polbuk-forum.com

Eliminacje Ligi Europejskiej 2017/2018

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down

Które drużyny awasują do fazy grupowej LE?

Wszystkie trzy

Lech i Jagiellonia

Lech i Arka

Jagiellonia i Arka

Tylko Lech

Tylko Jagiellonia

Tylko Arka

Zobacz Wyniki

Eliminacje Ligi Europejskiej 2017/2018

Pisanie by Mbappe on Wto Lip 11, 2017 9:02 pm

Druga runda eliminacji Ligi Europejskiej. Obie nasze ekipy pewnie przeszły pierwszą rundę. Teraz Lech zmierzy się Haugesund, a Jagiellonia z FK Gabala. Czy obie ekipy wygrają równie pewnie swoje mecz i zameldują się w trzeciej rundzie, gdzie dołączy do nich Arka?

Zapraszam do dyskusji!
Mbappe

PBpoints : 85

Powrót do góry Go down

Re: Eliminacje Ligi Europejskiej 2017/2018

Pisanie by sahaLG on Czw Lip 13, 2017 2:16 pm

Dzisiaj nasze druzyny walczą w Lidze Europy,myslę że kursy powyżej 2 warte do gry na wygraną Lecha.Lech wydaje mi się zagra mądrze i cierpliwie tak aby było 0 z tyłu a z przodu pokazali w pierwszych meczach ze nie ma problemu,stawiam coś koło 0:1 dla Kolejorza.W spotkaniu Jagi natomiast raczej dla mnie no bet,choć jesli miałbym coś grac to raczej w stronę gospodarzy którzy na własnym obiekcie są mocni,do tego takie tereny jak Azerbejdzan są ciezkie dla naszych ekip.

sahaLG

PBpoints : 219

Powrót do góry Go down

Pisanie by sahaLG on Czw Lip 13, 2017 9:00 pm

Haugesund-Lech 3:2
Gabala-Jagiellonia 1:1

Lech mozna powiedziec tragedia,przegrywali juz 3:0 na szczęscie strzelone 2 bramki w tym ostatnia w 93 minucie z karnego dają nadzieję na awans na własnym stadionie.
Jagiellonia zdecydowanie lepszy wynik biorąc pod uwage fakt ze Gabala głownie wygrywa u siebie,a mogło być zdecydowanie lepiej bo w konćówce kapitalną okazję chyba 200%tową miał Novikovas ale strzelil na siłe w bramkarza.

sahaLG

Powrót do góry Go down

Pisanie by Mbappe on Pią Lip 14, 2017 12:32 am

@sahaLG napisał:Haugesund-Lech 3:2
Gabala-Jagiellonia 1:1

Lech mozna powiedziec tragedia,przegrywali juz 3:0 na szczęscie strzelone 2 bramki w tym ostatnia w 93 minucie z karnego dają nadzieję na awans na własnym stadionie.
Jagiellonia zdecydowanie lepszy wynik biorąc pod uwage fakt ze Gabala głownie wygrywa u siebie,a mogło być zdecydowanie lepiej bo w konćówce kapitalną okazję chyba 200%tową miał Novikovas ale strzelil na siłe w bramkarza.

Dokładnie, Lech ratuje się ze sporych opresji, bo te 2 bramki w kontekście rewanżu ratują sprawę. Inna sprawa, że z taką grą ciężko będzie przechodzić kolejne rundy.

Jaga jak najbardziej na plus. Na ciężkim terenie wywozi korzystny wynik. Gra wygląda nie najgorzej, natomiast skuteczność to jest pierwsza rzecz do poprawy.
Mbappe

Powrót do góry Go down

Pisanie by Mbappe on Wto Lip 18, 2017 11:42 am

Już w ten czwartek odbędą się rewanżowe spotkania II rundy eliminacji Ligi Europejskiej. Jagiellonia zmierzy się u siebie z Gabalą po wywiezieniu korzystnego remisu bramkowego z wyjazdu. Do awansu wystarczy im bezbramkowy remis. Lech natomiast ratując w końcówce wyjazdowego meczu wynik na 3:2 ułatwił sobie sytuację, choć i tak muszą wygrać aby myśleć o awansie.

Mbappe

Powrót do góry Go down

Pisanie by Savickas on Wto Lip 18, 2017 12:27 pm

Lech + Jagiellonia AKO 1.41 x 2.01=2.834 @ Lvbet

Tak prezentuje się mój dubel na czwartek. Patriotycznie, aczkolwiek jest to bardzo prawdopodobny scenariusz. Jagiellonia dobry wynik, szczególnie że ciężko gra się w Kazachstanie i nie jedna drużyna już tam poległa. W weekend Jaga wygrała 1:0, a grała choćby bez Sheridana, który pojawił się z ławki. U siebie powinni to na spokojnie ogarnąć.

Lechowi ta druga bramka sporo dała w kontekście rewanżu. Kurs 1.41 nie powala, ale odpadnięcie ze słabą norweską drużyną to by była kompromitacja dla Poznaniaków. Nie widzę innej opcji jak pewne przekonujące zwycięstwo.

Savickas

PBpoints : 29

Powrót do góry Go down

Pisanie by frank1989 on Wto Lip 18, 2017 2:30 pm

W czwartek mecz rewanżowy w Lidze Europy rozegra Lech Poznań. Kolejorz wylosował w 2 rundzie eliminacji norweski Haugesund i pierwszy mecz rozegrał na wyjeździe ulegając 3-2 . Faworytem tej konfrontacji jest drużyna z Polski i myślę, że podopieczni trenera Bjelicy pomimo porażki na wyjeździ i tak wyszli obronną ręką z 3-0 na 3-2 i dzięki bramką strzelonym na wyjeździe awansują do kolejnej rundy. Przed nowym sezonem doszło w Poznaniu do wielu zmian, bowiem z klubu odeszło kilku zawodników na których Lech zarobił ponad 11 mln euro, ale w ich miejsce sprowadzono szybko nowych graczy, którzy z miejsca powinni stać się wzmocnieniem tej drużyny. Lech w pierwszej rundzie poradził sobie bez większych problemów z macedońskim Pelisterem pokonując ich dwukrotnie po 4-0 i 3-0. W czwartek z pewnością tak łatwo o wygraną już nie będzie, ale moim zdaniem ekipa z Polski powinna być tutaj stroną dominującą. Haugesund nigdy jeszcze nie grał w pucharach i ten sezon jest dla nich debiutem. Norwegowie rozpoczęli te eliminacje od mocnego uderzenia, gdyż wygrali z Coleraine aż 7-0. Myślę, że powinien to być ciekawy mecz w którym padnie kilka goli. Ja liczę na dobre spotkanie w wykonaniu Lecha i obstawiam ich wygraną.

frank1989

PBpoints : 272

Powrót do góry Go down

Pisanie by Kane on Wto Lip 18, 2017 3:18 pm

Lech słabo zaprezentował się w 1 meczu. Dopiero w ostatnich minutach przedłużyli szanse na awans dzięki 2 strzelonym bramkom. W meczu z Sandecją byli lepsi, stworzyli kilka dobrych sytuacji ale pełnej dominacji z ich strony nie było. Sądzę że Haugesund skupi się w tym meczu na obronie. Lech będzie przeważał i mam nadzieję że w końcu przynajmniej raz znajdzie drogę do siatki i ostatecznie awansuje.

Jagiellonia uzyskała w Azerbejdżanie korzystny wynik choć mógł być jeszcze lepszy biorąc pod uwagę choćby sytuację Novikovasa. W niedzielę wygrali w Niecieczy ale nie było to spotkanie toczone w ekstremalnym tempie a poza tym kilku podstawowych zawodników grało w nim niewiele minut. Za Probierza Jaga słynęła z ofensywnej gry u siebie. Teraz to goście muszą zaryzykować a Jagiellonia będzie miała okazje do kontrataków. Liczę na wygraną choć łatwo nie będzie.

Kane

PBpoints : 297

Powrót do góry Go down

Pisanie by JanuszBiznesu on Sro Lip 19, 2017 11:40 am

Zazwyczaj jak grają polskie drużyny to jestem eurosceptykiem. Takie przyzwyczajenie, częściej można się zawieść. Tutaj mamy dwa ciekawe wyniki z pierwszego meczu i zobaczymy jak to będzie.

Lech jest ogółem bardzo słaby - ściągnęli wielu piłkarzy i zgranie tam kuleje pod każdym względem (a mecz z Sandecją niech będzie tego objawem). Ekipa z Norwegii to nikt wielki - taka prawda. Kolejarz powinien spokojnie awansować, ale pierwszy mecz, gdzie byli już pod kreską sprawia, że raczej upatrywałbym szans u gości. Wynik 1-0 daje awans i to jest pozytyw, ale nie wiem czy obrona, która straciła w głupi sposób aż 3 gole zachowa u siebie czyste konto. Tutaj widziałbym niespodziankę (2,55 na awans to całkiem ciekawy kurs w forBet a tyle dają na Norwegów).

Co do Jagi to mają świetny wynik i wszystko, aby awansować. Gabala przyjedzie do Białegostoku po gola, oni nie są ekipą znikąd i strzelać potrafią. Czy awansują? Szczerze to póki co wątpię. Nie chcę też, aby wszystkie polskie drużyny żegnały się szybko z pucharami. Dla mnie w czwartek pożegna się jedna. Tutaj gram na to, że Gabala strzeli po 1,55. Myślę, że gol dla gości jest całkiem realny a obrona Jagi to nie jest żaden monolit.

JanuszBiznesu

PBpoints : 177

Powrót do góry Go down

Pisanie by sahaLG on Czw Lip 20, 2017 8:01 am

Ja dzisiaj stawiam na Jagę,kursy co prawda mocno spadają ale jeszcze mozna zlapac koło 1.85.
Myslę ze po tym co Jaga pokazała w pierwszym meczu warto zaryzykować,Gabala w przebudowie i to widać ze wymienili sporo nowych graczy.
Dodatkowo stawiam dokładny wynik 1:0 ale to bardziej na przeczucie Smile

sahaLG

Powrót do góry Go down

Pisanie by JanuszBiznesu on Pią Lip 21, 2017 7:45 pm

No stety czy też niestety tylko jedna polska ekipa dalej. Myślałem, że będzie na odwrót, ale Jaga pokazała pełnię niedojrzalosci. Pozostaje się cieszyć że Probierz nie wygrał mistrzostwa Polski - taka Jaga jak wczoraj by miała problemy nawet z polamatorami z Finlandii.

Lech bardziej się prześlizga ale nikt o tym nie będzie pamiętał. Czas jednak ich ułożyć bo zrobią sobie znowu stratę w lidze na początku.

JanuszBiznesu

PBpoints : 177

Powrót do góry Go down

Pisanie by Mbappe on Pon Lip 24, 2017 3:12 pm

Czwartek - dzień ligi europejskiej i kolejne polskie drużyny walczą o awans. Znowu zobaczymy dwie ekipy - tym razem Lecha i Arkę, która dołącza od tej rundy. Lecha czeka ciężki mecz z FC Utrecht i chociaż ekipa z Poznania w wybitnej formie nie jest, liczę na awans z ich strony. Arka z kolei zmierzy się z FC Midtylland i awans Arkowców trzeba będzie traktować w kategoriach dużej niespodzianki z mocnym zespołem duńskim.

A jakie są Wasze przemyślenia na temat tych i innych meczów eliminacji Ligi Europejskiej?

Mbappe

Powrót do góry Go down

Pisanie by sahaLG on Wto Lip 25, 2017 9:16 am

Arka moim zdaniem bez szans,Duńczycy to niezła drużyna i bardziej ograna w europejskich pucharach,moim zdaniem remis w pierwszym meczu bedzie sporym sukcesem Gdynian.
Co do meczu Lecha to myslę ze Poznaniacy mają spore szanse na awans,Utrecht niby uznana marka ale ich gra pozostawia wiele do zyczenia,by nie mowic za wiele graja zwyczajnie przeciętnie i uwazam ze Kolejorz da radę.

sahaLG

Powrót do góry Go down

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry