polbuk-forum.com

Forum bukmacherskie opisujące legalnych bukmacherów

IndeksEventsFAQRejestracjaZaloguj
Share | 

Najlepszy bukmacher według Ciebie. Zagłosuj?

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
Idź do strony : 1, 2  Next

Najlepszy bukmacher według Ciebie. Dleczego?
 iForbet
 LVbet
 STS
 Milenium
 Totolotek
 Fortuna
 etoto
Zobacz Wyniki
AutorWiadomość
Admin
Admin

PBpoints : 584

PisanieTemat: Najlepszy bukmacher według Ciebie. Zagłosuj?   Sob Lis 05, 2016 4:43 pm

Zaznacz w ankiecie
swojego faworyta

Ostatnio zmieniony przez Admin dnia Pią Kwi 28, 2017 12:09 am, w całości zmieniany 2 razy
Powrót do góry Go down
http://www.polbuk-forum.com
Amadeo_07

PBpoints : 126

PisanieTemat: Re: Najlepszy bukmacher według Ciebie. Zagłosuj?   Sob Kwi 22, 2017 11:00 pm

Witam Serdecznie. Moim zdaniem najlepszym bukmacherem w Polsce daną chwilę jest STS, jeżeli chodzi całokształt, moim zdaniem STS najprężniej także się rozwija. Mam tylko nadzieję, że to wszystko zmierza w dobrą stronę. Jeżeli chodzi o zysk, to najlepszy będzie chyba Forbet, bukmacher również bardzo szybko się rozwija, jedne z najlepszych kursów na rynku. Mimo wszystko swój głos oddaje dla STS.
Powrót do góry Go down
Raca123

PBpoints : 4

PisanieTemat: Re: Najlepszy bukmacher według Ciebie. Zagłosuj?   Nie Kwi 23, 2017 12:56 am

Ja swój głos oddaje na Forbet, moim zdaniem zdecydowanie najlepszy bukmacher na rynku, jeżeli chodzi o kursy. Bonus też nie najgorszy. Swój głos oddaje dla najszybciej rozwijającego się Polskiego bukmachera na rynku.
Powrót do góry Go down
ZawodowyGracz

PBpoints : 5

PisanieTemat: Re: Najlepszy bukmacher według Ciebie. Zagłosuj?   Nie Kwi 23, 2017 1:53 am

Ja swój ogłos oddaje dla STS. Jeden z najlepszych bukmacherów na rynku, choć ostatnio mają przeciążone serwery, mam nadzieję, że wyjdą z tym na przeciw i już od tego momentu będzie wszystko okej. Głos oddany na STS
Powrót do góry Go down
Bukmacher999

PBpoints : 8

PisanieTemat: Re: Najlepszy bukmacher według Ciebie. Zagłosuj?   Nie Kwi 23, 2017 1:12 pm

Dla mnie najlepszym bukmacherem jest fortuna i też dla tego swój głos oddaje właśnie na tego bukmachera. Niema żadnych problemów z serwerami i na pewno lepiej się gra niż w STS - wydaję mi się, że na chwilę obecną największej ich konkurencji.
Powrót do góry Go down
konan358

PBpoints : 12

PisanieTemat: Re: Najlepszy bukmacher według Ciebie. Zagłosuj?   Nie Kwi 23, 2017 3:59 pm

Moim zdaniem najlepszym bukmacherem w Polsce jest oczywiście STS, dlatego również swój głos oddaje na tą firmę. Ale trzeba przyznać, że ostatnio miewacie problemy z serwerami. Mam nadzieję, że ogarniecie sprawę i że głos oddany słusznie Smile
Powrót do góry Go down
TylkoLegia

PBpoints : 10

PisanieTemat: Re: Najlepszy bukmacher według Ciebie. Zagłosuj?   Nie Kwi 23, 2017 4:44 pm

Ja swój głos oddaje na Forbet, moim zdaniem najszybciej rozwijający się bukmacher w Polsce, oferta nie najgorsza.
Powrót do góry Go down
Jaca123

PBpoints : 10

PisanieTemat: Re: Najlepszy bukmacher według Ciebie. Zagłosuj?   Nie Kwi 23, 2017 6:33 pm

Natomiast ja swój głos oddaje na LVBet, bardzo szybko się rozwijają, niezła oferta, niema żadnych problemów z serwerami (takimi jak w STS). Wprowadzili niedawno wspaniały bonus powitalny (łatwy do obrócenia). Mam nadzieję, że szybką się będę rozwijać i zrobią konkurencję dla największych firm w kraju.
Powrót do góry Go down
pilonek

PBpoints : 192

PisanieTemat: Re: Najlepszy bukmacher według Ciebie. Zagłosuj?   Wto Kwi 25, 2017 9:40 pm

Dla mnie każdy bukmacher jest w jakimś stopniu godny uwagi przynajmiej na skorzystanie z ofert powitalnych, najlepsze oferty powitalne ma totolotek i sts (bo obrót nie jest kursami np 3 lub nie wiadomo ile jeszcze) wymieniłem 2 bo mają najwieksze bonusy ale jest też lvbet z dobrym bonusem bo po najniższych wymaganiach kursowym ale tylko 100% do 100pln daje oczywiście jak grać bez bonusów to jak wyżej wspomiali osoby najodpowiedniejszy jest forbet (ze wzgledu na najmniejszy podatek, tymbardziej jak sie korzysta z telefonu)
Powrót do góry Go down
JanuszBiznesu

PBpoints : 177

PisanieTemat: Re: Najlepszy bukmacher według Ciebie. Zagłosuj?   Sro Kwi 26, 2017 10:11 am

Zależy po co ktoś wybiera, ale ogółem patrząc na kursy doszedłem do takich wniosków:
a) promocja ,,bez podatku'' w forBecie jest dość sztuczna, bo kursy są skutecznie zaniżane - zazwyczaj układam sobie kupon na poszczególnych bukach w celu porównania i co ciekawe pomimo podatku w fortunie wychodzi wyższa wygrana (o kilkanaście złotych) w stosunku do forBetu
b) jeśli chce się grać typy singlowo czy też duble to jak najbardziej forBet, bo ten podatek wtedy kosi najmocniej po wygranej
c) trzecią opcją jest u mnie totolotek, jednak zazwyczaj wygrane w nim są niższe niż w dwóch pozostałych...czasem mają tylko dzienne promo na jako takim poziomie i to moze kusić

LVBet szczerze powiedziawszy nie próbowałem a chyba trzeba będzie...Millenium, etoto, STS - jakoś mnie tam nie ciągnie. Od siebie polecam forBet do pojedynczych zdarzeń i do jakiś tasiemek fortunę właśnie.
Powrót do góry Go down
The author of this message was banned from the forum - See the message
Amadeo_07

PBpoints : 126

PisanieTemat: Re: Najlepszy bukmacher według Ciebie. Zagłosuj?   Sro Kwi 26, 2017 3:54 pm

Ja wierzę w rozwój LVBet, jeżeli ten bukmacher będzie szedł w podobną stronę co teraz, to stworzy chyba jedną z większych konkurencji dla największych potęg Polskich na rynku. Warto także dodać totolotka (bardzo fajną mają promocję dla nas od depo). Ogólnie chyba z każdego bukmachera stąd opłaca się skorzystać, przynajmniej z oferty powitalnej Smile
Powrót do góry Go down
pilonek

PBpoints : 192

PisanieTemat: Re: Najlepszy bukmacher według Ciebie. Zagłosuj?   Sro Kwi 26, 2017 4:03 pm

@Amadeo_07 uważa podobnie jak ja ! no właśnie powitalnego sie nie odmawia zawsze to jakiś dodatek na gre Smile
Powrót do góry Go down
Sportowiec00

PBpoints : 130

PisanieTemat: Re: Najlepszy bukmacher według Ciebie. Zagłosuj?   Czw Kwi 27, 2017 12:24 am

Ja swój głos oddaję na Totolotka Wink Widać, że grubo stawiają w rozwój, gdyby tylko zmienili stronę internetową to byłoby miodzio, ale i tak niema co narzekać, bo jak dla mnie to jest w tej chwili najlepszy bukmacher na rynku z bardzo a to bardzo dobrym bonusem powitalnym. Nie rozumiem tych ludzi co głosują na STS... Dla mnie to są Amatorzy, zabiegali o graczy... przyszło co do czego, ludzie postawili na nich... jednym słowem STS stoi w miejscu Smile
Powrót do góry Go down
Wasil

PBpoints : 206

PisanieTemat: Re: Najlepszy bukmacher według Ciebie. Zagłosuj?   Pią Kwi 28, 2017 6:54 pm

Moim zdaniem na chwilę obecną zdecydowanie najlepszym bukmacherem jest bukmacher: Totolotek, kapitalny bonus powitalny (zdecydowanie najlepszy na rynku). Fajne kursy, szybkie wypłaty. Jedynym minusem bukmachera jest strona internetowa nie za bardzo mi się podoba, ale za zakłady w aplikacji dostajemy od nich dodatkowy % do wygranych. Dodatkowo tak jak wcześniej napisałem świetny Bonus Powitalny, bardzo dobra obsłucha klienta, szybkie wypłaty. Zawsze polecałem tego bukmachera i polecać będę, również tutaj swój głos dlatego oddałem na Totolotka.
Powrót do góry Go down
Lesza

PBpoints : 176

PisanieTemat: Re: Najlepszy bukmacher według Ciebie. Zagłosuj?   Pon Maj 01, 2017 3:16 am

Według mnie tak jak zresztą wcześniej się wypowiadałem na ten temat najlepszym w tej chwili bukmacherem w Polsce jest Totolotek. Oferuję bardzo dobry bonus powitalny, zdecydowanie dla mnie najlepszy na rynku. Szybko wypłaca gotówkę, dodatkowo nigdy nie miałem tam żadnych problemów z serwerami, takimi jak przykładowo miewałem nie raz na STS (który według mnie w chwili obecnej jest największym Polskim syfem). No i zdecydowanie na tego bukmachera oddaję swój głos, gdybym mógł oddać drugi głos oddałbym najszybciej i najlepiej rozwijającego się bukmachera w Polsce jakim jest LVbet
Powrót do góry Go down
seboafc

PBpoints : 330

PisanieTemat: Re: Najlepszy bukmacher według Ciebie. Zagłosuj?   Pon Maj 01, 2017 4:33 am

Zgadzam się z moimi przedmówcami co do tego że najlepszym Polskim Bukmaherem obecnie jest Totolotek. Bardzo fajny bonus powitalny, do tego wypłaty też w miarę szybko, jeżeli zlecamy wypłatę do południa to tego samego dnia najczęściej wyplata dochodzi do nas na konto. Co jeszcze? A no zakłady live mi sie podobają można w miarę szybko cos postawić w trakcie spotkania, a np w takim sts postawienie czegoś na live np w meczu koszykówki jest nie możliwe, bo a to wynik sie zmienia a to kursy ... Do tego te problemy sts z serwerami, masakra. W Totolotku wszystko jest wporzadku a i szata graficzna przypadła mi do gustu. Na chwilę obecną totolotek jest dla mnie najlepszym Polskim Bukmacherem
Powrót do góry Go down
Mbappe

PBpoints : 85

PisanieTemat: Re: Najlepszy bukmacher według Ciebie. Zagłosuj?   Wto Maj 02, 2017 3:50 pm

Ciężko określić najlepszego bukmachera, bo trzeba by było patrzeć w różnych aspektach. Jeśli chodzi o bonusy to chyba w tym najlepszy jest Totolotek. Wpłaty i wypłaty to dla mnie osobiście Sts.
Natomiast dla mnie wygrywa mimo wszystko forbet, poprzez mniejszy podatek (6%) i przy akumulatorze brak podatku.
Powrót do góry Go down
cwiklin

PBpoints : 8

PisanieTemat: Re: Najlepszy bukmacher według Ciebie. Zagłosuj?   Sob Maj 06, 2017 11:48 pm

Około 40% swoich kuponów stawiam w Totolotku
Gorąco polecam zwłaszcza nowym  graczom z powodu bonusów
Powrót do góry Go down
Kano888

PBpoints : 5

PisanieTemat: Re: Najlepszy bukmacher według Ciebie. Zagłosuj?   Pon Maj 08, 2017 6:10 pm

Myślę że sts z tej listy chodź ich nie cierpię ...
Powrót do góry Go down
The author of this message was banned from the forum - See the message
hidunk89

PBpoints : 73

PisanieTemat: Re: Najlepszy bukmacher według Ciebie. Zagłosuj?   Wto Maj 09, 2017 2:35 am

Dla mnie zdecydowanie Forbet. Widać. że idą cały czas do przodu. Poszerzają ofertę a dodatkowo daja możliwość gry bez podatku.
Powrót do góry Go down
fazi1916

PBpoints : 13

PisanieTemat: Re: Najlepszy bukmacher według Ciebie. Zagłosuj?   Pią Maj 12, 2017 10:44 am

Na chwilę obecną chyba jednak STS. Teraz doszła jeszcze szybka wypłacalność na konto.
Powrót do góry Go down
faro2013

PBpoints : 103

PisanieTemat: Re: Najlepszy bukmacher według Ciebie. Zagłosuj?   Pią Maj 26, 2017 6:41 am

Forbert
Powrót do góry Go down
igoromcen

PBpoints : 64

PisanieTemat: Re: Najlepszy bukmacher według Ciebie. Zagłosuj?   Sob Cze 03, 2017 9:56 am

najlepszy wg mnie STS ,fajna szata , duza oferta i bardzo szybkie wypłaty. Polecam
Powrót do góry Go down

Najlepszy bukmacher według Ciebie. Zagłosuj?
Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 1 z 2Idź do strony : 1, 2  Next