polbuk-forum.com

LVbet 20 zł bez depozytu + bonus do 1000 PLN

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down

LVbet 20 zł bez depozytu + bonus do 1000 PLN

Pisanie by Admin on Pon Lip 17, 2017 3:39 pm

===>kliknij w Lvbet i odbierz bonus 20 pln bez depozytu<===
 • Oferta skierowana jest wyłącznie do pełnoletnich użytkowników (18+).

 • Na jedno konto gracza w LVBET przysługuje jeden Bonus, co oznacza nie więcej niż jeden bonus na użytkownika, adres IP, komputer (urządzenie), rodzinę, adres zamieszkania, numer telefonu, kartę kredytową/debetową i/lub portfel elektroniczny, oraz miejsce komputerów publicznych (np.: uniwersytet, szkoła, biblioteka, kafejka internetowa, zakład pracy itp.). LVBET ma prawo do odmowy lub zabrania przyznanego bonusu jeśli znajdzie powiązania między kontami.

 • Zarejestruj konto w LVBET używając specjalnego banneru lub linku ze strony naszego partnera. Prześlij maila na adres promocje@lvbet.pl w tytule wpisując Bonus bez Depozytu.

 • Aby otrzymać bonus wymagane jest wyrażenie zgody na otrzymywanie informacji oraz ofert bonusowych od LVBET.

 • Bonus będzie aktywny 30 dni od momentu dodania do konta gracza.

 • Bonus (równowartość 20 PLN) będzie przyznawany następująco: Użytkownik otrzyma bonus w wysokości stanowiącej 1 PLN. Bonus z mnożnikiem może zostać wykorzystany w dowolnym momencie jego ważności, musi jednak zostać wybrany bezpośrednio na kuponie. Opcja postawienia zakładu z mnożnikiem pojawi się dopiero, gdy kupon będzie spełniał warunki promocji. Aktywacja bonusu spowoduje wykorzystanie mnożnika x20, co oznacza pomnożenie kursu całkowitego kuponu razy 20 (wówczas wartość bonusu to ekwiwalent 20 zł). Przykładowo: bonus 1 PLN, Stawka: 1 PLN, kurs całkowity kuponu: 2.50, mnożnik: x20, kurs finalny kuponu: 50, wygrana: 44 PLN.

 • Aby wykorzystać bonus z mnożnikiem, klient musi samodzielnie wybrać na kuponie opcję “Wykorzystaj bonus”, następnie aktywować ten bonus poprzez kliknięcie “Aktywuj” i zatwierdzić zakład z mnożnikiem.

 • Zakład z wykorzystaniem bonusu z mnożnikiem jest ważny jednorazowo, klient może z niego skorzystać w przeciągu 30 dni od jego otrzymania, samodzielnie go aktywując.

 • Użycie bonusu z mnożnikiem „x20” będzie możliwe tylko w zakładach kombi składających się z minimum 3 zdarzeń, o łącznym kursie kuponu minimum 2.50 oraz minimalnym kursie każdego zdarzenia wynoszącym 1.25.

 • Wygrana uzyskana z kuponu z mnożnikiem podlega 2-krotnemu obrotowi po kursie minimalnym 2.0, na rynki składające się z co najmniej trzech selekcji, (rynek 3-drogowy to forma zakładu w 1-X-2, w którym są możliwe co najmniej trzy niezależne możliwe zakończenia np. Zwycięzca meczu w piłce nożnej Gospodarz - Remis - Goście, przykładowo “Zwycięzca meczu 3-drogowy”, “3-drogowy Handicap”, itd.), z pominięciem zakładów typu „podwójna szansa”. Jeśli zakład jest zakładem typu kombi, to przynajmniej jedna selekcja powinna być tzw. zakładem 3-drogowym z kursem minimalnym 1.50. Wygrana z kuponu z mnożnikiem podlega wypłacie wyłącznie po osiągnięciu pełnego 2-krotnego jej obrotu.

 • Wszystkie zdarzenia na postawionym kuponie z wykorzystaniem bonusu z mnożnikiem, muszą zostać zakończone, a ich wyniki opublikowane. Unieważnione zakłady będą rozliczane po kursie 1.00, co wpływa na obniżenie całkowitego kursu kuponu.

 • Środki bonusowe zostaną przeniesione do środków własnych gracza tylko i wyłącznie wtedy, gdy wszystkie zdarzenia z zakładu postawionego przy użyciu bonusu z mnożnikiem zostaną rozstrzygnięte.

 • LVBET zastrzega sobie prawo do zmiany lub anulowania tej promocji w dowolnym momencie, z dowolnej przyczyny.

 • LVBET zastrzega sobie prawo do wykluczenia jakiegokolwiek gracza i/lub zapisu dotyczącego promocji i/lub zmiany promocji (w tym także jej odwołania), jeżeli LVBET stwierdzi, że doszło do nadużycia.

 • W przypadku naruszenia postanowień niniejszego regulaminu, próby wyłudzeń lub nadużyć promocji, w szczególności w zakresie spełnienia wymaganych warunków obrotu wygraną z bonusu z mnożnikiem oraz wymogów uprawniających do wykorzystania bonusu z mnożnikiem, LV BET zastrzega sobie prawo do anulowania wygranych z zakładów bonusowych oraz zamknięcia konta użytkownika.

 • W przypadku wykorzystania bonusu z mnożnikiem oraz nie pełnienia wymaganego obrotu wygraną z bonusu z mnożnikiem zgodnie z niniejszym regulaminem, LV BET zastrzega sobie prawo do wstrzymania zleconej wypłaty z konta klienta, do momentu spełnienia wymaganego obrotu.

 • W promocji nie mogą brać udziału pracownicy LVBET, licencjonowani sprzedawcy LVBET, agenci i inne podmioty powiązane z LVBET, najbliżsi członkowie rodzin pracowników LVBET oraz osoby zamieszkujące pod tym samym adresem.

 • Powyższe warunki mają zastosowanie wraz z regulaminem LV BET. LV BET rezerwuje sobie prawo do zmiany warunków oraz terminu trwania promocji w każdym czasie, bez podania przyczyny, przy czym zastosowane zmiany mają skutek wyłącznie na przyszłość. Zachęcamy użytkowników do stałego sprawdzania regulaminu i jego zmian.

 • W przypadku jakichkolwiek wątpliwości, wszystkie decyzje podjęte przez LV BET zostaną uznane za ostateczne.


  Powyższy regulamin jest ważny od: 01.07.2017


Ostatnio zmieniony przez Admin dnia Pią Paź 06, 2017 7:40 pm, w całości zmieniany 3 razy
avatar
Admin
Admin

Posts : 318
PBpoints : 591
Join date : 04/11/2016

http://www.polbuk-forum.com

Powrót do góry Go down

Re: LVbet 20 zł bez depozytu + bonus do 1000 PLN

Pisanie by frank1989 on Pon Lip 24, 2017 12:25 pm

Świetna promocja Smile szkoda, że tylko dla nowych

frank1989

Posts : 93
PBpoints : 259
Join date : 01/04/2017

Powrót do góry Go down

Re: LVbet 20 zł bez depozytu + bonus do 1000 PLN

Pisanie by lewar on Wto Lip 25, 2017 8:59 pm

Trzeba uważać na logowanie się w tramwajach, uczelniach czy innych miejscach w których uzywa się WI-FI.

lewar

Posts : 40
PBpoints : 61
Join date : 02/05/2017

Powrót do góry Go down

Re: LVbet 20 zł bez depozytu + bonus do 1000 PLN

Pisanie by Transfero on Wto Sie 29, 2017 11:47 am

Tak poza tematem
Na początku nie zakumałem tego bonusu 1000 pln
Wpłaciłem 1000 a na koncie bonusowym 10 zł trochę się wkurzyłem
postawiłem 1 x 1.5 depozyt i zleciłem wypłatę całości po czym otrzymałem informacje, że skorzystałem z bonusu i muszę obrócić kilka ray po kursie 2 depozyt gdyż mam aktywny bonus
Pomyślałem sobie, że przegram pewnie 1000 za 10 zł bonusu jednak udało się obrócić i wypłaciłem ponad dwa koła
Następnie postawiłem ten bonus po kursie 3,71  za 10 ziko bonusu i śledziłem mecze które okazały się na +
Na następny dzień wchodzę obstawić za wygrane 30 zł a tam ponad 3000
Takie niespodzianki to ja lobię

Transfero

Posts : 44
PBpoints : 63
Join date : 07/06/2017

Powrót do góry Go down

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry


 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach