polbuk-forum.com

Lotto Ekstraklasa

Strona 1 z 10 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down

Lotto Ekstraklasa

Pisanie by Admin on Sob Lis 05, 2016 4:52 pm

Lotto Ekstraklasa
Admin
Admin

PBpoints : 591

http://www.polbuk-forum.com

Powrót do góry Go down

Re: Lotto Ekstraklasa

Pisanie by Admin on Czw Kwi 27, 2017 12:04 pm

1. Jagiellonia Białystok - 59 pkt
2.Legia Warszawa - 58 pkt
3.Lech Poznań - 55 pkt
4.Lechia Gdańsk - 53 pkt
5.Wisła Kraków - 44 pkt
6. Pogoń Szczecin - 42 pkt
7. Bruk-Bet - 42 pkt
8. Korona Kielce - 39 pkt

9. Wisła Płock -  39 pkt
10. Zagłębie Lubin - 39 pkt
11. Śląsk Wrocław - 34 pkt
12. Arka Gdynia - 31 pkt
13. Cracovia - 31 pkt
14. Ruch Chorzów - 30 pkt
15. Piast Gliwice - 30 pkt
16. Górnik Łęczna - 30 pkt

Tabele są podzielone na dwie grupy (Spadkowa i Mistrzowska)
Admin
Admin

PBpoints : 591

http://www.polbuk-forum.com

Powrót do góry Go down

Pisanie by Sportowiec00 on Pią Kwi 28, 2017 1:54 am

Arka Gdynia - Piast Gliwice
Typ: Arka Gdynia
Kurs: 1.95
STS

Dla Piasta Gliwice będzie dziś niezmiernie ciężko ugrać punkty w Gdyni gdyż wydaje się, że zespół gospodarzy zaczyna być na fali wznoszącej. Arka w tym spotkaniu będzie walczyła o przełamanie serii dwóch porażek z Piastem oraz swojej bez zwycięstwa od ośmiu spotkań. Nie zapominajmy, że Arka we wtorek zmierzy się w finale PP z Lechem, mam nadzieje, że piłkarze jednak skupią się bardziej na jutrzejszym meczu niż na finale na Narodowym. Moim typem na to spotkanie jest zwycięstwo Arki Gdynia, jestem pewien iż Ci chłopacy zbudują się dobrym wynikiem na finał Pucharu Polski z Lechem Poznań.

Sportowiec00

PBpoints : 130

Powrót do góry Go down

Pisanie by Sportowiec00 on Pią Kwi 28, 2017 2:42 am

Lech Poznań - Arka Gdynia
Typ: Lech Poznań
Kurs: 1.35
STS

Lech Poznań - Arka Gdynia, tutaj faworyt jak i mój typ może być tylko w jedną stronę. Wydaję mi się, że Lech Poznań bezproblemowo pokona zespół z Gdańska. Wiadomo jaki Lech Poznań ma cel na ten sezon, a cel może być tylko jeden... Walka o Mistrzostwo Polski i takich przeciwników jak Korona Kielce na własnej drodze trzeba pokonywać. I nie zostawiać żadnych złudzeń, moim zdaniem Lech Poznań ostatnimi czasami gra bardzo dobrze, efektownie i efektywnie w Piłkę nożną. Moim typem na to spotkanie jest zwycięstwo Lecha Poznań.

Sportowiec00

PBpoints : 130

Powrót do góry Go down

Pisanie by dj-man on Pią Kwi 28, 2017 7:10 am

Dziś początek 31 kolejki naszej rodzimej ekstraklasy,w Gdynii Arka podejmuje Piast Gliwice.Arka obecnie 5 miesjce w grupie spadkowej z 16 punktami,Piast aktualnie zajmuje ostatnią pozycję z 15 oczkami.Jak widać po podziale punktów tabela jest spłaszczona i powinniśmy dziś zobaczyć walkę na całego bo każdy punkt będzie niezwykle cenny.Moim zdaniem w Arce juz widać efekt nowej miotły,przynajmniej w sferze mentalnej piłkarzy ale tego mozna było się spodziewać po przyjściu Leszka Ojrzyńskiego.Kursy w okolicach 2.00 na piłkarzy z Gdynii i myślę że warto się zastanowić nad tym zakładem.
dj-man

PBpoints : 467

Powrót do góry Go down

The author of this message was banned from the forum - See the message

Pisanie by dj-man on Pią Kwi 28, 2017 1:32 pm

Jutro raczej odradzałbym granie na Lechię,co prawda na własnym obiekcie spisują się bardzo dobrze
(1 miesjce pod tym względem) ale Termalica wyjątkowo im nie leży,przegrali u siebie z nimi 2 spotkania,bardziej zdecydowałbym się na grę BTTS.A czy utrzyma się w topie? myslę że tak ma 5 punktów przewagi na 5tą Wisłą i przy założeniu ze Lech wygra puchar to nawet to 4 miejsce do im prawo gry w pucharach.
dj-man

Powrót do góry Go down

Pisanie by JanuszBiznesu on Pią Kwi 28, 2017 4:16 pm

Grać 1,3 na Lecha to dość słabe moim zdaniem. Fakt, że Kolejarz jest wyceniany tak wysoko nie oznacza, że oni wygrają ten mecz pewnie.

Polska liga ma to do siebie, że tutaj niemożliwe nie istnieje i przykładowo wygrana Bruk Betu z Koroną (która miała 7 wygranych z rzędu) była niemożliwa...Tymczasem stała się faktem.

U nas dla mnie lepiej szukać czegoś wyższego, dlatego dzisiaj idę w X2 w meczu Piasta. Arka nie gra niczego wielkiego, Ojrzyński raczej nie zmienił tego zespołu - Arka to dla mnie 1 z 3 kandydatów do spadku, nie będzie dziś bodaj Abbotta, Viniciusa i Barisica. Nie liczę dziś w Gdynii na przełamanie, mecz pachnie remisem. Siła ognia obu drużyn jest żenująco słaba.

Piast X2 około 1,55 na forBecie np. 

JanuszBiznesu

PBpoints : 177

Powrót do góry Go down

Pisanie by dj-man on Pią Kwi 28, 2017 5:00 pm

Co do Lecha to jak najbardziej masz rację,mimo że Lech gra u siebie dobrze a Korona na wyjazdach delikatnie mówiąc słabo to w naszej ektraklasie lepiej omijać takie kursy.Pokazał to choćby mecz Lecha z Górnikiem Łęczna gdzie tez Kolejorz był zdecydowanym faworytem a skonczyło się 0:0.
Jeśli chodzi o Arkę to mam nieco inne zdanie,uważam że już w meczu z Lechią było widać odmianę w grze Gdynian.Nie zrozum mnie zle nie chodzi o to że Ojrzyński w tak krótkim czasie zdołał ich czegoś nauczyć Razz bardziej chodzi mi o głowy piłkarzy i nastawienie do meczu.
dj-man

Powrót do góry Go down

Pisanie by Wasil on Pią Kwi 28, 2017 11:18 pm

Lechia Gdańsk - Bruk Bet
Typ: Lechia Gdańsk
Kurs: 1.53
STS

Lechia Gdańsk - Bruk Bet no wszyscy wiemy jakie są cele Lechi Gdańsk, która na pewno ma jeszcze apetyt na Mistrzostwo Polski, chociaż będzie im na prawdę ciężko, ale spotkania takie jak to muszą wygrywać. Lechia Gdańsk zajmuję czwarte miejsce z 27 punktami, natomiast Termalica plasuję się na siódmej pozycji z dorobkiem 21 punktów. Można spróbować też zagrać w tym spotkaniu handicap -1.5 w stronę Lechi Gdańsk.

Wasil

PBpoints : 206

Powrót do góry Go down

Pisanie by Wasil on Pią Kwi 28, 2017 11:20 pm

Wisła Płock - Ruch Chorzów
Typ: Wisła Płock
Kurs: 1.54
STS

Spotkanie Wisły Płock z Ruchem Chorzów także będzie bardzo ciekawe. Wszyscy doskonale wiemy, jak bardzo duże ma problemy jak i zadłużenie klub Ruchu Chorzów, do tego dochodzi również sprawa Lipskiego, niedługo może zostać kontrakt rozwiązany z największymi nadziejami Ruchu Chorzów. Miasto Chorzów wyciąga rękę do klubu i ma pomóc w spłacie zadłużenia. Mimo wszystko Wisła Płock wydaję się bardziej poukładanym klubem na tą chwilę niż Ruch Chorzów. Moim typem na to spotkanie jest zwycięstwo Wisły Płock.

Wasil

Powrót do góry Go down

Pisanie by Wasil on Pią Kwi 28, 2017 11:24 pm

Śląsk Wrocław - Górnik Łęczna
Typ: Śląsk Wrocław
Kurs: 1.80
STS

Spotkanie Śląska Wrocław, który obecnie zajmuję 3 miejsce w grupie spadkowej z dorobkiem 17 punktów z drużyną prowadzą przez Franciszka Smudę - Górnikiem Łęczną również zapowiada się dość ciekawie. Górnik obecnie zajmuję ostatnie miejsce z dorobkiem 15 pkt i ma tylko 2 punkty starty do Słąska. Ale moim zdaniem Śląsk Wrocław nie da żadnych szans i optymizmu dla włodarzy z klubu z Łęcznej i odprawią Górnik z kwitkiem do domu. Moim typem na to spotkanie jest zwycięstwo Śląska Wrocław.

Wasil

Powrót do góry Go down

Pisanie by seboafc on Sob Kwi 29, 2017 1:30 am

Legia Warszawa- Wisła Kraków (handicap 0:1)
Typ: 1
Kurs: 2:15
Forbet
Jeszcze te 7-8 lat wstecz ten mecz byłby hitem Polskiej Ligi, dziś jednak obie drużyny dzieli przepaść, Wisła mimo wysokiego 5tego miejsca w tabeli nie ma praktycznie szans nawet na pierwszą trójkę... Do tego na wyjazdach Wisła gra słabo bilans 3-2-10..Legia to zdecydowanie lepsza drużyna, mająca problemy w tym sezonie, ale mimo wszystko jeżeli chce ponownie zostać mistrzem Polski to musi takie mecze wygrywać. Ostatnio dobra forma Wojskowycj, dlatego liczę na ich zwycięstwo przynajmniej dwiema bramkami
seboafc

PBpoints : 330

Powrót do góry Go down

Pisanie by seboafc on Sob Kwi 29, 2017 4:52 am

Lechia Gdańsk - Bruk Bet
Typ: Over 2.5
Kurs: 1.85
STS
Lechia u siebie bardzo mocna 12-1-2. Gracze z gdańska zdobywają średnio 2.25 bramki na mecz, tracąc przy tym 1 bramkę. Goście natomiast na wyjazdach grają średnio, zdobywają bramkę na mecz tracąc 1.5 bramki. Zdecydowana przewaga jest po stronie gospodarzy, ja jednak ide w over 2.5 w tym meczu, mam przeczucie że Lechia strzeli parę bramek gościom, ale i goście zdobędą honorowego gola. W tym sezonie obie ekipy spotykaly sie dwukrotnie raz padł remis 1-1 a raz wygrała ekipa gości dzisiejszego meczu 2-1
seboafc

Powrót do góry Go down

Pisanie by dj-man on Sob Kwi 29, 2017 7:22 am

Wczoraj tak jak myślałem słaby mecz Lecha moim zdaniem.Korona dominowała i gdyby była konkretniejsza z przodu to wygrała by ten mecz,a tak karny w końcówce i 3 pkt zostają w Poznaniu.

Dziś również uważam że warto skupić się na meczu Lechia-Bruk Bet.Żeby nie powielać waszych typów w oko wpadł mi typ na BTTS po kursie 1.93 (Lvbet).Lechia u siebie to wiadomo maszynka do strzelania goli,nie przypominam sobie żeby u siebie nie strzelili co najmniej jednej bramki.
Co do Bruk Betu to widać że złapali oddech,2 wygrane z rzędu i napewno zrobiło się spokojniej trochę w szatni.Można powiedzieć ze Bruk Bet ma patent na Lechię w Gdańsku,grał tu 2 razy i ani razu nie przegrał (1:1,1:2).
dj-man

Powrót do góry Go down

Pisanie by dj-man on Sob Kwi 29, 2017 9:51 am

Wisła Płock-Ruch Chorzów
Typ: Wisła Płock -1  (Dla mniej kumatych: zwrot w przypadku zwycięstwa Wisły jednym golem)
Kurs: 1.90
Lvbet 

Normalnie bym nie ruszał tego meczu ale coraz częściej dochodzą do mnie głosy,czy to z mediów czy prywatnie (mam znajomego kibica Ruchu) że Ruch w tym sezonie spada.Klub od dawna boryka się z problemami finansowymi ale najwyrazniej jest coraz gorzej,podobno jest bardzo prawdopodobne ze w następnym sezonie nie otrzymają licencji.
Jeżeli chodzi o stronę sportową też nie jest kolorowo,3 porażki z rzędu.
H2h z meczów z Plocka to dwie wygrane Wisły (4:3,2:0) i jedna porazka (3:4).
dj-man

Powrót do góry Go down

Pisanie by dj-man on Sob Kwi 29, 2017 10:08 am

Jeszczo jedno spotkanie na dziś z grupy spadkowej.
Śląsk Wrocław-Górnik Łęczna,ostatnio nie zdarza mi się grac overów w lidze Polskiej ale ten mecz wydaje mi się na to dobrą okazją.Ciekawa statystyka H2H z ostatnich 5 spotkań to wyniki odpowiednio:2:2,0:3,3:2,2:1,2:3 czyli w każdym meczu padł over 2,5 gola!!!
Poza statystykami trzeba dodać że oba kluby nie mają zbyt mocnej defensywy i praktycznie w każdym meczu tracą bramki a że mecz będzie ofensywny to napewno bowiem teraz liczy się każdy punkt.
dj-man

Powrót do góry Go down

Pisanie by JanuszBiznesu on Sob Kwi 29, 2017 11:16 am

Ja dzisiaj znowu dość przekornie w meczu Lechii typuje na gospodarzy. Seria im nie sprzyja. Rywal też, wydaje się, że logiczna jest strata punktów w Gdańsku. No ale właśnie - to może oznaczać, że Lechia dzisiaj zwycięży.

W oko wpadł mi zwłaszcza zakład Lechia Gdańsk i obie strzelą, kurs 3,4 chociażby w Fortunie jest bardzo przyjemny. Gdańszczanie tracą bramki i to dość często, właściwie to w 6 ostatnich ligowych meczach czyste konto zachowali raz. 

W Gdańsku jednak także dużo strzelają i zazwyczaj wygrywają. Kiedyś mieli problemy z przełamaniem u siebie, ale teraz to zespół ewidentnie swojego boiska. Bruk Bet cel na ten sezon wykonał, mają utrzymanie i spokojny byt w następnym sezonie. Nie sądzę, aby ktokolwiek w Niecieczy wierzył w puchary - sami zawodnicy raczej też nie wierzą, dlatego liczę na dość pogodny i radosny futbol (jaki zaprezentowała wczoraj Korona) i kilka bramek na PGE Arenie.

JanuszBiznesu

Powrót do góry Go down

Pisanie by JanuszBiznesu on Sob Kwi 29, 2017 11:23 am

W grupie spadkowej jeszcze kusi dzisiaj Wisła Płock. Nie wiem, co o niej sądzicie?

Kurs 1,6 nie powala, ale wszyscy wiemy jak mają się do tego czynniki pozaboiskowe. Ruch jest w rozsypce, możliwe, że po sezonie spadnie. Zawodnicy na pewno nie są w takich warunkach skupieni na grze w piłce.

Odejście Fornalika dodatkowo pokrzyżowało im plany. Płock na pewno zawód, bo liczyli na top 8, w Gdynii nawet byli zdecydowanie przeważającą siłą, ale wyciągnęli tylko szczęśliwie remis. U siebie są jednak mocni.

Ktoś tu słusznie zauważył to wszystko, zatem dodam od siebie, że ja pobiorę Wisła Płock i obie nie strzelą po 2,58 w Fortunie. W meczach Ruchu rzadko pada BTS, właściwie trafili ostatnio tylko w Szczecinie. Gorzej ma się tu sprawa z Płockiem i tutaj bym uważał ze stawką, bo oni lubią tracić gole. 

Meczu Łęcznej i Śląska nie ruszam, bo Górnik to dla mnie istna enigma. Mam jednak nieodparte wrażenie, że ekipie Smudy bliżej do utrzymania niż Arce. Oglądałem ją wczoraj i muszę przyznać, że dawno nie widziałem tak żałośnie grającej ekipy (a w ekstraklasie człowiek wiele widział). Sędzia wyłożył im jak na tacy trzy punkty a oni...no właśnie - zremisowali, mając w pewnym momencie 35% posiadania piłki u siebie. Godne pożałowania dla kibiców.

JanuszBiznesu

Powrót do góry Go down

Pisanie by dj-man on Sob Kwi 29, 2017 5:53 pm

Pierwszy dzisiejszy mecz na remis,Wisła w Plocku podzieliła sie punktami z Ruchem.Ruch zaskoczył determinacją,zaangażowaniem widać że chyba chcą pokazac ze sportowo napewno się utrzymają ale czy umiejętności pozwolą? Czy ktoś oglądał mecz i moze mi wytłumaczyć sytuację przy drugim rzucie karnym? przeciez Kończkowski był ustawiony tyłem jak piłka trafiła w jego rękę i to czysty przypadek a obrysu ciała chyba za bardzo nie powiększył.. Te przepisy są dla mnie jakieś dziwne,do tego są robione pod sędziów że z każdej decyzji praktycznie sędzia się wybroni.
dj-man

Powrót do góry Go down

Pisanie by Amadeo_07 on Sob Kwi 29, 2017 6:49 pm

Ja osobiście spotkania nie oglądałem, ale słyszałem, że ostre kabarety się działy w spotkaniu Smile A więc może jednak Ruch Chorzów się utrzyma. Miasto Chorzów ma spłacić większą część zadłużenia klubu w wysokości 8 milionów. Ale skąd wziąć brakującą reszkę 5 milionów. Zobaczymy, chciałbym aby drużyna Ruchu się utrzymała w Ekstraklasie z najlepszą wyjazdową grupą kibicowską w kraju:)

Amadeo_07

PBpoints : 126

Powrót do góry Go down

Pisanie by seboafc on Sob Kwi 29, 2017 8:12 pm

Jagielonia-pogoń
Typ:1
Kurs: 1.80
Jagielonia ma bilans u siebie 9-2-4 , w tabeli drugie miejsce z bilansem ogólnym 18-5-7 i bramkami 56:31. Pogoń zajmuje 6miejsce z bilansem 10-12-8. Na wyjeździe SzcZecinianie maja bilans 3-6-6. Ostatni mecz obu drużyn zakończył sie remisem 0:0. W niedzielę uważam jednak że. Wygra Jagiellonia. Pogoń gra średnio i Gospodarze powinni wykorzystać atut własnego boiska, i powinni odnieść zwycięstwo mimo iż kontuzjowany jest Vassijliev.
seboafc

Powrót do góry Go down

The author of this message was banned from the forum - See the message

Pisanie by JanuszBiznesu on Sob Kwi 29, 2017 8:21 pm

Widziałem co prawda tylko drugą połowę meczu Płocka, wczoraj Arkę i dochodzę do wniosku, że grupa spadkowa to totalna porażka.

Zespoły grają jakby im się nie chciało albo po prostu są żałośnie słabe (jestem zwolennikiem ograniczania naszej ligi na styl austriacki albo szkocki, ale to już inny temat, bo większość i tak prezentuje poziom 1 ligi).

Przechodząc do sedna - Arka bardzo słaba Rch stworzył raptem jedną sytuację w meczu, Płock jakby im się nie chciało - Piast...Tak nieporadnej drużyny dawno nie widziałem, bo oni przez większość meczu nie oddali celnego strzału.

Przy takim poziomie kalectwa naprawdę ciężko stwierdzić, kto awansuje dalej a kto spadnie. Proponuje się zająć grupą mistrzowską a spadkową zostawić na moment, gdy ktoś ,,będzie musiał'', bo póki co to każdy gra chyba aby nie przegrać. Ja i tak zerkam na to hobbystycznie i raczej narodowościowo, gram to za dobre, ale jak ktoś się babra grubymi sumami to powinien dokładnie analizować mecze, bo zdarzyć się moze wszystko.

JanuszBiznesu

Powrót do góry Go down

Pisanie by dj-man on Nie Kwi 30, 2017 12:12 am

Ciekawie się robi w grupie spadkowej Ślask dziś przegrał u siebie z Górnikiem Łęczna 0:2 co sprawia ze tabela sie robi jeszcze bardziej płaska,Górnik zanotował awans na 11 lokatę a Śląsk spadł na 13 miejsce.
W grupie mistrzowskiej Lechia w końcu wygrywa z Bruk Betem na wlasnym stadionie 2:0 i to można powiedziec bardzo spokojnie wygrywa,moim zdaniem powinno się skończyć z 4:0.Nie wiem co Bruk Bet robi w grupie mistrzowskiej ale z taką grą napewno na to nie zasługują.
dj-man

Powrót do góry Go down

Strona 1 z 10 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry