polbuk-forum.com

Najlepszy bukmacher według Ciebie. Zagłosuj?

Strona 1 z 2 1, 2  Next

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down

Najlepszy bukmacher według Ciebie. Dleczego?

iForbet

STS

Milenium

Totolotek

Fortuna

etoto

Zobacz Wyniki

Najlepszy bukmacher według Ciebie. Zagłosuj?

Pisanie by Admin on Sob Lis 05, 2016 4:43 pm

Zaznacz w ankiecie
swojego faworyta

Ostatnio zmieniony przez Admin dnia Sob Lis 18, 2017 11:01 pm, w całości zmieniany 3 razy
Admin
Admin

PBpoints : 591

http://www.polbuk-forum.com

Powrót do góry Go down

Re: Najlepszy bukmacher według Ciebie. Zagłosuj?

Pisanie by Amadeo_07 on Sob Kwi 22, 2017 11:00 pm

Witam Serdecznie. Moim zdaniem najlepszym bukmacherem w Polsce daną chwilę jest STS, jeżeli chodzi całokształt, moim zdaniem STS najprężniej także się rozwija. Mam tylko nadzieję, że to wszystko zmierza w dobrą stronę. Jeżeli chodzi o zysk, to najlepszy będzie chyba Forbet, bukmacher również bardzo szybko się rozwija, jedne z najlepszych kursów na rynku. Mimo wszystko swój głos oddaje dla STS.

Amadeo_07

PBpoints : 126

Powrót do góry Go down

Pisanie by Raca123 on Nie Kwi 23, 2017 12:56 am

Ja swój głos oddaje na Forbet, moim zdaniem zdecydowanie najlepszy bukmacher na rynku, jeżeli chodzi o kursy. Bonus też nie najgorszy. Swój głos oddaje dla najszybciej rozwijającego się Polskiego bukmachera na rynku.

Raca123

PBpoints : 4

Powrót do góry Go down

Pisanie by ZawodowyGracz on Nie Kwi 23, 2017 1:53 am

Ja swój ogłos oddaje dla STS. Jeden z najlepszych bukmacherów na rynku, choć ostatnio mają przeciążone serwery, mam nadzieję, że wyjdą z tym na przeciw i już od tego momentu będzie wszystko okej. Głos oddany na STS

ZawodowyGracz

PBpoints : 5

Powrót do góry Go down

Pisanie by Bukmacher999 on Nie Kwi 23, 2017 1:12 pm

Dla mnie najlepszym bukmacherem jest fortuna i też dla tego swój głos oddaje właśnie na tego bukmachera. Niema żadnych problemów z serwerami i na pewno lepiej się gra niż w STS - wydaję mi się, że na chwilę obecną największej ich konkurencji.

Bukmacher999

PBpoints : 8

Powrót do góry Go down

Pisanie by konan358 on Nie Kwi 23, 2017 3:59 pm

Moim zdaniem najlepszym bukmacherem w Polsce jest oczywiście STS, dlatego również swój głos oddaje na tą firmę. Ale trzeba przyznać, że ostatnio miewacie problemy z serwerami. Mam nadzieję, że ogarniecie sprawę i że głos oddany słusznie Smile

konan358

PBpoints : 12

Powrót do góry Go down

Pisanie by TylkoLegia on Nie Kwi 23, 2017 4:44 pm

Ja swój głos oddaje na Forbet, moim zdaniem najszybciej rozwijający się bukmacher w Polsce, oferta nie najgorsza.

TylkoLegia

PBpoints : 10

Powrót do góry Go down

Pisanie by Jaca123 on Nie Kwi 23, 2017 6:33 pm

Natomiast ja swój głos oddaje na LVBet, bardzo szybko się rozwijają, niezła oferta, niema żadnych problemów z serwerami (takimi jak w STS). Wprowadzili niedawno wspaniały bonus powitalny (łatwy do obrócenia). Mam nadzieję, że szybką się będę rozwijać i zrobią konkurencję dla największych firm w kraju.

Jaca123

PBpoints : 10

Powrót do góry Go down

Pisanie by pilonek on Wto Kwi 25, 2017 9:40 pm

Dla mnie każdy bukmacher jest w jakimś stopniu godny uwagi przynajmiej na skorzystanie z ofert powitalnych, najlepsze oferty powitalne ma totolotek i sts (bo obrót nie jest kursami np 3 lub nie wiadomo ile jeszcze) wymieniłem 2 bo mają najwieksze bonusy ale jest też lvbet z dobrym bonusem bo po najniższych wymaganiach kursowym ale tylko 100% do 100pln daje oczywiście jak grać bez bonusów to jak wyżej wspomiali osoby najodpowiedniejszy jest forbet (ze wzgledu na najmniejszy podatek, tymbardziej jak sie korzysta z telefonu)

pilonek

PBpoints : 190

Powrót do góry Go down

Pisanie by JanuszBiznesu on Sro Kwi 26, 2017 10:11 am

Zależy po co ktoś wybiera, ale ogółem patrząc na kursy doszedłem do takich wniosków:
a) promocja ,,bez podatku'' w forBecie jest dość sztuczna, bo kursy są skutecznie zaniżane - zazwyczaj układam sobie kupon na poszczególnych bukach w celu porównania i co ciekawe pomimo podatku w fortunie wychodzi wyższa wygrana (o kilkanaście złotych) w stosunku do forBetu
b) jeśli chce się grać typy singlowo czy też duble to jak najbardziej forBet, bo ten podatek wtedy kosi najmocniej po wygranej
c) trzecią opcją jest u mnie totolotek, jednak zazwyczaj wygrane w nim są niższe niż w dwóch pozostałych...czasem mają tylko dzienne promo na jako takim poziomie i to moze kusić

LVBet szczerze powiedziawszy nie próbowałem a chyba trzeba będzie...Millenium, etoto, STS - jakoś mnie tam nie ciągnie. Od siebie polecam forBet do pojedynczych zdarzeń i do jakiś tasiemek fortunę właśnie.

JanuszBiznesu

PBpoints : 177

Powrót do góry Go down

The author of this message was banned from the forum - See the message

Pisanie by Amadeo_07 on Sro Kwi 26, 2017 3:54 pm

Ja wierzę w rozwój LVBet, jeżeli ten bukmacher będzie szedł w podobną stronę co teraz, to stworzy chyba jedną z większych konkurencji dla największych potęg Polskich na rynku. Warto także dodać totolotka (bardzo fajną mają promocję dla nas od depo). Ogólnie chyba z każdego bukmachera stąd opłaca się skorzystać, przynajmniej z oferty powitalnej Smile

Amadeo_07

PBpoints : 126

Powrót do góry Go down

Pisanie by pilonek on Sro Kwi 26, 2017 4:03 pm

@Amadeo_07 uważa podobnie jak ja ! no właśnie powitalnego sie nie odmawia zawsze to jakiś dodatek na gre Smile

pilonek

PBpoints : 190

Powrót do góry Go down

Pisanie by Sportowiec00 on Czw Kwi 27, 2017 12:24 am

Ja swój głos oddaję na Totolotka Wink Widać, że grubo stawiają w rozwój, gdyby tylko zmienili stronę internetową to byłoby miodzio, ale i tak niema co narzekać, bo jak dla mnie to jest w tej chwili najlepszy bukmacher na rynku z bardzo a to bardzo dobrym bonusem powitalnym. Nie rozumiem tych ludzi co głosują na STS... Dla mnie to są Amatorzy, zabiegali o graczy... przyszło co do czego, ludzie postawili na nich... jednym słowem STS stoi w miejscu Smile

Sportowiec00

PBpoints : 130

Powrót do góry Go down

Pisanie by Wasil on Pią Kwi 28, 2017 6:54 pm

Moim zdaniem na chwilę obecną zdecydowanie najlepszym bukmacherem jest bukmacher: Totolotek, kapitalny bonus powitalny (zdecydowanie najlepszy na rynku). Fajne kursy, szybkie wypłaty. Jedynym minusem bukmachera jest strona internetowa nie za bardzo mi się podoba, ale za zakłady w aplikacji dostajemy od nich dodatkowy % do wygranych. Dodatkowo tak jak wcześniej napisałem świetny Bonus Powitalny, bardzo dobra obsłucha klienta, szybkie wypłaty. Zawsze polecałem tego bukmachera i polecać będę, również tutaj swój głos dlatego oddałem na Totolotka.

Wasil

PBpoints : 206

Powrót do góry Go down

Pisanie by Lesza on Pon Maj 01, 2017 3:16 am

Według mnie tak jak zresztą wcześniej się wypowiadałem na ten temat najlepszym w tej chwili bukmacherem w Polsce jest Totolotek. Oferuję bardzo dobry bonus powitalny, zdecydowanie dla mnie najlepszy na rynku. Szybko wypłaca gotówkę, dodatkowo nigdy nie miałem tam żadnych problemów z serwerami, takimi jak przykładowo miewałem nie raz na STS (który według mnie w chwili obecnej jest największym Polskim syfem). No i zdecydowanie na tego bukmachera oddaję swój głos, gdybym mógł oddać drugi głos oddałbym najszybciej i najlepiej rozwijającego się bukmachera w Polsce jakim jest LVbet

Lesza

PBpoints : 176

Powrót do góry Go down

Pisanie by seboafc on Pon Maj 01, 2017 4:33 am

Zgadzam się z moimi przedmówcami co do tego że najlepszym Polskim Bukmaherem obecnie jest Totolotek. Bardzo fajny bonus powitalny, do tego wypłaty też w miarę szybko, jeżeli zlecamy wypłatę do południa to tego samego dnia najczęściej wyplata dochodzi do nas na konto. Co jeszcze? A no zakłady live mi sie podobają można w miarę szybko cos postawić w trakcie spotkania, a np w takim sts postawienie czegoś na live np w meczu koszykówki jest nie możliwe, bo a to wynik sie zmienia a to kursy ... Do tego te problemy sts z serwerami, masakra. W Totolotku wszystko jest wporzadku a i szata graficzna przypadła mi do gustu. Na chwilę obecną totolotek jest dla mnie najlepszym Polskim Bukmacherem
seboafc

PBpoints : 330

Powrót do góry Go down

Pisanie by Mbappe on Wto Maj 02, 2017 3:50 pm

Ciężko określić najlepszego bukmachera, bo trzeba by było patrzeć w różnych aspektach. Jeśli chodzi o bonusy to chyba w tym najlepszy jest Totolotek. Wpłaty i wypłaty to dla mnie osobiście Sts.
Natomiast dla mnie wygrywa mimo wszystko forbet, poprzez mniejszy podatek (6%) i przy akumulatorze brak podatku.
Mbappe

PBpoints : 85

Powrót do góry Go down

Pisanie by cwiklin on Sob Maj 06, 2017 11:48 pm

Około 40% swoich kuponów stawiam w Totolotku
Gorąco polecam zwłaszcza nowym  graczom z powodu bonusów

cwiklin

PBpoints : 11

Powrót do góry Go down

Pisanie by Kano888 on Pon Maj 08, 2017 6:10 pm

Myślę że sts z tej listy chodź ich nie cierpię ...

Kano888

PBpoints : 5

Powrót do góry Go down

The author of this message was banned from the forum - See the message

Pisanie by hidunk89 on Wto Maj 09, 2017 2:35 am

Dla mnie zdecydowanie Forbet. Widać. że idą cały czas do przodu. Poszerzają ofertę a dodatkowo daja możliwość gry bez podatku.

hidunk89

PBpoints : 73

Powrót do góry Go down

Pisanie by fazi1916 on Pią Maj 12, 2017 10:44 am

Na chwilę obecną chyba jednak STS. Teraz doszła jeszcze szybka wypłacalność na konto.

fazi1916

PBpoints : 13

Powrót do góry Go down

Pisanie by faro2013 on Pią Maj 26, 2017 6:41 am

Forbert

faro2013

PBpoints : 103

Powrót do góry Go down

Pisanie by igoromcen on Sob Cze 03, 2017 9:56 am

najlepszy wg mnie STS ,fajna szata , duza oferta i bardzo szybkie wypłaty. Polecam

igoromcen

PBpoints : 64

Powrót do góry Go down

Strona 1 z 2 1, 2  Next

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry