polbuk-forum.com

Ligi Mistrzów 2017/2018

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down

Ligi Mistrzów 2017/2018

Pisanie by ZawodowyGracz on Wto Gru 05, 2017 12:28 am

Temat poświęcony do typów, ciekawostek, rozmów

Bayern Monachium - PSG
Typ: Bayern Monachium
Kurs: 2.48 +
Fortuna

Dziś zostanie rozegrany HIT w grupie B Ligi Mistrzów. Bayern Monachium na własnym terenie zmierzy się z ekipą PSG. Bukmacherzy podobnie oceniają szansę obu zespołów. Jednak moim zdaniem na Alianz Arena - Bayern na pewno ma duże szansę wygrać to spotkanie. Dodatkowo słabsza forma w ostatnim czasie PSG - przegrany mecz ligowy ze Strasbourgiem (mega sensacja). Bayern w ostatnim czasie w bardzo dobrej formie. Bayern aktualnie zajmuje drugie miejsce w tabeli grupy B, PSG zajmuje miejsce 1. Jeżeli Bayern chcę wyjść z grupy z 1 miejsca, musi to spotkanie wygrać różnicą czterech bramek, jednak w to nie chcę mi się wierzyć. Ale u siebie Bayern zawsze był mocny, dlatego stawiam na Bayern w tym spotkaniu.

ZawodowyGracz

Powrót do góry Go down

Re: Ligi Mistrzów 2017/2018

Pisanie by Special on Wto Gru 05, 2017 9:23 am

Chelsea Londyn - Atletico Madryt
Typ: Chelsea Londyn
Kurs: 2.10
TOTOLOTEK

Analiza: Dziś o godzinie 20:45 rozpocznie się spotkanie 6 kolejki Grupy C UEFA Champions League. Chelsea Londyn na własnym terenie zmierzy się z ekipą Atletico Madryt, według mnie Chelsea w tym spotkaniu powinno przypieczętować swój awans i wygrać to spotkanie przy swojej publiczności. Chelsea ma już zapewniony awans do 1/16, natomiast Atletico według mnie bez szans, musi wygrać to spotkanie i liczyć na to, że AS Roma zgubi punkty z Azerami - Qarabagiem. Stawiam w tym spotkaniu na zwycięstwo Chelsea Londyn.

Special

Powrót do góry Go down

Pisanie by Margi on Wto Gru 05, 2017 9:29 am

Bayern Monachium - PSG
Typ: Zakład bez remisu - Bayern Monachium
Kurs: 1.75
TOTOLOTEK

__________________________________________________________________________________________________________________________
Bardzo ciekawe spotkanie zapowiada się w Monachium, do stolicy Niemiec przyjeżdża zespół - PSG. Kursy u bukmacherów bardzo wyrównane. Ja jednak stawiam tutaj na ekipę Roberta Lewandowskiego,
prowadzonego przez nowego trenera. Bayern po zwolnieniu Carlo Ancelottiego wrócił do futbolu z najwyższego światowego poziomu, dodatkowo atut własnego boiska, słabsza forma PSG - sensacyjnie przegrany mecz w lidze. Zakład bez remisu w stronę Bayernu, myślę, że to dobry wybór na dzisiejsze spotkanie

Margi

Powrót do góry Go down

Pisanie by Margi on Wto Gru 05, 2017 9:34 am

Chelsea Londyn - Atletico Madryt
Typ: Chelsea Londyn
Kurs: 2.10
STS

______________________________________________________________________________________________________________________
Kolejny mój wybór padł na spotkanie Chelsea Londyn z Atletico Madryt.
Chelsea Londyn zagra dzisiaj w najmocniejszym swoim składzie mimo tego, że ma już zapewniony awans do dalszej rundy. Atletico praktycznie już bez szans na awans, tak jak poprzednik pisał musi się stać cud by awansowali do dalszej rundy. Dodajmy, że pierwsze spotkanie w Madrycie Chelsea wygrała 1:2. Według mnie dziś będzie podobnie, dlatego swój typ oddaje na "The Blues"

Margi

Powrót do góry Go down

Pisanie by ZawodowyGracz on Wto Gru 05, 2017 9:54 am

Manchester United - CSKA Moskwa
Typ: 1 połowa / wynik końcowy : Manu / Manu
Kurs: 2.05 -
TOTOLOTEK

Myślę, że w tym spotkaniu faworyt może być tylko jeden. Manchester zajmuje obecnie 1 miejsce w grupie A z dorobkiem 12 punktów, ostatni mecz przegrali z Basel, mimo to uważam, iż będą chcieli zakończyć fazę grupową z przytupem. CSKA aby awansować musi wygrać i liczyć na potknięcie BASEL. Ekipa United jest obecnie w bardzo dobrej formie, co pokazał ostatni mecz w lidze. Ekipa J. Mourinho spokojnie da radę w tym spotkaniu.

ZawodowyGracz

Powrót do góry Go down

Pisanie by Special on Wto Gru 05, 2017 10:02 am

Bayern Monachium - PSG
Typ: Zakład bez remisu - Bayern Monachium
Kurs: 1.75 +
TOTOLOTEK

Analiza: Kolejne spotkanie z dzisiejszego repertuaru Ligi Mistrzów, według mnie te spotkanie jest hitem tej kolejki. Z jednej strony najlepsza drużyna Niemiec, z drugiej Francji z Neymarem na czele. Bayern jest ostatnio w gazie, zmiana trenera dużo dała dla Bawarczyków, dużo lepsza i mądrzejsza gra sprawia, że to Bayern jest faworytem w starciu tych dwóch gigantów, przynajmniej dla mnie. PSG ostatnie w lidze przegrało dość niespodziewanie, dodatkowo zła atmosfera w szatni może się przenieść na dzisiejsze spotkania. Bayern dziś może zaskoczyć i pewnie swoje spotkanie wygrać, na to liczę.

Special

Powrót do góry Go down

Pisanie by bmx34 on Wto Gru 05, 2017 2:45 pm

Barcelona-Sporting
Typ: Obie strzelą
Kurs: 1.65 -
Fortuna

Barcelona ostatnio nie zachwyca,remis 1:1 z Valencią co jest jeszcze do przyjeciaze względu na formę tych drugich ale remis u siebie 2:2 z Celtą Vigo to juz duze rozczarowanie.Sporting jeszcze z szansami na awans a więc liczę ze powalczą o zwycięstwo i sprawienie niespodzianki bo do stracenia juz nic nie mają.

bmx34

Powrót do góry Go down

Pisanie by bmx34 on Wto Gru 05, 2017 3:09 pm

Chelsea-Ateltico
Typ: Rzuty rozne over 9,5
Kurs: 1.7 +
Fortuna
Ateltico ma jeszcze teoretyczne szanse na awans,musi wygrać w Londynie i liczyć na dobry rezultat w Rzymie gdzie Roma podejme Qarabag.Dlatego uwazam ze Atletico zaatakuje od początku i póki Roma nie bedzie prowadzic wysoko to będa atakowac co przelozy się na rzuty rozne z ich strony.Licze ze Chelsea tez dorzuci parę roznych i w sumie wyniesie ich co najmniej 10.

bmx34

Powrót do góry Go down

Pisanie by Adrian93 on Wto Gru 05, 2017 8:03 pm

Celtic-Anderlecht
Typ;1
Kurs:1.93 -
FORTUNA

W meczu o 3 miejsce w grupie B zagrają Celtic i Anderlecht. Zdecydowanym wedlug mnie są Szkoci. W pierwszym meczu tych drużyn rozprawili się w Brukseli z zespołem Teodorczyka aż 3;0. Ogólnie Anderlech strzelił tylko raz do siatki rywala w 5 kolejkach tracąc aż 17 goli., bilans Celtów nieco lepszy 5-17 jednqk dziś u siebie z Kiepskim Anderlechtem powinni sięgną po 3 oczka. Nie widze argumentów u gości dlatego też próbujemy gospodarzy

Adrian93

Powrót do góry Go down

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry