polbuk-forum.com

Forum bukmacherskie opisujące legalnych bukmacherów

IndeksCalendarEventsFAQRejestracjaZaloguj
Share | 

Single czy zakłady akumulowane

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
AutorWiadomość
Amadeo_07

PBpoints : 126

PisanieTemat: Single czy zakłady akumulowane   Sob Kwi 22, 2017 11:38 pm

Każdy z was na pewno nie raz się zastanawiał jakim sposobem najlepiej grać. Czy mają to być single? Czy również kupony akumulowane? Zdania są podzielone i właśnie chciałbym usłyszeć wasze opinie na ten temat. Mam wśród znajomych takie osoby, które preferują granie singli kursy powyżej 5. Jednak ja zawszę próbuję dobrać około 3 zakłady i puścić je w zakładzie akumulowanym. Jakie są wasze zdania na ten temat i w jaki sposób wy do tego podchodzicie? Czekam na wasze opinie na ten temat.

Powrót do góry Go down
Daniell

PBpoints : 3

PisanieTemat: Re: Single czy zakłady akumulowane   Nie Kwi 23, 2017 1:08 am

Ja lubię stawiać zakłady pojedynczo i myślę, że jest to najlepszy sposób na uzyskiwanie stałego profitu. Oczywiście, dobierania spotkań to druga rzecz, każdy postawiony mecz muszę dokładnie przeanalizować.
Powrót do góry Go down
ZawodowyGracz

PBpoints : 5

PisanieTemat: Re: Single czy zakłady akumulowane   Nie Kwi 23, 2017 1:52 am

Zależy jak to traktuję zakłady, ale zawsze jakiś system można wprowadzić do swojej gry. Natomiast jednak moja osoba bardziej woli zakłady akumulowane, może to dlatego, że parę razy na prawdę solidne ako siadło Wink
Powrót do góry Go down
Cris07

PBpoints : 10

PisanieTemat: Re: Single czy zakłady akumulowane   Nie Kwi 23, 2017 11:11 am

Moim zdaniem najlepiej grać single. Grając single mamy największą szansę, że typ wejdzie. Po za tym najlepiej grać zakłady z dwiema możliwościami, przykładowo zwycięzca spotkania w siatkówkę (mamy 50% szans - bo są tylko dwie możliwościami) Ja osobiście jeszcze gram tenis i koszykówkę.
Powrót do góry Go down
Bukmacher999

PBpoints : 8

PisanieTemat: Re: Single czy zakłady akumulowane   Nie Kwi 23, 2017 1:37 pm

Najważniejsze jest dobre dobieranie spotkań. Ja zawsze wybieram około 3-4 spotkania i stawiam to z opcją popełnienia jednego błędu. W taki sposób może na prawdę zarobić na bukmacherce wcale nie trzeba zaczynać od dużych stawek.
Powrót do góry Go down
konan358

PBpoints : 12

PisanieTemat: Re: Single czy zakłady akumulowane   Nie Kwi 23, 2017 3:34 pm

Jeżeli ktoś zna się na Sporcie i jego wszystkie typy dokładnie przeanalizowane to zbytnio niema różnicy czy się gra single czy zakłady akumulowane. To wszystko zależy od oferty.
Powrót do góry Go down
Jaca123

PBpoints : 10

PisanieTemat: Re: Single czy zakłady akumulowane   Nie Kwi 23, 2017 6:21 pm

Ja jestem też tego zdania, że niema to zbyt wielkiej różnicy. Na początku na pewno bym radził grać z 3-4 spotkania na kuponie akumulowanym.
Powrót do góry Go down
pilonek

PBpoints : 97

PisanieTemat: Re: Single czy zakłady akumulowane   Sro Kwi 26, 2017 1:16 am

Najlepiej grać single ale potrzeba sporego kapitału grając akumulatory po 3-4mecze najcześciej 1 nie wejdzie i klapa a grając single i np podwajając stawke jak sie przegrało jest lepsza szansa Smile ale to już co kto lubi nikt nikomu nie ustali sposobu gry ale forum jest właśnie od dzielenia sie refleksjami.
Powrót do góry Go down
dj-man

PBpoints : 424

PisanieTemat: Re: Single czy zakłady akumulowane   Sro Kwi 26, 2017 6:04 am

Tak jak kolega wyżej napisał,uważam że wszystko zależy od naszego budżetu.Jeżeli dysponujemy sporym budżetem to możemy sobie pozwolić na spokojnie granie singli a jeśli nie mam zbyt dużego kapitału na grę to dobrą opcją jest granie duble czy triple.
Powrót do góry Go down
JanuszBiznesu

PBpoints : 123

PisanieTemat: Re: Single czy zakłady akumulowane   Sro Kwi 26, 2017 10:18 am

Ogólnie granie singli ma sens tylko i wyłącznie wtedy, gdy dysponujemy sporym kapitałem. Są też osoby, które preferują grę zakładu pojedynczego w celu wyrobienia kapitału pod stawkę dla ako (grające raczej dla zabawy i stawiające ten kurs 2,5 ~ później zaś za wygraną stawiające jakiś kupon na weekend, przegrasz? nie stawiasz nic...itd.).

Co do ako - powyżej 3-4 zdarzeń ciężko dobrać sensownie kupon. Owszem, jak się trafi to można zgarnąć sporą pulę, ale na dłuższą metę ,,1 nie siądzie'' no i możliwe, że się pogubimy w swoim systemie. No i przede wszystkim nie pazerność. Nie jeden i dwóch zapewne widząc ten licznik kursu dorzuci coś na odczepne, żeby tylko wzrosło z 8 do 10...Nie warto - grać tylko to, czego jest się pewnym i świadomym (albo przynajmniej widzi logiczne argumenty).
Powrót do góry Go down
The author of this message was banned from the forum - See the message
MisieQ88

PisanieTemat: Re: Single czy zakłady akumulowane   Sro Kwi 26, 2017 11:33 pm

Wszystko zależy od tego jakim kapitałem dysponujesz i czy lubisz poczuć dreszczyk emocji czy też nie. Gdybym posiadał kapitał (przykładowo, conajmniej 1000zł) to pewnie stawiałbym single z kursem conajmniej 1.8, zwykle większy u legalnego buka bo jak wiadomo podatek jest zabierany więc musiałoby to się opłacać. 

Jako, że nie dysponuje takim wolnym kapitałem i lubię poczuć dreszczyk emocji (w tym również adrenalinkę) to gram kupony akumulowane - taśmy od 6 do nawet 30 czy 40 meczy na kuponie. 

Najwyższa moja wygrana tego typu to z 3zł ponad 16000zł u bukmachera naziemnego (wtedy jeszcze działająca sieć Tipsport). Dziedzina tenis - Wimbledon 2011, 32 spotkania na kuponie (ostatni mecz trwał w sumie ponad 11 godzin - najdłuższy mecz w historii tenisa Isner - Mahut. Jednego dnia grali 8 godzin, aż nie było widać piłki, drugiego dnia dokończyli piątego seta w kolejne ponad 3 godziny. Na dwie osoby poszedł ponad karton fajek wtedy, ponieważ to był mecz który zamykał kupon. Ale się udało Smile. Później podobnie kupony po kilkanaście spotkań ale już mniejsze wygrane. Dlatego teraz jak nie posiadam kapitału gram za grosze taśmy, żeby poczuć to "coś", a przy okazji jak wejdzie to jest miło, bo zwykle na taśmach jest coś więcej do wygrania Smile
Powrót do góry Go down
Sportowiec00

PBpoints : 130

PisanieTemat: Re: Single czy zakłady akumulowane   Sro Kwi 26, 2017 11:39 pm

Jeżeli chodzi o twój profit, to i z 10 złoty można się rozkręcić Smile Kapitał w tym wszystkim nie jest najważniejszy, ale jest ważny. Głównym moim celem zawsze podczas dobierania meczu jest właściwa analiza do spotkania. Gdy już mam takiego jednego "pewniaka" to lecę z całą ofertą i coś tam znajdę, i zależy od budżetu, będę miał do dyspozycji 200 złoty to zagram za 200. Będę miał 2 złote to zagram to samo za 2 zł. Dużo ludzi jest tak, że zaczyna od razu kombinować jak gra za więcej/mniej to już coś dorzuca albo odejmuje... Ja wychodzę tego zdania, że już lepszych meczy nie znajdę, a jak są odpowiednio dobrane i przeanalizowane i jak mają wejść to wejdą za 2 złote i wejdą za 2000 Smile
Powrót do góry Go down
MisieQ88

PisanieTemat: Re: Single czy zakłady akumulowane   Sro Kwi 26, 2017 11:56 pm

Bo najważniejsza jest pierwsza myśl, a nie kombinowanie na siłę, bo może coś jeszcze znajdę i podwyższę sobie kurs. Wtedy w większości przynosi to skutek odwrotny o zamierzonego i przegrywamy. Najgorsze są weekendy jak masz olbrzymią ofertę, a w potfelu 10 zł i chcesz grać singlami cały dzień za tą kwotę, wtedy robi się problem, bo w międzyczasie byłoby spotkanie, które jak się okazuje wchodzi i mogłeś to grać, a zagrałeś zupełnie co innego. Po fakcie wiadomo, można sobie mówić, że można było coś zrobić, a zrobiło się coś zgoła innego. Czasem się wygra, czasem przegra taka kolej rzeczy.
Powrót do góry Go down
Sportowiec00

PBpoints : 130

PisanieTemat: Re: Single czy zakłady akumulowane   Czw Kwi 27, 2017 12:04 am

Nie no w sumie masz rację też po części, niema na to recepty. Raz wygrasz, raz przegrasz. Ale mając mniejszy budżet do dyspozycji, najlepiej grać 3-4 mecze na początek. Bo single na sam start z bukmacherką to też nie jest wcale dobre rozwiązanie.
Powrót do góry Go down
Wasil

PBpoints : 206

PisanieTemat: Re: Single czy zakłady akumulowane   Pią Kwi 28, 2017 11:42 pm

Ciężko powiedzieć co jest lepsze i co da nam lepszy zysk, ale chyba stawianie singli na początku swojej przygody z bukmacherką to nie jest wcale dobry pomysł. Moim zdaniem najlepiej na samym starcie zaczynać swoją przygodę od zakładów akumulowanych, patrzeć i przede wszystkim obserwować, obserwować i jeszcze raz obserwować Smile Później tylko odpowiednio dobrane spotkanie, analiza i przewidywanie spotkania mogą dać nam ogromny zysk.
Powrót do góry Go down
Lesza

PBpoints : 176

PisanieTemat: Re: Single czy zakłady akumulowane   Pon Maj 01, 2017 2:26 am

To wszystko zależy od naszych umiejętności. Jeżeli na prawdę znamy się na rzeczy, to nie będzie nam to robić różnicy czy będziemy grali single czy zakłady akumulowane. Wiadomo, że granie singli to najczęściej podwajanie się. Chociaż jeżeli nie mamy zbyt dużego budżetu do dyspozycji to najlepiej zaczynać od zakładów akumulowanych, około 3-4 spotkania na jeden kupon, AKO około 5-6. Ważne jest również to, żeby nas nie ponosiło co do stawek. Gdy dopiero zaczynamy swoją przygodę z bukmacherką i nie mamy dość dużej wiedzy o zakładach bukmacherskich, nasze stawka na zakład nie powinna być większa niż 10 złoty na kupon. Ale każdy ma inne zdania na ten temat.
Powrót do góry Go down
Mbappe
Moderator
Moderator

PBpoints : 65

PisanieTemat: Re: Single czy zakłady akumulowane   Wto Maj 02, 2017 7:45 pm

@Lesza napisał:
To wszystko zależy od naszych umiejętności. Jeżeli na prawdę znamy się na rzeczy, to nie będzie nam to robić różnicy czy będziemy grali single czy zakłady akumulowane. Wiadomo, że granie singli to najczęściej podwajanie się. Chociaż jeżeli nie mamy zbyt dużego budżetu do dyspozycji to najlepiej zaczynać od zakładów akumulowanych, około 3-4 spotkania na jeden kupon, AKO około 5-6. Ważne jest również to, żeby nas nie ponosiło co do stawek. Gdy dopiero zaczynamy swoją przygodę z bukmacherką i nie mamy dość dużej wiedzy o zakładach bukmacherskich, nasze stawka na zakład nie powinna być większa niż 10 złoty na kupon. Ale każdy ma inne zdania na ten temat.

Dokładnie jak kolega wspomniał. Wszystko się rozbija o początkowy bankroll na grę ;d

Jak masz kilka tysięcy to możesz grać single 1.3 kurs płaską stawką powiedzmy 100 zł i wtedy to ma sens. Ale to też raczej musi być podparte doświadczeniem w bukmacherce, czyli między innymi odpowiednim stawkowaniem.
Natomiast z mniejszym budżetem grać akumulatory to nie grzech, szczególnie jak się traktuje bukacherke jako zabawę, a nie zawód Very Happy
Powrót do góry Go down
dj-man

PBpoints : 424

PisanieTemat: Re: Single czy zakłady akumulowane   Sro Maj 03, 2017 3:22 pm

Ja ostatnio gram duble i jakaś seria mnie dopadła ze czesto ten drugi typ nie wchodzi,spróbuję teraz singlami i lepszą selekcją, zobaczymy.
Powrót do góry Go down
Mbappe
Moderator
Moderator

PBpoints : 65

PisanieTemat: Re: Single czy zakłady akumulowane   Sro Maj 03, 2017 6:28 pm

@dj-man napisał:
Ja ostatnio gram duble i jakaś seria mnie dopadła ze czesto ten drugi typ nie wchodzi,spróbuję teraz singlami i lepszą selekcją, zobaczymy.

Ale to tak jest, że jak grasz triple to dwa wejdą, jeden nie Very Happy

A w tych singlach grasz/będziesz grał niskie kursy, czy raczej w poszukiwaniu value w wyższych kursach >2.00?
Powrót do góry Go down
Kano888

PBpoints : 4

PisanieTemat: Re: Single czy zakłady akumulowane   Pon Maj 08, 2017 6:12 pm

Maciekkk napisał:
Jeżeli ktoś zna się na Sporcie i jego wszystkie typy dokładnie przeanalizowane to zbytnio niema różnicy czy się gra single czy zakłady akumulowane. To wszystko zależy od oferty.

Tak się składa że ma znaczenie i to duże . Lepiej grać single , im więcej meczy tym większa loteria .
Powrót do góry Go down

Single czy zakłady akumulowane
Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 1 z 1