polbuk-forum.com

Jaki bukmacher najszybciej wypłaca gotówkę?

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down

Jaki bukmacher najszybciej wypłaca gotówkę?

Pisanie by Amadeo_07 on Sob Kwi 22, 2017 11:45 pm

Chciałbym abyśmy wymienili się swoimi zdaniami na temat szybkości realizacji zlecanych wypłat u legalnych bukmacherów. Moim zdaniem w obecnej sytuacji STS pod tym względem deklasuję innych, wypłata do 28 minut na pewno przyciągnęła bardzo wiele osób z innych bukmacherów. Pod tym względem chyba niema sobie równych. A jakie są wasza zdania?

Amadeo_07

PBpoints : 126

Powrót do góry Go down

Re: Jaki bukmacher najszybciej wypłaca gotówkę?

Pisanie by Maestro on Nie Kwi 23, 2017 12:42 am

Witam wszystkich

Pod względem tak jak kolega wyżej napisał STS jest chyba najszybszy na obecną chwilę. Chociaż przykładowo Fortuna też przeważnie wypłacała mi w ten sam dzień, oczywiście gdy były jeszcze dostępne sesje w banku.

Maestro

PBpoints : 5

Powrót do góry Go down

Pisanie by Daniell on Nie Kwi 23, 2017 1:11 am

Ja polecę LvBet, mimo także bardzo młodego wieku na Polskim rynku, ten bukmacher mnie raz bardzo zdziwił. Gotówka zlecona rano, po południu pieniążki na koncie.

Daniell

PBpoints : 3

Powrót do góry Go down

Pisanie by Cris07 on Nie Kwi 23, 2017 11:17 am

Moim zdaniem na chwilę obecną najszybciej wypłaca gotówkę STS, ale także bardzo szybko wypłaca FORBET. Też zależy od ilości zleceń do przetworzenia Wink

Cris07

PBpoints : 10

Powrót do góry Go down

Pisanie by Lewy_10 on Nie Kwi 23, 2017 11:59 am

Fortuna przeważnie mi wypłaca w ten sam dzień. FORBET także szybko. Ale w tej chwili chyba jednak STS robi to najszybciej.

Lewy_10

PBpoints : 57

Powrót do góry Go down

Pisanie by Bukmacher999 on Nie Kwi 23, 2017 1:32 pm

Moim zdaniem STS jest chyba najlepszy pod tym względem

Bukmacher999

PBpoints : 8

Powrót do góry Go down

Pisanie by Jaca123 on Nie Kwi 23, 2017 6:24 pm

Jak wszyscy wiemy, bardzo szybka nasze pieniążki wypłaca STS. Również szybko bo zazwyczaj w ten sam dzień Fortuna, a co do innych bukmacherów to nie mam zdania, ponieważ jeszcze ich nie testowałem pod tym względem.

Jaca123

PBpoints : 10

Powrót do góry Go down

The author of this message was banned from the forum - See the message

Pisanie by pilonek on Sro Kwi 26, 2017 1:08 am

A ja wam powiem, że to zależy jaki kto ma bank bo prawie wszyscy bukmacherzy wypłacają podobnie, wiec warto popytać czy mają wasz bank i jak mają a chodzi najbardziej o szybkość wypłat to lepiej napewno nie bedzie.

pilonek

PBpoints : 190

Powrót do góry Go down

Pisanie by dj-man on Sro Kwi 26, 2017 5:49 am

Pod tym względem to zdecydowanie bukmacher sts jest na pierwszym miejscu,obecnie oferują wypłaty w godzinę na konto bankowe.Moim zdaniem jest to znakomity ruch z ich strony,poniewaz kto lubi czekać na kasę? Razz Zazwyczaj więkoszość graczy odrazu sprawdza szybkość wypłat i moim zdaniem jest to dość ważny czynnik co do wyboru bukmachera.
dj-man

PBpoints : 467

Powrót do góry Go down

Pisanie by Sportowiec00 on Czw Kwi 27, 2017 4:26 pm

No na pewno masz rację STS pod tym względem biję resztę bukmacherów na kolana. Ja zawsze gotówkę mam do 30 minut na swoim koncie bankowym, póki co w Polsce nie mają konkurencji pod tym względem. Chociaż jeżeli totolotek zrobiłby podobny ruch, dodatkowo zmienił szatę graficzną strony, oraz poprawił parę drobiazgów, na prawdę miałby ogromne szansę stać się najlepszym bukmacher w kraju.

Sportowiec00

PBpoints : 130

Powrót do góry Go down

Pisanie by Wasil on Pią Kwi 28, 2017 7:17 pm

Mimo, że gram w Totolotku i tak szybko nie zmienię tej decyzji. Najszybciej wypłacalnym bukmacherem w Polsce jest STS. Zdecydowanie pod tym względem biją konkurencję w Polsce, z legalnych bukmacherów dostępnych w Polsce są zdecydowanie najszybsi bo tak jak pisali też inni robią to w 28 minut - co jest ogromną konkurencją na rynku. A tak ogólnie wszyscy pozostali bukmacherzy wypłacają gotówkę w bardzo podobnym czasie, oczywiście jeżeli posiadają konto w tym samym banku co osoba, która zleca gotówkę.

Wasil

PBpoints : 206

Powrót do góry Go down

Pisanie by Lesza on Nie Kwi 30, 2017 8:24 pm

Po tym względem jak wszyscy doskonale wiemy STS niema konkurencji, robi to zdecydowanie najszybciej, ja zawszę swoją gotówkę mam w około 30 minut od zlecenia, najczęściej do 20 minut kasa jest na koncie. Co do innych bukmacherów, przykładowo jak zlecałem w fortunie czy totolotku rano to po 15:00 miałem gotówkę na koncie. A więc wszyscy bukmacherzy w podobnym czasie wypłacają gotówkę, no oczywiście oprócz STS bo robi to zdecydowanie najszybciej.

Lesza

PBpoints : 176

Powrót do góry Go down

Pisanie by seboafc on Nie Kwi 30, 2017 10:19 pm

Zgadza się Sts oferuje najszybsze wypłaty, czym napewno przyciągnęli sporo nowych klientów. 30 minut to naprawdę szybko. U innych to wygląda gorzej w Millenium miałem zlecona wypłatę w południe dopiero drugiego dnia , a efortunie wypłatę zleconą nad ranem dostałem po godzinie 15stej. Także jak widać różnica jest spora a każdemu napewno zależy żeby jak najszybciej mieć pieniądze w kieszeni, a Sts to gwarantuje
seboafc

PBpoints : 330

Powrót do góry Go down

Pisanie by Mbappe on Sro Maj 03, 2017 6:38 pm

@seboafc napisał:Zgadza się Sts oferuje najszybsze wypłaty, czym napewno przyciągnęli sporo nowych klientów. 30 minut to naprawdę szybko. U innych to wygląda gorzej w Millenium miałem zlecona wypłatę w południe dopiero drugiego dnia , a efortunie wypłatę zleconą nad ranem dostałem po godzinie 15stej. Także jak widać różnica jest spora a każdemu napewno zależy żeby jak najszybciej mieć pieniądze w kieszeni, a Sts to gwarantuje

A ja na przykład wolałbym buka, który 3 dni wypłaca kasę od tego co wypłaca w 15 min, jeśli ten buk miałby o 10% wyższe kursy Exclamation

Prawda jest taka, że jeśli chodzi o wypłaty to nasze ziemniaki wyglądają nadspodziewanie dobrze, jeszcze nie miałem sytuacji żeby wypłata się gdzieś zawieruszyła i musiałbym potem na supporcie się domagać swoich pieniędzy. A to czy dojdzie w godzine, dwie, czy dzień to już mi osobiście nie robi różnicy. Tutaj, jak narazie, wielki + dla naszych ziemniaczków Razz
Mbappe

PBpoints : 85

Powrót do góry Go down

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry