polbuk-forum.com

Mistrzostwa Europy w siatkówce - Polska 2017

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down

Mistrzostwa Europy w siatkówce - Polska 2017

Pisanie by JanuszBiznesu on Wto Sie 29, 2017 3:14 pm

Dziwne, że nie ma tematu a by się przydał. Jak jest to wybaczcie, nie widzę. Pary barażowe ciekawe, ale faworyci dość znaczni. Z grona tych drużyn:

Bułgaria - Finlandia
Włochy - Turcja
Francja - Czechy
Polska - Słowenia

ciekawie wyglądają dla mnie zwłaszcza Bułgarzy oraz Francuzi. Nie sądzę, aby słabi Czesi ugrali seta z również słabymi Francuzami (to już faza barażowa, żarty się skończyły). Kurs na 3:0 dla Francji to jednak słabe 1,4. Dlatego gram raczej w stronę 3:0 Bułgarii po 2,1. Finlandia jest słaba, przegrywa zdecydowaną większość kluczowych akcji w końcówkach setów. 3:0 ugrali tu Serbowie oraz Polacy, myślę, że Bułgarów stać też na to.

Z innych par - Słowenia może napsuć krwi naszym. Poprawę widać, ale nadal to nie jest to samo. Żenująco wygląda przede wszystkim Konarski. Przyjęcie też wiele do życzenia zostawia. Liczyłbym tu na 4-5 setów, ale to wiadomo jak bywa z tym. Na plus Kurek na serwisie, ostatnio trochę lżej zagrywa, ale nie psuje każdej piłki dzięki temu.

W ostatnim meczu Włochy z Turcją ciężko ugryźć. Włosi to minimaliści, ale to już faza pucharowa. Turcja solidna, chociaż dla mnie to przereklamowany zespół. Nie wiem, czy będzie tu 3:0 dla Włochów, dlatego wstrzymuje się z graniem.

JanuszBiznesu

PBpoints : 177

Powrót do góry Go down

Re: Mistrzostwa Europy w siatkówce - Polska 2017

Pisanie by sahaLG on Sro Sie 30, 2017 4:07 pm

Myslę ze dobrą opcją na dzisiaj jest handicap punktowy w meczu Słowenii w meczu z naszymi.Polacy sa aktualnie w takie formie ze męczą się z kazdym rywalem,nawet jak wygrywają 3:0 to sety są raczej zacięte niz jednostronne.Handicapy są rozne w zaleznosci od buka od 10,5+ do 12,5+ kursy w okolicach 1.70 myslę ze warte gry.

sahaLG

PBpoints : 219

Powrót do góry Go down

Re: Mistrzostwa Europy w siatkówce - Polska 2017

Pisanie by sahaLG on Sro Sie 30, 2017 10:59 pm

Typ na +++ niestety przegrywamy 0:3 ze Słowenia,az takiego pogromu sie nie spodziewalem,typ wszedł ale szkoda naszych.

sahaLG

PBpoints : 219

Powrót do góry Go down

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry