PBpoints : 126

Powrót do góry Go down

Re: Liga Mistrzów - Pary Półfinałowe

Pisanie by Amadeo_07 on Nie Kwi 23, 2017 2:02 am

Co sądzicie o tych spotkaniach i kto jest waszym zdaniem faworytem do awansu w tych spotkaniach?

Amadeo_07

PBpoints : 126

Powrót do góry Go down

Pisanie by Cris07 on Nie Kwi 23, 2017 11:44 am

Ja się cieszę, że są takie pary półfinałowe a nie inne. Taki skład na pewno odbiera szansę dla finału dwóch ekip z Madrytu i bardzo dobrze, bo to już stawało się nudne. Juventus Turyn ma na pewno bardzo duże szanse na awans do Finału, chociaż Monaco jest nieprzewidywalne. Ale moim zdaniem gdy Juventus dojdzie do finału, to wspólnie z Buffonem już tego nie wypuszczą z rąk.

Cris07

PBpoints : 10

Powrót do góry Go down

Pisanie by Bukmacher999 on Nie Kwi 23, 2017 1:34 pm

Pary są naprawdę bardzo ciekawe, myślę, że Juventus wraz z Realem Madryt są kandydatami do awansu do finałów Ligi Mistrzów.

Bukmacher999

PBpoints : 8

Powrót do góry Go down

Pisanie by konan358 on Nie Kwi 23, 2017 4:25 pm

Moim zdaniem AS Monaco jest w stanie przejść ekipę Juventusu Turyn. W drugim spotkaniu nie widzę większych szans niż awans Realu Madryt. Chociaż bardzo bym chciał aby w finale były drużyny AS Monaco i Atletico Madryt. Wtedy zespół z Francji miałby bardzo wielkie szanse na odniesie zwycięstwa w Lidze Mistrzów.

konan358

PBpoints : 12

Powrót do góry Go down

Pisanie by TylkoLegia on Nie Kwi 23, 2017 5:57 pm

W Madrycie też będzie ciekawe i wcale nie jest to przesądzone, że Atletico Madryt musi odpaść. Znają się obie drużny bardzo dobrze. Atletico wiemy, że potrafi bardzo dobrze grać z Realem. Druga para Monaco vs Juventus, według mnie Juventus nie da szans na awans dla Monaco i na półfinałach zakończy piękną przygodę życia dla zespołu Monaco.

TylkoLegia

PBpoints : 10

Powrót do góry Go down

Pisanie by seboafc on Nie Kwi 30, 2017 3:28 pm

Moim zdaniem w parze Real - Atletico faworytem jest Real mimo wszystko. Bardziej jednak interesuje mnie para Juventus-Monaco, oczywiście z powodu gry w Monaco Kamila Glika. Bardzo bym chciał awansu Monaco do finału a potem wygrania całej Ligi Mistrzów, fajnie by było jakby Polak zdobył po raz kolejny LM. Jednak łatwo nie będzie....Juventus jest skuteczny w ataku i dobry w defensywie...będzie ciężko ale wierzę że Monaco da radę
seboafc

PBpoints : 330

Powrót do góry Go down

Pisanie by Lesza on Pon Maj 01, 2017 2:53 pm

Według mnie w parze Real - Atletico, Real pokaże klasę i wygra pewnie z Atletico oraz awansuję bez problemu do finału. Druga para również jest bardzo ciekawa, Monaco, które idzie jak burza w Lidze Mistrzów i jest zdecydowanie czarnym koniem w tej edycji Ligi Mistrzów, podejmie doświadczoną drużynę Juventusu. Moim zdaniem Juventus sobie poradzi z Monaco, a Real z Atletico. Zobaczymy finał Juventusu Turyn z Realem Madryt i Juventus Turyn zdobędzie trofeum Smile

Lesza

PBpoints : 176

Powrót do góry Go down

Pisanie by dj-man on Pon Maj 01, 2017 3:28 pm

Także stawiam że awansuje Real i Juventus,co do awansu Realu to napewno nie będzie to łatwa przeprawa.derby Madrytu odkąd pamiętam zawsze są zacięte.Atletico gra bardzo wyrachowany futbol,wezmy chocby niedawne derby na Bernabeu,Real prowadził dość długo 1:0 a skończyło się remisem.
dj-man

PBpoints : 467

Powrót do góry Go down

Pisanie by Lesza on Pon Maj 01, 2017 3:39 pm

W sumie masz może i rację, ale myślę, że obie drużny, chodzi oczywiście o Real i Atletico tak na tyle się znają, że będzie to zacięte spotkanie. Chociaż Real też wkońcu powinien już wyciągnąć wnioski z gry defensywnej Atletico. Myślę, że Zidane przygotuję perfekcyjny plan na to spotkanie, no i najważniejsze aby wygrać u siebie przynajmniej 2:0 z Atletico, wtedy będzie im na pewno dużo łatwiej podczas spotkania na stadione Atletico Madryt.

Lesza

PBpoints : 176

Powrót do góry Go down

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry